"Мұнай-газ және энергетика салаларын дамыту жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 тамыздағы № 725 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 маусымдағы № 592 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2017 жылғы 9 маусымдағы № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.06.2017 № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мұнай-газ және энергетика салаларын дамыту жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 тамыздағы № 725 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мұнай-газ және энергетика салаларын дамыту жөнінде ведомствоаралық комиссияның құрамына:
Сағынтаев - Қазақстан Республикасы Премьер-
Бақытжан Әбдірұлы Министрінің бірінші орынбасары -
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму
министрі енгізілсін;
мына:
"Досаев - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Ерболат Асқарбекұлы даму және сауда министрі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Досаев - Қазақстан Республикасы Экономика және
Ерболат Асқарбекұлы бюджеттік жоспарлау министрі";
көрсетілген құрамнан Бақытжан Тұрсынұлы Жұмағұлов, Салидат Зекенқызы Қайырбекова, Бауыржан Әлімұлы Мұхамеджанов, Қадырхан Махмұдұлы Отаров, Бергей Сәулебайұлы Рысқалиев шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2007 года № 725 "Об образовании Межведомственной комиссии по развитию нефтегазовой и энергетической отраслей"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2013 года № 592. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2017 года № 357
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.06.2017 № 357 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2007 года № 725 "Об образовании Межведомственной комиссии по развитию нефтегазовой и энергетической отраслей" следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по развитию нефтегазовой и энергетической отраслей, утвержденный указанным постановлением:
Сагинтаева Бахытжана Абдировича
- Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра регионального развития Республики Казахстан;
строку:
"Досаев Ерболат Аскарбекович
- Министр экономического развития и торговли Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Досаев Ерболат Аскарбекович
- Министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Жумагулова Бакытжана Турсыновича, Каирбекову Салидат Зикеновну, Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Отарова Кадырхана Махмудовича, Рыскалиева Бергея Саулебаевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов