"Монополияға қарсы саясат жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілетті өкілдері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі № 838 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 маусымдағы № 806 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Монополияға қарсы саясат жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілетті өкілдері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 қыркүйектегі № 838 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) төрағасы Ғабидолла Рахматоллаұлы Әбдірахымов және Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) төрағасының орынбасары Еркеғали Амантайұлы Әлімқұлов Монополияға қарсы саясат жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілетті өкілдері болып тағайындалсын.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2008 года № 838 "О полномочных представителях Правительства Республики Казахстан в Межгосударственном совете по антимонопольной политике"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2012 года № 806
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2008 года № 838 «О полномочных представителях Правительства Республики Казахстан в Межгосударственном совете по антимонопольной политике» следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Назначить полномочными представителями Правительства Республики Казахстан в Межгосударственный совет по антимонопольной политике Абдрахимова Габидуллу Рахматуллаевича - Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) и Алимкулова Еркегали Амантайулы - заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство).».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов