Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 1565 Қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің «Қазақстан Республикасында құқық қорғау қызметі мен сот жүйесінің тиімділігін арттыру жөніндегі шаралар туралы» 2010 жылғы 17 тамыздағы № 1039 және «Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің кұрылымын одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы» 2012 жылғы 12 шілдедегі № 354 жарлықтарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелері қайта аталсын.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелері қайта ұйымдастырылсын.
3. Осы қаулыға 12-қосымшаларда көрсетілген мемлекеттік мекемелерді қаржыландыру республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
4. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесінде:
реттiк нөмiрлерi 257259265270-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«257. Орталық өңірлік әскери тергеу басқармасы.
259. Оңтүстік өңірлік әскери тергеу басқармасы.
265. Шығыс өңірлік әскери тергеу басқармасы.
270. Батыс өңірлік әскери тергеу басқармасы.»;
реттiк нөмiрлерi 258260262263264266267268269272-жолдар алынып тасталсын.
5. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 1565 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қайта аталатын
аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесі

Некоторые вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2012 года № 1565
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе», указами Президента Республики Казахстан от 17 августа 2010 года № 1039 «О мерах по повышению эффективности правоохранительной деятельности и судебной системы в Республике Казахстан» и от 12 июля 2012 года № 354 «О мерах по дальнейшему совершенствованию структуры Вооруженных Сил Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать государственные учреждения – территориальные органы Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Реорганизовать государственные учреждения – территориальные органы Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Установить, что финансирование государственных учреждений, указанных в приложениях 12 к настоящему постановлению, осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных Министерству внутренних дел Республики Казахстан в республиканском бюджете.
4. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 «Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311) следующие изменения:
в перечне государственных учреждений – территориальных органов Министерства внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в строки, порядковые номера 257, 259, 265, 270, изложить в следующей редакции:
«257. Центральное региональное военно-следственное управление.
259. Южное региональное военно-следственное управление.
265. Восточное региональное военно-следственное управление.
270. Западное региональное военно-следственное управление.»;
строки, порядковые номера 258, 260, 262, 263, 264, 266, 267, 268, 269, 272, исключить.
5. Министерству внутренних дел Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             С. Ахметов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 декабря 2012 года № 1565
Перечень
переименовываемых государственных учреждений – территориальных
органов Министерства внутренних дел Республики Казахстан

1. Астана әскери тергеу басқармасы Орталық өңірлік әскери тергеу басқармасына.
2. Алматы әскери тергеу басқармасы Оңтүстік өңірлік әскери тергеу басқармасына.
3. Ақтау әскери тергеу басқармасы Батыс өңірлік әскери тергеу басқармасына.
4. Шығыс әскери тергеу басқармасы Шығыс өңірлік әскери тергеу басқармасына.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 1565 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қайта
ұйымдастырылатын аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің
тізбесі
1. Қарағанды әскери тергеу басқармасын, Қостанай әскери тергеу басқармасын қосу жолымен Орталық өңірлік әскери тергеу басқармасы.
2. Гвардия әскери тергеу басқармасын, Сарыөзек әскери тергеу басқармасын, Талдықорған әскери тергеу басқармасын, Тараз әскери тергеу басқармасын, Шымкент әскери тергеу басқармасын қосу жолымен Оңтүстік өңірлік әскери тергеу басқармасы.
3. Ақтөбе әскери тергеу басқармасын қосу жолымен Батыс өңірлік әскери тергеу басқармасы.
4. Өскемен әскери тергеу басқармасын, Аягөз әскери тергеу басқармасын қосу жолымен Шығыс өңірлік әскери тергеу басқармасы.

1. Астанинское военно-следственное управление в Центральное региональное военно-следственное управление.
2. Алматинское военно-следственное управление в Южное региональное военно-следственное управление.
3. Актауское военно-следственное управление в Западное региональное военно-следственное управление.
4. Восточное военно-следственное управление в Восточное региональное военно-следственное управление.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 декабря 2012 года № 1565
Перечень
реорганизуемых государственных учреждений – территориальных
органов Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1. Центральное региональное военно-следственное управление путем присоединения к нему Карагандинского военно-следственного управления, Костанайского военно-следственного управления.
2. Южное региональное военно-следственное управление путем присоединения к нему Гвардейского военно-следственного управления, Сары-Озекского военно-следственного управления, Талдыкорганского военно-следственного управления, Таразского военно-следственного управления, Шымкентского военно-следственного управления.
3. Западное региональное военно-следственное управление путем присоединения к нему Актюбинского военно-следственного управления.
4. Восточное региональное военно-следственное управление путем присоединения к нему Усть-Каменогорского военно-следственного управления, Аягозского военно-следственного управления.