"Қазақстан Республикасының аумағына шикі қант әкелудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 92 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі № 560 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының аумағына шикі қант әкелудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 92 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қант өндiретiн кәсiпорындардың тiзбесi*
Р/с
Қант өндiретiн кәсiпорындардың атауы
1
«Орталық Азия Қант Корпорациясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
* Кәсiпорындардың тiзбесi кәсiпорындарды шикi қант құрағынан қант өндiретiн зауыттарға жатқызудың мынадай өлшемдерiне сәйкес қалыптастырылады:
1) кәсiпорынның шикi қант құрағын өңдеуге арналған технологиялық жабдығының болуы;
2) шикi қант құрағынан ақ қанттың сериялық өндiрiсiнiң болуы;
3) кәсiпорындардың алдағы күнтiзбелiк жылға арналған жобалық қуаты.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 92 "О некоторых вопросах ввоза сахара-сырца на территорию Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2012 года № 560
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 92 «О некоторых вопросах ввоза сахара-сырца на территорию Республики Казахстан» следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в следующей редакции:
«Перечень предприятий – производителей сахара*
№ п/п
Наименование предприятия - производителя сахара
1
Товарищество с ограниченной ответственностью
«Центральноазиатская Сахарная Корпорация»
* Перечень предприятий формируется в соответствии со следующими критериями отнесения предприятий к заводам-производителям сахара из тростникового сахара-сырца:
1) наличие технологического оборудования у предприятия для переработки тростникового сахара-сырца;
2) наличие серийного производства белого сахара из тростникового сахара-сырца;
3) проектная мощность предприятия на предстоящий календарный год.».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов