"ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 желтоқсандағы № 1287 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 қазандағы № 1257 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 377 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.04.2014 N 377 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 желтоқсандағы № 1287 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
мына:
«Ахметов                    - Қазақстан Республикасы
Серік Нығметұлы               Премьер-Министрінің бірінші орынбасары»
«Бейсенғалиев               - «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі»
Берік Тұрсынбекұлы            акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Көшербаев                  - Қазақстан Республикасы
Қырымбек Елеуұлы              Премьер-Министрінің орынбасары»
«Айтжанов                   - «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі»
Дулат Нулиұлы                 акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы».
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2006 года № 1287 "О составе Совета директоров акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2012 года № 1257. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2014 года № 377
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.04.2014 № 377.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2006 года № 1287 «О составе Совета директоров акционерного общества «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
строки:
«Ахметов
Серик Ныгметович
-
Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан»
«Бейсенгалиев
Берик Турсынбекович
-
председатель правления акционерного
общества «Национальный управляющий
холдинг «КазАгро»
изложить в следующей редакции:
«Кушербаев
Крымбек Елеуович
-
Заместитель Премьер-Министра Республики
Казахстан»
«Айтжанов
Дулат Нулиевич
-
председатель правления акционерного
общества «Национальный управляющий
холдинг «КазАгро»».
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов