"Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1601 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
3-бөлімінің 3-бағанында:
«Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:» деген жолдағы «22590» деген сандар «22935» деген сандармен ауыстырылсын;
«мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары, оның ішінде мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының қызметкерлері» деген жолдағы «17895**» және «17882**» деген сандар тиісінше «18180**» және «18167**» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер, оның ішінде:» деген жолдағы «19237» деген сандар «19582» деген сандармен ауыстырылсын;
«28237 әскери бөлімі, оның ішінде әскери қызметшілер: олардың ішінде мерзімді қызметтегі әскери қызметшілер» деген жолдағы «721», «717» және «413» деген сандар тиісінше «651», «647» және «364» деген сандармен ауыстырылсын;
"52859 әскери бөлімі, оның ішінде әскери қызметшілер: олардың ішінде мерзімінің қызметтегі әскери қызметшілер» деген жолдағы «297», «294» және «150» деген сандар тиісінше «367», «364» және «199» деген сандармен ауыстырылсын;
"Қазселденқорғау» деген жолдағы «420» деген сандар «480» деген сандармен ауыстырылсын;
«Өрт сөндіру және авариялық-құтқару жұмыстары қызметі, оның ішінде мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдарының қызметкерлері» деген жолдағы «15743» және «15743» деген сандар тиісінше «16028» және «16028» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен кейін қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың жетінші және сегізінші абзацтарын қоспағанда, 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2012 года № 1601
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 «Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений» следующие изменения:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в графе 3 раздела 3:
в строке «Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:» цифры «22590» заменить цифрами «22935»;
в строке «органы государственной противопожарной службы, в том числе сотрудники органов государственной противопожарной службы» цифры «17895**» и «17882**» заменить соответственно цифрами «18180**» и «18167**»;
в строке «Государственные учреждения, подведомственные Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, в том числе:» цифры «19237» заменить цифрами «19582»;
в строке «Войсковая часть 28237, в том числе военнослужащие: из них военнослужащие срочной службы» цифры «721», «717» и «413» заменить соответственно цифрами «651», «647» и «364»;
в строке «Войсковая часть 52859, в том числе военнослужащие: из них военнослужащие срочной службы» цифры «297», «294» и «150» заменить соответственно цифрами «367», «364» и «199»;
в строке «Казселезащита» цифры «420» заменить цифрами «480»;
в строке «Служба пожаротушения и аварийно-спасательных работ, в том числе сотрудники органов противопожарной службы» цифры «15743» и «15743» заменить соответственно цифрами «16028» и «16028».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года, за исключением абзацев седьмого и восьмого пункта 1, которые вводятся в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С.А. Ахметов