"Зерде" ұлттық инфокоммуникациялық холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 қазандағы № 980 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 25 маусымдағы № 829 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Зерде» ұлттық инфокоммуникациялық холдингі» акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 қазандағы № 980 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігіне:»;
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 25 маусымдағы
№ 829 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 24 қазандағы
№ 980 қаулысына
қосымша
«Зерде» ұлттық инфокоммуникациялық холдингі» акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы
Жұмағалиев            Қазақстан Республикасының Көлік және
Асқар Қуанышұлы       коммуникация министрі, төраға
Шолпанқұлов           Қазақстан Республикасының Қаржы
Берік Шолпанқұлұлы    вице-министрі
Ескендіров            Қазақстан Республикасының Экономикалық
Абай Мұқашұлы         даму және сауда вице-министрі
Сәрсенов              Қазақстан Республикасының Көлік және
Сәкен Сейітжаппарұлы  коммуникация вице-министрі
Измайлов              «Зерде» ұлттық инфокоммуникациялық
Нұрлан Тельманұлы     холдингі» акционерлік қоғамы
басқармасының төрағасы (келісім бойынша)

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2008 года № 980 "О составе совета директоров акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2012 года № 829
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2008 года № 980 «О составе совета директоров акционерного общества «Национальный инфокоммуникационный холдинг «Зерде» следующие изменения:
абзац первый пункта 1 изложить в следующей редакции:
«1. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан:»;
приложение к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 июня 2012 года № 829
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 октября 2008 года № 980
Состав совета директоров акционерного общества «Национальный инфокоммуникационный холдинг «Зерде»
Жумагалиев
Аскар Куанышевич
-
Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, председатель
Шолпанкулов
Берик Шолпанкулович
-
вице-министр финансов
Республики Казахстан
Искандиров
Абай Мукашевич
-
вице-министр экономического развития
и торговли Республики Казахстан
Сарсенов
Сакен Сейтжаппарович
-
вице-министр транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Измайлов
Нурлан Тельманович
-
председатель правления акционерного
общества «Национальный
инфокоммуникационный холдинг «Зерде»
(по согласованию)