"Сауықтыру жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 маусымдағы № 660 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 наурыздағы № 275 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № 1182 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2014.11.10 № 1182 (01.01.2017 ж. бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Сауықтыру жөніндегі кеңес құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 маусымдағы № 660 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Сауықтыру жөніндегі кеңестің құрамына мыналар енгізілсін:
Құл-Мұхаммед            - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Мұхтар Абрарұлы           ақпарат министрі
Қожағапанов             - Қазақстан Республикасы Спорт және дене
Ерлан Тоқтарханұлы        шынықтыру істері агенттігінің төрағасы
Қуандықов               - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Болатбек Баянұлы          қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы
агенттік) төрағасы
Өскенбаев               - Қазақстан Республикасының Өңірлік даму
Қайырбек Айтбайұлы        бірінші вице-министрі;
мына:
«Досаев                 - Қазақстан Республикасының Экономикалық даму
Ерболат Асқарұлы          және сауда министрі»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Досаев                 - Қазақстан Республикасының Экономика және
Ерболат Асқарбекұлы       бюджеттік жоспарлау министрі»;
көрсетілген құрамнан: Дархан Қамзабекұлы Мыңбай, Талғат Амангелдіұлы Ермегияев, Серік Кеңесұлы Нокин және Ғабидолла Рахматоллаұлы Әбдірахымов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2011 года № 660 "О создании Совета по оздоровлению"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2013 года № 275. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2014 года № 1182
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.11.2014 № 1182 (вводится в действие с 01.01.2017).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2011 года № 660 «О создании Совета по оздоровлению» следующие изменения:
ввести в состав Совета по оздоровлению:
Кул-Мухаммеда
Мухтара Абрарулы
Министра культуры и информации
Республики Казахстан
Кожагапанова
Ерлана Токтархановича
Председателя Агентства Республики
Казахстан по делам спорта и
физической культуры
Куандыкова
Болатбека Баяновича
Председателя Агентства Республики
Казахстан по защите конкуренции
(Антимонопольное агентство)
Ускенбаева
Каирбека Айтбаевича
первого вице-министра регионального
развития Республики Казахстан;
строку:
«Досаев
Ерболат Аскарович
Министр экономического развития и
торговли Республики Казахстан»
изложить в следующей редакции:
«Досаев
Ерболат Аскарбекович
Министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан»;
вывести из указанного состава: Мынбая Дархана Камзабековича, Ермегияева Талгата Амангельдиновича, Нокина Серика Кенесовича и Абдрахимова Габидуллу Рахматуллаевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов