Облыстық бюджеттердiң, Астана және Алматы қалалары бюджеттерiнiң 2013 жылғы республикалық бюджеттен эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидаларын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 наурыздағы № 262 қаулысы
«2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2012 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес және ауыл шаруашылығы жануарлары мен құстарды аса қауiптi инфекциялық және инвазиялық аурулардан қорғауды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Облыстық бюджеттердiң, Астана және Алматы қалалары бюджеттерiнiң 2013 жылғы республикалық бюджеттен эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидалары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2013 жылғы 19 наурыздағы
№ 262 қаулысымен
бекiтiлген
Облыстық бюджеттердiң, Астана және Алматы қалалары
бюджеттерiнiң 2013 жылғы республикалық бюджеттен эпизоотияға
қарсы iс-шараларды жүргiзуге берiлетiн ағымдағы нысаналы
трансферттердi пайдалану қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Облыстық бюджеттердiң, Астана және Алматы қалалары бюджеттерiнiң 2013 жылғы республикалық бюджеттен эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидалары (бұдан әрi – Қағидалар) 009 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер» республикалық бюджеттiк бағдарламасы бойынша облыстық бюджеттердiң, Астана және Алматы қалалары бюджеттерiнiң эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi (бұдан әрi – ағымдағы нысаналы трансферттер) пайдалану тәртiбiн айқындайды.
2. Ағымдағы нысаналы трансферттер 216 «Ветеринариялық іс-шаралар және тамақ қауіпсіздігін қамтамасыз ету» бюджеттiк бағдарламасы бойынша республикалық бюджет қаражаты есебiнен Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi (бұдан әрi – Министрлiк) орталықтандырылған түрде сатып алған ветеринариялық препараттарды тасымалдауға, уақытша сақтауға және қолдануға байланысты шығыстарды жабуға бағытталған.
3. Ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасына және Қазақстан Республикасының мемлекеттiк сатып алу туралы заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.

Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2013 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на проведение противоэпизоотических мероприятий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2013 года № 262.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года "О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы" и в целях обеспечения защиты сельскохозяйственных животных и птиц от особо опасных инфекционных и инвазионных болезней Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2013 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на проведение противоэпизоотических мероприятий.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 марта 2013 года № 262
Правила
использования целевых текущих трансфертов из республиканского
бюджета 2013 года областными бюджетами, бюджетами городов
Астаны и Алматы на проведение противоэпизоотических мероприятий
1. Общие положения
1. Настоящие Правила использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2013 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на проведение противоэпизоотических мероприятий (далее – Правила) определяют порядок использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на проведение противоэпизоотических мероприятий по республиканской бюджетной программе 009 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проведение противоэпизоотических мероприятий" (далее – целевые текущие трансферты).
2. Целевые текущие трансферты направлены на покрытие расходов, связанных с транспортировкой, временным хранением и применением ветеринарных препаратов, закупленных централизованно Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – Министерство) за счет средств республиканского бюджета по бюджетной программе 216 "Ветеринарные мероприятия и обеспечение пищевой безопасности".
3. Использование целевых текущих трансфертов осуществляется в соответствии с бюджетным законодательством Республики Казахстан и законодательством Республики Казахстан о государственных закупках.

4. Ағымдағы нысаналы трансферттер Министрлiк бекiтетiн жануарлардың аса қауiптi ауруларының алдын алу және диагностикасы жөнiндегi ветеринариялық iс-шаралардың 2013 жылға арналған жоспарында (бұдан әрi – Ветеринариялық iс-шаралар жоспары) көзделген iс-шараларға бөлiнедi.
2. Эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге берiлетiн ағымдағы
нысаналы трансферттердi пайдалану тәртiбi
5. Министрлiк республикалық бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi ретiнде төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарларына сәйкес, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрi мен облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi арасында қол қойылған нысаналы ағымдағы трансферттер бойынша нәтижелер туралы келiсiм шеңберiнде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне нысаналы ағымдағы трансферттердi аударады.
6. Облыстардың ауыл шаруашылығы басқармалары аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкiмдерi мен облыстың ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы арасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер бойынша нәтижелер туралы келiсiм, белгіленген тәртіппен бекітілген төлемдер бойынша тиiстi бюджеттiк бағдарламаның жеке қаржыландыру жоспары негiзiнде республикалық бюджеттен алынған нысаналы ағымдағы трансферттердi аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне аударады.
7. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ауыл шаруашылығы басқармалары ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтерді мемлекеттік сатып алу жөніндегі конкурстарды ұйымдастырушы болып табылады.
Астана және Алматы қалаларының ауыл шаруашылығы басқармалары, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) ветеринария бөлiмдерi, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен мемлекеттік ветеринариялық ұйымдардан ветеринариялық препараттарды уақытша сақтау және ветеринариялық препараттарды қолдану жөніндегі қызметтерді мемлекеттік сатып алуды жүзеге асырады.
8. Ветеринариялық препараттарды тасымалдау Астана, Ақтөбе және Алматы қалаларында орналасқан франко-қоймалардан жүзеге асырылады.
9. Облыстардың ауыл шаруашылығы басқармалары ветеринариялық іс-шаралар жоспарына сәйкес нысаналы ағымдағы трансферттердің сомаларын пайдалану бағыттарына сәйкес аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) арасында ветеринариялық препараттарды бөлуді жүзеге асырады.
10. Астана және Алматы қалаларының ауыл шаруашылығы басқармалары, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) ветеринария бөлiмдерi ветеринариялық іс-шаралар жоспарына сәйкес нысаналы ағымдағы трансферттердің сомаларын пайдалану бағыттарына сәйкес тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктердің мемлекеттік ветеринариялық ұйымдары арасында ветеринариялық препараттарды бөлуді жүзеге асырады.

4. Целевые текущие трансферты выделяются на мероприятия, предусмотренные планом ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике особо опасных болезней животных на 2013 год (далее – План ветеринарных мероприятий), утверждаемым Министерством.
2. Порядок использования целевых текущих трансфертов на
проведение противоэпизоотических мероприятий
5. Министерство, как администратор республиканской бюджетной программы, перечисляет целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в соответствии с индивидуальными планами финансирования по платежам, а также в рамках подписанного соглашения о результатах по целевым текущим трансфертам между Министром сельского хозяйства Республики Казахстан и акимами областей, городов Астаны и Алматы.
6. Управления сельского хозяйства областей перечисляют полученные из республиканского бюджета целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на основании соглашения о результатах по целевым текущим трансфертам между акимами районов (городов областного значения) и начальником управления сельского хозяйства области, индивидуального плана финансирования соответствующей бюджетной программы по платежам, утвержденного в установленном порядке.
7. Организатором конкурсов по государственной закупке услуг по транспортировке ветеринарных препаратов выступают управления сельского хозяйства областей, городов Астаны и Алматы.
Управления сельского хозяйства городов Астаны и Алматы, отделы ветеринарии районов (городов областного значения) осуществляют государственный закуп услуг по временному хранению ветеринарных препаратов и применению ветеринарных препаратов у государственных ветеринарных организаций в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
8. Транспортировка ветеринарных препаратов осуществляется из франко-складов, расположенных в городах Астане, Актобе и Алматы.
9. Управлениями сельского хозяйства областей осуществляется распределение ветеринарных препаратов между районами (городами областного значения) в соответствии с направлениями использования сумм целевых текущих трансфертов согласно плану ветеринарных мероприятий.
10. Управлениями сельского хозяйства городов Астаны и Алматы, отделами ветеринарии районов (городов областного значения) осуществляется распределение ветеринарных препаратов между государственными ветеринарными организациями соответствующих административно-территориальных единиц в соответствии с направлениями использования сумм целевых текущих трансфертов согласно плану ветеринарных мероприятий.

11. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ауыл шаруашылығы басқармаларында (бұдан әрі – басқармалар), аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) ветеринария бөлiмдерiнде көрсетілген қызметтерді қабылдау жөніндегі комиссиялар (бұдан әрі – комиссиялар) құрылады.
Комиссияның жұмыс органдары басқарманың, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) ветеринария бөлімдері (бұдан әрі – бөлім) болып табылады.
12. Ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтерді жеткізуші және мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар жұмыстардың орындалуына қарай ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың үш жұмыс күні ішінде, бірақ 20 желтоқсаннан кешіктірмей, ветеринариялық іс-шаралар жоспарына сәйкес осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетiлген қызметтер актiлерiн бөлімге ұсынады.
13. Бөлiм ай сайын құжаттардың түсуiне қарай бес жұмыс күнi iшiнде осы Қағидалардың 12-тармағында көрсетiлген ұсынылған құжаттарды тексередi және олар дұрыс толтырылған жағдайда жиналған құжаттарды басқармаға, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) ветеринария бөлiмдерiне қарауға және ақы төлеуге ұсынады.
14. Ұсынылған құжаттар дұрыс толтырылмаған жағдайда бөлiм үш жұмыс күнi iшiнде олардың сәйкес келмеу себептерiн негіздей отырып, ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтерді жеткізушілерге және мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарға пысықтауға қайтарады.
Ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтерді жеткізуші және мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар үш жұмыс күнi iшiнде ескертулерді ескере отырып, пысықталған құжаттарды бөлімге ұсынады.
15. Қаржы қаражатын тиiстi мемлекеттік ветеринариялық ұйымдардың банктiк шоттарына аударуды Астана және Алматы қалаларының ауыл шаруашылығы басқармалары, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлiмi төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетінің аумақтық бөлiмшесiне екi данада төлем шоттарының тiзiлiмiн және төлем шоттарын ұсыну жолымен жүзеге асырады.
16. Басқармалар Министрлiкке ай сайын, есептi кезеңнен кейiнгi айдың 5-күнiне дейiнгi мерзiмде, ал жылдың қорытындылары бойынша 2013 жылғы 25 желтоқсаннан кешiктiрмей, ағымдағы нысаналы трансферттер қаражатының пайдаланылуы туралы, ал қаражат толық игерiлмеген жағдайда осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес себептерiн көрсете отырып есептердi ұсынады.
17. Қандай да бiр облыс, Астана және Алматы қалалары бөлiнген қаражатты толық игермеген жағдайда Министрлiк заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне 2013 жылға арналған республикалық бюджетте бюджеттiк бағдарламаны iске асыруға көзделген қаражат шегiнде облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге арналған қаражатты қайта бөлу туралы ұсыныс енгiзедi.

11. В управлениях сельского хозяйства областей, городов Астаны и Алматы (далее – управления), отделах ветеринарии районов (городов областного значения) создаются комиссии по приемке оказанных услуг (далее – Комиссия).
Рабочими органами Комиссии являются отделы ветеринарии управления, районов (городов областного значения) (далее – отдел).
12. Поставщики услуг по транспортировке ветеринарных препаратов и государственные ветеринарные организации по мере выполнения работ ежемесячно в течение трех рабочих дней месяца, следующего за отчетным периодом, но не позднее 20 декабря, согласно плану ветеринарных мероприятий, представляют в отдел акты оказанных услуг по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
13. Отдел ежемесячно по мере поступления документов в течение пяти рабочих дней проверяет представленные документы, указанные в пункте 12 настоящих Правил, в случае их правильного заполнения представляет собранные документы на рассмотрение и оплату в управление, отделы ветеринарии районов (городов областного значения).
14. В случае неправильного заполнения представленных документов, отдел в течение трех рабочих дней возвращает их поставщикам услуг по транспортировке ветеринарных препаратов и государственным ветеринарным организациям на доработку с обоснованием причин их несоответствия.
Поставщики услуг по транспортировке ветеринарных препаратов и государственные ветеринарные организации в течение трех рабочих дней представляют доработанные с учетом замечаний документы в отдел.
15. Перечисление финансовых средств на банковские счета соответствующих государственных ветеринарных организаций осуществляется управлениями сельского хозяйства городов Астаны и Алматы, отделом ветеринарии района (города областного значения) в соответствии с индивидуальным планом финансирования по платежам путем представления в территориальное подразделение Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан реестра счетов к оплате и счета к оплате в двух экземплярах.
16. Управления представляют в Министерство ежемесячно в срок до 5 числа месяца, следующего за отчетным периодом, а по итогам года - не позднее 25 декабря 2013 года отчеты об использовании средств целевых текущих трансфертов, а в случае неполного освоения средств - с указанием причин согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
17. В случае неполного освоения какой-либо областью, городами Астана, Алматы выделенных средств, Министерство в установленном законодательством порядке вносит предложение в Правительство Республики Казахстан о перераспределении средств на проведение противоэпизоотических мероприятий по областям, городам Астане и Алматы в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2013 год на реализацию бюджетной программы.

18. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi Министрлiкке жартыжылдықтың қорытындылары бойынша 30 шiлдеден кешiктiрмей аралық есептi, ал жылдың қорытындылары бойынша келесi қаржы жылының 15 ақпанынан кешiктiрмей ағымдағы нысаналы трансферттер бойынша нәтижелер туралы келiсiмдерге сәйкес бөлiнген ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану есебiнен қол жеткiзiлген тiкелей және түпкiлiктi нәтижелерге iс жүзiнде қол жеткiзу туралы қорытынды есептi ұсынады.
19. Министрлiк Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасына сәйкес, нәтижелер туралы жасалған келiсiм негiзiнде төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарына сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне ағымдағы нысаналы трансферттердiң аударылмағаны үшiн жауапты болады.
20. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкiмдерi мен жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнiң бiрiншi басшылары Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасына сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттердiң ағымдағы нысаналы трансферттер бойынша жасалған келiсiмге сәйкес пайдаланылмағаны, тiкелей және түпкiлiктi нәтижелерге қол жеткiзiлмегенi, алынған ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану есебiнен қол жеткiзiлген тiкелей және түпкiлiктi нәтижелер туралы есептiң ұсынылмағаны үшiн жауапты болады.
Облыстық бюджеттердiң, Астана және
Алматы қалалары бюджеттерiнiң 2013 жылғы
республикалық бюджеттен эпизоотияға
қарсы iс-шараларды жүргiзуге берiлетiн
ағымдағы нысаналы трансферттердi
пайдалану қағидаларына
1-қосымша
«__________________» бюджеттік бағдарламасы
бойынша көрсетiлген қызметтер
актiсi
______________________________        20__ ж. «___» _________________
(облыс, аудан, елдi мекен)
Бұдан әрi «Тапсырыс берушi» деп аталатын ____________________________
(мекеме атауы)
атынан негiзiнде әрекет ететiн ______________________________________
(Т.А.Ә., атқаратын лауазымы)
бір тараптан және бұдан әрi «Жеткізуші» деп аталатын ________________
(жеткізушiнiң
толық атауы)
___________________________________ атынан жарғы (сенiмхат) негiзiнде
әрекет ететiн __________________ екінші тараптан төмендегi туралы осы
(Т.А.Ә., атқаратын
лауазымы)
актiнi жасады:
жеткізушi өзі және тапсырыс берушi арасында жасалған 20__ ж.
«___» _____________ № __________ шартқа сәйкес (20__ ж. __________
кезеңі үшін*) мынадай сипаттамалар бойынша қызмет көрсеттi:
Қызметтердiң толық атауы
Қызметтердiң қысқаша сипаттамасы
Өлшем бiрлiгi
Көрсетiлген қызметтердiң көлемi
Бiрлiк бағасы, теңге
Сомасы, теңге
Көрсетiлген қызметтерге наразылық жоқ (наразылық болған
жағдайда атап шығыңыз) ______________________________________________
Шарт сомасы _________________ теңгені (сомасы жазбаша) құрайды.

18. Акимы областей, городов Астаны и Алматы представляют в Министерство по итогам полугодия не позднее 30 июля промежуточный отчет, а по итогам года - не позднее 15 февраля следующего финансового года итоговый отчет о фактическом достижении прямых и конечных результатов, достигнутых за счет использования выделенных целевых текущих трансфертов в соответствии с соглашениями о результатах по целевым текущим трансфертам.
19. Министерство несет ответственность за не перечисление целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в соответствии с индивидуальным планом финансирования по платежам на основании заключенного соглашения о результатах согласно бюджетному законодательству Республики Казахстан.
20. Акимы областей, городов Астаны и Алматы, районов (городов областного значения) и первые руководители администраторов местных бюджетных программ несут ответственность за использование целевых текущих трансфертов не в соответствии с заключенным соглашением о результатах по целевым текущим трансфертам, недостижение прямых и конечных результатов, непредставление отчета о прямых и конечных результатах, достигнутых за счет использования полученных целевых текущих трансфертов, согласно бюджетному законодательству Республики Казахстан.
Приложение 1
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из республиканского
бюджета 2013 года областными бюджетами,
бюджетами городов Астаны и Алматы
на проведение противоэпизоотических мероприятий
А К Т
оказанных услуг
по бюджетной программе " ____ "
____________________________ "____"__________ 20 ___ г.
(область, район, населенный пункт)
_____________________________ именуемое в дальнейшем "Заказчик",
(наименование учреждения)
в лице _________________, действующего на основании ___________,
(Ф.И.О., занимаемая должность)
с одной стороны и __________, именуемое в дальнейшем "Поставщик",
(полное наименование поставщика)
в лице __________________, действующего на основании устава
(Ф.И.О., занимаемая должность)
(доверенности) с другой стороны, составили настоящий акт о нижеследующем:
поставщик в соответствии с договором, заключенным между ним и заказчиком,
от "___" ____________ 20 ___ г., № ___ (за период
________ 20 __ г.*) оказал услугу со следующими характеристиками:
Полное наименование услуг
Краткая характеристика услуг
Ед. изм.
Объем оказанных услуг
Цена
за ед., тенге
Сумма, тенге
Претензий к оказанным услугам не имеется (в случае наличия претензий - перечислить)
________________________________________________________________
Договорная сумма составляет ________ тенге (сумма прописью)

1. Жеткізілген тауарлардың жалпы құны __ теңге (сомасы жазбаша)
2. Аванс сомасы _________________ теңге (сомасы жазбаша)
3. Бұрын актiленген сомалар ___________ теңге (сомасы жазбаша)
4. Төленуге тиіс ________________ теңге (сомасы жазбаша)
ТАРАПТАРДЫҢ ДЕРЕКТЕМЕЛЕРI:
Тапсырыс беруші:                    Жеткізуші:
____________________________      _____________________________
____________________________      _____________________________
____________________________      _____________________________
(Т.А.Ә., қолы,                     (Т.А.Ә., қолы,
мөртаңбасының бедерi)              мөртаңбасының бедерi)
Комиссия төрағасы: _______________        _____________________
(қолы)                   (Т.А.Ә.)
Комиссия мүшелерi: _______________        _____________________
(қолы)                   (Т.А.Ә.)
_______________        _____________________
(қолы)                   (Т.А.Ә.)
_______________        _____________________
(қолы)                   (Т.А.Ә.)
Ескертпе: * - біржолғы сипаттағы төлемдерді жүргізу жағдайында көрсетілмейді.
Облыстық бюджеттердiң, Астана және
Алматы қалалары бюджеттерiнiң 2013 жылғы
республикалық бюджеттен эпизоотияға
қарсы iс-шараларды жүргiзуге берiлетiн
ағымдағы нысаналы трансферттердi
пайдалану қағидаларына
2-қосымша
________________ облысы (астана, республикалық маңызы бар қала)
бойынша қаражатты пайдалану туралы ______________ айындағы есеп
Бағдарламаның коды
Бюджеттік бағдарламаның атауы
_____ жылға ңақтыланған бюджет
_____ нақты орындалғаны
Жыл аяғына дейін игерілуі тиіс
Күтілетін игеру
Күтілетін игерілмеу
_________ күтілетін орындалмау себептері
1
2
3
4
5
6
7
8
Басшы                                  ________________
қолы
Бас бухгалтер                          ________________
қолы
М.О.

1. Общая стоимость поставленных товаров ___ тенге (сумма прописью).
2. Сумма аванса _____________ тенге (сумма прописью).
3. Ранее заактированные суммы ____________ тенге (сумма прописью).
4. Следует к оплате _______________ тенге (сумма прописью).
РЕКВИЗИТЫ СТОРОН:
Заказчик: Поставщик:
_________________________ ____________________________
_________________________ ____________________________
_________________________ ____________________________
(Ф.И.О. подпись, оттиск печати) (Ф.И.О. подпись, оттиск печати)
Председатель комиссии: ______________ _______________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Члены комиссии: ________________ _____________________
(подпись) (Ф.И.О.)
_________________ ____________________
(подпись) (Ф.И.О.)
_________________ _____________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Примечание: * - не указывается в случае проведения платежей, носящих разовый характер.
Приложение 2
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из республиканского
бюджета 2013 года областными бюджетами,
бюджетами городов Астаны и Алматы
на проведение противоэпизоотических мероприятий
Отчет за _______________ месяц об использовании
средств по _____________________ области (города
республиканского значения, столицы)
Код программы
Наименование бюджетной программы
Уточненный бюджет на
_____ год
Фактическое освоение на
________
Предстоит освоить до конца года
Ожидаемое
освоение
Ожидаемое
неосвоение
Причины ожидаемого неисполнения на
________
1
2
3
4
5
6
7
8
Руководитель ______________________________
подпись
Главный бухгалтер ______________________________
подпись
М.П.