"Шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық комиссиялардың (комитеттердің, кеңестердің) және олардың кіші комиссияларының (кіші комитеттердің, жұмыс топтарының) қазақстандық бөлігін жүргізуге жауапты Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қазандағы № 972 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 17 мамырдағы № 497 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 458 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2015 № 458 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық комиссиялардың (комитеттердің, кеңестердің) және олардың кіші комиссияларының (кіші комитеттердің, жұмыс топтарының) қазақстандық бөлігін жүргізуге жауапты Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қазандағы № 972 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық комиссиялардың (комитеттердің, кеңестердің) және олардың кіші комиссияларының (кіші комитеттердің, жұмыс топтарының) қазақстандық бөлігін жүргізуге жауапты Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының тізбесінде:
«Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі» деген 6-бөлімдегі 31-тармақ алынып тасталсын;
«Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі» деген 9-бөлім мынадай мазмұндағы 48-1, 48-2, 48-3-тармақтармен толықтырылсын:
«48-1. Қазақстан – қырғыз Шу және Талас өзендеріндегі мемлекетаралық пайдаланымдағы су шаруашылығы құрылыстарын пайдалану жөніндегі комиссия.
48-2. Қазақстан – Қытай трансшекаралық өзендерді пайдалану мен қорғау жөніндегі бірлескен комиссия.
48-3. Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы трансшекаралық су объектілерін бірлесіп пайдалану мен қорғау жөніндегі комиссия.»;
«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі» деген 10-бөлімдегі 515254-тармақтар алынып тасталсын;
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі» деген 13-бөлім мынадай мазмұндағы 68-1-тармақпен толықтырылсын:
«68-1. Қазақстан – Литва сауда-экономикалық ынтымақтастығы жөніндегі үкіметаралық комиссия.»;
«Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі» деген 15-бөлімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«15. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі».

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2007 года № 972 "Об утверждении перечня государственных органов Республики Казахстан, ответственных за ведение казахстанской части совместных межправительственных комиссий (комитетов, советов) и их подкомиссий (подкомитетов, рабочих групп) по сотрудничеству с зарубежными странами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2013 года № 497. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2015 года № 458
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.06.2015 № 458.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2007 года № 972 «Об утверждении перечня государственных органов Республики Казахстан, ответственных за ведение казахстанской части совместных межправительственных комиссий (комитетов, советов) и их подкомиссий (подкомитетов, рабочих групп) по сотрудничеству с зарубежными странами» следующие изменения и дополнения:
в перечне государственных органов Республики Казахстан, ответственных за ведение казахстанской части совместных межправительственных комиссий (комитетов, советов) и их подкомиссий (подкомитетов, рабочих групп) по сотрудничеству с зарубежными странами, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 6 «Министерство иностранных дел Республики Казахстан» пункт 31 исключить;
раздел 9 «Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан» дополнить пунктами 48-1, 48-2, 48-3 следующего содержания:
«48-1. Казахстанско–кыргызская комиссия по использованию водохозяйственных сооружений межгосударственного пользования на реках Чу и Талас.
48-2. Казахстанско–китайская совместная комиссия по использованию и охране трансграничных рек.
48-3. Комиссия по совместному использованию и охране трансграничных водных объектов между Республикой Казахстан и Российской Федерацией.»;
в разделе 10 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан» пункты 51, 52, 54 исключить;
раздел 13 «Министерство финансов Республики Казахстан» дополнить пунктом 68-1 следующего содержания:
«68-1. Казахстанско–литовская межправительственная комиссия по торгово-экономическому сотрудничеству.»;
заголовок раздела 15 «Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан» изложить в следующей редакции:
«15. Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан».

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов