Босатылатын оқ-дәрiлерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) және қайта өңдеу бойынша қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 мамырдағы № 489 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 28.12.2016 № 868 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 868 қаулысымен.
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2016 жылғы  26 қаңтардағы № 114 бұйрығын қараңыз.
«Лицензиялау туралы» 2007 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан
Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған босатылатын оқ-дәрiлерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) және қайта өңдеу бойынша қызметті жүзеге асыру үшін бiлiктiлiк талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттардың тізбесі бекітілсін.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.12.2015 № 1059 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 15 мамырдағы
№ 489 қаулысымен
бекітілген
Босатылатын оқ-дәрiлерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы,
арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) және қайта
өңдеу бойынша қызметті жүзеге асыру үшін қойылатын бiлiктiлiк
талаптары және оларға сәйкестікті растайтын құжаттардың
тізбесі
Р/с
Біліктілік талаптары мыналардың болуын қамтиды
Құжаттар
Ескертпе
1
2
3
4
1. Босатылатын оқ-дәрілерді жою (құрту, кәдеге жарату, көму) және қайта өңдеу бойынша кіші қызмет түрі үшін
1.
заңды тұлға басшысының немесе оның орынбасарының, оның ішінде оның филиалы басшысының немесе оның орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін жүзеге асыратын жеке тұлғаның жоғары техникалық білімі
заңды тұлға басшысының немесе оның орынбасарының, оның ішінде оның филиалы басшысының немесе оның орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін жүзеге асыратын жеке тұлғаның жоғары техникалық білімінің болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
2.
тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандар
тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандардың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
3.
жеке меншік (стационарлық және (немесе) ұтқыр) құқығында немесе өзге де заңды негізде қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсіптік, өрт, санитариялық-эпидемиологиялық қауіпсіздік талаптарына сәйкес және мыналарды қамтитын өндірістік-техникалық базасы:
мамандандырылған өндірістік ғимарат, құрылыс және (немесе) контейнерлік типтегі ұтқыр модуль, көтергіш механизм, жабдықтар;
босатылатын оқ-дәрілер мен олардың компоненттерін сақтауға арналған жай тартқышы бар контурлы найзағайдан қорғау жүйесімен жабдықталған арнайы жабдықталған қойма;
босатылатын оқ-дәрілердің қалдықтарын және қайта өңделген материалдарын сұрыптауға, кесуге, пакеттерге салуға арналған жабдықтар мен құрал-саймандары бар үй-жай немесе арнайы алаң;
жұмыс істейтін персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жай
жеке меншік (стационарлық және (немесе) ұтқыр) құқығында немесе өзге де заңды негізде қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсіптік, өрт, санитариялық-эпидемиологиялық қауіпсіздік талаптарына сәйкес және мыналарды:
мамандандырылған өндірістік ғимаратты, құрылысты және (немесе) контейнерлік типтегі ұтқыр модульді, көтергіш механизмді, жабдықтарды;
босатылатын оқ-дәрілер мен олардың компоненттерін сақтауға арналған тартқышы бар контурлы жай найзағайдан қорғау жүйесімен жабдықталған арнайы жабдықталған қойманы;
босатылатын оқ-дәрілердің қалдықтарын және қайта өңделген материалдарын сұрыптауға, кесуге, пакеттерге салуға арналған жабдықтар мен құрал-саймандары бар үй-жайды немесе арнайы алаңды;
жұмыс істейтін персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жайды қамтитын өндірістік-техникалық базасының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
4.
пайдалану шарттарына және олар үшін белгіленген өлшем бірлігін, оның ішінде радиацияны өлшеу құралдарын қамтамасыз ету туралы заңнаманың талаптарына сәйкес келетін өлшеу құралдары
пайдалану шарттарына және олар үшін белгіленген өлшем бірлігін, оның ішінде радиацияны өлшеу құралдарын қамтамасыз ету туралы заңнаманың талаптарына сәйкес келетін өлшеу құралдарының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
5.
қызметтің мәлімделген түрі бойынша мемлекеттік құпияларды құрайтын мәліметтер пайдаланылатын жұмысқа Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің немесе оның аумақтық органдарының рұқсаттары
қызметтің мәлімделген түрі бойынша мемлекеттік құпияларды құрайтын мәліметтер пайдаланылатын жұмысқа Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің немесе оның аумақтық органдарының рұқсаттарының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
6.
ұйымның басшысы бекіткен персоналға қауіпсіздік техникасын оқыту жөніндегі және босатылатын оқ-дәрілерді жою (құрту, кәдеге жарату, көму) және қайта өңдеу жөніндегі жұмысты ұйымдастыру тәртібі туралы нұсқаулықтар
ұйымның басшысы бекіткен персоналға қауіпсіздік техникасын оқыту жөніндегі және босатылатын оқ-дәрілерді жою (құрту, кәдеге жарату, көму) және қайта өңдеу жөніндегі жұмысты ұйымдастыру тәртібі туралы нұсқаулықтардың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
7.
кәдеге жаратылған босатылатын оқ-дәрілердің материалдарын, жинақтаушы бөлшектерін, бұйымдарын есепке алу және сақтау бойынша журнал
кәдеге жаратылған босатылатын оқ-дәрілердің материалдарын, жинақтаушы бөлшектерін, бұйымдарын есепке алу және сақтау бойынша журналдың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
8.
өрт қауіпсіздігі және күзет шараларын ұйымдастыруға жауап беретін лауазымды тұлға
өрт қауіпсіздігі және күзет шараларын ұйымдастыруға жауап беретін лауазымды тұлғаның болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
9.
өндірістік-техникалық базаны атыс қаруын пайдалана отырып, күзетуге күзет қызметіне лицензиясы бар мамандандырылған ұйыммен шарт
өндірістік-техникалық базаны атыс қаруын пайдалана отырып, күзетуге күзет қызметіне лицензиясы бар мамандандырылған ұйыммен шарттың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны

О некоторых вопросах лицензирования деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2013 года № 489. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 868
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 868 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления  см. приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 114.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «О лицензировании» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования и перечень документов, подтверждающих соответствие им, для осуществления деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.12.2015  № 1059(вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 мая 2013 года № 489
Квалификационные требования и перечень документов,
подтверждающих соответствие им, для осуществления
деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации,
захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов,
вооружений, военной техники, специальных средств
п/п
Квалификационные
требования включают
наличие:
Документы
Примечание
1
2
3
4
1. Для подвида деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации,
захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов
1.
для руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования
2.
квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности
3.
производственно-технической базы (стационарной и (или) мобильной), находящейся на праве собственности или ином законном основании, огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающей требованиям промышленной, пожарной санитарно-эпидемиологической безопасности и включающей:
специализированное производственное здание, сооружение и (или) мобильный модуль контейнерного типа, подъемный механизм, оборудование;
специально оборудованный склад для хранения высвобождаемых боеприпасов и их компонентов, оборудованный  системой контурной молниезащиты с молниеотводами;
помещение или специальную площадку с оборудованием и инструментами для сортировки, резки, пакетирования отходов и переработанных материалов высвобождаемых боеприпасов;
служебное помещение для размещения работающего персонала
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии производственно-технической базы (стационарной и (или) мобильной), находящейся на праве собственности или ином законном основании, огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающей требованиям промышленной, пожарной санитарно-эпидемиологической безопасности и включающей:
специализированное производственное здание, сооружение и (или) мобильный модуль контейнерного типа, подъемный механизм, оборудование;
специально оборудованный склад для хранения высвобождаемых боеприпасов и их компонентов, оборудованный системой контурной молниезащиты с молниеотводами;
помещение или специальную площадку с оборудованием и инструментами для сортировки, резки, пакетирования отходов и переработанных материалов высвобождаемых боеприпасов;
служебное помещение для размещения работающего персонала
4.
средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства об обеспечении единства измерений, в том числе средства измерения радиации
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства об обеспечении единства измерений, в том числе средства измерения радиации
5
разрешения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его территориальных органов на работу с использованием сведений, составляющих государственные секреты по заявленному виду деятельности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии разрешения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его территориальных органов на работу с использованием сведений, составляющих государственные секреты по заявленному виду деятельности
6
утвержденных руководителем организации инструкций по обучению персонала технике безопасности и порядке организации работ по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии утвержденных руководителем организации инструкций по обучению персонала технике безопасности и порядке организации работ по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов
7.
журнала по учету и хранению материалов, комплектующих деталей, изделий утилизированных высвобождаемых боеприпасов
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии журнала по учету и хранению материалов, комплектующих деталей, изделий утилизированных высвобождаемых боеприпасов
8.
должностного лица, отвечающего за пожарную безопасность и организацию охранных мер
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии должностного лица, отвечающего за пожарную безопасность и организацию охранных мер
9.
договора на охрану производственно-технической базы с использованием огнестрельного оружия со специализированной организацией, имеющей лицензию на охранную деятельность
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии договора на охрану производственно-технической базы с использованием огнестрельного оружия со специализированной организацией, имеющей лицензию на охранную деятельность

2. Босатылатын қару-жарақты, әскери техниканы, арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) және қайта өңдеу бойынша кіші қызмет түрі үшін
1.
заңды тұлға басшысының немесе оның орынбасарының, оның ішінде оның филиалы басшысының немесе оның орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін жүзеге асыратын жеке тұлғаның жоғары техникалық білімі
заңды тұлға басшысының немесе оның орынбасарының, оның ішінде оның филиалы басшысының немесе оның орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін жүзеге асыратын жеке тұлғаның жоғары техникалық білімінің болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
2.
тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандар
тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл жұмыс өтілі бар білікті мамандардың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
3.
жеке меншік құқығында, қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсіптік, өрт, санитариялық-эпидемиологиялық қауіпсіздік талаптарына сәйкес және мыналарды қамтитын өндірістік-техникалық базасы:
мамандандырылған өндірістік ғимарат, құрылыс, көтергіш механизм, жабдықтар;
босатылатын қару-жарақты, әскери техниканы, арнайы құралдарды сақтауға арналған арнайы жабдықталған қойма;
босатылатын қару-жарақтардың, әскери техниканың, арнайы құралдардың қалдықтарын және қайта өңделген материалдарын сұрыптауға, кесуге, пакеттерге салуға арналған жабдықтар мен құрал-саймандар бар үй-жай немесе арнайы алаң;
жұмыс істейтін персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жай
жеке меншік құқығында, қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсіптік, өрт, санитариялық-эпидемиологиялық қауіпсіздік талаптарына сәйкес және мыналарды:
мамандандырылған өндірістік ғимаратты, құрылысты, көтергіш механизмді, жабдықтарды;
босатылатын қару-жарақты, әскери техниканы, арнайы құралдарды сақтауға арналған арнайы жабдықталған қойманы;
босатылатын қару-жарақтардың, әскери техниканың, арнайы құралдардың қалдықтарын және қайта өңделген материалдарын сұрыптауға, кесуге, пакеттерге салуға арналған жабдықтар мен құрал-саймандар бар үй-жайды немесе арнайы алаңды;
жұмыс істейтін персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жайды қамтитын өндірістік-техникалық базасының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
4.
пайдалану шарттарына және олар үшін белгіленген өлшем бірлігін қамтамасыз ету туралы заңнаманың талаптарына сәйкес келетін өлшеу құралдары
пайдалану шарттарына және олар үшін белгіленген өлшем бірлігін қамтамасыз ету туралы заңнаманың талаптарына сәйкес келетін өлшеу құралдарының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
5.
қызметтің мәлімделген түрі бойынша мемлекеттік құпияларды құрайтын мәліметтер пайдаланылатын жұмысқа Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің немесе оның аумақтық органдарының рұқсаттары
қызметтің мәлімделген түрі бойынша мемлекеттік құпияларды құрайтын мәліметтер пайдаланылатын жұмысқа Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің немесе оның аумақтық органдарының рұқсаттарының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
6.
ұйымның басшысы бекіткен персоналға қауіпсіздік техникасын оқыту жөніндегі және босатылатын қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) жөніндегі жұмысты ұйымдастыру тәртібі туралы нұсқаулықтар
ұйымның басшысы бекіткен персоналды қауіпсіздік техникасына оқыту жөніндегі және босатылатын қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) жөніндегі жұмысты ұйымдастыру тәртібі туралы нұсқаулықтардың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
7.
босатылатын қару-жарақтың, әскери техниканың, арнайы құралдардың материалдарын, жинақтаушы бөлшектерін, бұйымдарын есепке алу және сақтау бойынша журнал
босатылатын қару-жарақтың, әскери техниканың, арнайы құралдардың материалдарын, жинақтаушы бөлшектерін, бұйымдарын есепке алу және сақтау бойынша журналдың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
8.
өрт қауіпсіздігі және күзет шараларын ұйымдастыруға жауап беретін лауазымды тұлға
өрт қауіпсіздігі және күзет шараларын ұйымдастыруға жауап беретін лауазымды тұлғаның болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
9.
өндірістік-техникалық базаны атыс қаруын пайдалана отырып, күзетуге күзет қызметіне лицензиясы бар мамандандырылған ұйыммен шарт
өндірістік-техникалық базаны атыс қаруын пайдалана отырып, күзетуге күзет қызметіне лицензиясы бар мамандандырылған ұйыммен шарттың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны
Босатылатын оқ-дәрiлерді,
қару-жарақтарды, әскери
техниканы, арнайы құралдарды
жою (құрту, кәдеге жарату, көму)
және қайта өңдеу бойынша
қызметті жүзеге асыру үшін
ұсынылып отырған бiлiктiлiк
талаптары және оларға сәйкестікті
растайтын құжаттардың тізбесіне
қосымша
Босатылатын оқ-дәрiлерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы,
арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) және қайта
өңдеу бойынша қызметті жүзеге асыру үшін ұсынылып отырған
бiлiктiлiк талаптарына және оларға сәйкестікті растайтын
құжаттарға мәліметтер
нысаны

2. Для подвида деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств
1.
для руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования
2.
квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности
3.
производственно-технической базы на праве собственности, огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающей требованиям промышленной, пожарной санитарно-эпидемиологической безопасности и включающей:
специализированное производственное здание, сооружение, подъемный механизм, оборудование; специально оборудованный склад для хранения высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств;
помещение или специальную площадку с оборудованием и инструментами для сортировки, резки, пакетирования отходов и переработанных материалов высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств;
служебное помещение для размещения работающего персонала
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии производственно-технической базы на праве собственности, огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающей требованиям промышленной, пожарной санитарно-эпидемиологической безопасности и включающей:
специализированное производственное здание, сооружение, подъемный механизм, оборудование;
специально оборудованный склад для хранения высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств;
помещение или специальную площадку с оборудованием и инструментами для сортировки, резки, пакетирования отходов и переработанных материалов высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств;
служебное помещение для размещения работающего персонала
4.
средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства об обеспечении единства измерений
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства об обеспечении единства измерений
5
разрешения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его территориальных органов на работу с использованием сведений, составляющих государственные секреты по заявленному виду деятельности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии разрешения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его территориальных органов на работу с использованием сведений, составляющих государственные секреты по заявленному виду деятельности
6.
утвержденных руководителем организации инструкций по обучению персонала технике безопасности и порядке организации работ по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии утвержденных руководителем организации инструкций по обучению персонала технике безопасности и порядке организации работ по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств
7.
журнала по учету и хранению материалов, комплектующих деталей, изделий утилизированных высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии журнала по учету и хранению материалов, комплектующих деталей, изделий утилизированных высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств
8.
должностного лица, отвечающего за пожарную безопасность и организацию охранных мер
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии должностного лица, отвечающего за пожарную безопасность и организацию охранных мер
9.
договора на охрану производственно-технической базы с использованием огнестрельного оружия со специализированной организацией, имеющей лицензию на охранную деятельность
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии договора на охрану производственно-технической базы с использованием огнестрельного оружия со специализированной организацией, имеющей лицензию на охранную деятельность
Приложение
к квалификационным требованиям и
перечню документов, подтверждающих
соответствие им, для осуществления
деятельности по ликвидации
(уничтожению, утилизации, захоронению)
и переработке высвобождаемых
боеприпасов, вооружений, военной
техники, специальных средств
Форма сведений
к квалификационным требованиям и перечню документов,
подтверждающих соответствие им, для осуществления деятельности
по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и
переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной
техники, специальных средств

1. Босатылатын оқ-дәрілерді жою (құрту, кәдеге жарату, көму)
және қайта өңдеу бойынша кіші қызмет түрі үшін мыналардың болуы:
1) заңды тұлға басшысының немесе оның орынбасарының, оның
ішінде оның филиалы басшысының немесе оның орынбасарының, сондай-ақ
лицензияланатын қызмет түрін жүзеге асыратын жеке тұлғаның жоғары
техникалық білімі:
тегі, аты, әкесінің аты ______________________________________;
лауазымы _____________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмірі мен күні __________________;
білімі бойынша мамандығы _____________________________________;
жоғарғы техникалық білімі туралы дипломның нөмірі мен берілген
күні _______________________________________________________________;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы _____________________;
2) тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл
жұмыс өтілі бар білікті мамандар:
тегі, аты, әкесінің аты ______________________________________;
лауазымы _____________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмірі мен күні __________________;
мамандығы бойынша жұмыс өтілі ________________________________;
білімі бойынша мамандығы _____________________________________;
техникалық білімі туралы дипломның нөмірі мен берілген күні
____________________________________________________________________;
дипломды берген оқу орнының атауы ____________________________;
3) жеке меншік (стационарлық және (немесе) ұтқыр) құқығында
немесе өзге де заңды негізде қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы
нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден
қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсіптік, өрт,
санитариялық-эпидемиологиялық қауіпсіздік талаптарына сәйкес және
мыналарды қамтитын өндірістік-техникалық базасы:
мамандандырылған өндірістік ғимарат, құрылыс және (немесе)
контейнерлік типтегі ұтқыр модуль, көтергіш механизм, жабдықтар;
босатылатын оқ-дәрілер мен олардың компоненттерін сақтауға
арналған жай тартқышы бар контурлы найзағайдан қорғау жүйесімен
жабдықталған арнайы жабдықталған қойма;
босатылатын оқ-дәрілердің қалдықтарын және қайта өңделген
материалдарын сұрыптауға, кесуге, пакеттерге салуға арналған
жабдықтар мен құрал-саймандары бар үй-жай немесе арнайы алаң;
жұмыс істейтін персоналды орналастыруға арналған қызметтік үй-жай:
жылжымайтын мүліктің кадастрлық нөмірі _______________________;
егер өзге заңды негізде болған жағдайда келісімшарттың нөмірі
мен қол қойылған күні ______________________________________________;
шарт жасалған ұйымның атауы __________________________________;
жабдықтау, көтеру механизмі, қоршау, оқшалау, контейнерлік
типтегі ұтқыр модульдің бар-жоғы және өндірістік объектілерінен
қашықтығы туралы ақпарат, метрде ___________________________________;

1. Для подвида деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов наличие:
1) у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования:
фамилия, имя, отчество _______________________________________;
должность ____________________________________________________;
номер и дата приказа о назначении ____________________________;
специальность по образованию _________________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании
______________________________________________________________;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом
______________________________________________________________;
2) квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности:
фамилия, имя, отчество _____________________________________;
должность ________________________________________________;
номер и дата подписания приказа о назначении _________________;
стаж работы по специальности _______________________________;
специальность по образованию _____________________________;
номер и дата выдачи диплома о техническом образовании
__________________________________________________________;
наименование учебного заведения, выдавшего диплом
__________________________________________________________;
3) производственно-технической базы (стационарной и (или) мобильной), находящейся на праве собственности или ином законном основании, огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающей требованиям промышленной, пожарной санитарно-эпидемиологической безопасности и включающей:
специализированное производственное здание, сооружение и (или) мобильный модуль контейнерного типа, подъемный механизм, оборудование;
специально оборудованный склад для хранения высвобождаемых боеприпасов и их компонентов, оборудованный системой контурной молниезащиты с молниеотводами;
помещение или специальную площадку с оборудованием и инструментами для сортировки, резки, пакетирования отходов и переработанных материалов высвобождаемых боеприпасов;
служебное помещение для размещения работающего персонала:
кадастровый номер недвижимого имущества _____________________;
номер договора и дата подписания договора, в случае если на ином законном основании __________________________________________;
наименование организации, с которой заключен договор
___________________________________________________________;
информация о наличии мобильного модуля контейнерного типа, оборудования, подъемного механизма, ограждения, изоляции, о расстоянии от жилых и производственных объектов, в метрах
____________________________________________;

4) пайдалану шарттарына және олар үшін белгіленген өлшем
бірлігін, оның ішінде радиацияны өлшеу құралдарын қамтамасыз ету
туралы заңнаманың талаптарына сәйкес келетін өлшеу құралдары:
өлшеу құралдарының болуы туралы ақпарат ______________________;
өлшеу құралдарын тексеру туралы сертификаттың нөмірі мен күні
____________________________________________________________________;
5) қызметтің мәлімделген түрі бойынша мемлекеттік құпияларды
құрайтын мәліметтер пайдаланылатын жұмысқа Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің немесе оның аумақтық органдарының
рұқсаттары:
рұқсаттың нөмірі мен берілген күні ___________________________;
6) ұйымның басшысы бекіткен персоналға қауіпсіздік техникасын
оқыту жөніндегі және босатылатын оқ-дәрілерді жою (құрту, кәдеге
жарату, көму) және қайта өңдеу жөніндегі жұмысты ұйымдастыру тәртібі
туралы нұсқаулықтар:
ұйымның басшысы бекіткен персоналға қауіпсіздік техникасын
оқыту жөніндегі және босатылатын оқ-дәрілерді жою (құрту, кәдеге
жарату, көму) және қайта өңдеу жөніндегі жұмысты ұйымдастыру тәртібі
туралы нұсқаулықтардың болуы туралы ақпарат
____________________________________________________________________;
7) кәдеге жаратылған босатылатын оқ-дәрілердің материалдарын,
жинақтаушы бөлшектерін, бұйымдарын есепке алу және сақтау бойынша
журнал:
кәдеге жаратылған босатылатын оқ-дәрілердің материалдарын,
жинақтаушы бөлшектерін, бұйымдарын есепке алу және сақтау бойынша
журналдың болуы туралы ақпарат _____________________________________;
8) өрт қауіпсіздігі және күзет шараларын ұйымдастыруға жауап
беретін лауазымды тұлға:
жауапты тұлғалардың тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы
____________________________________________________________________;
жауапкершілікті жүктеу туралы бұйрықтың нөмірі мен күні
____________________________________________________________________;
9) өндірістік-техникалық базаны атыс қаруын пайдалана отырып,
күзетуге күзет қызметіне лицензиясы бар мамандандырылған ұйыммен
шарт:
атыс қаруын пайдалану туралы ақпарат _________________________;
өндірістік-техникалық базаны күзетуге арналған шарттың нөмірі
мен күні ___________________________________________________________;
шартты жасаған, күзет қызметіне лицензиясы бар мамандандырылған
ұйымның атауы ______________________________________________________.
2. Босатылатын қару-жарақты, әскери техниканы, арнайы
құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) және қайта өңдеу бойынша
кіші қызмет түрі үшін:
1) заңды тұлға басшысының немесе оның орынбасарының, оның
ішінде оның филиалы басшысының немесе оның орынбасарының, сондай-ақ
лицензияланатын қызмет түрін жүзеге асыратын жеке тұлғаның жоғары
техникалық білімі:
тегі, аты, әкесінің аты ______________________________________;
лауазымы _____________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмірі мен күні __________________;
білімі бойынша мамандығы _____________________________________;
жоғарғы техникалық білімі туралы дипломның нөмірі мен берілген
күні _______________________________________________________________;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы
____________________________________________________________________;

4) средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства об обеспечении единства измерений, в том числе средства измерения радиации:
информация о наличии средств измерений _____________________;
номер и дата сертификата о поверке средства измерения ______;
5) разрешения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его территориальных органов на работу с использованием сведений, составляющих государственные секреты по заявленному виду деятельности:
номер и дата разрешения ______________________________________;
6) утвержденных руководителем организации инструкций по обучению персонала технике безопасности и порядке организации работ по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов:
информация о наличии утвержденных руководителем организации инструкций по обучению персонала технике безопасности и порядке организации работ по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов ____________;
7) журнала по учету и хранению материалов, комплектующих деталей, изделий утилизированных высвобождаемых боеприпасов:
информация о наличии журнала по учету и хранению материалов, комплектующих деталей, изделий утилизированных высвобождаемых боеприпасов ____________________________________________________;
8) должностного лица, отвечающего за пожарную безопасность и организацию охранных мер:
фамилия, имя, отчество, должность ответственных лиц
________________________________________________________;
номер и дата приказа о возложении ответственности __________;
9) договора на охрану производственно-технической базы с использованием огнестрельного оружия со специализированной организацией, имеющей лицензию на охранную деятельность:
информация об использовании огнестрельного оружия
__________________________________________________________;
номер и дата подписания договора на охрану
производственно-технической базы ____________________________;
наименование специализированной организации, имеющей лицензию
на охранную деятельность, с которой заключен договор
__________________________________________________________.
2. Для подвида деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств:
1) для руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования:
фамилия, имя, отчество ______________________________________;
должность ________________________________________________;
номер и дата приказа о назначении ____________________________;
специальность по образованию _______________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании
__________________________________________________________;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом
__________________________________________________________;

2) тиісті техникалық білімі, мамандығы бойынша кемінде бір жыл
жұмыс өтілі бар білікті мамандар:
тегі, аты, әкесінің аты ______________________________________;
лауазымы _____________________________________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмірі мен күні __________________;
мамандығы бойынша жұмыс өтілі ________________________________;
білімі бойынша мамандығы _____________________________________;
техникалық білімі туралы дипломның нөмірі мен берілген күні
____________________________________________________________________;
дипломды берген оқу орнының атауы
____________________________________________________________________;
3) жеке меншік құқығында, қоршалған, оқшауланған қолданыстағы
нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден
қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсіптік, өрт,
санитариялық-эпидемиологиялық қауіпсіздік талаптарына сәйкес және
мыналарды қамтитын өндірістік-техникалық базасы:
мамандандырылған өндірістік ғимарат, құрылыс, көтергіш
механизм, жабдықтар;
босатылатын қару-жарақты, әскери техниканы, арнайы құралдарды
сақтауға арналған арнайы жабдықталған қойма;
босатылатын қару-жарақтардың, әскери техниканың, арнайы
құралдардың қалдықтарын және қайта өңделген материалдарын сұрыптауға,
кесуге, пакеттерге салуға арналған жабдықтар мен құрал-саймандар бар
үй-жай немесе арнайы алаң;
жұмыс істейтін персоналды орналастыруға арналған қызметтік
үй-жай:
жылжымайтын мүліктің кадастрлық нөмірі _______________________;
жабдықтардың, көтеру механизмінің, қоршалуының, оқшалауларының
болуы және өндірістік объектілерінен қашықтығы туралы ақпарат, метрде
____________________________________________________________________;
4) пайдалану шарттарына және олар үшін белгіленген өлшем
бірлігін қамтамасыз ету туралы заңнаманың талаптарына сәйкес келетін
өлшеу құралдары:
өлшеу құралдарының болуы туралы ақпарат ______________________;
өлшеу құралдарын тексеру туралы сертификаттың нөмірі мен күні
____________________________________________________________________;
5) қызметтің мәлімделген түрі бойынша мемлекеттік құпияларды
құрайтын мәліметтер пайдаланылатын жұмысқа Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің немесе оның аумақтық органдарының
рұқсаттары:
рұқсаттың нөмірі мен берілген күні ___________________________;
6) ұйымның басшысы бекіткен персоналға қауіпсіздік техникасын
оқыту жөніндегі және босатылатын қару-жарақтарды, әскери техниканы,
арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) жөніндегі жұмысты
ұйымдастыру тәртібі туралы нұсқаулықтар:
ұйымның басшысы бекіткен персоналға қауіпсіздік техникасын
оқыту жөніндегі және босатылатын қару-жарақтарды, әскери техниканы,
арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) жөніндегі жұмысты
ұйымдастыру тәртібі туралы нұсқаулықтардың болуы туралы ақпарат
____________________________________________________________________;

2) квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, стаж работы не менее одного года по специальности:
фамилия, имя, отчество _____________________________________;
должность ________________________________________________;
номер и дата подписания приказа о назначении _________________;
стаж работы по специальности _______________________________;
специальность по образованию _____________________________;
номер и дата выдачи диплома о техническом образовании
__________________________________________________________;
наименование учебного заведения, выдавшего диплом
__________________________________________________________;
3) производственно-технической базы на праве собственности, огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающей требованиям промышленной, пожарной санитарно-эпидемиологической безопасности и включающей:
специализированное производственное здание, сооружение, подъемный механизм, оборудование;
специально оборудованный склад для хранения высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств;
помещение или специальную площадку с оборудованием и инструментами для сортировки, резки, пакетирования отходов и переработанных материалов высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств;
служебное помещение для размещения работающего персонала:
кадастровый номер недвижимого имущества _____________________;
информация о наличии оборудования, подъемного механизма, ограждения, изоляции, расстоянии от жилых и производственных объектов, в метрах ____________________________________________;
4) средств измерений, соответствующих условиям эксплуатации и установленным к ним требованиям законодательства об обеспечении единства измерений:
информация о наличии средств измерений ____________________;
номер и дата сертификата о поверке средства измерения _____;
5) разрешения Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его территориальных органов на работу с использованием сведений, составляющих государственные секреты по заявленному виду деятельности:
номер и дата разрешения ______________________________________;
6) утвержденных руководителем организации инструкций по обучению персонала технике безопасности и порядке организации работ по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств:
информация о наличии утвержденных руководителем организации инструкций по обучению персонала технике безопасности и порядке организации работ по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств _______________________________________;

7) босатылатын қару-жарақтың, әскери техниканың, арнайы
құралдардың материалдарын, жинақтаушы бөлшектерін, бұйымдарын есепке
алу және сақтау бойынша журнал:
кәдеге жаратылған босатылатын қару-жарақтың, әскери техниканың,
арнайы құралдардың материалдарын, жинақтаушы бөлшектерін, бұйымдарын
есепке алу және сақтау бойынша журналдың бар-жоғы туралы ақпарат
____________________________________________________________________;
8) өрт қауіпсіздігі және күзет шараларын ұйымдастыруға жауап
беретін лауазымдық тұлға:
жауапты тұлғалардың тегі, аты, әкесінің аты
____________________________________________________________________;
жауапкершілікті жүктеу туралы бұйрықтың нөмірі мен күні
____________________________________________________________________;
9) өндірістік-техникалық базаны атыс қаруын пайдалана отырып,
күзетуге күзет қызметіне лицензиясы бар мамандандырылған ұйыммен
шарт:
атыс қаруын пайдалану туралы ақпарат _________________________;
өндірістік-техникалық базаны күзетуге арналған шарттың нөмірі
мен күні ___________________________________________________________;
шартты жасаған, күзет қызметіне лицензиясы бар мамандандырылған
ұйымның атауы ______________________________________________________.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 15 мамырдағы
№ 489 қаулысына
1-қосымша
Босатылатын оқ-дәрiлерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы,
арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) және қайта
өңдеу бойынша қызметті жүзеге асыруға лицензияны беруді өтініш
берушінің Қазақстан  Республикасы заңнамасының талаптарына
сәйкестігі бөлiгiнде келісетін мемлекеттік органдар
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.12.2015 № 1059 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 15 мамырдағы
№ 489 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдердің тізбесі
1. «Босатылатын оқ-дәрiлерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) және қайта өңдеу жөніндегі қызметке қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 қаңтардағы № 82 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 3, 42-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 қаңтардағы № 82 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 сәуірдегі № 278 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 27, 212-құжат).
3. «Босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери-техниканы, арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) және қайта өңдеу жөніндегі қызметті лицензиялау ережесін және оған қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 қаңтардағы № 82 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 қыркүйектегі № 1072 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 54, 769-құжат).

7) журнала по учету и хранению материалов, комплектующих деталей, изделий утилизированных высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств:
информация о наличии журнала по учету и хранению материалов, комплектующих деталей, изделий утилизированных высвобождаемых вооружений, военной техники, специальных средств _________________;
8) должностного лица, отвечающего за пожарную безопасность и организацию охранных мер:
фамилия, имя, отчество, должность ответственных лиц
_________________________________________________________;
номер и дата приказа о возложении ответственности ________;
9) договора на охрану производственно-технической базы с использованием огнестрельного оружия со специализированной организацией, имеющей лицензию на охранную деятельность:
информация об использовании огнестрельного оружия
__________________________________________________________;
номер и дата подписания договора на охрану производственно-технической базы __________________________;
наименование специализированной организации, имеющей лицензию
на охранную деятельность, с которой заключен договор
__________________________________________________________.
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 мая 2013 года № 489
Государственные органы, согласующие выдачу лицензии на
осуществление деятельности по ликвидации (уничтожению,
утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых
боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных
средств в части соответствия заявителя требованиям
законодательства Республики Казахстан
Сноска. Приложение 1 утратило силу постановлением Правительства РК от 25.12.2015 № 1059(вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 мая 2013 года № 489
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан 31 января 2008 года № 82 «Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых к деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 3, ст. 42).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года № 278 «О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2008 года № 82» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 27, ст. 212).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2011 года № 1072 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2008 года № 82 «Об утверждении Правил лицензирования и квалификационных требований, предъявляемых к деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 54, ст. 769).

4. «Босатылатын оқ-дәрілерді, қару-жарақтарды, әскери-техниканы, арнайы құралдарды жою (құрту, кәдеге жарату, көму) және қайта өңдеу жөніндегі қызметті лицензиялау ережесін және оған қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 қаңтардағы № 82 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 мамырдағы № 719 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 54, 734-құжат).

4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2012 года № 719 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2008 года № 82 «Об утверждении Правил лицензирования и квалификационных требований, предъявляемых к деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 54, ст. 734).