"Ауыз сумен қамтамасыз ету саласында ұсыныстар әзірлеу жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 1320 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 маусымдағы № 575 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ауыз сумен қамтамасыз ету саласында ұсыныстар әзірлеу жөнінде комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 1320 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Ауыз сумен қамтамасыз ету саласында ұсыныстар әзірлеу жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрі, төраға
Нокин
Серік Кеңесұлы
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму вице-министрі, төрағаның орынбасары
Байсүгірова
Мира Сәрсенбіқызы
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық департаменті директорының орынбасары, хатшы
Нысанбаев
Ерлан Нұралыұлы
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрі
Алпысбаев
Аманжол Әлиханұлы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі төрағасының орынбасары
Нұрабаев
Базарбай Қанайұлы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Геология және жер қойнауын пайдалану комитетінің төрағасы;
мына:
«Кармазина
Лена Мағауияқызы
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Галиев
Владислав Германович
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының орынбасары, төрағаның орынбасары
Әбішев
Ислам Әлмаханұлы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің төрағасы»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Кармазина
Лена Мағауияқызы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Галиев
Владислав Германович
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің төрағасы, төрағаның орынбасары
Әбішев
Ислам Әлмаханұлы
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Су ресурстары комитетінің төрағасы»;
көрсетілген құрамнан Қырымбек Елеуұлы Көшербаев, Абай Мұқашұлы Ескендіров, Мирлан Бегежанұлы Мұхамбетов, Марат Еркінұлы Толыбаев, Ольга Александровна Титова, Құдайберді Байболұлы Орақ шығарылсын;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2010 года № 1320 "Об образовании Комиссии по выработке предложений в сфере питьевого водоснабжения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2013 года № 575. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2010 года № 1320 «Об образовании Комиссии по выработке предложений в сфере питьевого водоснабжения» следующие изменения:
1) ввести в состав Комиссии по выработке предложений в сфере питьевого водоснабжения:
Сагинтаева
Бакытжана Абдировича
Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра регионального развития Республики Казахстан, председателем
Нокина
Серика Кенесовича
вице-министра регионального развития Республики Казахстан, заместителем председателя
Байсугурову
Миру Сарсембиевну
заместителя директора Департамента жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан, секретарем
Нысанбаева
Ерлана Нуралиевича
вице-министра охраны окружающей среды Республики Казахстан
Алпысбаева
Аманжола Алихановича
заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
Нурабаева
Базарбая Канаевича
председателя Комитета геологии и недропользования Министерства
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан;
строки:
«Кармазина
Лена Магауьяновна
вице-министр финансов Республики Казахстан
Галиев
Владислав Германович
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства, заместитель председателя
Абишев
Ислам Алмаханович
председатель Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан»
изложить в следующей редакции:
«Кармазина
Лена Магауьяновна
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Галиев
Владислав Германович
председатель Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства регионального развития Республики Казахстан, заместитель председателя
Абишев
Ислам Алмаханович
председатель Комитета по водным
ресурсам Министерства охраны окружающей среды Республики
Казахстан»;
вывести из указанного состава: Кушербаева Крымбека Елеуовича, Искандирова Абая Мукашевича, Мухамбетова Мирлана Бегежанулы, Толибаева Марата Еркиновича, Титову Ольгу Александровну, Орака Кудайберды Байболовича;

2) көрсетілген қаулымен бекітілген Ауыз сумен қамтамасыз ету саласында ұсыныстар әзірлеу жөніндегі комиссия туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі комиссияның жұмыс органы болып табылады.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

2) в Положении о Комиссии по выработке предложений в сфере питьевого водоснабжения, утвержденном указанным постановлением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«Рабочим органом Комиссии является Министерство регионального развития Республики Казахстан.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов