Жерді бір санаттан басқа санатқа ауыстыру және оларды қорғаныс мұқтажы үшiн беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 6 маусымдағы № 579 қаулысы
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 2-бабына және 13-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының жалпы алаңы 0,0037 гектар жер учаскелері босалқы жер санатынан өнеркәсіп, көлік, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтажына арналған жер және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған жерлер санатына ауыстырылсын.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жалпы алаңы 0,2937 гектар жер учаскелері қорғаныс мұқтажы үшін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Өскемен аудандық пайдалану бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесіне тұрақты жер пайдалану құқығында берілсін.
3. Шығыс Қазақстан облысының әкімі мен Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 6 маусымдағы
№ 579 қаулысына
1-қосымша
Босалқы жер санатынан өнеркәсiп, көлiк, байланыс, ғарыш
қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтажына арналған және
ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған өзге де жер санатына
ауыстырылатын жер учаскелерінің экспликациясы
Р/с
Жер учаскесінің орналасқан жері
Жалпы алаңы, гектар
оның ішінде
жайылым
басқа да алқаптар
1.
Шығыс Қазақстан облысының Жарма ауданы, Қалбатау ауылдық округі
0,0009
0,0009
2.
Шығыс Қазақстан облысының Жарма ауданы, Жалғызтөбе кенті
0,0028
0,0028
Жиыны:
0,0037
0,0037
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 6 маусымдағы
№ 579 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Өскемен
аудандық пайдалану бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесіне
тұрақты жер пайдалану құқығында берілетін жер учаскелерінің
экспликациясы
Р/с
Жер учаскесінің орналасқан жері
Жалпы алаңы, гектар
Жер учаскесінің мақсатты тағайындалуы
Жер санаты
1.
Шығыс Қазақстан облысының Жарма ауданы, Шуақ ауылы

О переводе земель из одной категории в другую и предоставлении их для нужд обороны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2013 года № 579
В соответствии со статьей 2 и подпунктом 3) статьи 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельные участки общей площадью 0,0037 гектаров из категории земель запаса Жарминского района Восточно-Казахстанской области в категорию земель промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить республиканскому государственному учреждению «Усть-Каменогорская районная эксплуатационная часть» Министерства обороны Республики Казахстан земельные участки, общей площадью 0,2937 гектаров на праве постоянного землепользования для нужд обороны согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Акиму Восточно-Казахстанской области и Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 июня 2013 года № 579
Экспликация
земельных участков, переводимых из категории земель запаса в категорию
земель промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности,
обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения
№ п/п
Местоположение земельного участка
Общая площадь, гектар
из них
пастбища
прочие угодия
1.
Восточно-Казахстанская область, Жарминский район, Калбатауский сельский округ
0,0009
0,0009
2.
Восточно-Казахстанская область, Жарминский район, поселок Жангизтобе
0,0028
0,0028
Итого:
0,0037
0,0037
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 июня 2013 года № 579
Экспликация
земельных участков, предоставляемых на праве постоянного
землепользования республиканскому государственному учреждению
«Усть-Каменогорская районная эксплуатационная часть»
Министерства обороны Республики Казахстан
№ п/п
Местоположение земельного участка
Общая площадь, гектар
Целевое назначение земельного участка
Категория земель
1.
Восточно-Казахстанская область, Жарминский район, село Шуак

0,29
Көп қабатты тұрғын үйге қызмет көрсету үшін
Елді мекендердің жері
2.
Шығыс Қазақстан облысының Жарма ауданы, Қалбатау ауылдық округі
0,0009
Ауыз су құбырына қызмет көрсету үшін
Өнеркәсiп, көлiк, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтажына арналған және ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған өзге де жер
3.
Шығыс Қазақстан облысының Жарма ауданы, Жалғызтөбе кенті
0,0028
Электр желісіне қызмет көрсету үшін
Өнеркәсiп, көлiк, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтажына арналған және ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған өзге де жер
Жиыны:
0,2937

0,29
Для обслуживания многоэтажного жилого дома
Земли населенных пунктов
2.
Восточно-Казахстанская область, Жарминский район, Калбатауский сельский округ
0,0009
Для обслуживания водопроводной сети
Земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения
3.
Восточно-Казахстанская область, Жарминский район, поселок Жангизтобе
0,0028
Для обслуживания электрической сети
Земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения
Итого:
0,2937