Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiнiң көліктік бақылау саласындағы мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1153 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 778 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.12.2016 № 778 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 34-бабына және «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-115-2-баптарына «Ақпараттандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2) және 3) тармақшаларына29-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
2) алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 25.12.2013 № 1399 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi);
3) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
4) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
5) алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 25.12.2013 № 1399 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi);
6) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
7) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
8) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi);
9) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi);

Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в сфере транспортного контроля и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1153. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2016 года № 778
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.12.2016 № 778 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьями 9-115-2 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» и подпунктами 2) и 3) статьи 6, статьей 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
2) исключен постановлением Правительства РК от 25.12.2013 № 1399 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования);
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
4) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
5) исключен постановлением Правительства РК от 25.12.2013 № 1399 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования);
6) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
7) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
8) утратил силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
9) утратил силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);

10) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi);
11) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi);
12) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
13) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
14) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
15) Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 21.05.2013 N 508 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 25.12.2013 № 1399 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi); 12.03.2014 № 229 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi); 26.03.2014 N 265 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                           К. Мәсiмов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 1153 қаулысымен
бекітілген
«Жүк көлік құралдарын өлшеудің халықаралық
сертификатын беру» мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Стандарттың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 1153 қаулысымен
бекітілген
«Электрондық (цифрлық) тахографтарға электрондық карточкалар беру» мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Стандарт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 25.12.2013 № 1399 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 1153 қаулысымен
бекітілген
«Халықаралық автомобиль тасымалдарын жүзеге асыруға рұқсат беру
куәлігін және рұқсат карточкасын беру» мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Стандарттың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 1153 қаулысымен
бекітілген
«Техникалық байқаудың халықаралық сертификатын беру»
мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Стандарттың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 1153 қаулысымен
бекітілген
«Электрондық (цифрлық) тахографтар орнатуды жүзеге асыратын
сервистік орталықтарының тізбесіне енгізу» мемлекеттік қызмет
стандарты
Ескерту. Стандарт алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 25.12.2013 № 1399 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 1153 қаулысымен
бекітілген
«Техникалық байқау операторларының тiзiлiмiне енгізу»
мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Стандарттың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 1153 қаулысымен
бекітілген
«Техникалық байқау операторларына механикалық көлiк
құралдарының және оларға тiркемелердiң мiндеттi техникалық
байқаудан өтуі туралы куәлiк бланкiлерiн беру» мемлекеттік
қызмет стандарты
Ескерту. Стандарттың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.03.2014 N 265 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 1153 қаулысымен
бекітілген
«Кемелердің командалық құрамының адамдарына
және экипаждың басқа да мүшелеріне диплом беру»
мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 1153 қаулысымен
бекiтiлген
«Кеме ипотекасын мемлекеттік тіркеу»
мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 1153 қаулысымен
бекiтiлген
«Шағын көлемді кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркеу»
мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 1153 қаулысымен
бекiтiлген
«Кемелер экипаждарының ең аз құрамы туралы куәлік беру» мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 1153 қаулысымен
бекiтiлген
«Жолаушыларды облысаралық қалааралық, ауданаралық (облысішiлiк қалааралық) және халықаралық қатынастарда автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау бойынша қызметпен айналысу құқығына лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензия телнұсқасын беру» мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 1153 қаулысымен
бекітілген
«Қазақстан Республикасы ратификацияланған халықаралық шарттарға сәйкес Қазақстан Республикасының тасымалдаушыларына шетел мемлекеттері аумағы бойынша жүрiп өтуіне рұқсаттар беру» мемлекеттік қызметтер стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 1153 қаулысымен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының аумағы арқылы ауыр салмақты
және iрi көлемді көлiк құралдарының (шетелдiктердi қоса
алғанда) жүрiп өтуіне арнайы рұқсат беру»
мемлекеттік қызмет стандарты
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 1153 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар

10) утратил силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
11) утратил силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
12) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
13) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
14) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
15) изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 21.05.2013 № 508 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования); от 25.12.2013 № 1399 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования); от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2012 года № 1153
Стандарт государственной услуги
«Выдача международного сертификата взвешивания
грузовых транспортных средств»
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2012 года № 1153
Стандарт государственной услуги
«Выдача электронных карточек
к электронным (цифровым) тахографам»
Сноска. Стандарт исключен постановлением Правительства РК от 25.12.2013 № 1399 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2012 года № 1153
Стандарт государственной услуги
«Выдача удостоверения допуска к осуществлению международных
автомобильных перевозок и карточки допуска»
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2012 года № 1153
Стандарт государственной услуги
«Выдача международного сертификата технического осмотра»
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2012 года № 1153
Стандарт государственной услуги
«Включение в перечень сервисных центров, осуществляющих
установку электронных (цифровых) тахографов»
Сноска. Стандарт исключен постановлением Правительства РК от 25.12.2013 № 1399 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2012 года № 1153
Стандарт государственной услуги
«Включение в реестр операторов технического осмотра»
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2012 года № 1153
Стандарт государственной услуги
«Выдача бланков свидетельств о прохождении обязательного
технического осмотра механических транспортных средств и
прицепов к ним операторам технического осмотра»
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2012 года № 1153
Стандарт государственной услуги
«Дипломирование лиц командного состава
и других членов экипажей судов»
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2012 года № 1153
Стандарт государственной услуги
«Государственная регистрация ипотеки судна»
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2012 года № 1153
Стандарт государственной услуги
«Государственная регистрация ипотеки маломерного судна»
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2012 года № 1153
Стандарт государственной услуги
«Выдача свидетельства о минимальном составе экипажей судов»
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2012 года № 1153
Стандарт государственной услуги «Выдача лицензии,
переоформление, выдача дубликатов лицензии на право занятия
деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами,
микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном
(междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а
также регулярной перевозке пассажиров автобусами,
микроавтобусами в международном сообщении
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2012 года № 1153
Стандарт государственной услуги
«Выдача разрешения на проезд по территории иностранного
государства перевозчикам Республики Казахстан в
соответствии с международными договорами,
ратифицированными Республикой Казахстан»
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2012 года № 1153
Стандарт государственной услуги
«Выдача специального разрешения на проезд
тяжеловесных и крупногабаритных транспортных средств
(включая иностранные) по территории Республики Казахстан»
Сноска. Стандарт утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2014 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2012 года № 1153
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан

1. «Жүргiзушiлердiң еңбегi мен тынығуын ұйымдастыру, сондай-ақ тахографтарды қолдану қағидасын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 11 мамырдағы № 493 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 37, 452-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Жүргiзушiлердiң еңбегi мен тынығуын ұйымдастыру, сондай-ақ тахографтарды қолдану қағидасында:
53-тармақтың екінші бөлігі алып тасталсын;
98-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«98. Тахографтарды орнату, дәлдеу және жөндеу жөннідегі жұмыстарды жүргізуге аттестатталған сервис орталықтарының тізбесіне (бұдан әрі – тізбе) кіру үшін жеке және заңды тұлғалар тиісті Өңіраралық инспекцияға мынадай құжаттарды ұсынады:
1) осы Қағидаға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) электрондық (цифрлық) тахографтарға қызмет көрсету кезінде жабдықтарға және бағдарламалық қамтамасыз етуге технологиялық құжаттаманың көшірмесі;
3) өлшеу құралдарын тексеру құқығына аккредиттеу аттестатының көшірмесі;
4) өлшеу құралдарының, сынақ жабдықтарының метрологиялық қамтамасыз етілуін растайтын құжаттың көшірмесі;
5) сервис орталығы аумағының, өндірістік үй-жайларының, технологиялық үдерістерінің және жабдықтарының схемасы;
6) дайындаушы зауыттан олардың қойылатын талаптарға сәйкестік құжатының көшірмесі;
7) маманның тиісті оқып-үйренуден өткендігі туралы дайындаушы зауыт немесе ол уәкілеттік берген орган сертификатының көшірмесі.»;
134-тармақтың 7) тармақшасы, 136-тармақтың 4) тармақшасы, 138-тармақтың 9) тармақшасы, 140-тармақтың 6) тармақшасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 140-1-тармақпен толықтырылсын:
«140-1. Өңіраралық инспекция 15 жұмыс күні ішінде жүргізушінің, тасымалдаушының, сервис орталығының карточкаларын немесе бақылау карточкасын беруді не оларды беруден бас тартуды жүзеге асырады.».
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.09.2015 № 783 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 1153 қаулысына
1-қосымша
Ескерту. 1-қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.03.2014 № 229 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 1153 қаулысына
2-қосымша

1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2011 года № 493 «Об утверждении Правил организации труда и отдыха водителей, а также применения тахографов» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 37, ст. 452):
в Правилах организации труда и отдыха водителей, а также применения тахографов, утвержденных указанным постановлением:
часть вторую пункта 53 исключить;
пункт 98 изложить в следующей редакции:
«98. Для включения в перечень сервисных центров, аттестованных на проведение работ по установке, настройке и ремонту тахографов (далее – перечень), физическое или юридическое лицо представляет в соответствующую Межрегиональную инспекцию следующие документы:
1) заявку по форме согласно приложению 5 к настоящим Правилам;
2) копии технической документации на оборудование и программное обеспечение при обслуживании электронных (цифровых) тахографов;
3) копии аттестата аккредитации на право поверки средств измерений;
4) копии документа, подтверждающего метрологическое обеспечение средств измерений, испытательного оборудования;
5) схемы территории, производственных помещений, технологического процесса и оборудования сервисного центра;
6) копии документа от завода изготовителя на соответствие предъявляемым им требованиям;
7) копии сертификата завода изготовителя или уполномоченного им органа о прохождении специалистом сервисного центра соответствующего обучения.»;
подпункт 7) пункта 134, подпункт 4) пункта 136, подпункт 9) пункта 138, подпункт 6) пункта 140 исключить;
дополнить пунктом 140-1 следующего содержания:
«140-1. Межрегиональная инспекция в течении 15 рабочих дней осуществляет выдачу карточек водителя, перевозчика, сервисного центра или контрольной карточки либо мотивированный отказ в их выдаче.».
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.09.2015  № 783 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2012 года № 1153
Сноска. Приложение 1 утратило силу постановлением Правительства РК от 12.03.2014 № 229 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2012 года № 1153