Облыстық бюджеттердiң, Астана және Алматы қалалары бюджеттерiнiң 2013 жылғы республикалық бюджеттен мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидаларын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 наурыздағы № 263 қаулысы
«2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2012 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес және ауыл шаруашылығы жануарларын аса қауiптi инфекциялық және инвазиялық аурулардан қорғауды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Облыстық бюджеттердiң, Астана және Алматы қалалары бюджеттерiнiң 2013 жылғы республикалық бюджеттен мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидалары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2013 жылғы 19 наурыздағы
№ 263 қаулысымен
бекiтiлген
Облыстық бюджеттердiң, Астана және Алматы қалалары
бюджеттерiнiң 2013 жылғы республикалық бюджеттен мемлекеттік
ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға
берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Облыстық бюджеттердiң, Астана және Алматы қалалары бюджеттерiнiң 2013 жылғы республикалық бюджеттен мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидалары (бұдан әрi – Қағидалар) облыстық бюджеттердiң, Астана және Алматы қалалары бюджеттерiнiң 217 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер» республикалық бюджеттiк бағдарламасы бойынша функционалдық міндеттерді орындау үшін техника, жабдық және мүкәммал сатып алуға республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi (бұдан әрi – ағымдағы нысаналы трансферттер) пайдалану тәртiбiн айқындайды.
2. Ағымдағы нысаналы трансферттер жергілікті атқарушы органдар құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға арналған.
2. Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық
жарақтандыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi
пайдалану тәртiбi
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі (бұдан әрі – Министрлiк) республикалық бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi ретiнде төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарларына сәйкес, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрi мен облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi арасында қол қойылған нысаналы ағымдағы трансферттер бойынша нәтижелер туралы келiсiм шеңберiнде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне нысаналы ағымдағы трансферттердi аударады.

Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2013 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2013 года № 263.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года "О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы" и в целях обеспечения защиты сельскохозяйственных животных от особо опасных инфекционных и инвазионных болезней Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2013 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 марта 2013 года № 263
Правила
использования целевых текущих трансфертов из республиканского
бюджета 2013 года областными бюджетами, бюджетами городов
Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение
государственных ветеринарных организаций
1. Общее положение
1. Настоящие Правила использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2013 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций (далее – Правила) определяют порядок использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на приобретение техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей по республиканской бюджетной программе 217 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций" (далее – целевые текущие трансферты).
2. Целевые текущие трансферты направлены на материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций, созданных местными исполнительными органами.
2. Порядок использования целевых текущих трансфертов на
материально-техническое оснащение государственных
ветеринарных организаций
3. Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – Министерство), как администратор республиканской бюджетной программы, перечисляет целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в соответствии с индивидуальными планами финансирования по платежам, а также в рамках подписанного Соглашения о результатах по целевым текущим трансфертам между Министром сельского хозяйства Республики Казахстан и акимами областей, городов Астаны и Алматы.

4. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдарының ветеринария саласындағы қызметтi жүзеге асыратын бөлiмшелерi функционалдық міндеттерді орындауға арналған техниканы, жабдықты және мүкәммалды мемлекеттiк сатып алудың ұйымдастырушы болып табылады.
5. Функционалдық міндеттерді орындауға арналған сатып алынатын техника, жабдықтар және мүкәммал осы Қағидалардың 1-қосымшасында көрсетілген талаптарға сәйкес келуі тиіс, ал пилоттық жоба аясында сатып алынатын инсинераторлар осы Қағидалардың 2-қосымшасында көрсетілген талаптарға сәйкес болуы қажет.
6. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдарының ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын бөлімшелері мемлекеттiк сатып алу қорытындылары бойынша функционалдық міндеттерді орындауға арналған техниканы, жабдықтарды және мүкәммалды жеткізушілермен (бұдан әрі – жеткізушілер) шарттар жасасады, оларда өзге талаптармен қоса, мынадай:
1) функционалдық міндеттерді орындауға арналған жеткiзiлетiн техниканың, жабдықтың және мүкәммалдың сапасына бақылау жүргiзудiң тәртiбi мен мерзiмдерi;
2) жеткiзiлетiн функционалдық міндеттерді орындауға арналған техниканың, жабдықтың және мүкәммалдың сапасына жеткiзушiлердiң жауапкершiлiгi;
3) функционалдық міндеттерді орындауға арналған сапасыз техниканы, жабдықты және мүкәммалды жеткiзушiлердi ауыстыру мерзiмдерi көзделуге тиiс.
7. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдарында функционалдық міндеттерді орындауға арналған сатып алынатын техниканың, жабдықтардың және мүкәммалдың сандық-сапалық жай-күйін бағалау жөнiндегi кемiнде 3 (үш) адамнан тұратын комиссиялар (бұдан әрі – Комиссиялар) құрылады, оның құрамына Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң облыстағы (Астана, Алматы қаласындағы) аумақтық бөлімшесінің өкiлi енгiзiледі.
8. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдарының ветеринария саласындағы қызметтi жүзеге асыратын бөлiмшелерi Комиссияның жұмыс органы болып табылады.
Комиссия функционалдық міндеттерді орындауға арналған жеткiзiлген техниканы, жабдықты және мүкәммалды бағалау қорытындысы бойынша осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша функционалдық міндеттерді орындауға арналған техниканы, жабдықты және мүкәммалды жеткізу актiсiн жасайды.
9. Функционалдық міндеттерді орындауға арналған техниканы, жабдықтар және мүкәммалды жеткізушілер облыстардың, Алматы және Астана қалаларының жергілікті атқарушы органдарына 2013 жылғы 15 желтоқсаннан кешіктірмей осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша функционалдық міндеттерді орындауға арналған техниканы, жабдықты және мүкәммалды жеткізу актілерін ұсынады.

4. Организатором государственных закупок на приобретение техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей выступают подразделения местных исполнительных органов областей, городов Астаны и Алматы, осуществляющие деятельность в области ветеринарии.
5. Закупаемая техника, оборудование и инвентарь для выполнения функциональных обязанностей должны соответствовать требованиям, указанным в приложении 1 к настоящим Правилам, а закупаемые в рамках пилотного проекта инсинераторы должны соответствовать требованиям, указанным в приложении 2 настоящих Правил.
6. Подразделения местных исполнительных органов областей, городов Астаны и Алматы, осуществляющие деятельность в области ветеринарии, заключают договоры с поставщиками техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей (далее – поставщики) по итогам государственных закупок, которыми помимо прочих условий должны быть предусмотрены:
1) порядок и сроки проведения контроля качества поставляемой техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей;
2) ответственность поставщиков за качество поставляемой техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей;
3) сроки замены поставщиками некачественной техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей.
7. В местных исполнительных органах областей, городов Астаны и Алматы создаются Комиссии по оценке количественно-качественного состояния закупаемой техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей (далее – Комиссия) в составе не менее 3 (трех) человек с включением в ее состав представителя территориального подразделения области (города Астаны, Алматы) Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства.
8. Рабочим органом Комиссии является подразделение местных исполнительных органов областей, городов Астаны и Алматы, осуществляющее деятельность в области ветеринарии.
Комиссия по итогам оценки поставленной техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей составляет акт поставки техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
9. Поставщики техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей представляют в местные исполнительные органы областей, городов Астаны и Алматы, но не позднее 15 декабря 2013 года акты поставки техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.

10. Облыстардың, Алматы және Астана қалаларының жергiлiктi атқарушы органдарының ветеринария саласындағы қызметтi жүзеге асыратын бөлімшелері функционалдық міндеттерді орындауға арналған техниканы, жабдықты және мүкәммалды жеткізу актілерінің келіп түсуіне қарай, бес жұмыс күні ішінде, бірақ 2013 жылғы 20 желтоқсаннан кешіктірмей, осы Қағидалардың 9-тармағында көрсетілген ұсынылған құжаттарды тексереді, олар осы Қағидаларда белгіленген талаптарға сәйкес келген жағдайда төлем төлеуге жібереді.
11. Функционалдық міндеттерді орындауға арналған техниканы, жабдықты және мүкәммалды жеткізу актілері осы Қағидаларда белгіленген талаптарға сәйкес келмеген жағдайда, облыстардың, Алматы және Астана қалаларының жергілікті атқарушы органдары олардың сәйкес келмеуі себептерін негіздей отырып, үш жұмыс күні ішінде тауарларды жеткізушілерге пысықтауға қайтарады.
Функционалдық міндеттерді орындауға арналған техниканы, жабдықты және мүкәммалды жеткізушілер үш жұмыс күні ішінде ескертпелерді ескере отырып, пысықталған функционалдық міндеттерді орындауға арналған техниканы, жабдықты және мүкәммалды жеткізу актілерін облыстардың, Алматы және Астана қалаларының жергілікті атқарушы органдарына ұсынады.
12. Тауарларды жеткізгені үшін қаржы қаражатын тиісті тауар жеткізушілердің банктегі шоттарына аударуды Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің аумақтық бөлімшесіне төлем шотының тізілімін және төлем шотын екі данада ұсыну арқылы, функционалдық міндеттерді орындауға арналған техниканы, жабдықты және мүкәммалды жеткізу актілері негізінде төлемдер бойынша қаржыландырудың жекелеген жоспарларына сәйкес облыстардың, Алматы және Астана қалаларының жергілікті атқарушы органдары жүзеге асырады.
13. Облыстардың жергілікті атқарушы органдарының ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын бөлімшелері функционалдық міндеттерді орындауға арналған сатып алынған техниканы, жабдықты және мүкәммалды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарының ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын бөлімшелеріне қабылдау-тапсыру актілері негізінде береді.
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың), Алматы және Астана қалаларының жергілікті атқарушы органдарының ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын бөлімшелері жергілікті атқарушы органдар құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарға функционалдық міндеттерді орындауға арналған техниканы, жабдықты және мүкәммалды қабылдау-тапсыру актілері негізінде береді.
14. Облыстардың, Алматы және Астана қалаларының жергілікті атқарушы органдары республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскеннен кейін Министрлікке ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне дейінгі мерзімде, ал жылдың қорытындысы бойынша 2013 жылғы 25 желтоқсаннан кешіктірмей, ал оларды толық игермеген жағдайда – осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес себептерді көрсете отырып, ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану туралы есептерді ұсынады.

10. Подразделения местных исполнительных органов областей, городов Астаны и Алматы, осуществляющие деятельность в области ветеринарии, по мере поступления актов поставки техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей в течение пяти рабочих дней, но не позднее 20 декабря 2013 года проверяют представленные документы, указанные в пункте 9 настоящих Правил, в случае их соответствия установленным настоящими Правилами требованиям направляют на оплату.
11. В случае несоответствия представленных актов поставки техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей, установленным настоящими Правилами требованиям, местные исполнительные органы областей, городов Астаны и Алматы в течение трех рабочих дней возвращают их поставщикам товаров на доработку с обоснованием причин их несоответствия.
Поставщики техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей в течение трех рабочих дней представляют доработанные с учетом замечаний акты поставки техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей в местные исполнительные органы областей, городов Астаны и Алматы.
12. Перечисление финансовых средств за поставку товаров на банковские счета соответствующих поставщиков товаров осуществляется местными исполнительными органами областей, городов Астаны и Алматы в соответствии с индивидуальными планами финансирования по платежам на основании актов поставки техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей путем представления в территориальное подразделение Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан реестра счетов к оплате и счета к оплате в двух экземплярах.
13. Подразделения местных исполнительных органов областей, осуществляющие деятельность в области ветеринарии, передают закупленную технику, оборудование и инвентарь для выполнения функциональных обязанностей в подразделения местных исполнительных органов районов (городов областного значения), осуществляющие деятельность в области ветеринарии, на основании актов приема-передачи.
Подразделения местных исполнительных органов районов (городов областного значения), городов Астаны и Алматы, осуществляющие деятельность в области ветеринарии, передают в государственные ветеринарные организации, созданные местными исполнительными органами, технику, оборудование и инвентарь для выполнения функциональных обязанностей на основании актов приема-передачи.
14. Местные исполнительные органы областей, городов Астаны и Алматы после поступления целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета представляют в Министерство ежемесячно в срок до 5 числа месяца, следующего за отчетным периодом, а по итогам года - не позднее 25 декабря 2013 года отчеты об использовании целевых текущих трансфертов, а в случае неполного их освоения - с указанием причин, согласно приложению 4 к настоящим Правилам.

15. Қандай да бiр облыс, Астана, Алматы қалалары бөлiнген қаражатты толық игермеген жағдайда, Министрлiк заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне 2013 жылға арналған республикалық бюджетте бюджеттiк бағдарламаны iске асыруға көзделген қаражат шегiнде облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға арналған қаражатты қайта бөлу туралы ұсыныс енгiзедi.
16. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi Министрлiкке жартыжылдықтың қорытындысы бойынша 30 шiлдеден кешiктiрмей аралық есептi, ал жылдың қорытындысы бойынша келесi қаржы жылының 15 ақпанынан кешiктiрмей, ағымдағы нысаналы трансферттер бойынша нәтижелер туралы келiсiмдерге сәйкес бөлiнген ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану есебiнен iс жүзiнде қол жеткiзiлген тiкелей және түпкiлiктi нәтижелер туралы қорытынды есептi ұсынады.
17. Министрлiк Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасына сәйкес нәтижелер туралы жасалған келiсiм негiзiнде төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарына сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне ағымдағы нысаналы трансферттердiң аударылмағаны үшiн жауапты болады.
18. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) әкiмдерi мен жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерiнiң бiрiншi басшылары Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасына сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттердiң, ағымдағы нысаналы трансферттер бойынша нәтижелер туралы жасалған келiсiмге сәйкес пайдаланылмағаны, тiкелей және түпкiлiктi нәтижелерге қол жеткiзiлмегенi, алынған ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану есебiнен қол жеткiзiлген тiкелей және түпкiлiктi нәтижелер туралы есептi бермегенi үшiн жауапты болады.
Облыстық бюджеттердiң, Астана және
Алматы қалалары бюджеттерiнiң 2013 жылғы
республикалық бюджеттен мемлекеттік
ветеринариялық ұйымдарды материалдық-
техникалық жарақтандыруға берiлетiн
ағымдағы нысаналы трансферттердi
пайдалану қағидаларына
1-қосымша
Сатып алынатын функционалдық міндеттерді орындауға арналған
техникаға, жабдыққа және мүкәммалға қойылатын талаптар
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 21.09.2013 № 990 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi); 13.12.2013 № 1335 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулыларымен.
Р/с
Тауардың атауы
Тауардың сипаттамасы (сипаты)
Аудандық ветеринариялық станция
Ветеринариялық пункт
1
2
3
4
1. Жануарлардың аса қауіпті және энзоотиялық ауруларына қарсы ветеринариялық іс-шаралар жүргізу үшін
1.
Ветеринариялық іс-шаралар жүргізу үшін жануарларды қозғалтпай ұстау құрылғысы
Жануардың басы мен денесін қозғалтпай ұстауға арналған құрылғысы бар, салмағы 1500 кг дейінгі ауыл шаруашылығы жануарларын қозғалтпай ұстауға арналған алмалы-салмалы дөңгелектері және автомобильге тарту-тіркеу бекітпесі бар жылжымалы станок.
Материалы – болат, металдың қалыңдығы – 3 мм кем емес;
Бояуы – коррозияға қарсы бояу;
Станоктың салмағы – 750 кг-нан кем емес.
Ветеринариялық іс-шаралар жүргізу үшін жануарларды қозғалтпай ұстау құрылғысы
Жануардың басы мен денесін қозғалтпай ұстауға арналған құрылғысы бар, салмағы 750 кг дейінгі ауыл шаруашылығы жануарларын қозғалтпай ұстап тұруға арналған станок.
Материалы – болат, металдың қалыңдығы – 2 мм кем емес;
Бояуы – коррозияға қарсы бояу;
Станоктың салмағы – 350 кг-нан кем емес.
2.
Жаппай екпе жасауға арналған аппарат (металдан жасалған)
Шланг ұшына бекітілген иньекциялық инеден, шлангтен және ветеринариялық препараты бар флакондарды бекітуге арналған құрылғысы бар пистолеттің өзінен тұратын жартылай автоматтандырылған пистолет.
3.
Инесіз инъектор
1 реттік инъекция дозасы 0,1 ден 0,2 мл дейін реттеледі. Инъекцияның сипаты: тері ішіне.
Инъекторды шаншу: қолмен, тұтқаның көмегімен.
4.
Термочемодан
Препараттарсыз суық элементтерінің барынша көп жиынтығымен қоршаған ортаның +43±2 0С температурасы кезінде 0 0С төмен емес және +10 0С-тан жоғары емес ішкі көлем температурасы үшін бос термоконтейнердің суықпен әсер ету ұзақтығы (сағат): 72 кем емес;
Оқшаулау қабатының қалыңдығы (мм): 40 кем емес.
5.
Кутиметр
Металл.
6.
Ұнтақ беру құрылғысы (дәрі-дәрмек үшін)
Металл.
7.
Бұқаға арналған мұрын сақинасы
Металл.

15. В случае неполного освоения какой-либо областью, городами Астана, Алматы выделенных средств, Министерство в установленном законодательством порядке вносит предложение в Правительство Республики Казахстан о перераспределении средств на материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций по областям, городам Астаны и Алматы в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2013 год на реализацию бюджетной программы.
16. Акимы областей, городов Астаны и Алматы представляют в Министерство по итогам полугодия не позднее 30 июля промежуточный отчет, а по итогам года - не позднее 15 февраля следующего финансового года итоговый отчет о фактическом достижении прямых и конечных результатов, достигнутых за счет использования выделенных целевых текущих трансфертов в соответствии с соглашениями о результатах по целевым текущим трансфертам.
17. Министерство несет ответственность за неперечисление целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в соответствии с индивидуальным планом финансирования по платежам на основании заключенного соглашения о результатах согласно бюджетному законодательству Республики Казахстан.
18. Акимы областей, городов Астаны и Алматы, районов (городов областного значения) и первые руководители администраторов местных бюджетных программ несут ответственность за использование целевых текущих трансфертов не в соответствии с заключенным соглашением о результатах по целевым текущим трансфертам, недостижение прямых и конечных результатов, непредставление отчета о прямых и конечных результатах, достигнутых за счет использования полученных целевых текущих трансфертов, согласно бюджетному законодательству Республики Казахстан.
Приложение 1
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из республиканского
бюджета 2013 года областными бюджетами,
бюджетами городов Астаны и Алматы
на материально-техническое оснащение
государственных ветеринарных организаций
Требования к закупаемой технике, оборудованию и инвентарю
для выполнения функциональных обязанностей
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 21.09.2013 № 990 (вводится в действие с 01.01.2013); от 13.12.2013 № 1335 (вводится в действие с 01.01.2013).
№ п/п
Наименование товара
Характеристика (описание) товара
Районная ветеринарная станция
Ветеринарный пункт
1
2
3
4
1. Для проведения ветеринарных мероприятий против особо опасных и энзоотических болезней животных
1.
Устройство фиксации животных для проведения ветеринарных мероприятий
Передвижной станок со съемными колесами и тягово-сцепным креплением к автомобилю
для фиксации сельскохозяйственных животных весом до 1500 кг с устройством для фиксации головы и тела животного.
Материал – сталь, толщина металла – не менее 3 мм;
Окраска – антикоррозийной краской;
Вес станка – не менее 750 кг.
Устройство фиксации животных для проведения ветеринарных мероприятий
Станок для фиксации сельскохозяйственных животных весом до 750 кг с устройством для фиксации головы и тела животного.
Материал – сталь, толщина металла – не менее 2 мм;
Окраска – антикоррозийной краской;
Вес станка – не менее 350 кг.
2.
Аппарат для массовых прививок (металлический)
Полуавтоматический пистолет, состоящий из иглы инъекционной, закрепленной на кончике шланга, шланга и самого пистолета с приспособлением для закрепления флаконов с ветеринарным препаратом.
3.
Безыгольный инъектор
Доза разовой инъекции регулируется от 0,1 до 0,2 мл. Характер инъекции: внутрикожно
Введение инъектора: ручное при помощи рукоятки.
4.
Термочемоданы
Продолжительность хладовоздействия пустого термоконтейнера для температуры внутреннего объема не ниже 0oС и не выше +10oС при температуре окружающей среды +43±2oС с максимальным комплектом хладоэлементов без препаратов (часов): не менее 72;
Толщина изоляционного слоя (мм): не менее 40.
5.
Кутиметр
Металлический.
6.
Порошкодаватель (для лекарств)
Металлический.
7.
Кольцо носовое для быка
Металлическое.

2. Ауыл шаруашылығы жануарларына бірдейлендіру жүргізуге арналған
8.
Аспаптарға, құрал-саймандарға және атрибуттарға арналған сөмке
Берік материалдан дайындалған болуы тиіс.
3. Жануарларды қолдан ұрықтандыру бойынша қызметтер көрсетуге арналған
9.
Ұрақтандырушы техниктің чемоданы (жинақталған)
Ұрақтандырушы техниктің чемоданы гинекологиялық айналармен, ұрықтандыруға арналған катетерлермен және т.б. жиынтықталады.
10.
Микроскоп
Монокулярлық.
11.
Дьюар ыдысы
Көлемі 35 литр.
Дьюар ыдысы
Көлемі 6 литр.

2. Для проведения идентификации сельскохозяйственных животных
8.
Сумка для приборов, инструментов и атрибутов
Должна быть изготовлена из прочного материала.
3. Для оказания услуг по искусственному осеменению животных
9.
Чемодан техника осеменатора (укомплектованный)
Чемодан техника осеменатора комплектуется гинекологическими зеркалами, катетерами для осеменения, и тд.
10.
Микроскоп
Монокулярный.
11.
Сосуд Дьюара
Объем 35 литров.
Сосуд Дьюара
Объем 6 литров.

4. Жануарлардың аса қауіпті және энзоотиялық ауруларына қарсы ветеринариялық препараттарды тасымалдау (жеткізу), сақтау, сондай-ақ ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізуге арналған ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар (құралдар) мен атрибуттарды тасымалдау (жеткізу) жөнінде қызметтер көрсетуге арналған
12.
Ветеринариялық препараттарға арналған тоңазытқыш
Ветеринариялық препараттарды сақтауға арналған екі камералы тоңазытқыш (өңірлік сервистік орталықтары бар өндірушілерден сатып алу қажет).
13.
Металдан жасалған шкаф
Металдан жасалған шкаф (екі есікті, габариті кемінде 181,3*38*45,7 см, құрал-саймандар мен ветеринариялық препараттарды сақтауға арналған).
14.
Хладогенті бар 1 термосыйымдылық
Мөлшері 100x100x200 см көп емес.
5. Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктердің жергілікті атқарушы органдары салған мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырды), мал соятын алаңдарды ұстауға арналған
15.
Автомашина, сыйымдылығы 500-600 литр УАЗ 390945 шассиіндегі дезинфекциялау қондырғысы (ДҚ)
Автомашина, сыйымдылығы
500-600 литр УАЗ 390945 шассиіндегі дезинфекциялау қондырғысы (ДҚ) мынадай негізгі бөліктерден тұруы тиіс: цистерна, дезинфекциялық сұйықтықтарға арналған бактар, керек-жараққа арналған жәшіктер, жұмыс ерітіндісін қыздыру жүйесі, қысым құбыры, қабылдау-тарату құбыры, компрессорлық қондырғы.

4. Для оказания услуг по транспортировке (доставке), хранению ветеринарных препаратов против особо опасных и энзоотических болезней животных, а также транспортировке (доставке) изделий (средств) и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных
12.
Холодильник для ветеринарных препаратов
Холодильник двухкамерный для хранения ветеринарных препаратов (закупать у производителей, имеющих региональные сервисные центры).
13.
Шкаф металлический
Шкаф металлический (двухстворчатый, габариты не менее 181,3x38,0x45,7 см, для хранения инструментов и ветеринарных препаратов).
14.
Термоемкость с хладогентом
размеры не более 100 x 100 x 200 см
5. Для содержания скотомогильников (биотермической ямы), убойных площадок, построенных местными исполнительными органами соответствующих административно-территориальных единиц
15.
Автомашина, установка дезинфекционная (УД) на шасси УАЗ 390945 емкость 500-600 литров
Автомашина, установка дезинфекционная (УД) на шасси УАЗ 390945 емкость 500-600 литров должна состоять из основных частей: цистерны, баков для дезинфицирующих растворов, ящиков для принадлежностей, системы нагрева рабочего раствора, напорного трубопровода, приемно-раздаточного трубопровода, компрессорной установки.

6. Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауға және жоюға арналған
16.
Жабайы иттер мен мысықтарды бұғаулау құралдары
Жиынтық лақтырмалы құрылғыдан және тордан тұруы тиіс.
7. Қазақстан Республикасының заңнамасында тыйым салынбаған ветеринария саласындағы қызметтің өзге де түрлеріне арналған
17.
Ветеринариялық хирургиялық үлкен жиынтық
Алғашқы хирургиялық көмек көрсетуге арналған барлық қажетті құралдармен толық жиынтықталған (тамырларды қысып қоюға арналған қысқыш, скальпельдер, инелер, пинцеттер, пышақтар, анатомиялық аралар, қайшылар және т.б.).
18.
Анатомиялық ветеринариялық үлкен жиынтық
Брезенттен жасалған ветеринариялық сөмкедегі жиынтықталған анатомиялық жинақ – оған Д-64 қашау, үлкен, кіші, көкшандырды, шеміршекті, қабырға кесуге арналған ветеринариялық пышақтар (2 данадан), қабырға кесуге арналған ветеринариялық қайшы, корнцанг, ұшы доғал түзу қайшылар 140 (170) мм, анатомиялық пинцеттер 150 және 250 мм, көкшандырды кесуге арналған скальпельдер (2 дана), өткір ұшты скальпельдер (2 дана), анатомиялық аралар, клеенкадан тігілген алжапқыш).
19.
Ветеринариялық акушерлік жинақ
Акушерлік көмек көрсетуге арналған барлық қажетті құралдармен толық жиынтықталған (гинекологиялық айналар, шприцтер, қайшылар, акушерлік ілмектер және т.б.).
20.
Биологиялық материалға арналған мұздатқыш
Биологиялық материалдарды сақтауға арналған мұздатқыш, жалпы көлемі 210 л кем емес, мұздатқыш камера көлемі 198 л кем емес, биіктігі х ені х ұзындығы габариты 85х80х70 см (өңірлік сервистік орталықтары бар өндірушілерден сатып алу қажет).
21.
Биологиялық материалдарды тасымалдауға арналған чемодан
Тұтқасы бар штативке арналған бүйір жиегі бар биологиялық материалды тасымалдауға арналған чемодан, ішкі контейнер: клипсі бар пластикалық қапшық, суперабсормент бар пакеті.
22.
Желіннің ұшына арналған катетер
Желін ауруларын емдеуге арналған металдан жасалған әртүрлі диаметрдегі катетер.
23.
Ветеринариялық құрал-саймандарды және материалдарды тасымалдауға арналған жәшік
Пластикалық.
24.
Шприц
Шыны, 2 мл.
25.
Шприц
Шыны, 5 мл.
26.
Шприц
Шыны, 10 мл.
27.
Шприц
Шыны, 20 мл.
28.
Шприц
Шыны, 150 мл.
29.
Кетгут
Сырты жылтыр эластикалық жіп, өздігінен сіңіп кететін хирургиялық тігіс материалы.
30.
Акушерлік ілгек
Металл түтіктен және түтіктің бір ұшында ілмек пайда болатындай оның саңылауына енгізілген жұмсақ қос сымнан тұрады.
31.
Ірі малдарға арналған асқазан зонды
Резеңке.
32.
Магнитті зонд
Магнитті зонд мынадай негізгі бөліктерден тұрады:
- резеңке түтік түріндегі зондпен шынжыр арқылы жалғасқан ұштарына оймасы бар штуцер орналастырылған және бір-бірімен берік шнурмен жалғасқан магниттік бастиегі;
- зонд енгізгіш, ол арқылы резеңке түтік зонд өтеді, оның бір ұшында қоныш, екінші ұшында шлеялы қапсырма болады.
33.
Фонендоскоп
Мыналардан тұрады:
- мембранасы бар фонендоскоптың басы;
- эластикалық оливалары бар ұшы;
- Y-бейнелі дыбыс өткізгіштен.
34.
Троакар
Металл.
35.
Ірі және ұсақ малдарға арналған ауыз ашу құралы
Металл.
36.
Бикс
Бу стерилизаторларында стерильдеу және пайдалану орнына жеткізу мақсатында оларда таңу материалдарын, хирургиялық құралдарды және ветеринариялық мақсаттағы басқа да заттарды орналастыруға, сондай-ақ 20 тәулік бойы стерильді сақтауға арналған фильтрлері бар дөңгелек келген стерильді қораптар. Қораптың металл бөлшектері тоттанбайтын болаттан жасалады.
37.
Стерилизатор
Бу немесе ауа стерилизатор ветеринариялық мақсаттағы бұйымдарды стерильдеуге арналған.
38.
Сепкіш
Резеңкеден жасалған.
39.
Сұйық дәрілік заттарды енгізуге арналған құрылғы
Құрылғы сұйыққа арналған сығылатын эластикалық ыдыстан, ыдысты жануарлармен жалғайтын шығару түтікшесінен және ыдысты сығуды қамтамасыз ететін қысым жүйесінен тұрады.
40.
Кептелген қақпағы бар банка
Шыны.
41.
Тұяқ пышағы
Екі жақты түзу.
42.
Тұяқ қысқышы
Металл.

6. Для отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
16.
Петельные орудия лова диких собак и кошек
Комплект должен состоять из метательного устройства и сетей.
7. Для иных видов деятельности в области ветеринарии, не запрещенных законодательством Республики Казахстан
17.
Набор хирургический ветеринарный большой
Полностью укомплектован всеми необходимыми инструментами для оказания первичной хирургической помощи (зажимы для сосудов, скальпели, иглы, пинцеты, ножи, пилы анатомические, ножницы и тд.).
18.
Набор анатомический ветеринарный большой
Комплект набора анатомический, укомплектованный в ветеринарную сумку из брезента – включающий в себя долото Д-64, ножи ветеринарные большой, малый, брюшистый, хрящевой реберный (по 2 штуки), ножницы ветеринарные для резки ребер, корнцанг, ножницы тупоконечные прямые 140 (170) мм, пинцеты анатомические 150 мм и 250 мм, скальпели брюшистые (2 шт.), скальпели остроконечные (2 шт.), пилу анатомическую, фартук клеенчатый).
19.
Набор акушерский ветеринарный
Полностью укомплектован всеми необходимыми инструментами для оказания акушерской помощи (гинекологические зеркала, шприцы, ножницы, петля акушерская и тд.).
20.
Морозильник для биологического материала
Морозильный ларь для хранения биологических материалов общим объемом не менее 210 л, объем морозильной камеры не менее 198 л, габаритами высота х ширина х длина не более 85х80х70 см (закупать у производителей, имеющих региональные сервисные центры).
21.
Чемодан для транспортировки биологических материалов
Чемодан для транспортировки биологических материалов с боковой кромкой для штативов с ручками, внутренний контейнер: пластиковый мешок с клипсой, пакет с суперабсорбентом.
22.
Катетер для сосков вымени
Металлические катетеры разных диаметров для лечения болезней вымени.
23.
Ящик для транспортировки ветеринарных инструментов и материалов
Пластиковый.
24.
Шприц
Стеклянный, 2 мл.
25.
Шприц
Стеклянный, 5 мл.
26.
Шприц
Стеклянный, 10 мл.
27.
Шприц
Стеклянный, 20 мл.
28.
Шприц
Стеклянный, 150 мл.
29.
Кетгут
Эластичная нить с гладкой поверхностью, саморассасывающийся хирургический шовный материал.
30.
Петля акушерская
Состоит из металлической трубки и введенной в ее просвет мягкой двойной проволоки, так что на одном конце трубки образуется петля.
31.
Зонд желудочный для крупных животных
Резиновый.
32.
Зонд магнитный
Магнитный зонд состоит из следующих основных частей:
- магнитной головки соединенной цепочкой с зондом, представляющим собой резиновую трубку, по концам которой вставлены штуцера с резьбой и соединенные между собой прочным шнуром.
- зондовводителя, через который проходит резиновая трубка – зонд, на одном конце которого находится раструб, на другом скоба со шлеями.
33.
Фонендоскоп
Состоит из:
- головки фонендоскопа с мембраной;
- оголовья с эластичными оливами;
- Y-образного звукопровода.
34.
Троакар
Металлический.
35.
Зевник для крупных и мелких животных
Металлический.
36.
Бикс
Коробки стерилизационные круглые с фильтрами предназначены для размещения в них перевязочного материала, хирургического инструмента и других предметов ветеринарного назначения с целью стерилизации в паровых стерилизаторах и доставки к месту использования, а также стерильного хранения в течение 20 суток. Металлические детали коробок изготовлены из нержавеющей стали.
37.
Стерилизатор
Стерилизатор паровой или воздушный предназначен для стерилизации изделий ветеринарного назначения.
38.
Спринцовка
Резиновая.
39.
Устройство для введения жидких лекарственных средств
Устройство содержит сжимаемую эластичную емкость для жидкости, выпускную трубку, соединяющую емкость с животным, и систему давления, обеспечивающую сжатие емкости.
40.
Банка с притертой крышкой
Стеклянная.
41.
Нож копытный
Прямой двусторонний.
42.
Щипцы копытные
Металлические.

8. Функционалдық міндеттерді орындауға арналған техника, жабдықтар мен мүкәммал
43.
Жүріп өту мүмкіндігі жоғары пикап типті арнайы автомашина (арнайы жабдықтармен жиынтықталған: аспалы гидропульт, автотоңазытқыш, мал союға және патологиялық материалдарды алуға арналған құралдарға және дезинфекциялау заттарына арналған астау)
Жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы автомашина қозғалтқышының көлемі - 2300 текше сантиметрден артық емес, орын саны 5 кем емес, толық жетекті жол талғамайтын көлік, шанақтың типі пикап, 5 сатылы механикалық беріліс қорабы, габаритінің ұзындығы – 4,9 м, ені – 1,9 м кем емес. Жүк бөлігінің жүк көтергіші 750 кг кем емес, жүк бөлігінің габариті ұзындығы/ені/тереңдігі (137см/169см/55см), жүк бөлігі қорғаныш жабындымен және рульдің гидрокүшейткішімен жиынтықталған (арнайы жабдықтармен жиынтықталған: ыдыс көлемі 10 литрден кем емес аспалы гидропульт, көлемі 29 литрден кем емес, салмағы 25 кг габаритті (см) 50±5 х 30±5 х 30±5 кем емес, қуаттануы 12/220В (12В адаптері жиынтықта орналасқан) автотоңазытқыш, дезинфекциялық заттарға және ветеринариялық препараттарға арналған көлемі 10 л кем емес жәшік, Д-64 қашаудан, үлкен, кіші, көкшандырды, шеміршекті, қабырғаны кесуге арналған ветеринариялық пышақтардан (2 данадан), қабырға кесуге арналған ветеринариялық қайшыдан, корнцангтан, ұшы доғал түзу қайшылардан 140 (170) мм, анатомиялық пинцеттерден 150 және 250 мм, көкшандырды кесуге арналған скальпельдерден (2 дана), өткір ұшты скальпельдерден (2 дана), анатомиялық аралардан, клеенкадан тігілген алжапқыштан тұратын брезенттен жасалған ветеринариялық сөмкеге жиынтықталған анатомиялық жиынтық).
Жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы автомашина (арнайы жабдықтармен жиынтықталған: аспалы гидропульт, автотоңазытқыш, мал союға және патологиялық материалдарды алуға арналған құралдарға және дезинфекциялау заттарына арналған астау)
Жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы автомашина қозғалтқышының көлемі 1700 текше сантиметрден артық емес, толық жетекті жол талғамайтын көлік, орын саны 5 кем емес, шанақтың типі универсал, жеңіл құйылған дискілері және рульдің гидрокүшейткіші бар (арнайы жабдықтармен жиынтықталған: ыдыс көлемі 10 литрден кем емес аспалы гидропульт, көлемі 29 литрден кем емес, салмағы 25 кг габаритті (см) 50±5 х 30±5 х 30±5 кем емес, қуаттануы 12/220В (12В адаптері жиынтықта орналасқан) автотоңазытқыш, дезинфекциялық заттарға және ветеринариялық препараттарға арналған көлемі 10 л кем емес жәшік, Д-64 қашаудан, үлкен, кіші, көкшандырды, шеміршекті, қабырғаны кесуге арналған ветеринариялық пышақтардан (2 данадан), қабырға кесуге арналған ветеринариялық қайшыдан, корнцангтан, ұшы доғал түзу қайшылардан 140 (170) мм, анатомиялық пинцеттерден 150 және 250 мм, көкшандырды кесуге арналған скальпельдерден (2 дана), өткір ұшты скальпельдерден (2 дана), анатомиялық аралардан, клеенкадан тігілген алжапқыштан тұратын брезенттен жасалған ветеринариялық сөмкеге жиынтықталған анатомиялық жиынтық).
44.
Ұйымдастыру техникасы
Ұйымдастыру техникасы жүйеліқ блокты, мониторды, клавиатураны, компьютерлік тінтуірді, операциялық жүйені, Microsoft Office толық пакетін қамтитын бағдарламалық қамтамасыз етуді, көпфункционалдық лазерлік құрылғыны (көшірме, сканер, принтер), АРС тұрақтандырғышын (үздіксіз қоректену көзі) қамтиды.
45.
Кеңсе жиһазы
Кеңсе жиһазы жазу үстелін, орындықтарды, киімге арналған шкафты, кітап шкафын қамтиды.
46.
Сейф

8. Техника, оборудование и инвентарь для выполнения функциональных обязанностей
43.
Специальная автомашина с высокой проходимостью типа пикап (укомплектованная специальным оборудованием: ранцевым гидропультом, автохолодильником, инструментами для вскрытия животных и отбора патологических материалов, лотком для инструментов и дезинфицирующих средств)
Специальная автомашина с высокой проходимостью объемом двигателя не более 2300 кубических сантиметров, полноприводный внедорожник с количеством мест не менее 5, тип кузова пикап, 5-ти ступенчатой механической коробкой передач, с габаритами не менее длина - 4,9 м, ширина - 1,9 м. Грузоподъемность грузового отсека не менее 750 кг габариты грузового отсека длина/ширина/глубина (137 см/169 см/55 см) с защитным покрытием грузового отсека и гидроусилителем руля (укомплектованная специальным оборудованием: ранцевым гидропультом с объемом емкости не менее 10 литров, автохолодильником объемом не менее 29 литров вес не более 25 кг с габаритами не менее (см) 50±5 х 30±5 х 30±5, питание 12/220В (12В адаптер встроен в комплект), ящиком для дезинфицирующих средств и ветеринарных препаратов объемом не менее 10 л, комплектом набора анатомического укомплектованного в ветеринарную сумку из брезента – включающий в себя долото Д-64, ножи ветеринарные большой, малый, брюшистый, хрящевой реберный (по 2 штуки), ножницы ветеринарные для резки ребер, корнцанг, ножницы тупоконечные прямые 140 (170) мм, пинцеты анатомические 150 мм и 250 мм, скальпели брюшистые (2 шт.), скальпели остроконечные (2 шт.), пилу анатомическую, фартук клеенчатый).
Специальная автомашина с высокой проходимостью (укомплектованная специальным оборудованием: ранцевым гидропультом, автохолодильником, инструментами для вскрытия животных и отбора патологических материалов, лотком для инструментов и дезинфицирующих средств)
Специальная автомашина с высокой проходимостью объемом двигателя не более 1700 кубических сантиметров, полноприводный внедорожник с количеством мест не менее 5, тип кузова универсал, с легкосплавными дисками и гидроусилителем руля (укомплектованная специальным оборудованием: ранцевым гидропультом с объемом емкости не менее 10 литров, автохолодильником объемом не менее 29 литров вес не более 25 кг с габаритами не менее (см) 50±5 х 30±5 х 30±5, питание 12/220В (12В адаптер встроен в комплект), ящиком для дезинфицирующих средств и ветеринарных препаратов объемом не менее 10 л, комплектом набора анатомического укомплектованного в ветеринарную сумку из брезента – включающий в себя долото Д-64, ножи ветеринарные большой, малый, брюшистый, хрящевой реберный (по 2 штуки), ножницы ветеринарные для резки ребер, корнцанг, ножницы тупоконечные прямые 140 (170) мм, пинцеты анатомические 150 мм и 250 мм, скальпели брюшистые (2 шт.), скальпели остроконечные (2 шт.), пила анатомическая, фартук клеенчатый).
44.
Оргтехника
Оргтехника включает в себя системный блок, монитор, клавиатуру, мышь компьютерную, программное обеспечение, включающее в себя операционную систему, полный пакет Мicrosoft Office, многофункциональное лазерное устройство (копир, сканер, принтер) стабилизатор АРС (источник бесперебойного питания).
45.
Офисная мебель
Офисная мебель включает в себя столы письменные, стулья, шкаф для одежды, шкаф книжный.
46.
Сейф

Сейфтің сыртқы габариті 40х40х33,7 см артық емес және салмағы 20,2 кг көп емес.
47.
Электр генераторы
Бензиндік қуаты кемінде 5 кВт электр генераторы (негізгі электр жүйесі авариялық ажыратылған кезде электрді генерациялау үшін), салмағы 90 кг көп емес.
Облыстық бюджеттердiң, Астана және
Алматы қалалары бюджеттерiнiң 2013 жылғы
республикалық бюджеттен мемлекеттік
ветеринариялық ұйымдарды материалдық-
техникалық жарақтандыруға берiлетiн
ағымдағы нысаналы трансферттердi
пайдалану қағидаларына
2-қосымша
Сатып алынатын инсинераторларға қойылатын талаптар
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 13.12.2013 № 1335 қаулысымен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Р/с
Инсинератордың типі
Инсинератордың сипаттамасы (сипаты)
Облыс
1
2
3
4
Аудандық ветеринариялық станциялар үшін
1.
№ 1 типтегі стационарлық инсинератор
Инсинератор медициналық, биологиялық және басқа да қалдықтардың түрлерін жоғары температурада жағу әдісі арқылы кәдеге жаратуға арналған. Экологиялық қауіпсіздік инсинераторларды қалдықтарды жаққаннан алынған түтіндер қосымша толық жағылатын, басқару шкафы және температура датчигі бар автоматика жүйесімен жабдықталған толық жағатын екінші камерамен жарақтандыру арқылы қамтамасыз етіледі. Инсинератордың жүктеме көлемі 1000 кг дейін, жағу жылдамдығы кемінде 150 кг/сағ, дизель отынның шығыны сағатына 16-17 литрден көп болмауы керек
Ақмола
Ақтөбе
Алматы
Атырау
Шығыс Қазақстан
Жамбыл
Батыс Қазақстан
Қарағанды
Қызылорда
Қостанай
Маңғыстау
Павлодар
Солтүстік Қазақстан
Оңтүстік Қазақстан
2.
№ 2 типтегі стационарлық инсинератор
Инсинератор медициналық, биологиялық және басқа да қалдықтардың түрлерін жоғары температурада жағу әдісі арқылы кәдеге жаратуға арналған. Экологиялық қауіпсіздік инсинераторларды қалдықтарды жаққаннан алынған түтіндер қосымша толық жағылатын, басқару шкафы және температура датчигі бар автоматика жүйесімен жабдықталған толық жағатын екінші камерамен жарақтандыру арқылы қамтамасыз етіледі, Инсинератордың жүктеме көлемі кемінде 1000 кг дейін, жағу жылдамдығы кемінде 50-80 кг/сағ, дизель отынның шығыны сағатына 10 литрден көп болмауы керек.
Жанарғының қуаты 160 кВт, КПД=97 % дейін реттеледі. Айнымалы кернеуі 220 В дейінгі желіге қосылады. Габарит ұзындығы х ені х биіктігі (2100 х 1220 х 1560 көп емес)
Ақмола
Ақтөбе
Алматы
Атырау
Шығыс Қазақстан
Жамбыл
Батыс Қазақстан
Қарағанды
Қызылорда
Қостанай
Маңғыстау
Павлодар
Солтүстік Қазақстан
Оңтүстік Қазақстан
Ветеринариялық пункттер үшін
3.
№ 3 типтегі стационарлық инсинератор
Инсинератор медициналық, биологиялық және басқа да қалдықтардың түрлерін жоғары температурада жағу әдісі арқылы кәдеге жаратуға арналған. Экологиялық қауіпсіздік инсинераторларды қалдықтарды жаққаннан алынған түтіндер қосымша толық жағылатын, басқару шкафы және температура датчигі бар автоматика жүйесімен жабдықталған толық жағатын екінші камерамен жарақтандыру арқылы қамтамасыз етіледі. Инсинератордың жүктеме көлемі кемінде 500 кг, жағу жылдамдығы кемінде 50 кг/сағ, дизель отынның шығыны сағатына 14 литрден көп болмауы керек
Ақмола
Ақтөбе
Алматы
Атырау
Шығыс Қазақстан
Жамбыл
Батыс Қазақстан
Қарағанды
Қызылорда
Қостанай
Маңғыстау
Павлодар
Солтүстік Қазақстан
Оңтүстік Қазақстан
Астана
4.
№ 4 типтегі стационарлық инсинератор
Инсинератор медициналық, биологиялық және басқа да қалдықтардың түрлерін жоғары температурада жағу әдісі арқылы кәдеге жаратуға арналған. Экологиялық қауіпсіздік инсинераторларды қалдықтарды жаққаннан алынған түтіндер қосымша толық жағылатын, басқару шкафы және температура датчигі бар автоматика жүйесімен жабдықталған толық жағатын екінші камерамен жарақтандыру арқылы қамтамасыз етіледі, Инсинератордың жүктеме көлемі кемінде 500 кг, жағу жылдамдығы кемінде 80 кг/сағ, дизель отынның шығыны сағатына 10 литрден көп болмауы керек. Жанарғының қуаты 160 кВт, КПД=97 % дейін реттеледі. Айнымалы кернеуі 220 В дейінгі желіге қосылады. Габариті ұзындығы х ені к биіктігі (2100 х 1220 х 1560 көп емес)
Ақмола
Ақтөбе
Алматы
Атырау
Шығыс Қазақстан
Жамбыл
Батыс Қазақстан
Қарағанды
Қызылорда
Қостанай
Маңғыстау
Павлодар
Солтүстік Қазақстан
Оңтүстік Қазақстан
Алматы
Аудандық ветеринариялық станциялар үшін
5.
№ 1 типтегі жылжымалы инсинератор
Инсинератор медициналық, биологиялық және басқа қалдықтардың түрлерін жоғары температурада жағу әдісі арқылы кәдеге жаратуға арналған. Экологиялық қауіпсіздік инсинераторларды қалдықтарды жаққаннан алынған түтіндер қосымша толық жағылатын, толық жағатын екінші камерамен жарақтандыру арқылы қамтамасыз етіледі. Инсинератордың жүктеме көлемі кемінде 500 кг, жағу жылдамдығы кемінде 50 кг/сағ, дизель отынның шығыны сағатына 14 литрден көп болмауы керек
Ақмола
Ақтөбе
Батыс Қазақстан
Қостанай
Облыстық бюджеттердiң, Астана және
Алматы қалалары бюджеттерiнiң 2013 жылғы
республикалық бюджеттен мемлекеттік
ветеринариялық ұйымдарды материалдық-
техникалық жарақтандыруға берiлетiн
ағымдағы нысаналы трансферттердi
пайдалану қағидаларына
3-қосымша
«____________» бюджеттік бағдарламасы бойынша функционалдық
міндеттерді орындау үшін техниканы, жабдықты
және мүкәммалды жеткізу
актiсi
______________________________       20__ ж. «____» _________________
(облыс, аудан, елдi мекен)
Бұдан әрi «Тапсырыс берушi» деп аталатын ____________________________
(мекеме атауы)
атынан ________ негiзiнде әрекет ететiн _____________________________
(Т.А.Ә., атқаратын лауазымы)
бір тараптан және бұдан әрi «Жеткізуші» деп аталатын ________________
(жеткізушiнiң
толық атауы)
___________________________________ атынан жарғы (сенiмхат) негiзiнде
әрекет ететiн __________________ екінші тараптан төмендегi туралы осы
(Т.А.Ә., атқаратын
лауазымы)
актiнi жасады:
жеткізушi өзі және тапсырыс берушi арасында жасалған 20__ ж.
«___» _____________ № __________ шартқа сәйкес (20__ ж. _____________
кезеңі үшін*) жеткізуші мынадай сипаттама функционалдық міндеттерді
орындау үшін техниканы, жабдықты және мүкәммалды жеткізді:
Функционалдық міндеттерді орындауға арналған техниканың, жабдықтың және мүкәммалдың толық атауы
Функционалдық міндеттерді орындауға арналған техниканың, жабдықтың және мүкәммалдың қысқаша сипаттамасы
Өлшем бiрлiгi
Функционалдық міндеттерді орындауға арналған жеткізілген техниканың, жабдықтың және мүкәммалдың көлемi
Бiрлiк бағасы (теңге)
Сомасы (теңге)
Жеткізілген функционалдық міндеттерді орындауға арналған
техникаға, жабдыққа және мүкәммалға наразылық жоқ (наразылық болған
жағдайда, атап көрсету қажет) _______________________________________
Шарт сомасы _________________ теңгені (сомасы жазбаша) құрайды.

Сейф внешний с габаритами не более 40х40х33,7 см и весом не более 20,2 кг.
47.
Электрогенератор
Бензиновая мощность не менее 5 кВт (для генерации электричества при аварийном отключении основной электросети) вес не более 90 кг.
Приложение 2
к Правилам использования целевых текущих
трансфертов из республиканского бюджета
2013 года областными бюджетами, бюджетами
городов Астаны и Алматы на
материально-техническое
оснащение государственных
ветеринарных организаций
Требования к закупаемым инсинераторам
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления Правительства РК от 13.12.2013 № 1335 (вводится в действие с 01.01.2013).
№ п/п
Тип инсинератора
Характеристика (описание) инсинератора
Область
1
2
3
4
Для районных ветеринарных станций
1.
Стационарный инсинератор типа № 1
Инсинератор предназначен для утилизации медицинских, биологических и других видов отходов методом высокотемпературного сжигания. Экологическая безопасность обеспечивается оснащением инсинераторов вторичной камерой дожига, в которой дополнительно дожигается полученный при сжигании отходов дым, оборудован системой автоматики, которая включает в себя шкаф управления и датчик температуры. Инсинератор должен быть с объемом загрузки до 1 000 кг со скоростью сжигания не менее 150 кг/час с расходом дизтоплива не более 16–17 литров/час
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангыстауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Южно-Казахстанская
2.
Стационарный инсинератор типа № 2
Инсинератор предназначен для утилизации медицинских, биологических и других видов отходов методом высокотемпературного сжигания. Экологическая безопасность обеспечивается оснащением инсинераторов вторичной камерой дожига, в которой дополнительно дожигается полученный при сжигании отходов дым, оборудован системой автоматики, которая включает в себя шкаф управления и датчик температуры. Инсинератор должен быть с объемом загрузки не менее 1 000 кг со скоростью сжигания не менее 50–80 кг/час с расходом топлива не более 10 литров/час. Мощность горелки регулируемая до 160 кВт, КПД-97%. Присоединяется к сети переменного напряжения до 220 В. С габаритами длина х ширина х высота (не более 2 100 х 1 220 х 1 560)
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангыстауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Южно-Казахстанская
Для ветеринарных пунктов
3.
Стационарный инсинератор типа № 3
Инсинератор предназначен для утилизации медицинских, биологических и других видов отходов методом высокотемпературного сжигания. Экологическая безопасность обеспечивается оснащением инсинераторов вторичной камерой дожига, в которой дополнительно дожигается полученный при сжигании отходов дым, оборудован системой автоматики, которая включает в себя шкаф управления и датчик температуры. Инсинератор должен быть с объемом загрузки не менее 500 кг со скоростью сжигания не менее 50 кг/час с расходом топлива не более 14 литров/час
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангыстауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Южно-Казахстанская
Астана
4.
Стационарный инсинератор типа № 4
Инсинератор предназначен для утилизация медицинских, биологических и других видов отходов методом высокотемпературного сжигания. Экологическая безопасность обеспечивается оснащением инсинераторов вторичной камерой дожига, в которой дополнительно дожигается полученный при сжигании отходов дым, оборудован системой автоматики, которая включает в себя шкаф управления и датчик температуры. Инсинератор должен быть с объемом загрузки не менее 500 кг со скоростью сжигания не менее 80 кг/час с расходом топлива не более 10 литров/час. Мощность горелки регулируемая до 160 кВт, КПД = 97%. Присоединяется к сети переменного напряжения до 220 В. С габаритами длина х ширина х высота (не более 2 100 х 1 220 х 1 560)
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангыстауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Южно-Казахстанская
Алматы
Для районных ветеринарных станций
5.
Передвижной инсинератор типа № 1
Инсинератор предназначен для утилизации медицинских, биологических и других видов отходов методом высокотемпературного сжигания. Экологическая безопасность обеспечивается оснащением инсинераторов вторичной камерой дожига, в которой дополнительно дожигается полученный при сжигании отходов дым. Инсинератор должен быть с объемом загрузки не менее 500 кг со скоростью сжигания не менее 50 кг/час с расходом топлива не более 14 литров/час
Акмолинская
Актюбинская
Западно-Казахстанская
Костанайская
Приложение 3
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из республиканского
бюджета 2013 года областными бюджетами,
бюджетами городов Астаны и Алматы
на материально-техническое оснащение
государственных ветеринарных организаций
А К Т
поставки техники, оборудования и инвентаря для выполнения
функциональных обязанностей по бюджетной программе "_________"
_______________________________ "____"__________ 20 ___ г.
(область, район, населенный пункт)
_________________________________ именуемое в дальнейшем "Заказчик",
(наименование учреждения)
в лице ____________________, действующего на основании _____________,
(Ф.И.О., занимаемая должность)
с одной стороны и ______________, именуемое в дальнейшем "Поставщик",
(полное наименование поставщика)
в лице __________________________, действующего на основании устава
(Ф.И.О., занимаемая должность)
(доверенности) с другой стороны, составили настоящий акт о нижеследующем:
поставщик в соответствии с договором, заключенным между ним и
заказчиком от "___" ____________ 20 __ г., № ______ (за период
_________ 20 __ г.*) поставил технику, оборудование и инвентарь для
выполнения функциональных обязанностей со следующими
характеристиками:
Полное наименование техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей
Краткая характеристика техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей
Единица измерения
Объем поставленного техники, оборудования и инвентаря для выполнения функциональных обязанностей
Цена за единицу (тенге)
Сумма (тенге)
Претензий к доставленным технике, оборудованию и инвентарю для
выполнения функциональных обязанностей не имеется (в случае наличия
претензий - перечислить) ____________________________________________
Договорная сумма составляет ____________ тенге (сумма прописью)

1. Жеткізілген тауарлардың жалпы құны __ теңге (сомасы жазбаша)
2. Аванс сомасы ________________________ теңге (сомасы жазбаша)
3. Бұрын актiленген сомалар ____________ теңге (сомасы жазбаша)
4. Төленуге тиіс _______________________ теңге (сомасы жазбаша)
ТАРАПТАРДЫҢ ДЕРЕКТЕМЕЛЕРI:
Тапсырыс беруші:                    Жеткізуші:
____________________________      _____________________________
____________________________      _____________________________
____________________________      _____________________________
(Т.А.Ә., қолы, мөртаңбасының      (Т.А.Ә., қолы, мөртаңбасының
бедерi)                          бедерi)
Комиссия төрағасы: _______________        _____________________
(қолы)                   (Т.А.Ә.)
Комиссия мүшелерi: _______________        _____________________
(қолы)                   (Т.А.Ә.)
_______________        _____________________
(қолы)                   (Т.А.Ә.)
_______________        _____________________
(қолы)                   (Т.А.Ә.)
Ескертпе: * - біржолғы сипаттағы төлемдерді жүргізу жағдайында көрсетілмейді.
Облыстық бюджеттердiң, Астана және
Алматы қалалары бюджеттерiнiң 2013 жылғы
республикалық бюджеттен мемлекеттік
ветеринариялық ұйымдарды материалдық-
техникалық жарақтандыруға берiлетiн
ағымдағы нысаналы трансферттердi
пайдалану қағидаларына
4-қосымша
________________ облысы (астана, республикалық маңызы бар қала)
бойынша қаражатты пайдалану туралы ______________ айындағы есеп
Бағдарламаның коды
Бюджеттік бағдарламаның атауы
_____ жылға ңақтыланған бюджет
_____ нақты орындалғаны
Жыл аяғына дейін игерілуі тиіс
Күтілетін игеру
Күтілетін игерілмеу
_________ күтілетін орындалмау себептері
1
2
3
4
5
6
7
8
Басшы _________________________
қолы
Бас бухгалтер _________________
қолы
М.О.

1. Общая стоимость поставленных товаров _____ тенге (сумма прописью).
2. Сумма аванса ______ тенге (сумма прописью).
3. Ранее заактированные суммы ______ тенге (сумма прописью).
4. Следует к оплате ______ тенге (сумма прописью).
РЕКВИЗИТЫ СТОРОН:
Заказчик:
_____________________________
_____________________________
_____________________________
(Ф.И.О. подпись, оттиск печати)
Поставщик:
_____________________________
_____________________________
_____________________________
(Ф.И.О. подпись, оттиск печати)
Председатель комиссии: _______________ _______________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Члены комиссии: _______________ _______________________
(подпись) (Ф.И.О.)
_______________ _______________________
(подпись) (Ф.И.О.)
_______________ _______________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Примечание: * - не указывается в случае проведения платежей, носящих разовый характер.
Приложение 4
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из республиканского
бюджета 2013 года областными бюджетами,
бюджетами городов Астаны и Алматы
на материально-техническое оснащение
государственных ветеринарных организаций
Отчет за _______________ месяц об использовании средств
по _____________________ области (города республиканского
значения, столицы)
Код программы
Наименование бюджетной программы
Уточненный бюджет на _____ год
Фактическое освоение на ________
Предстоит освоить до конца года
Ожидаемое освоение
Ожидаемое не освоение
Причины ожидаемого неисполнения на ________
1
2
3
4
5
6
7
8
Руководитель ______________________________
подпись
Главный бухгалтер ______________________________
подпись
М.П.