Телерадио хабарларын тарату саласындағы ұлттық оператор туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 маусымдағы № 777 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 794 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.09.2024 № 794 қаулысымен.
"Телерадио хабарларын тарату туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 18 қаңтардағы Заңының 6-бабының 13) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазтелерадио" акционерлік қоғамы телерадио хабарларын тарату саласындағы ұлттық оператор болып белгіленсін.
2. Телерадио хабарларын тарату саласындағы ұлттық оператор "Телерадио хабарларын тарату туралы" 2012 жылғы 18 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 25-бабының 2-тармағында көзделген қызмет түрлерін жүзеге асырады.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 29.08.2019 № 639 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О национальном операторе в области телерадиовещания
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2012 года № 777. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2024 года № 794.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.09.2024 № 794.
В соответствии с подпунктом 13) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 18 января 2012 года "О телерадиовещании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить национальным оператором в области телерадиовещания акционерное общество "Казтелерадио".
2. Национальный оператор в области телерадиовещания осуществляет виды деятельности, предусмотренные пунктом 2 статьи 25 Закона Республики Казахстан от 18 января 2012 года "О телерадиовещании".
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления Правительства РК от 29.08.2019 № 639 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов