"Алтын белгi" белгiсi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 1253 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 мамырдағы № 608 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 260 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.04.2015 № 260 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Алтын белгi» белгiсi туралы ереженi бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 1253 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 47, 571-құжат) мынандай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген «Алтын белгi» белгiсi туралы ережеде:
2-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«1) үлгiлi мiнез-құлық көрсеткен және негізгі орта және жалпы орта білім беру оқу бағдарламаларына немесе «Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес білім беру ұйымының білім беру оқу бағдарламаларына сәйкес оқу жоспарының барлық пәндерi бойынша оқу кезеңiнде бiлiм берудiң негiзгi орта және жалпы орта деңгейлерiнде «5» деген жылдық және қорытынды бағалары бар;»;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. «Алтын белгi» белгiсiмен оқушылар негізгі орта, жалпы орта білім беру жалпы оқу бағдарламаларын іске асыратын республикалық білім беру ұйымдарының, «Назарбаев Зияткерлік мектептері» дербес білім беру ұйымының, облыстар, Астана және Алматы қалалары бiлiм басқармаларының марапаттауға ұсынылатын оқушының осы Ереженiң талаптарына сәйкестiгi туралы ұсыныстары негiзiнде Қазақстан Республикасының бiлiм беру саласындағы уәкiлеттi органының бұйрық шығаруы жолымен марапатталады.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                           К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1253 "Об утверждении Положения о знаке "Алтын белгі"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2012 года № 608. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 260
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.04.2015 № 260 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от  21 декабря 2007 года № 1253 «Об утверждении Положения о знаке «Алтын белгі» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 47, ст. 571) следующие изменения:
в Положении о знаке «Алтын белгі», утвержденном указанным постановлением:
подпункт 1) пункта 2 изложить в следующей редакции:
«1) показавшие примерное поведение и имеющие годовые и итоговые оценки «5» по всем предметам учебного плана в соответствии с образовательными учебными программами основного среднего и общего среднего образования или образовательными учебными программами автономной организации образования «Назарбаев Интеллектуальные школы» в период учебы на основном среднем и общем среднем уровнях образования;»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Знаком «Алтын белгі» учащиеся награждаются путем издания приказа уполномоченного органа Республики Казахстан в области образования, на основании представлений республиканских организаций образования, автономной организации образования «Назарбаев Интеллектуальные школы», реализующих общеобразовательные учебные программы основного среднего, общего среднего образования, управлений образования областей, городов Астаны и Алматы о соответствии представляемых к награждению учащихся требованиям настоящего Положения.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов