Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 11 желтоқсандағы № 220 Жарлығын іске асыру жөніндегі іс-шаралар туралы" 2006 жылғы 23 желтоқсандағы № 1247 және "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің құрамы туралы" 2006 жылғы 26 желтоқсандағы № 1287 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 22 ақпандағы № 167 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 11 желтоқсандағы № 220 Жарлығын іске асыру жөніндегі іс-шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы № 1247 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 49, 518-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамы қызметінің негізгі қағидаттары туралы меморандумда:
«ҚазАгро» холдингі» АҚ-ны басқару мәселелері» деген 5-бөлімде:
үшінші бөліктегі «Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің» деген сөздер «Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің» деген сөздермен ауыстырылсын;
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.04.2014 N 377 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 18.04.2014 N 377 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года № 1247 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года № 220" и от 26 декабря 2006 года № 1287 "О составе Совета директоров акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2013 года № 167
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года № 1247 «О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года № 220» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 49, ст. 518):
в Меморандуме об основных принципах деятельности акционерного общества «Национальный управляющий холдинг «КазАгро», утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 «Вопросы управления АО «Холдинг «КазАгро»:
в части третьей слова «Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан» заменить словами «Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан»;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 18.04.2014 № 377.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановления вводится в действие со дня подписания.
Премьер-министр
Республики Казахстан                      С. Ахметов