Сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар арасында еттің жекелеген түрлерін әкелуге тарифтік квоталардың 2012 жылға арналған көлемін бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 наурыздағы № 336 Қаулысы
"Еттің жекелеген түрлерін әкелуге арналған тарифтік квоталар көлемін бөлудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 наурыздағы № 269 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О распределении объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса между участниками внешнеэкономической деятельности на 2012 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2012 года № 336
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 марта 2011 года № 269 "О некоторых вопросах распределения объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Мыналар:
1) сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар арасында еттің жекелеген түрлерін әкелуге тарифтік квоталардың 2012 жылға (1-кезең) арналған көлемін бөлу;
2) сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар арасында еттің жекелеген түрлерін әкелуге тарифтік квоталардың 2012 жылға (2-кезең) арналған көлемін бөлу бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.08.24 № 1085 Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі екі апта мерзімде Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық комитетінің Хатшылығын Қазақстан Республикасының Үкіметі қабылдайтын сыртқы сауда қызметін реттеу шаралары туралы хабардар етсін.

1. Утвердить прилагаемые:
1) распределение объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса между участниками внешнеэкономической деятельности на 2012 год (1 этап);
2) распределение объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса между участниками внешнеэкономической деятельности на 2012 год (2 этап).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 24.08.2012 № 1085.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в двух недельный срок уведомить Секретариат Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества о принимаемых Правительством Республики Казахстан мерах регулирования внешнеторговой деятельности.

3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                  К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2012 жылғы 15 наурыздағы
№ 336 қаулысымен бекітілген
Сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар арасында еттің жекелеген түрлерін әкелуге тарифтік квоталардың 2012 жылға арналған көлемін бөлу (1-кезең)
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.08.24 № 1085 Қаулысымен.
Р/с №
СЭҚ-ке қатысушылардың атауы
СЭҚ-ке қатысушының СТН-і
Тонна
1
2
3
4
Ірі қара малдың мұздатылған еті (КО СЭҚ ТН 0202 коды)
1
«Кублей» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 марта 2012 года № 336
Распределение
объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса между
участниками внешнеэкономической деятельности на 2012 год
(1 этап)
Сноска. Приложение в редакции постановления Правительства РК от 24.08.2012 № 1085.
п/п
Наименование участника ВЭД
РНН участника ВЭД
Тонн
1
2
3
4
Мясо крупного рогатого скота, замороженное (Код ТН ВЭД ТС 0202)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Кублей"