Мүліктік және басқа да реттелмеген мәселелерді шешу жөніндегі Қазақстан - қырғыз комиссиясының қазақстандық бөлігін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 наурыздағы № 359 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес құрамда мүліктік және басқа да реттелмеген мәселелерді шешу жөніндегі Қазақстан - қырғыз комиссиясының қазақстандық бөлігі құрылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі                               К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 27 наурыздағы
№ 359 қаулысына
қосымша
Мүліктік және басқа да реттелмеген мәселелерді шешу
жөніндегі Қазақстан - қырғыз комиссиясының қазақстандық
бөлігінің құрамы
Ескерту. Құрамға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 16.04.2013 № 367 қаулысымен.
Сағынтаев                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бақытжан Әбдірұлы            Министрінің бірінші орынбасары -
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму
министрі, тең төраға
Рау                        - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Альберт Павлович             жаңа технологиялар бірінші вице-
министрі, төрағаның орынбасары
Хаиров                     - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ерлан Қартайұлы              жаңа технологиялар министрлігі
Инвестиция комитетінің төрағасы, хатшы
Бекетаев                   - Қазақстан Республикасы Әділет
Марат Бақытжанұлы            министрлігінің жауапты хатшысы
Дәленов                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы            вице-министрі
Жұмабаев                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Амангелді Жұмабайұлы         министрінің орынбасары
Петров                     - Қазақстан Республикасының Төтенше
Валерий Викторович           жағдайлар вице-министрі
Скляр                      - Қазақстан Республикасының Көлік және
Роман Васильевич             коммуникация вице-министрі
Толымбаев                  - Қазақстан Республикасының Мұнай және
Берік Зиябекұлы              газ вице-министрі
Толыбаев                   - Қазақстан Республикасының Ауыл
Марат Еркінұлы               шаруашылығы вице-министрі
Бекжанов                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Серік Рахметжанұлы           қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі
директоры орынбасарының міндетін уақытша
атқарушы (келісім бойынша)
Ахмедов                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Ерлан Болатбекұлы            қауіпсіздік комитетінің Шекаралық
бақылау бас басқармасы бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Қожахметов                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Қуат Бәкірұлы                Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын
бақылау мен қадағалау комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)
Әбішев                     - Қазақстан Республикасы Ауыл
Ислам Алмаханұлы             шаруашылығы министрлігі Су ресурстары
комитетінің төрағасы
Огай                       - Қазақстан Республикасы Бас
Александр Григорьевич        прокуратурасының Әлеуметтік-
экономикалық саладағы заңдылықты
қадағалау департаменті бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Ластаев                    - Қазақстан Республикасы Бас
Артур Ермекович              прокуратурасының Әлеуметтік-экономикалық
саладағы заңдылықты қадағалау
департаменті экономика саласындағы
заңдылықты қадағалау басқармасының
қаржылық заңнаманың қолданылуын
қадағалау бөлімінің аға прокуроры
(келісім бойынша)
Лим                        - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат
Михаил Валерьевич            қоры» акционерлік қоғамы қаржы
институттарын басқару бойынша
дирекциясының бас менеджері (келісім
бойынша)
Жұмағұлов                  - «Қазкоммерцбанк» акционерлік
Бауыржан Құсайынұлы          қоғамының басқарушы директоры (келісім
бойынша)
Басамбаева                 - «БТА Банк» акционерлік қоғамының
Шолпан Саинқызы              басқарушы директоры (келісім бойынша)
Бодров                     - «БТА Банк» акционерлік қоғамы Заң
Дмитрий Юрьевич              департаментінің басқарма бастығы
(келісім бойынша)
Түлекеев                   - "Kazakhmys Gold Kyrgyzstan"
Ильяс Валерьевич             жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
директоры (келісім бойынша)
Зайтбекова                 - "Visor Holding" жауапкершілігі шектеулі
Гүлжамаш Ахметбекқызы        серіктестігі Заң департаментінің
басқарушы директоры (келісім бойынша)
Исабеков                   - "Visor Holding" жауапкершілігі шектеулі
Адал Әлімбатырұлы            серіктестігінің басқарушы әріптесі
(келісім бойынша)

О создании казахстанской части казахстанско-кыргызской комиссии по решению имущественных и других неурегулированных вопросов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2012 года № 359
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать казахстанскую часть казахстанско-кыргызской комиссии по решению имущественных и других неурегулированных вопросов, в составе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Mинистр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 марта 2012 года № 359
Состав казахстанской части казахстанско-кыргызской комиссии по
решению имущественных и других неурегулированных вопросов
Сноска. Состав с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 16.04.2013 № 367.
Сагинтаев
Бакытжан Абдирович
-
Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
регионального развития Республики
Казахстан, сопредседатель
Paу
Альберт Павлович
-
первый вице-министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан,
заместитель сопредседателя
Хаиров
Ерлан Картаевич
-
председатель Комитета по инвестициям
Министерства индустрии и новых
технологий Республики Казахстан,
секретарь
Бекетаев
Марат Бакытжанович
-
ответственный секретарь Министерства
юстиции Республики Казахстан
Даленов
Руслан Ерболатович
-
вице-министр финансов Республики
Казахстан
Жумабаев
Амангельды Жумабаевич
-
заместитель Министра иностранных дел
Республики Казахстан
Петров
Валерий Викторович
-
вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Скляр
Роман Васильевич
-
вице-министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Толымбаев
Берик Зиябекович
-
вице-министр нефти и газа Республики
Казахстан
Толибаев
Марат Еркинович
-
вице-министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Бекжанов
Серик Рахметжанович
-
временно исполняющий обязанности
заместителя директора пограничной службы
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Ахмедов
Ерлан Болатбекович
-
заместитель начальника Главного
управления пограничного контроля
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Кожахметов
Куат Бакирович
-
председатель Комитета по контролю и
надзору финансового рынка и финансовых
организаций Национального Банка
Республики Казахстан (по согласованию)
Абишев
Ислам Алмаханович
-
председатель Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Огай
Александр Григорьевич
-
заместитель начальника Департамента по
надзору за законностью в социально-
экономической сфере Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан (по
согласованию)
Ластаев
Артур Ермекович
-
старший прокурор отдела по надзору за
применением финансового законодательства
Управления по надзору за законностью в
сфере экономики Департамента по надзору
за законностью в социально-экономической
сфере Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан (по согласованию)
Лим
Михаил Валерьевич
-
главный менеджер дирекции по управлению
финансовыми институтами акционерного
общества «Фонд национального
благосостояния «Самрук-Казына» (по
согласованию)
Жумагулов
Бауыржан Кусаинович
-
управляющий директор акционерного
общества «Казкоммерцбанк» (по
согласованию)
Басамбаева
Шолпан Саиновна
-
управляющий директор акционерного
общества «БТА Банк» (по согласованию)
Бодров
Дмитрий Юрьевич
-
начальник Управления Юридического
департамента акционерного общества «БТА
Банк» (по согласованию)
Тулекеев
Ильяс Валериевич
-
директор товарищества с ограниченной
ответственностью «Kazakhmys Gold
Kyrgyzstan» (по согласованию)
Зайтбекова
Гульжамаш Ахметбековна
-
управляющий директор Юридического
департамента товарищества с ограниченной
ответственностью «VISOR Holding» (по
согласованию)
Исабеков
Адал Алимбатырович
-
управляющий партнер товарищества с
ограниченной ответственностью «VISOR
Holding» (по согласованию)