Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 тамыздағы № 1064 Қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
«2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы Заңына және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне Алматы қаласындағы Капальская көшесі, 14 бойында орналасқан Орталық референс-зертхана ғимаратының сыртқы инженерлік желілерін қайта жаңартуды бастауға Алматы қаласының әкімдігіне ағымдағы нысаналы трансферттер түрінде аудару үшін 2012 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен 443230000 (төрт жүз қырық үш миллион екі жүз отыз мың) теңге сомасында қаражат бөлінсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Алматы қаласының әкімі 2012 жылғы 15 желтоқсанға дейінгі мерзімде бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуы жөнінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне есеп берсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2012 года № 1064
ПРЕСС-РЕЛИЗ
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года «О республиканском бюджете на 2012 – 2014 годы» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству здравоохранения Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2012 год на неотложные затраты, средства в сумме 443230000 (четыреста сорок три миллиона двести тридцать тысяч) тенге для перечисления акимату города Алматы в виде целевых текущих трансфертов на начало реконструкции внешних инженерных сетей здания Центральной референс-лаборатории, расположенной в городе Алматы, по ул. Капальская, 14.
2. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Акиму города Алматы в срок до 15 декабря 2012 года представить в Министерство здравоохранения Республики Казахстан отчет по целевому использованию выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов