Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 391 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 30 наурыздағы
№ 391 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Мемлекеттік білім беру ұйымдарының педагогикалық қызметкерлері үшін нормативтiк оқу жүктемесiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 тамыздағы № 1262 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 43, 389-құжат).
2. "Білім беру ұйымдарының білім алушылары мен тәрбиеленушiлерiн оқулықтармен қамтамасыз ету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 ақпандағы № 173 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 8, 89-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Yкіметінiң 2003 жылғы 19 ақпандағы № 173 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 желтоқсандағы № 1261 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 48, 606-құжат).
4. "Білім беру ұйымдарын аккредиттеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1385 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 50, 639-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2305 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 4, 54-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 27-тармағы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 391
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 марта 2012 года № 391
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1999 года № 1262 «Об утверждении нормативной учебной нагрузки для педагогических работников государственных организаций образования» (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 43, ст. 389).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2003 года № 173 «Об утверждении Правил обеспечения учебниками обучающихся и воспитанников организаций образования» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 8, ст. 89).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2004 года № 1261 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2003 года № 173» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 48, ст. 606).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1385 «Об утверждении Правил аккредитации организаций образования» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 50, ст. 639).
5. Пункт 27 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2305 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 4, ст. 54).