Қазақстан Республикасы аумағында "Тойота" маркасының автомобильдерін құрастыру жобасы бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі мен "Тойота Мотор Корпорэйшн" компаниясы арасындағы өзара түсіністік туралы меморандумға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 ақпандағы № 117 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы аумағында «Тойота» маркасының автомобильдерін құрастыру жобасы бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі мен «Тойота Мотор Корпорэйшн» компаниясы арасындағы өзара түсіністік туралы меморандумның жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі Әсет Өрентайұлы Исекешевке қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, Қазақстан Республикасы  аумағында «Тойота» маркасының автомобильдерін құрастыру жобасы бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі мен «Тойота Мотор Корпорэйшн» компаниясы арасындағы өзара түсіністік туралы меморандумға қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
РҚАО-ның ескертпесі!
Меморандум жобасының мәтіні РҚАО-ға келіп түспеген.

О подписании Меморандума о взаимопонимании между Правительством Республики Казахстан и компанией "Тойота Мотор Корпорэйшн" по проекту сборки автомобилей марки "Тойота" на территории Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2013 года № 117
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Меморандума о взаимопонимании между Правительством Республики Казахстан и компанией «Тойота Мотор Корпорэйшн» по проекту сборки автомобилей марки «Тойота» на территории Республики Казахстан.
2. Уполномочить Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Исекешева Асета Орентаевича подписать Меморандум о взаимопонимании между Правительством Республики Казахстан и компанией «Тойота Мотор Корпорэйшн» по проекту сборки автомобилей марки «Тойота» на территории Республики Казахстан, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Примечание РЦПИ!
Текст проекта Меморандума в РЦПИ не поступал.