"Көркемсурет көрмелері және аукциондар дирекциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігін тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 369 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Көркемсурет көрмелері және аукциондар дирекциясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен «Көркемсурет көрмелері және аукциондар дирекциясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кредиторлардың талаптарын қанағаттандырғаннан кейiн қалған мүлкін Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Мәдениет комитетінің «Ә. Қастеев атындағы Қазақстан Республикасының мемлекеттік өнер мұражайы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының балансына берсін.
3. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
4. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Қазақ КСР Министрлер Кеңесінің 1960 жылғы 15 шілдедегі № 1286-р өкімі;
2) «Көркемсурет көрмелерi мен аукциондар дирекциясы» республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қайта атау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 шілдедегі № 651 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 28, 270-құжат).
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Мәдениет комитеті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, осы қаулының 1 және 2-тармақтарынан туындайтын шараларды қабылдасын.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 16 сәуірдегі
№ 369 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер
1. «Жекешелендіру мен қайта құрылымдаудың секторлық бағдарламасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 14 қаңтардағы № 65 қаулысында:
«Жекешелендіруге жатпайтын денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет және спорт жүйесі объектілерінің тізбесі» деген 9-қосымшада:
реттік нөмірі 87-жол алынып тасталсын.
2. «Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі № 405 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 13, 124-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген акцияларының мемлекеттік пакеттері және үлестері республикалық меншікке жатқызылған акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктердің тізбесінде:
«Алматы қаласы» деген бөлімде:

О ликвидации товарищества с ограниченной ответственностью "Дирекция художественных выставок и аукционов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2013 года № 369
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ликвидировать товарищество с ограниченной ответственностью «Дирекция художественных выставок и аукционов».
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке передать имущество товарищества с ограниченной ответственностью «Дирекция художественных выставок и аукционов», оставшееся после удовлетворения требований кредиторов, на баланс республиканского государственного казенного предприятия «Государственный музей искусств Республики Казахстан имени А. Кастеева» Комитета по культуре Министерства культуры и информации Республики Казахстан.».
3. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
4. Признать утратившими силу:
1) распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 15 июля 1960 года № 1286-р;
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2003 года № 651 «О переименовании Республиканского государственного казенного предприятия «Дирекция художественных выставок и аукционов» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 28, ст. 270).
5. Комитету по культуре Министерства культуры и информации Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из пунктов 1 и 2 настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 апреля 2013 года № 369
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 14 января 1997 года № 65 «О секторных программах приватизации и реструктуризации»:
в приложении 9 «Перечень объектов системы здравоохранения, образования, культуры и спорта, не подлежащих приватизации»:
строку, порядковый номер 87, исключить.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года № 405 «О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях» (САПП  Республики Казахстан, 1999 г., № 13, ст. 124):
в Перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «г. Алматы»:

реттік нөмірі 123-102-жол алынып тасталсын.
3. «Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 659 қаулысында:
иелік ету және пайдалану құқығы салалық министрліктерге, өзге де мемлекеттік органдарға берілетін республикалық меншік ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттік пакеттерінің және қатысудың мемлекеттік үлестерінің тізбесінде:
«Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Мәдениет комитетіне» деген бөлімде:
реттік нөмірі 224-27-жол алынып тасталсын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1003 қаулысымен.
5. «Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 маусымдағы № 563 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 23, 293-құжат):
1-тармақтың 6) тармақшасы алынып тасталсын.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
7. «Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 маусымдағы № 610 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 31, 316-құжат):
«Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі Мәдениет комитетінің қарамағына берілетін ұйымдар тізбесі» деген қосымшада:
«Өзге де ұйымдар» деген бөлімде:
реттік нөмірі 38-жол алынып тасталсын.

строку, порядковый номер 123-102, исключить.
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 марта 1999 года № 659 «О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности»:
в перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам:
в разделе «Комитету по культуре Министерства культуры и информации Республики Казахстан»:
строку, порядковый номер 224-27, исключить.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1003.
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2005 года № 563 «О некоторых вопросах республиканских государственных предприятий» (САПП Республики Казахстан, 2005 г. № 23, ст. 293):
подпункт 6) пункта 1 исключить.
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683.
7. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2008 года № 610 «Некоторые вопросы Министерства культуры Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 31, ст. 316):
в приложении «Перечень организаций, передаваемых в ведение Комитета по культуре Министерства культуры Республики Казахстан»:
в разделе «Иные организации»:
строку, порядковый номер 38, исключить.