"Мұнай-газ және энергетика салаларын дамыту жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 тамыздағы № 725 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 сәуірдегі № 431 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2017 жылғы 9 маусымдағы № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.06.2017 № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мұнай-газ және энергетика салаларын дамыту жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 тамыздағы № 725 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мұнай-газ және энергетика салаларын дамыту жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 7 сәуірдегі
№ 431 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2007 жылғы 21 тамыздағы
№ 725 қаулысымен
бекітілген
Мұнай-газ және энергетика салаларын дамыту жөніндегі
ведомствоаралық комиссияның құрамы
Мәсімов - Қазақстан Республикасының
Кәрім Қажымқанұлы Премьер-Министрі, төраға
Мыңбаев - Қазақстан Республикасының Мұнай және
Сауат Мұхаметбайұлы газ министрі, төрағаның орынбасары
Толымбаев - Қазақстан Республикасының Мұнай және
Берік Зиябекұлы газ вице-министрі, хатшы
Сұлтанов - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бақыт Тұрлыханұлы Әкімшілігі Басшысының орынбасары
Исекешев - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы және жаңа технологиялар министрі
Әбдіқалықова - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы халықты әлеуметтік қорғау министрі
Қаппаров - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Жамбылұлы ортаны қорғау министрі
Жәмішев - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы министрі
Жұмағұлов - Қазақстан Республикасының Білім және
Бақытжан Тұрсынұлы ғылым министрі
Жұмағалиев - Қазақстан Республикасының Көлік және
Асқар Қуанышұлы коммуникация министрі
Сағынтаев - Қазақстан Республикасының
Бақытжан Әбдірұлы Экономикалық даму және сауда
министрі
Кайырбекова - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Салидат Зекенқызы сақтау министрі
Имашев - Қазақстан Республикасының Әділет
Берік Мәжитұлы министрі
Оспанов - Қазақстан Республикасы Табиғи
Мұрат Мағауияұлы монополияларды реттеу агенттігінің
төрағасы
Отаров - Қазақстан Республикасы Жер
Қадырхан Махмұдұлы ресурстарын басқару агенттігінің
төрағасы
Мұхамеджанов - Маңғыстау облысының әкімі
Бауыржан Әлімұлы
Рысқалиев - Атырау облысының әкімі
Бергей Сәулебайұлы
Шөкеев - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат
Өмірзақ Естайұлы қоры" акционерлік қоғамының Басқарма
төрағасы (келісім бойынша)
Құлыбаев - "KazEnergy" мұнай-газ және
Тимур Асқарұлы энергетика кешені ұйымдарының
қазақстандық қауымдастығының
төрағасы (келісім бойынша)
Қиынов - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Ләззат Кетебайұлы акционерлік қоғамының Басқарма
төрағасы (келісім бойынша)
Қажиев - "KEGOC" электр желілерін басқару
Бақытжан Төлеуқажыұлы жөніндегі қазақстандық компания"
акционерлік қоғамының Басқарма
төрағасы (келісім бойынша)
Сәлімгереев - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат
Мәлік Жаңабайұлы қоры" акционерлік қоғамының
атқарушы директоры (келісім
бойынша)
Сәтқалиев - "Самұрық-Энерго" акционерлік
Алмасадам Майданұлы қоғамының Басқарма төрағасы
(келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2007 года № 725 "Об образовании Межведомственной комиссии по развитию нефтегазовой и энергетической отраслей"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2012 года № 431. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2017 года № 357
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.06.2017 № 357 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2007 года № 725 "Об образовании Межведомственной комиссии по развитию нефтегазовой и энергетической отраслей" следующее изменение:
состав Межведомственной комиссии по развитию нефтегазовой и энергетической отраслей, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 апреля 2012 года № 431
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 августа 2007 года № 725
Состав
Межведомственной комиссии по развитию
нефтегазовой и энергетической отраслей
Масимов
Карим Кажимканович
-
Премьер-Министр Республики
Казахстан, председатель
Мынбаев
Сауат Мухаметбаевич
-
Министр нефти и газа Республики
Казахстан, заместитель председателя
Толумбаев
Берик Зиябекович
-
вице-министр нефти и газа
Республики Казахстан, секретарь
Султанов
Бахыт Турлыханович
-
Заместитель Руководителя
Администрации Президента Республики
Казахстан
Исекешев
Асет Орентаевич
-
Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
Абдыкаликова
Гульшара Наушаевна
-
Министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Каппаров
Нурлан Джамбулович
-
Министр охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Жамишев
Болат Бидахметович
-
Министр финансов Республики
Казахстан
Жумагулов
Бакытжан Турсынович
-
Министр образования и науки
Республики Казахстан
Жумагалиев
Аскар Куанышевич
-
Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Сагинтаев
Бакытжан Абдирович
-
Министр экономического развития и
торговли Республики Казахстан
Каирбекова
Салидат Зикеновна
-
Министр здравоохранения Республики
Казахстан
Имашев
Берик Мажитович
-
Министр юстиции Республики
Казахстан
Оспанов
Мурат Магавьянович
-
Председатель Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий
Отаров
Кадырхан Махмудович
-
Председатель Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Мухамеджанов
Бауржан Алимович
-
аким Мангистауской области
Рыскалиев
Бергей Саулебаевич
-
аким Атырауской области
Шукеев
Умирзак Естаевич
-
председатель Правления
акционерного общества "Фонд
национального благосостояния
"Самрук-Казына" (по согласованию)
Кулибаев
Тимур Аскарович
-
председатель Казахстанской
ассоциации организаций нефтегазового
и энергетического комплекса
"KazEnergy" (по согласованию)
Киинов
Ляззат Кетебаевич
-
председатель Правления
акционерного общества "Национальная
компания "КазМунайГаз" (по
согласованию)
Кажиев
Бакытжан Толеукажиевич
-
председатель Правления
акционерного общества "Казахстанская
компания по управлению
электрическими сетями "KEGOC" (по
согласованию)
Салимгереев
Малик Жанабаевич
-
управляющий директор акционерного
общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына" (по
согласованию)
Саткалиев
Алмасадам Майданович
-
председатель Правления
акционерного общества "Самрук
Энерго" (по согласованию)