"Парасат" ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қарашадағы № 1102 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 мамырдағы № 530 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Парасат» ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі» акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қарашадағы № 1102 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«1) осы қаулыға қосымшаға сәйкес қоғамның директорлар кеңесінің құрамына лауазымды тұлғалардың сайлануын қамтамасыз етсін;»;
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 29 мамырдағы
№ 530 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 28 қарашадағы
№ 1102 қаулысына
қосымша
«Парасат» ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі» акционерлік
қоғамы директорлар кеңесінің құрамына сайланатын лауазымды
тұлғалар
Орынбаев
Ербол Тұрмаханұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары
Жұмағұлов
Бақытжан Тұрсынұлы
-
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Құсайынов
Марат Әпсеметұлы
-
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Орынханов
Мұрат Қадесұлы
-
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Өтепов
Эдуард Карлович
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің төрағасы
Ыбырайым
Нұрлан Мұхтарбекұлы
-
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің төрағасы

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2008 года № 1102 "О составе Совета директоров акционерного общества "Национальный научно-технологический холдинг "Парасат"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2013 года № 530
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2008 года № 1102 «О составе Совета директоров акционерного общества «Национальный научно-технологический холдинг «Парасат» следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
«1) обеспечить избрание в состав совета директоров общества должностных лиц согласно приложению к настоящему постановлению;»;
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 мая 2013 года № 530
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 ноября 2008 года № 1102
Должностные лица к избранию в состав совета директоров
акционерного общества «Национальный научно-технологический
холдинг «Парасат»
Орынбаев
Ербол Турмаханович
-
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Жумагулов
Бакытжан Турсынович
-
министр образования и науки Республики Казахстан
Кусаинов
Марат Апсеметович
-
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Орунханов
Мурат Кадесович
-
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
Утепов Эдуард Карлович
-
председатель Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Ыбырайым
Нурлан Мухтарбекулы
-
председатель Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан