"Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 1575 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 562 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.05.2014 № 562 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 34-бабына және «Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған «Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты бекітілсін.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 1575 қаулысымен
бекітілген
«Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті
жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар
беру» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты
1. Жалпы ережелер
1. «Денсаулық сақтау саласы кадрларының даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжаттар беру» мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі және қосымша кәсіптік білім беру бағдарламаларын іске асыратын денсаулық сақтау саласындағы ғылыми ұйымдар мен білім беру ұйымдары (бұдан әрі – ұйымдар) көрсетеді.
Ұйымдардың мекенжайы осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 175178-тармақтарының, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының, «Білім туралы мемлекеттік үлгідегі құжаттардың түрлері мен нысандарын және оларды беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 1310 қаулысының, «Интернатура туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 16 маусымдағы № 452 бұйрығының, «Медицина және фармацевтика кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 11 қарашадағы № 691 бұйрығының, «Резидентура туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы № 28 бұйрығының негізінде көрсетіледі.

Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения" и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2012 года № 1575. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2014 года № 562
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.05.2014 № 562 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт государственной услуги «Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения».
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 декабря 2012 года № 1575
Стандарт государственной услуги
«Выдача документов о прохождении подготовки, повышения
квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения»
1. Общие положения
1. Государственную услугу «Выдача документов о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения» (далее - государственная услуга) оказывают научные организации и организации образования в области здравоохранения, реализующие программы технического и профессионального, послесреднего, высшего, послевузовского и дополнительного профессионального образования (далее - организации).
Адреса организаций указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статей 175178 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года «О здоровье народа и системе здравоохранения», Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», постановления Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1310 «Об утверждении видов и форм документов об образовании государственного образца и Правил их выдачи», приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 июня 2010 года № 452 «Об утверждении Положения об интернатуре», приказа и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 ноября 2009 года № 691 «Об утверждении Правил повышения квалификации и переподготовки медицинских и фармацевтических кадров», приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 января 2008 года № 28 «Об утверждении Положения о резидентуре».

4. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпарат Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің (www.mz.gov.kz) және ұйымдардың интернет-ресурстарында орналастырылады.
5. Мыналар:
1) техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі кәсіптік оқу бағдарламалары бойынша – диплом;
2) жоғары білім берудің кәсіптік оқу бағдарламалары бойынша – диплом;
3) интернатураны аяқтағаннан кейін – куәлік;
4) жоғары оқу орнынан кейін білім берудің кәсіптік оқу бағдарламалары бойынша, магистратураны және докторантураны аяқтағаннан кейін – диплом, резидентураны аяқтағаннан кейін – куәлік;
5) қосымша кәсіптік білім беру бағдарламалары бойынша, қайта даярлауды, біліктілігін арттыруды аяқтағаннан кейін – куәлік беру көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады.
Аккредиттеу органдарының, аккредиттелген білім беру ұйымдарының және білім беру оқыту бағдарламаларының тізіліміне енгізілген аккредиттеу органдарында мамандандырылған аккредиттеуден өткен білім беру ұйымдары азаматтарға аккредиттелген білім беру оқыту бағдарламалары (мамандықтар) бойынша білім туралы өзіндік үлгідегі құжаттарды бере алады.
Ерекше мәртебесі бар білім беру ұйымдары білім туралы өзіндік үлгідегі құжаттарды бере алады.
Қайта даярлау, біліктілігін жоғарылату туралы құжаттар «Медицина және фармацевтика кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 11 қарашадағы № 691 бұйрығында бекітілген нысан бойынша беріледі.
Қайта даярлау, біліктілігін жоғарылату туралы құжаттарға ұйымның бірінші басшысы немесе оның орынбасары қол қояды және ол ұйымның мөрімен куәландырылады.
6. Мемлекеттік қызмет ұйымда оқуды аяқтаған және қорытынды аттестаттаудан өткен жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері қорытынды аттестаттау комиссиясының (біліктілік комиссиясы) немесе ұйым басшысының шешімі қабылданған күннен бастап 15 (он бес) жұмыс күнінен аспауға тиіс.
Жеке тұлғаға құжат салтанатты жағдайда жеке өзіне беріледі.
Құжатты жеке өзі алу мүмкіндігі болмаған жағдайда ол белгіленген тәртіппен ресімделген сенімхат бойынша басқа адамға беріледі.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі, осы стандарттың 5-тармағында көрсетілген құжаттардың телнұсқаларын беру ұйымның бекітілген баға прейскурантына сәйкес қолма-қол және/немесе қолма-қол емес есеп айырысу бойынша ақылы түрде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметті алушыға телнұсқа төленген соманы және күнін растайтын төлем құжаты болған кезде беріледі.

4. Информация о порядке предоставления государственной услуги размещается на интернет-ресурсах Министерства здравоохранения Республики Казахстан (www.mz.gov.kz.) и организаций.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача:
1) по профессиональным учебным программам технического и профессионального, послесреднего образования - диплома;
2) по профессиональным учебным программам высшего образования - диплома;
3) по окончании интернатуры – свидетельства;
4) по профессиональным учебным программам послевузовского образования, окончании магистратуры и докторантуры - диплома, резидентуры – свидетельства;
5) по программам дополнительного профессионального образования по окончании переподготовки - удостоверения, повышения квалификации – свидетельства.
Организации образования, прошедшие специализированную аккредитацию в аккредитационных органах, внесенных в реестр аккредитационных органов, аккредитованных организаций образования и образовательных учебных программ, могут выдавать гражданам документы об образовании собственного образца по аккредитованным образовательным учебным программам (специальностям).
Организации образования, имеющие особый статус, могут выдавать документы об образовании собственного образца.
Документы о переподготовке, повышении квалификации выдаются по форме, установленной в Правилах повышения квалификации и переподготовки медицинских и фармацевтических кадров, утвержденных приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 ноября 2009 года № 691.
Документы о переподготовке, повышении квалификации подписываются первым руководителем организации или его заместителем и скрепляются печатью организации.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам, закончившим обучение в организации и прошедшим итоговую аттестацию (далее - получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги не должны превышать 15 (пятнадцать) рабочих дней со дня принятия решения итоговой аттестационной комиссии (квалификационной комиссии) или руководителя организации.
Документ физическому лицу выдается в торжественной обстановке лично.
В случае отсутствия возможности личного получения документа, он выдается другому лицу по доверенности, оформленной в установленном порядке.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно, выдача дубликатов документов, указанных в пункте 5 настоящего стандарта, оказывается платно по наличному и/или безналичному расчету согласно утвержденному прейскуранту цен организации.
Получателю государственной услуги дубликат выдается при наличии платежного документа, подтверждающего сумму и дату оплаты.

9. Мемлекеттiк қызмет алдын ала жазылусыз, жылдамдатылған қызмет көрсетусiз, демалыс және мереке күндерінен басқа күндері ұйымның iшкi тәртiбiнiң қағидаларына сәйкес түскi үзiлiспен, сағат 10:00-нан 17:00-ге дейiн көрсетіледі.
10. Мемлекеттік қызмет білім алушы оқудан өткен ұйымның не оның филиалының орналасу орны бойынша көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсету орындарында қажетті құжаттар тізбесі және оларды толтыру үлгілері, мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпарат орналастырылған стенділер бар.
Мемлекеттік қызмет дене мүмкіндігі шектеулі адамдарға қол жетімді болу үшін пандусы бар кіреберіспен жабдықталған ғимараттарда көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
11. Даярлаудан, біліктілікті жоғарылатудан және қайта даярлаудан өткені туралы құжатты алу үшін жеке тұлғалар мынадай құжаттарды көрсетуі тиіс:
1) жеке куәлік;
2) кету қағазы немесе білім алушының ұйым алдында берешегінің жоқтығын растайтын өзге құжат.
12. Кету қағазы немесе білім алушының ұйым алдында берешегі жоқтығын растайтын өзге құжат осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжай бойынша беріледі.
13. Осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжай бойынша ұйымның аталған құжаттарды тіркеуге жауапты құрылымдық бөлімшелеріне беріледі.
Мемлекеттік қызметті алушының құжаттарды ұсынуын растау оны осы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың тапсырылатын күні көрсетілетін есепке алу журналына тіркеу болып табылады.
14. Тиiстi бiлiм беру бағдарламасының игерілуін растайтын құжат мемлекеттік қызметті алушыға қолма-қол беріледі.
15. Мемлекеттік қызметті ұсынуды тоқтату үшін білім алушының ұйымның алдындағы қаржылай немесе өзге де берешектері негіз болып табылады. Қаржылық немесе өзге де берешектерді жойған жағдайда мемлекеттік қызметті алушыға осы стандарттың 5-тармағында көрсетілген құжат беріледі.
16. Құжаттардың телнұсқалары мен оларға қосымшалар жоғалған құжаттардың орнына беріледі. Телнұсқаны беру үшін құжатты жоғалтқан азаматтың ұйым басшысының атына оны жоғалту жағдайы жазылған өтініші негіз болып табылады.
Азамат құжатты жоғалғандығы туралы ақпаратты мерзімді баспасөз басылымында орналастырғаннан кейін ұйым басшысы немесе оны алмастыратын адам құжаттың телнұсқасын беру туралы шешімді қабылдайды.
Құжаттың телнұсқасы өтініш түскен күннен бастап бір айдан кешіктірмей беріледі.
Құжаттың телнұсқасы құжаттың түпнұсқасы берілген тегіне, атына және әкесінің атына беріледі.
Құжаттардың телнұсқалары телнұсқа беру туралы шешім қабылданған сәтте қолданыстағы үлгі бланкілерінде беріледі және ұйымының басшысы және оның оқу жұмысы жөніндегі орынбасары қол қояды.
Берілетін құжаттың бланкісінде оң жақ жоғарғы бұрышында «Түпнұсқаның орнына берілген № ____ телнұсқа» деген мөртабан қойылады.

9. Государственная услуга оказывается с 10:00 до 17:00 часов, с перерывом на обед в соответствии с правилами внутреннего распорядка организации, кроме выходных и праздничных дней, без предварительной записи, ускоренного обслуживания.
10. Государственная услуга оказывается по местонахождению организации либо ее филиала, в которых обучающийся проходил обучение. В местах предоставления государственной услуги имеются стенды с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения, информация о порядке оказания государственной услуги.
Государственная услуга оказывается в здании, которое оборудовано входом с пандусом, предназначенным для доступа людей с ограниченными физическими возможностями.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения документа о прохождении подготовки, повышения квалификации и переподготовки кадров физические лица должны предъявить следующие документы:
1) удостоверение личности;
2) обходной лист или иной документ, подтверждающий отсутствие задолженности обучающегося перед организацией.
12. Обходной лист или иной документ, подтверждающий отсутствие задолженности обучающегося перед организацией, выдаются по адресам, указанным в приложении 1 настоящего стандарта.
13. Документы, указанные в пункте 11 настоящего стандарта, представляются в структурное подразделение организации, ответственное за регистрацию данных документов, по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.
Подтверждением представления документов получателем государственной услуги является его регистрация в журнале учета, в котором указывается дата сдачи документов, указанных в пункте 11 настоящего стандарта.
14. Документ, подтверждающий освоение соответствующей образовательной программы, выдается получателю государственной услуги нарочно.
15. Основанием для приостановления предоставления государственной услуги является финансовая или иная задолженность обучающегося перед организацией. В случае устранения финансовой или иной задолженности, получателю государственной услуги выдается документ, указанный в пункте 5 настоящего стандарта.
16. Дубликаты документов и приложения к ним выдаются вместо утраченных документов. Основанием для выдачи дубликата является заявление гражданина, утерявшего документ, на имя руководителя организации, в котором излагаются обстоятельства его утраты.
Решение о выдаче дубликата документа принимается руководителем организации или лицом, его заменяющим, после размещения гражданином информации об утере документа в периодическом печатном издании.
Дубликат документа выдается не позднее одного месяца со дня поступления заявления.
Дубликат документа выдается на фамилию, имя, отчество, на которые был выдан подлинник документа.
Дубликаты документов выдаются на бланках образца, действующего на момент принятия решения о выдаче дубликата, и подписываются руководителем организации и его заместителем по учебной работе.
На выдаваемом бланке документа в правом верхнем углу проставляется штамп «Дубликат взамен подлинника № ______».

3. Жұмыс қағидаттары
17. Ұйымның қызметі, қызметтік міндетін орындау кезінде адамның конституциялық құқықтарын, қызметтік борышын орындау кезіндегі заңдылықтың сақталуына негізделеді және әдептілік, мемлекеттік қызметті көрсету бойынша егжей-тегжей ақпарат беру, оның сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету қағидаттарында жүзеге асырылады.
4. Жұмыс нәтижелері
18. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелері осы стандартқа 2-қосымшаға сәйкес сапа мен тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
19. Ұйымның жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапасы мен тиімділігі көрсеткішінің нысаналы мәндері жыл сайын ұйым басшысының тиісті бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
20. Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым беру тәртібін осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжай және телефондар бойынша ұйым кеңсесінің қызметкері түсіндіреді.
21. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда шағым осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжай бойынша құжатты беруге жауапты ұйымның құрылымдық бөлімшесінің басшысына поштамен жазбаша түрде не қолма-қол беріледі.
22. Қызмет дұрыс көрсетілмеген жағдайда шағым осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекенжай бойынша құжатты беруге жауапты ұйымның құрылымдық бөлімшесінің басшысына поштамен жазбаша түрде не қолма-қол беріледі.
23. Мемлекеттік қызметті алушы көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа шағымдануға құқығы бар.
24. Шағым ерікті түрде беріледі.
25. Шағым ұйымның кеңсесінде кіріс хат-хабарды есепке алу журналында тіркеледі. Шағым берген тұлғаға шағымды қабылдаған уақыты және күні, тұлғаның тегі және аты-жөні көрсетіле отырып, талон беріледі.
Шағымды қарау барысы туралы ақпаратты осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген телефон бойынша алуға болады.
Шағымды қарау Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен және мерзімде жүзеге асырылады.
«Денсаулық сақтау саласы
кадрларының даярлаудан, біліктілікті
жоғарылатудан және қайта даярлаудан
өткені туралы құжаттар беру»
мемлекеттiк қызмет көрсету стандартына
1-қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары, жоғары
оқу орнынан кейінгі және қосымша кәсіптік білім беру
бағдарламаларын іске асыратын денсаулық сақтау саласындағы
ғылыми ұйымдар мен білім беру ұйымдары
Р/с
Ұйымның атауы
Ұйымның орналасқан мекенжайы
Жұмыс кестесі
Басшының телефон нөмірі
1
2
3
4
5
1
«Алматы мемлекеттік дәрігерлер білімін жетілдіру институты» РМК
Алматы қ., Манас к-сі, 34
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен

3. Принципы работы
17. Деятельность организаций основывается на соблюдении конституционных прав человека, законности при исполнении служебного долга и осуществляется на принципах вежливости, представления исчерпывающей информации по оказанию государственной услуги, обеспечения ее сохранности, защиты и конфиденциальности.
4. Результаты работы
18. Результаты оказания государственной услуги получателям государственной услуги измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 2 к настоящему стандарту.
19. Целевые значения показателей качества и эффективности государственной услуги, по которым оценивается работа организации, ежегодно утверждаются соответствующим приказом руководителя организации.
5. Порядок обжалования
20. Порядок обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц разъясняется сотрудником канцелярии организаций по адресам и телефонам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.
21. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги жалоба подается руководителю структурного подразделения организации, ответственного за выдачу документов, в письменном виде по почте либо нарочно по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.
22. В случае некорректного обслуживания, жалоба подается на имя руководителя организации в письменном виде по почте либо нарочно по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.
23. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги, получатель государственной услуги имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
24. Жалоба подается в произвольной форме.
25. Жалоба регистрируется в канцелярии организации в журнале учета входящей корреспонденции. Лицу, подавшему жалобу, выдается талон с указанием даты и времени, фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу.
Информацию о ходе рассмотрения жалобы можно получить по телефонам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.
Рассмотрение жалоб осуществляется в порядке и сроки, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
«Выдача документа о прохождении
подготовки, повышения
квалификации и переподготовки
кадров отрасли здравоохранения»
Научные организации и организации образования в области
здравоохранения, реализующие программы технического и
профессионального, послесреднего, высшего, послевузовского и
дополнительного профессионального образования
№ п/п
Наименование организации
Адрес расположения организации
График работы
Номер телефона руководителя
1
2
3
4
5
1.
РГП «Алматинский государственный институт
усовершенствования врачей»
г. Алматы,
ул. Манас, 34
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00

(8727) 2749689
2.
«Марат Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті» РМҚК
Ақтөбе қ., Маресьев к-сі, 68
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87132) 563425
3.
«С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» РМК
Алматы қ., Төле би к-сі, 88
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87272) 923014
4.
«Қарағанды мемлекеттік медицина университеті» РМК
Қарағанды қ., Гоголь к-сі, 40
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87212) 518926
5.
«Семей қаласының мемлекеттік медицина университеті» РМК
Семей қ., Абай к-сі, 103
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87222) 522251
6
«Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік фармацевтика академиясы» РМК
Шымкент қ., Әл-Фараби к-сі, 1
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87252) 408208
7
«Астана медицина университеті» АҚ
Астана қ., Сарыарқа көшесі, 95
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87172) 539541
(87172) 539545
8
«Қоғамдық денсаулық сақтау жоғары мектебі» РМК
Алматы қ., Өтепов к-сі, 19а
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87273) 378025
(87273) 297188
9
Қ.А. Яссауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрiк университетi
Түркістан қ., университет қалашығы
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87253) 363849
10
«Ұлттық ғылыми медициналық орталық» АҚ
Астана қ., Абылай хан даңғылы, 42
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87172) 231190
11
«Тері-венерология ғылыми-зерттеу институты» РМК
Алматы қ., Райымбек даңғылы, 60
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87273) 974223
12
«Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы» РМҚК
Алматы қ., Әл- Фараби даңғылы, 146
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87272) 697635
13
«Травматология және ортопедия ғылыми-зерттеу институты» РМК
Астана қ., Абылай хан даңғылы, 15а
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87172) 547717
14
«Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы» РМК
Астана қ., Иманов к-сі, 50
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87172) 371199
15
«Қазақ онкология және радиология ғылыми-зерттеу институты» РМК
Алматы қ., Абай даңғылы, 91
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87272) 921064
16
«Акушерия, гинекология және перинатология ғылыми орталығы» РМК
Алматы қ., Достық даңғылы, 125
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен

(8727) 2749689
2.
РГКП «Западно-Казахстанский государственный медицинский университет им. М. Оспанова»
г. Актобе,
ул. Маресьева, 68
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87132) 563425
3.
РГП «Казахский национальный медицинский университет им. С.Д. Асфендиярова»
г. Алматы,
ул. Толе би, 88
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87272) 923014
4.
РГП «Карагандинский государственный медицинский университет»
г. Караганда,
ул. Гоголя, 40
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87212) 518926
5.
РГП «Государственный медицинский университет города Семей»
г. Семей,
ул. Абая, 103
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87222) 522251
6.
РГП «Южно-Казахстанская государственная фармацевтическая академия
г. Шымкент,
ул. Аль-Фараби, 1
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87252) 408208
7.
АО «Медицинский университет г. Астана»
г. Астана, ул.Сары-Арка, 95
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87172) 539541
(87172) 539545
8.
РГП «Высшая школа общественного здравоохранения»
г. Алматы, ул. Утепова, 19 а
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87273) 378025
(87273) 297188
9.
Международный казахстанско-турецкий университет имени Х.А. Яссауи
г. Туркестан, университетский городок
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87253) 363849
10.
АО «Национальный научный медицинский центр»
г. Астана, проспект Абылай хана, 42
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87172) 231190
11.
РГП «Научно-исследовательский кожно-венерологический институт»
г.Алматы, проспект Райымбека, 60
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87273) 974223
12.
РГКП «Научный центр педиатрии и детской хирургии»
г. Алматы, проспект Аль-Фараби, 146
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87272) 697635
13.
РГП «Научно-исследовательский институт травматологии и ортопедии»
г. Астана, проспект Абылай хана, 15 а
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87172) 547717
14.
РГП «Республиканский центр развития здравоохранения»
г. Астана,
ул. Иманова, 50
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87172) 371199
15.
РГП «Казахский научно-исследовательский институт онкологии и радиологии»
г. Алматы, проспект Абая,91
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87272) 921064
16.
РГП «Научный центр акушерства, гинекологии и перинатологии»
г. Алматы проспект Достык,125
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00

(87273) 870887
17
«Ана мен бала ұлттық ғылыми орталығы» АҚ
Астана қ., Тұран даңғылы, 32
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87172) 701409
18
«Республикалық балаларды оңалту орталығы» АҚ
Астана қ., Тұран даңғылы, 36
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87172) 511544
19
«Құрмет Белгісі» орденді Қазақ көз аурулары ғылыми-зерттеу институты» АҚ
Алматы қ., Төле би к-сі, № 95а
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87272) 331786
20
«Кардиология және ішкі аурулар ғылыми-зерттеу институты» РМК
Алматы қ., Әйтеке би к-сі
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(8727) 2796751
21
«Республикалық нейрохирургия ғылыми орталығы» АҚ
Астана қ., Тұран даңғылы, 34/1
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87172) 511594
22
«Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтік проблемалары республикалық ғылыми-практикалық орталығы» РМҚК
Павлодар қ., Кутузов к-сі, 200
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87182) 605053
23
«Нашақорлықтың және психотерапияның, психиатрияның республикалық ғылыми-практикалық орталығы» РМҚК
Алматы қ., Амангелді к-сі, 88
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87272) 274832
24
«Жедел медициналық жәрдем республикалық ғылыми орталығы» АҚ
Астана қ., Жәнібек, Керей хандар к-сі, 3
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87172) 543264
25
«Қазақстан Республикасының туберкулез проблемалары ұлттық орталығы» РМҚК
Алматы қ., Бекқожин к-сі
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(8727) 2918692
26
«Еңбек гигиенасы мен кәсіби аурулар ұлттық орталығы» РМҚК
Қарағанды қ., Мұстафин к-сі, 15
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87212) 561021, 565263
27
«А.Н. Сызғанов атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы» АҚ
Алматы қ., Желтоқсан к-сі, 62
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87272) 2799282
28
«Б.О. Жарбосынов атындағы Урология ғылыми орталығы»
Алматы қ., Басенов к-сі, 2
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(8727) 378493
29
«Салауатты өмір салтын қалыптастыру проблемалары ұлттық орталығы» РМК
Алматы қ., Д.Қонаев к-сі, 86
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87272) 912081
30
«Радиациялық медицина және экология ғылыми-зерттеу институты» РМҚК
Семей қ., Гагарин к-сі, 258
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87222) 546349
31
«Сот медицинасы орталығы» РМҚК

(87273) 870887
17.
АО «Национальный научный центр материнства и детства»
г. Астана, пр. Туран, 32
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87172) 701409
18.
АО «Республиканский детский реабилитационный центр»
г. Астана,
пр. Туран, 36
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87172) 511544
19.
АО «Казахский ордена «Знак почета» научно-исследовательский институт глазных болезней»
г. Алматы, ул. Толе би, № 95а
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87272) 331786
20.
РГП «Научно-исследовательский институт кардиологии и внутренних болезней»
г. Алматы, ул. Айтеке би
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(8727) 2796751
21.
АО «Республиканский научный центр нейрохирургии»
г. Астана,
пр. Туран, 34/1
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87172) 511594
22.
РГКП «Республиканский научно-практический центр медико-социальных проблем наркомании»
г.Павлодар,
ул. Кутузова, 200
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87182) 605053
23.
РГКП «Республиканский научно-практический центр психиатрии, психотерапии и наркологии»
г. Алматы,
ул. Амангелды, 88
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87272) 274832
24.
АО «Республиканский научный центр неотложной медицинской помощи»
г. Астана,
ул. Жанибека и Керей хана, 3
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87172) 543264
25.
РГКП «Национальный центр проблем туберкулеза Республики Казахстан»
г. Алматы,
ул. Бекхожина
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(8727) 2918692
26.
РГКП «Национальный центр гигиены труда и профессиональных заболеваний»
г. Караганда,
ул. Мустафина,15
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87212) 561021,
56-52-63
27.
АО «Национальный научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова»
г. Алматы,
ул. Желтоксан,62
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87272) 2799282
28.
АО «Научный центр урологии имени академика имени Б.У. Джарбусынова»
г. Алматы,
ул. Басенова, 2
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(8727) 378493
29.
РГП «Национальный центр проблем формирования здорового образа жизни»
г. Алматы
ул. Д.Кунаева,86
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87272) 912081
30.
РГКП «Научно-исследовательский институт радиационной медицины и экологии»
г. Семей,
ул. Гагарина, 258
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87222) 546349
31.
РГКП «Центр судебной медицины»
г. Астана,

Астана қ., Жеңіс даңғылы, № 119/1
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87172) 934043
32
«Трансфузиология ғылыми-өндірістік орталығы» РМК
Астана қ., Керей, Жәнібек хандар к-сі, № 10
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87172) 543300
33
«Республикалық орта медицина және фармацевтика қызметкерлерін даярлау және қайта даярлау колледжі» РМҚК
Алматы қ., Ш. Қалдаяқов к-сі, 54
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87272) 938213
34
«Көкшетау медицина колледжі» МКҚК
Көкшетау қ., Глинин к-сі, 54
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87162) 315621, 315620, 314560
35
«Ақтөбе медицина колледжі» МКҚК
Ақтөбе қ., Шерниязов к-сі, 18а
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87132) 400482, 400498
36
«Талдықорған қаласының медицина колледжі» МКҚК
Талдықорған қ., Жансүгіров к-сі, 228
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87282) 224334, 224335
37
«Талғар медицина колледжі» МКҚК
Талғар қ., Павлов к-сі, 24а
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(872774) 21993, 21611
38
«Атырау медицина колледжі» МКҚК
Атырау қ., Құрманғазы к-сі, 7
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87122) 281038, 283850
39
«Өскемен медицина колледжі» ҚМКК
Өскемен қ., 30 Гвардейская дивизия к-сі, 44
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87232) 540902, 540394
40
«Семей қаласының Д. Қалматаев атындағы мемлекеттік медицина колледжі» ҚМКК
Семей қ., Интернациональная к-сі, 38
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87222) 560725, 563500
41
«Жамбыл медицина колледжі» ҚМКК
Жамбыл қ., Ниетқалиев к-сі, 20
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87262) 450320, 450319
42
«Батыс Қазақстан медицина колледжі» МҚКК
Орал қ., Жәңгірхан к-сі, 67
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87112) 501183, 521538
43
«Қарағанды қаласының медицина колледжі» КМҚК
Қарағанды қ., Чкалов к-сі, 9
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87212) 414532, 414501
44
«Жезқазған қаласының медицина колледжі» КМҚК
Жезқазған қ., Тарадая к-сі, 8
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87102) 722960
45
«Балқаш қаласының медицина колледжі» КМҚК
Балқаш қ., Желтоқсан к-сі
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(871036) 48550
46
«Қостанай медицина колледжі» МКҚК
Қостанай қ., Баймағамбетов к-сі, 181
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен

площадь Победы, 119/1
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87172) 934043
32.
РГП «Научно-производственный центр трансфузиологии»
г. Астана,
ул. Жанибека и Керей хана, 10
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87172) 543300
33.
РГКП «Республиканский колледж по подготовке и переподготовке средних медицинских и фармацевтических работников»
г. Алматы,
ул. Ш.Калдаякова, 54
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87272) 938213
34.
КГКП «Кокшетауский медицинский колледж
г. Кокшетау,
ул. Глинина, 54
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87162) 315621, 315620, 314560
35.
КГКП «Актюбинский медицинский колледж»
г. Актобе,
ул. Черниязова,18а
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87132) 400482,
400498
36.
КГКП «Медицинский колледж г. Талдыкорган»
г. Талдыкорган,
ул. Жансугурова, 228
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87282) 224334, 224335
37.
КГКП «Талгарский медицинский колледж»
г. Талгар,
ул. Павлова, 24а
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(872774) 21993, 21611
38.
КГКП «Атырауский медицинский колледж»
г. Атырау,
ул. Курмангазы, 7
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87122) 281038, 283850
39.
КГКП «Усть-Каменогорский медицинский колледж»
г. Усть-Каменогороск,
ул. 30 Гвардейской дивизии, 44
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87232) 540902, 540394
40.
КГКП «Государственный медицинский колледж им. Д. Калматаева г. Семей»
г. Семей,
ул. Интернациональная, 38
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87222) 560725, 563500
41.
КГКП «Жамбылский медицинский колледж»
г. Жамбыл,
ул. Ниеткалиева, 20
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87262) 450320, 450319
42.
ГККП «Западно-Казахстанский медицинский колледж»
г. Уральск,
ул. Жангирхана, 67
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87112) 501183,
521538
43.
КГКП «Медицинский колледж города Караганды»
г. Караганда,
ул. Чкалова, 9
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87212) 414532,
414501
44.
КГКП «Медицинский колледж города Жезказган»
г. Жезказган,
ул. Тарадая, 8
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87102) 722960
45.
КГКП «Медицинский колледж города Балхаш»
г. Балхаш,
ул. Желтоксан
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(871036) 48550
46.
ГККП «Костанайский медицинский колледж»
г. Костанай,
ул. Баймагамбетова, 181
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00

(87142) 547764
47
«Арқалық медицина колледжі» МКҚК
Арқалық қ., Абай даңғылы, 23
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(871430) 72302
48
«Қызылорда медицина колледжі» МКҚК
Қызылорда қ., Жақаев к-сі, 78
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87242) 230513, 230070, 230595
49
«Маңғыстау облыстық медицина колледжі» МКҚК
Жаңаөзен қ., «Шұғыла», шағын ауданы 21б
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(872934) 32646
50
«Павлодар медицина колледжі» МКҚК
Павлодар қ., Байзақов к-сі, 151
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87182) 573380
51
«Екібастұз медицина колледжі» ҚМКК
Екібастұз қ., Ломоносов к-сі, 5
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(871877) 54306, 54462
52
«Солтүстік Қазақстан медицина колледжі» ҚМКК
Петропавл қ., Шухов к-сі 42
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87152) 320869, 471486
53
«Шымкент медицина колледжі» МКҚК
Шымкент қ., Жылқышиев к-сі, 43
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87252) 530910
54
«Түркістан медицина колледжі» МКҚК
Түркістан қ., Қожанов к-сі, 42
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87253) 343157, 43156
55
«Жетісай медицина колледжі» МКҚК
Жетісай қ., Л. Тоқбергенов к-сі, 3
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(872534) 67541
56
«Медицина колледжі» МКҚК Алматы қ.
Алматы қ., Қабанбай батыр к-сі, 132
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87272) 675905, 673662
57
«Қалалық медицина колледжі» МКҚК Астана қ.
Астана қ., Ш. Құдайбердіұлы к-сі, 16
сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін
13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен
(87172) 560061
«Денсаулық сақтау саласы
кадрларының даярлаудан, біліктілікті
жоғарылатудан және қайта даярлаудан
өткені туралы құжаттар беру»
мемлекеттiк қызмет көрсету стандартына
2-қосымша
Кесте. Сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және тиімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің алдағы жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4
1. Уақтылылығы
1.1. Құжатты тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызмет көрсету жағдайларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызмет көрсету үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3. Қолжетімділігі
3.1. Қызмет көрсету сапасына және оның тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратқа электрондық форматта қол жеткізуге болатын қызметтердің %-ы (үлесі)

(87142) 547764
47.
ГККП «Аркалыкский медицинский колледж»
г. Аркалык,
пр. Абая, 23
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(871430) 72302
48.
КГКП «Кызылординский медицинский колледж»
г. Кызылорда,
ул. Жахаева, 78
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87242) 230513, 230070, 230595
49.
КГКП «Мангистауский областной медицинский колледж»
г. Жанаозен,
мкр. «Шуғыла», 21б
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(872934) 32646
50.
КГКП «Павлодарский медицинский колледж»
г. Павлодар,
ул. Байзакова, 151
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87182) 573380
51.
КГКП «Экибастузский медицинский колледж»
г. Экибастуз,
ул. Ломоносова, 5
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(871877) 54306, 54462
52.
КГКП «Северо-Казахстанский медицинский колледж»
г. Петропавловск, ул. Шухова, 42
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87152) 320869, 471486
53.
КГКП «Шымкентский медицинский колледж»
г. Шымкент,
ул. Жылкишиева, 43
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87252) 530910
54.
КГКП «Туркестанский медицинский колледж»
г. Туркестан,
ул. Кожанова,42
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87253) 343157, 43156
55.
КГКП «Жетысайский медицинский колледж»
г. Жетысай,
ул. Л. Токбергенова, 3
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(872534) 67541
56.
КГКП «Медицинский колледж» г. Алматы
г. Алматы,
ул. Кабанбай батыра, 132
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87272) 675905, 673662
57.
КГКП «Городской медицинский колледж» г. Астана
г. Астана,
ул. Ш.Кудайбердыулы,
16
с 9.00 до 18.00 ч. с перерывом на обед с 13.00 до 14.00
(87172) 560061
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
«Выдача документов о прохождении
подготовки, повышения квалификации и
переподготовки кадров отрасли здравоохранения»
Таблица. Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и
эффективности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя
в последующем
году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев предоставления
услуги в установленный срок с
момента сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством процесса
предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством и
информацией о порядке
предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация о которых доступна в электронном
формате

4. Шағымдану үдерісі
4.1. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
5. Сыпайылық
5. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)

4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных существующим
порядком обжалования
5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных вежливостью
персонала