"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 маусымдағы № 649 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
«2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 24 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет мынадай көлемде атқаруға қабылдансын, оның ішінде 2013 жылға:
1) кiрiстер – 5 132 695 739 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсiмдер – 3 504 856 329 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 75 741 504 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 7 700 000 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 1 544 397 906 мың теңге;
2) шығындар – 5 888 519 110 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 41 581 562 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 122 875 156 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 81 293 594 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 73 167 974 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 87 605 474 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 14 437 500 мың теңге;
5) тапшылық – -870 572 907 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмiнің 2,5 пайызы;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 870 572 907 мың теңге.»;
2-тармақ мынадай мазмұндағы 13-1), 13-2), 13-3), 29-1) және 31-1) тармақшалармен толықтырылсын:
«13-1) осы қаулыға 13-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандатуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;
13-2) осы қаулыға 13-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешен субъектілері үшін тауарлардың, жұмыстардың және көрсетілетін қызметтердің қолжетімділігін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2013 года № 649
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п. 4.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 24 июня 2013 года «О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2013 – 2015 годы, в том числе на 2013 год, в следующих объемах:
1) доходы – 5 132 695 739 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 504 856 329 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 75 741 504 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 700 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 544 397 906 тысяч тенге;
2) затраты – 5 888 519 110 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 581 562 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 122 875 156 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 81 293 594 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 73 167 974 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 87 605 474 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 14 437 500 тысяч тенге;
5) дефицит – -870 572 907 тысяч тенге или 2,5 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) финансирование дефицита бюджета – 870 572 907 тысяч тенге.»;
пункт 2 дополнить подпунктами 13-1), 13-2), 13-3), 29-1) и 31-1) следующего содержания:
«13-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений согласно приложению 13-1 к настоящему постановлению;
13-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на повышение доступности товаров, работ и услуг для субъектов агропромышленного комплекса согласно приложению 13-2 к настоящему постановлению;

13-3) осы қаулыға 13-3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;»;
«29-1) осы қаулыға 29-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан iске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;»;
«31-1) осы қаулыға 31-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу;»;
3 және 4-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«3. 2013 жылға арналған республикалық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға көзделген қаражаттан 77 389 238 мың теңге мөлшеріндегі сома:
1) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін 21 464 262 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді аудару үшін:
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігіне кадрларды кәсіби даярлауға 10 227 358 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне 11 236 904 мың теңге, оның ішінде:
еңбекақыны ішінара субсидиялауға – 3 716 951 мың теңге;
кәсіпкерлік негіздеріне оқытуға – 361 687 мың теңге;
көшуге субсидия беруге – 26 682 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 2 908 647 мың теңге;
кадрлардың біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға – 1 069 162 мың теңге;
жастар практикасына – 3 083 122 мың теңге;
жұмыспен ішінара қамтылған жалдамалы қызметкерлерді қайта даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға – 70 653 мың теңге;
2) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне 5 645 415 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерін аудару үшін:
қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға – 3 050 635 мың теңге;
жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге – 425 648 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға – 826 615 мың теңге;
жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға – 1 342 517 мың теңге;
3) мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту арқылы жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге 49 478 876 мың теңге сомасында облыстық бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттерді аудару үшін:

13-3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение штатной численности местных исполнительных органов согласно приложению 13-3 к настоящему постановлению;»;
«29-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов образования согласно приложению 29-1 к настоящему постановлению;»;
«31-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения согласно приложению 31-1 к настоящему постановлению;»;
пункты 3 и 4 изложить в следующей редакции:
«3. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2013 год на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020, сумму в размере 77 389 238 тысяч тенге для перечисления:
1) целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 21 464 262 тысячи тенге для финансирования следующих мероприятий:
Министерству образования и науки Республики Казахстан 10 227 358 тысяч тенге на профессиональную подготовку кадров;
Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан 11 236 904 тысячи тенге, в том числе на:
частичное субсидирование заработной платы – 3 716 951 тысяча тенге;
обучение основам предпринимательства – 361 687 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд – 26 682 тысячи тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 2 908 647 тысяч тенге;
переподготовку и повышение квалификации кадров – 1 069 162 тысячи тенге;
молодежную практику – 3 083 122 тысячи тенге;
переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников – 70 653 тысячи тенге;
2) целевых трансфертов на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 5 645 415 тысяч тенге Министерству регионального развития Республики Казахстан для финансирования следующих мероприятий:
строительство и (или) приобретение служебного жилища – 3 050 635 тысяч тенге;
строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи – 425 648 тысяч тенге;
развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 826 615 тысяч тенге;
развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1 342 517 тысяч тенге;
3) целевых трансфертов областным бюджетам на обеспечение занятости через развитие инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в сумме 49 478 876 тысяч тенге для финансирования следующих мероприятий:

Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне 40 999 334 мың теңге, оның ішінде:
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты, инженерлік-көліктік инфрақұрылым және әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға – 40 563 432 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты, инженерлік-көліктік инфрақұрылым және әлеуметтік-мәдени объектілерді реконструкциялауға – 435 902 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiне ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар мен фельдшерлік-акушерлік пункттердің құрылысына 8 479 542 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлiгiне республикалық объектілерге жөндеу жүргізуге 350 685 мың теңге;
5) Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгiне Жұмыспен қамту 2020 жол картасын ресурстық қолдауға және ақпараттық сүйемелдеуге 450 000 мың теңге бөлінсін.
4. 2013 жылға арналған республикалық бюджетте Моноқалаларды дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберіндегі ағымдағы іс-шараларды іске асыруға көзделген қаражаттан 10 557 744 мың теңге мөлшеріндегі сома Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлiгiне мынадай іс-шараларды қаржыландыру үшін облыстық бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді және кредиттерді аудару үшін:
1) кәсіпкерлікке шағын кредиттер беру үшін облыстық бюджеттерге кредит беруге – 1 753 724 мың теңге;
2) жобаларды іске асыру үшін екінші деңгейдегі банктердің кредиттері бойынша пайыздық ставканы субсидиялауға – 1 800 000 мың теңге;
3) жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беруге – 300 000 мың теңге;
4) ағымдағы жайластыруға – 6 676 000 мың теңге;
5) кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу шеңберінде кәсіпкерлікке оқытуға – 28 020 мың теңге бөлінсін.»;
5-тармақтағы «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы» деген сөздер «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы» деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«6. Осы қаулыға 42-қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған мемлекеттік тапсырыстардың тізбесі бекітілсін.»;
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«9. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi 2012 жылғы 20 желтоқсанға дейінгі мерзімде 034 «Сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты бөлу туралы шешімнің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.»;
мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
«9-1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi 2013 жылғы 20 қаңтарға дейінгі мерзімде:

Министерству регионального развития Республики Казахстан 40 999 334 тысячи тенге, в том числе на:
ремонт жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов – 40 563 432 тысячи тенге;
реконструкцию жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов – 435 902 тысячи тенге;
Министерству здравоохранения Республики Казахстан 8 479 542 тысячи тенге на строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах;
4) Министерству образования и науки Республики Казахстан 350 685 тысяч тенге на проведение ремонта республиканских объектов;
5) Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан 450 000 тысяч тенге на ресурсное поддержание и информационное сопровождение Дорожной карты занятости 2020.
4. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2013 год на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы, сумму в размере 10 557 744 тысячи тенге Министерству регионального развития Республики Казахстан для перечисления целевых текущих трансфертов и кредитов областным бюджетам для финансирования следующих мероприятий:
1) кредитование областных бюджетов для микрокредитования предпринимательства – 1 753 724 тысячи тенге;
2) субсидирование процентной ставки по кредитам банков второго уровня для реализации проектов – 1 800 000 тысяч тенге;
3) предоставление грантов на развитие новых производств – 300 000 тысяч тенге;
4) текущее обустройство – 6 676 000 тысяч тенге;
5) обучение предпринимательству в рамках содействия развитию предпринимательства – 28 020 тысяч тенге.»;
в пункте 5 слова «Программы занятости 2020» заменить словами «Дорожной карты занятости 2020»;
пункт 6 изложить в следующей редакции:
«6. Утвердить перечень государственных заданий на 2013 год согласно приложению 42 к настоящему постановлению.»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан в срок до 20 декабря 2012 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о распределении средств, предусмотренных по бюджетной программе 034 «Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений.»;
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
«9-1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в срок до 20 января 2013 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решения:

1) облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің осы қаулының 2-тармағының 10) және 12) тармақшаларында көрсетілген ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы;
2) «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамына бюджеттік кредит беру шарттарын анықтау туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.»;
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«12. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі:
1) 2013 жылғы 10 ақпанға дейінгі мерзімде:
облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің осы қаулының 2-тармағының 21) және 23) тармақшаларында көрсетілген ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану тәртібі туралы;
ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру бойынша қаражатты бөлу туралы шешімдердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) 2013 жылғы 15 шілдеге дейінгі мерзімде:
орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты облыстық бюджеттерден трансферттер түсiмдері сомасын;
089 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражатты бөлу туралы шешімнің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.»;
көрсетілген қаулыға 1239101213141519202122242526272830313738394041 және 42-қосымшалар осы қаулыға 1234567111213141516171819202123242627282930 және 31-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулыға 891022 және 25-қосымшаларға сәйкес 13-1, 13-2, 13-3, 29-1 және 31-1-қосымшалармен толықтырылсын;
43-қосымша алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму, Индустрия және жаңа технологиялар министрлiктері, Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі бір ай мерзімде Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 152 және 156-баптарында белгіленген, осы қаулыға 2-қосымшаға қосылған бюджеттік инвестициялық жобалар бойынша жоспарлау кезеңдерінен өтуді аяқтасын.
3. Орталық атқарушы органдар 2013 жылғы 15 шілдеге дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстар енгізсін.

1) о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпунктах 10) и 12) пункта 2 настоящего постановления;
2) об определении условий предоставления бюджетного кредита акционерному обществу «Национальный управляющий холдинг «КазАгро.»;
пункт 12 изложить в следующей редакции:
«12. Министерству образования и науки Республики Казахстан:
1) в срок до 10 февраля 2013 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений:
о порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, указанных в подпунктах 21) и 23) пункта 2 настоящего постановления;
о распределении средств по базовому финансированию субъектов научной и (или) научно-технической деятельности;
2) в срок до 15 июля 2013 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о распределении:
сумм поступлений в республиканский бюджет трансфертов из областных бюджетов в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными образовательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании;
средств, предусмотренных по бюджетной программе 089 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования.»;
приложения 1239101213141519202122242526272830313738394041 и 42 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234567111213141516171819202123242627282930 и 31 к настоящему постановлению;
дополнить приложениями 13-1, 13-2, 13-3, 29-1 и 31-1 согласно приложениям 891022 и 25 к настоящему постановлению;
приложение 43 исключить.
2. Министерствам регионального развития, индустрии и новых технологий Республики Казахстан, Агентству Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры в месячный срок завершить прохождение этапов планирования по бюджетным инвестиционным проектам, установленных статьями 152 и 156 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, включенных в приложение 2 к настоящему постановлению.
3. Центральным исполнительным органам в срок до 15 июля 2013 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.

2 544 846
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
546 600
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
546 600
Ғылыми зерттеулерді коммерцияландыру жобасы бойынша инновациялық жүйенің желілерін дамыту
546 600
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
1 998 246
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
1 998 246
Ғылыми зерттеулерді коммерцияландыру жобасы бойынша инновациялық жүйенің желілерін дамыту
1 998 246
005
Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау
9 656 076
8 110 731
8 233 908
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
285 173
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Ақан сері көшесі, 24 бойында Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университетінің 310 орындық жатақханасының құрылысы
285 173
Шығыс Қазақстан облысы
789 768
1 435 364
955 364
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласындағы машина жасау саласы үшін техникалық және қызмет көрсету еңбегінің кадрларын дайындау және қайта дайындау жөніндегі 700 оқушылық орынға арналған өңіраралық кәсіптік орталығын салу
300 000
С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті жатақханасының құрылысы
717 682
477 682
Шәкәрім атындағы Семей мемлекеттік университетінің 500 орындық жатақханасының құрылысы
717 682
477 682
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласында Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университетінің студенттік қалашық ауданында студенттер мен аспиранттар үшін 500 орындық жатақхана құрылысы
489 768
Қарағанды облысы
948 538
822 орынға арналған Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті жатақханасының құрылысы
918 538
Қарағанды қаласындағы көру қабілеті төмен балаларға арналған 250 орындық республикалық мектеп интернатының құрылысы
30 000
Қостанай облысы
735 400
599 279
А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің 500 орындық жатақханасының құрылысы
735 400
599 279
Қызылорда облысы
444 447
Қызылорда қаласы Абай даңғылында орналасқан Қорқыт Ата атындағы Қызылорда мемлекеттік университетінің № 5 студенттік жатақханасының 400 орындық құрылысы
444 447
Маңғыстау облысы
500 000
472 023
Ақтау қаласының 32 шағын ауданындағы Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетіне арналған 500 орындық жатақхана салу
500 000
472 023
Павлодар облысы
384 595
882 401
901 550
Беркімбаев-Московская көшелерінің қиылысында орналасқан көлемі 8,0 гектар (Екібастұз қаласындағы 700 орынды отын-энергетика саласына арналған) техникалық және қызмет көрсету еңбегі кадрларын даярлау бойынша өңіраралық кәсіби орталығын салу

2 544 846
004
За счет внешних займов
546 600
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
546 600
Развитие сетей инновационной системы по проекту коммерциализации научных исследований
546 600
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
1 998 246
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
1 998 246
Развитие сетей инновационной системы по проекту коммерциализации научных исследований
1 998 246
005
Строительство и реконструкция объектов образования и науки
9 656 076
8 110 731
8 233 908
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
285 173
Строительство общежития на 310 мест Кокшетауского государственного университета имени Ш. Уалиханова по улице Акана Серы, 24 в городе Кокшетау Акмолинской области
285 173
Восточно-Казахстанская область
789 768
1 435 364
955 364
Строительство межрегионального профессионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для машиностроительной отрасли на 700 ученических мест в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области
300 000
Строительство общежития Восточно-Казахстанского государственного университета имени С. Аманжолова
717 682
477 682
Строительство общежития на 500 мест Семипалатинского государственного университета имени Шакарима
717 682
477 682
Строительство общежития для студентов и аспирантов на 500 мест в районе студенческого городка Восточно-Казахстанского государственного технического университета имени Д. Серикбаева в городе Усть-Каменогорске Восточно-Казахстанской области
489 768
Карагандинская область
948 538
Строительство общежития на 822 места Карагандинского государственного технического университета в городе Караганде
918 538
Строительство Республиканской школы интернат на 250 мест для детей с проблемами зрения в городе Караганде
30 000
Костанайская область
735 400
599 279
Строительство общежития на 500 мест Костанайского государственного университета имени А. Байтурсынова
735 400
599 279
Кызылординская область
444 447
Строительство студенческого общежития № 5 на 400 мест Кызылординского государственного университета имени Коркыт Ата по проспекту Абая в городе Кызылорде
444 447
Мангистауская область
500 000
472 023
Строительство общежития на 500 мест Каспийского государственного университета технологии и инжиниринга имени Ш. Есенова
500 000
472 023
Павлодарская область
384 595
882 401
901 550
Строительство Межрегионального профессионального центра по подготовке кадров технического и обслуживающего труда (для топливно-энергетической отрасли на 700 мест в городе Экибастузе), расположенного на пересечении улиц Беркимбаева - Московская, площадью 8,0

84 595
Павлодар мемлекеттік педагогикалық институтының 500 орынға арналған жатақханасын салу
150 000
300 000
509 297
С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университетінің 500 орынға арналған жатақханасын салу
150 000
582 401
392 253
Оңтүстік Қазақстан облысы
2 432 426
735 401
599 278
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласында 700 орындық өндіріс саласына арналған техникалық және қызмет көрсету еңбегі кадрларын даярлау және қайта даярлау бойынша өңіраралық кәсіби орталық құрылысы
1 592 270
Шымкент қаласында Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық институтының 500 орындық жатақханасының құрылысы
735 401
599 278
Шымкент қаласында № 2 студенттік жатақхана мен № 9 оқу корпусының меншікті аумағында 588 орындық М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті жатақханасының құрылысы
840 156
Алматы қаласы
1 097 571
2 394 048
2 503 773
Алматы қаласы Бостандық ауданы Әл-Фараби даңғылы, 73 жер учаскесінде орналасқан «Нұр-Мүбәрәк» Ислам мәдениетінің Египет университетінің 610 орындық жатақханасын салу
418 359
Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық ғылыми-зерттеу институтының зертханалық корпусының құрылысы
1 410 481
1 970 963
Алматы қаласында қыздар педагогикалық университетінің 450 орындық жатақханасының құрылысы және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
393 890
532 810
Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 71/15 «А» мекенжайында орналасқан «Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ» РМК-ның № 8 оқу корпусын реконструкциялау
379 212
Алматы қаласының Бостандық ауданындағы Бұхар жырау көшесінің, № 36 орналасқан мектеп-интернаттың қолданыстағы ғимаратына галереялары бар төрт қабатты кешенін салу (бассейні, спортзалы бар жатақхана, мәжіліс залы, асхана, кітапхана, оқу-үйірме бөлмелері)
300 000
А.В. Селезнев атындағы Алматы хореография училищесінің 170 орындық жатақханасының құрылысы және жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
589 677
Астана қаласы
3 273 558
1 428 117
2 202 641
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің қазақстандық филиалына арналған Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің оқу корпусының құрылысы
1 028 117
1 150 000
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің қазақстандық филиалына арналған Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің 500 орындық жатақханасының құрылысы
1 188 852
Астана қаласы Қажымұқан көшесінің № 3 және № 5 үйлер аймағындағы шағын отбасылық жатақхана құрылысы
47 541
Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті жатақханасының құрылысы
400 000
1 052 641
Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің оқу-лабораториялық корпусының құрылысы

84 595
Строительство общежития на 500 мест Павлодарского государственного педагогического института
150 000
300 000
509 297
Строительство общежития на 500 мест Павлодарского государственного университета имени Торайгырова
150 000
582 401
392 253
Южно-Казахстанская область
2 432 426
735 401
599 278
Строительство профессионального межрегионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для обрабатывающей отрасли в Южно-Казахстанской области на 700 мест
1 592 270
Строительство общежития на 500 мест Южно-Казахстанского государственного педагогического института в городе Шымкенте
735 401
599 278
Строительство общежития на 588 мест на собственной территории учебного корпуса № 9 и студенческого общежития № 2 в городе Шымкенте Южно-Казахстанского государственного университета имени М. Ауезова
840 156
Город Алматы
1 097 571
2 394 048
2 503 773
Строительство общежития на 610 мест Египетского университета Исламской культуры «Нурмубарак» на закрепленном земельном участке по проспекту Аль-Фараби, 73 в Бостандыкском районе г. Алматы
418 359
Строительство лабораторных корпусов научно-исследовательского института Казахского национального университета имени Аль-Фараби
1 410 481
1 970 963
Разработка проектно-сметной документации и строительство общежития на 450 мест Женского педагогического университета в городе Алматы
393 890
532 810
Реконструкция учебного корпуса № 8 РГП «КазНУ имени Аль-Фараби» под общежитие, расположенного по адресу г. Алматы, пр. Аль-Фараби, 71/15 «а»
379 212
Строительство четырехэтажного комплекса (общежитие, спортзал с бассейном, актовый зал, столовая, библиотека, учебно-кружковые помещения) с устройством переходных галерей к существующим зданиям школы-интерната по ул. Бухар жырау, № 36 в Бостандыкском районе г.Алматы
300 000
Разработка проектно-сметной документации и строительство общежития на 170 мест Алматинского хореографического училища имени Селезнева
589 677
Город Астана
3 273 558
1 428 117
2 202 641
Строительство учебного корпуса Евразийского Национального университета имени Л.Н. Гумилева для Казахстанского филиала МГУ имени М.В. Ломоносова
1 028 117
1 150 000
Строительство общежития на 500 мест Евразийского национального университета имени Л.Н. Гумилева для Казахстанского филиала МГУ им. Ломоносова
1 188 852
Строительство малосемейного общежития по ул. Кажымукан в районе домов № 3 и № 5 г. Астаны
47 541
Строительство общежития Евразийского Национального университета имени Л.Н. Гумилевa
400 000
1 052 641
Строительство учебно-лабораторного корпуса Евразийского Национального университета имени Л.Н. Гумилева

1 500 000
664 114
Алматы қаласындағы 125 төсекке арналған «Балбұлақ» республикалық балаларды оңалту орталығының жататын корпусының құрылысы
64 317
370 712
Алматы қаласындағы 125 төсекке арналған «Балбұлақ» республикалық балаларды оңалту орталығы үшін ТП-10/0,4 кВ и КЛ 6-10 кВт құрылысы
24 430
Астана қаласы
12 289
2 277 759
515 084
Астана қаласында Қабанбай батыр даңғылы бойында Сот медицинасы орталығының құрылысы
2 277 759
515 084
Жобалау-сметалық құжатты түзету мен ведомстводан тыс мемлекеттік сараптамасын жүргізу және «Ұлттық медицина холдингі» АҚ-на арналған «Новая» ҚС 88-ЖҮП дейінгі бүлінген кәбіл желілерін қалпына келтіру
2 608
Астана қаласындағы «Ұлттық ғылыми медициналық орталық» АҚ жанындағы 300 төсектік көп бейінді аурухананың құрылысы
9 681
019
Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру
3 031 444
744 706
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
3 031 444
744 706
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтаудың бірыңғай ақпараттық жүйесін құру
3 031 444
744 706
029
Денсаулық сақтау жүйесін реформалау
7 552 385
004
Сыртқы қарыздар есебінен
2 022 401
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
2 022 401
Денсаулық сақтау жүйесін реформалау
2 022 401
016
Республикалық бюджеттен қосымша сыртқы қарыздар есебінен
5 529 984
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
5 529 984
Денсаулық сақтау жүйесін реформалау
5 529 984
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
75 000
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
75 000
033
Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін және Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталықтың автоматтандырылған ақпараттық жүйесін дамыту
75 000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
75 000
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2011 - 2013 жылдарға арналған стратегиялық жоспарына сәйкес әлеуметтік еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін және зейнетақы төлеу бойынша мемлекеттік орталығының автоматтандырылған ақпараттық жүйесін дамыту
75 000
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 596 729
214
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
2 596 729
034
Астана, Алматы және Ақтөбе қалаларында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтың энергия тиімділігі орталықтарын құру
2 596 729
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақтөбе облысы
666 814
Ақтөбе қаласында Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығының энергия тиімділігі орталығын салу
666 814
Алматы қаласы
846 727
Алматы қаласында Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығының энергетикалық тиімділік орталығын салу
846 727
Астана қаласы
1 083 188
Астана қаласында Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығының энергетикалық тиімділік орталығын салу
1 083 188
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

1 500 000
664 114
Строительство спального корпуса Республиканского детского реабилитационного центра «Балбулак» на 125 коек в г. Алматы
64 317
370 712
Строительство ТП-10/0,4 кВ и КЛ 6-10 кВт для Республиканского детского реабилитационного центра «Балбулак» на 125 коек в г. Алматы
24 430
Город Астана
12 289
2 277 759
515 084
Строительство Центра судебной медицины по проспекту Кабанбай батыра в г. Астане
2 277 759
515 084
Разработка и проведение государственной вневедомственной экспертизы проектно-сметной документации и восстановление поврежденных кабельных линий от ПС «Новая» до РПК-88 для АО «Национальный медицинский холдинг»
2 608
Строительство многопрофильной больницы на 300 коек при АО «Национальный научный медицинский центр» в городе Астане
9 681
019
Создание информационных систем здравоохранения
3 031 444
744 706
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
3 031 444
744 706
Создание Единой информационной
системы здравоохранения Республики Казахстан
3 031 444
744 706
029
Реформирование системы здравоохранения
7 552 385
004
За счет внешних займов
2 022 401
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
2 022 401
Реформирование системы здравоохранения
2 022 401
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
5 529 984
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
5 529 984
Реформирование системы здравоохранения
5 529 984
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
75 000
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
75 000
033
Развитие автоматизированной информационной системы Государственного центра по выплате пенсий и Единой информационной системы социально-трудовой сферы
75 000
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
75 000
Развитие автоматизированной информационной системы Государственного центра по выплате пенсий и Единой информационной системы социально-трудовой сферы в соответствии со Стратегическим планом Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в 2011-2013 годах
75 000
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 596 729
214
Министерство регионального развития Республики Казахстан
2 596 729
034
Создание центров энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городах Астана, Алматы и Актобе
2 596 729
в том числе на инвестиционные проекты:
Актюбинская область
666 814
Строительство центра энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городе Актобе
666 814
Город Алматы
846 727
Строительство центра энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городе Алматы
846 727
Город Астана
1 083 188
Строительство центра энергоэффективности жилищно-коммунального хозяйства в городе Астане
1 083 188
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

029
Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
17 157 730
16 724 807
005
Топтық су құбырлары
17 157 730
16 724 807
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
17 157 730
16 724 807
Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
17 157 730
16 724 807
044
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
16 079
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
16 079
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
16 079
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
16 079
200
Бiрыңғай ақпараттық кеңiстiктегi электронды ақпараттық ресурсты, жүйенi және ақпараттық-коммуникациялық желiнi дамыту
1 604 909
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
1 604 909
Бiрыңғай ақпараттық кеңiстiктегi электронды ақпараттық ресурсты, жүйенi және ақпараттық-коммуникациялық желiнi дамыту
1 604 909
207
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу
67 186
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
67 186
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
67 186
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу
67 186
220
Ветеринария саласында объектілер салу
6 418 019
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
1 044 757
Ақмола облысы Шортанды ауданы Шортанды кентінде виварийі бар ветеринариялық зертханасының құрылысы
101 688
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласының ветеринариялық зертхана
96 844
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Державинск қаласының виварийі бар ветеринариялық зертхана
100 536
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы Степняк қаласының виварийі бар ветеринариялық зертханасы
101 173
Ақмола облысы Атбасар ауданы Атбасар қаласының ветеринариялық зертханасы
94 961
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Ерейментау қаласының ветеринариялық зертханасы
92 154
Ақмола облысы Астрахан ауданы Астраханка селосында ветеринариялық зертхана
93 654
Ақмола облысы Щучинск ауданы Щучинск қаласында ветеринариялық зертхана
92 229
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы Егіндікөл кентіндегі ветеринариялық зертхана
92 342
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Балкашино селосының ветеринариялық зертханасы
90 421
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының ветеринариялық зертханасы
88 755
Ақтөбе облысы

029
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
17 157 730
16 724 807
005
За счет внутренних источников
17 157 730
16 724 807
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
17 157 730
16 724 807
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
17 157 730
16 724 807
044
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
16 079
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
16 079
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
16 079
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
16 079
200
Развитие электронного информационного ресурса, системы и информационно-коммуникационной сети в едином информационном пространстве
1 604 909
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
1 604 909
Развитие электронного информационного ресурса, системы и информационно-коммуникационной сети в едином информационном пространстве
1 604 909
207
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
67 186
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
67 186
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
67 186
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
67 186
220
Строительство объектов в сфере ветеринарии
6 418 019
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
1 044 757
Ветеринарная лаборатория с виварием в поселке Шортанды Шортандинского района Акмолинской области
101 688
Ветеринарная лаборатория в городе Есиль Есильского района Акмолинской области
96 844
Ветеринарная лаборатория с виварием в городе Державинске Жаркаинского района Акмолинской области
100 536
Ветеринарная лаборатория с виварием в городе Степняке Енбекшильдерского района Акмолинской области
101 173
Ветеринарная лаборатория в городе Атбасаре Атбасарского района Акмолинской области
94 961
Ветеринарная лаборатория в городе Ерейментау Ерейментауского района Акмолинской области
92 154
Ветеринарная лаборатория в селе Астраханка Астраханского района Акмолинской области
93 654
Ветеринарная лаборатория в городе Щучинске Щучинского района Акмолинской области
92 229
Ветеринарная лаборатория в поселке Егиндыколь Егиндыкольского района Акмолинской области
92 342
Ветеринарная лаборатория в селе Балкашино Сандыктауского района Акмолинской области
90 421
Ветеринарная лаборатория в городе Акколь Аккольского района Акмолинской области
88 755
Актюбинская область

413 028
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Мәртөк селосындағы (виварийі бар) бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
92 634
Ақтөбе облысы Қобда ауданының Қобда селосындағы бір типті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
82 223
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының Қарабұтақ селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
81 832
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының Комсомол селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
79 157
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Бадамша селосындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
77 182
Алматы облысы
47 918
Алматы облысы Райымбек ауданының Кеген ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 110
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 890
Алматы облысы Қарасай ауданының Қаскелең қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 958
Алматы облысы Балқаш ауданының Бақанас ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 785
Алматы облысы Жамбыл ауданының Ұзынағаш ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 074
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданының Шелек ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 268
Алматы облысы Ақсу ауданының Жансүгіров кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 457
Алматы облысы Кербұлақ ауданының Сарыөзек кентіндегі виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 941
Алматы облысы Қаратал ауданының Үштөбе қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 435
Атырау облысы
229 046
Жылыой ауданы Құлсары қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертханасы
90 418
Қызылқоға ауданы Миялы ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертханасы
47 261
Махамбет ауданы Махамбет ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертханасы
79 388
Атырау облысы Құрманғазы ауданының Ганюшкино ауылындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 868
Атырау облысы Исатай ауданының Аққыстау ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
6 111
Шығыс Қазақстан облысы
631 627
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданының Георгиевка ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
24 532
Шығыс Қазақстан облысы Абыралы ауданының Қайнар ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана

413 028
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием) в с. Мартук Мартукского района Актюбинской области
92 634
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Кобда Кобдинского района Актюбинской области
82 223
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Карабутак Айтекебийского района Актюбинской области
81 832
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с.Комсомольское Айтекебийского района Актюбинской области
79 157
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Бадамша Каргалинского района Актюбинской области
77 182
Алматинская область
47 918
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Кеген Раимбекского района Алматинской области
5 110
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в г. Есик Енбекшиказахского района Алматинской области
5 890
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Каскелен Карасайского района Алматинской области
4 958
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Баканас Балхашского района Алматинской области
4 785
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Узынагаш Жамбылского района Алматинской области
5 074
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шелек Енбекшиказахского района Алматинской области
5 268
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жансугурова Аксуского района Алматинской области
5 457
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в п. Сарыозек Кербулакского района Алматинской области
5 941
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Уштобе Караталского района Алматинской области
5 435
Атырауская область
229 046
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Кульсары Жылыойского района Атырауской области
90 418
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Миялы Кызылкогинского района Атырауской области
47 261
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Махамбет Махамбетского района Атырауской области
79 388
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория c виварием в с. Ганюшкино Курмангазинского района Атырауской области
5 868
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Аккистау Исатайского района Атырауской области
6 111
Восточно-Казахстанская область
631 627
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Георгиевка Жарминского района Восточно-Казахстанской области
24 532
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Кайнар Абралинского района Восточно-Казахстанской области

37 394
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының Ақжар ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
31 641
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының Күршім ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
31 612
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының Теректі ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
42 457
Шығыс Қазақстан облысы Катон қарағай ауданының Үлкен Нарын ауылындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
45 422
Шығыс Қазақстан облысы Зырянов ауданының Зыряновск қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
40 471
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Мақаншы ауылындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді ветеринариялық зертхана
127 906
Шығыс Қазақстан облысы Катон қарағай ауданының Қатонқарағай ауылындағы бір үлгідегі модульді ветеринариялық зертхана
124 702
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Самар ауылындағы виварийі бар бір үлгідегі модульді ветеринариялық зертхана
125 490
Қарағанды облысы
828 002
Қарағанды облысы Бұқар Жырау ауданының Ботақара кентіндегі виварийі бар бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
90 177
Қарағанды облысы Осакаров ауданының Осакаровка кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
86 347
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Ақтоғай кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
114 128
Қарағанды облысы Шет ауданының Ақсу-Аюлы кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
110 519
Қарағанды облысы Нұра ауданының Киевка ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
104 805
Қарағанды облысы Балқаш қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
76 139
Қарағанды облысы Жаңарқа ауданының Атасу кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
104 993
Қарағанды облысы Ұлытау ауданының Ұлытау ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
70 265
Жезқазған қаласы, Балочная көшесі, 16, біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
70 629
Қостанай облысы
192 987
Қостанай облысы Денисов ауданының Денисовка кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
73 747
Қостанай облысы Жітіқара ауданының Жітіқара қаласындағы орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
78 498
Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Обаған ауылындағы біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана

37 394
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Акжар Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области
31 641
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Курчум Курчумского района Восточно-Казахстанской области
31 612
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Теректы Курчумского района Восточно-Казахстанской области
42 457
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в с. Большенарымское Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области
45 422
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Зыряновск Зыряновского района Восточно-Казахстанской области
40 471
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в селе Маканчи Урджарского района Восточно-Казахстанской области
127 906
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Катон-Карагай Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области
124 702
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в селе Самарское Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области
125 490
Карагандинская область
828 002
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в п. Ботакара, Бухар-Жырауского района, Карагандинской области
90 177
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Осакаровка, Осакаровского района, Карагандинской области
86 347
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Актогай, Актогайского района, Карагандинской области
114 128
Однотипная модульная ветеринарная лаборатория в п. Аксу-Аюлы, Шетского района, Карагандинской области
110 519
Однотипная модульная ветеринарная лаборатория в п. Киевка, Нуринского района, Карагандинской области
104 805
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Балхаш, Карагандинской области
76 139
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Атасу, Жанааркинского района, Карагандинской области
104 993
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Улытау, Улытауского района, Карагандинской области
70 265
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория по ул. Балочная, 16 г. Жезказган
70 629
Костанайская область
192 987
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория, расположенная в Костанайской области, п. Денисовка Денисовский район
73 747
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория, расположенная в Костанайской области, г. Житикара Житикаринского района
78 498
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Убаганское Алтынсаринского района Костанайской области

4 761
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Ұзынкөл ауылындағы біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 343
Қостанай облысы Қарабалық ауданының Қарабалық кентіндегі виварийі бар біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 426
Қостанай облысы Қарасу ауданының Қарасу ауылындағы біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 987
Қостанай облысы Наурызым ауданының Қараменді ауылындағы біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 178
Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Сарыкөл кентіндегі біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 161
Қостанай облысы Таран ауданының Таран ауылындағы біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
4 794
Қостанай облысы Амангелді ауданының Амангелді кентіндегі біртипті модульді аудандық ветеринариялық зертхана
5 092
Қызылорда облысы
597 560
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Шиелі кентіндегі Бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
98 640
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
105 584
Қызылорда облысы Қазалы қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
103 916
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
94 369
Қызылорда облысы Арал қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
102 713
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентіндегі бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
92 338
Маңғыстау облысы
153 318
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Шетпе кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
54 446
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Бейнеу кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
49 913
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Құрық кентінде орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
48 959
Павлодар облысы
803 070
Павлодар облысы, Успенка ауданы, Успенка ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
129 384
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылында орналасқан бір үлгідегі аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
113 685
Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
113 785
Павлодар облысы, Ақтоғай ауданы, Ақтоғай ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
114 402
Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)

4 761
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Узунколь Узункольского района Костанайской области
5 343
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория с виварием в п. Карабалык Карабалыкского района Костанайской области
5 426
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Карасу Карасуского района Костанайской области
4 987
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Караменды Наурзумского района Костанайской области
5 178
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области
5 161
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Тарановское Тарановского района Костанайской области
4 794
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория п. Амангельды Амангельдинского района Костанайской области
5 092
Кызылординская область
597 560
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием) в п. Шиели Шиелийского района Кызылординской области
98 640
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области
105 584
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Казалинск Кызылординской области
103 916
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жалагаш Жалагашского района Кызылординской области
94 369
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Аральск Кызылординской области
102 713
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в п. Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области
92 338
Мангистауская область
153 318
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Шетпе Мангистауского района Мангистауской области
54 446
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области
49 913
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в селе Курык Каракиянского района Мангистауской области
48 959
Павлодарская область
803 070
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Успенка Успенского района Павлодарской области
129 384
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Иртышск Иртышского района Павлодарской области
113 685
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в с. Баянаул Баянаульского района Павлодарской области
113 785
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Актогай Актогайского района Павлодарской области
114 402
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Щербакты Щербактинского района Павлодарской области

112 729
Павлодар облысы, Железин ауданы, Железин ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
108 889
Павлодар облысы, Май ауданы, Көктөбе ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
110 196
Солтүстік Қазақстан облысы
939 911
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Мамлют қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (виварийі бар)
121 676
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Пресновка ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
108 400
Солтүстік Қазақстан облысы Ғ. Мүсірепов атындағы ауданның Новоишимск ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
108 099
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Явленка ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
103 990
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының Кішкенекөл ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
101 077
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Тимирязев ауылында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
101 635
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
99 718
Солтүстік Қазақстан облысы М. Жұмабаев ауданының Булаев қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
98 132
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Тайынша қаласында орналасқан бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана
97 184
Оңтүстік Қазақстан облысы
530 183
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Темірлан ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
110 212
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданындағы Шолаққорған ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
108 464
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек ауданындағы Шаян ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
108 489
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
99 443
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданындағы Шәуілдір ауылындағы бір үлгідегі модульді аудандық ветеринариялық зертхана (қайта өңдеу)
103 575
Өзгелер
6 612
Аудандық ветеринарлық зертханалар жанындағы 89 виварийдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу және оларға мемлекеттік сараптамалар жүргізу
6 612
234
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
26 998 487

112 729
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Железинка Железинского района Павлодарской области
108 889
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием), расположенная в п. Коктобе Майского района Павлодарской области
110 196
Северо-Казахстанская область
939 911
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория (с виварием) в г. Мамлютка Мамлютского района Северо-Казахстанской области
121 676
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Пресновка Жамбылского района Северо-Казахстанской области
108 400
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Новоишимское района им. Г. Мусрепова Северо-Казахстанской области
108 099
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Явленка Есильского района Северо-Казахстанской области
103 990
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Кишкенеколь Уалихановского района Северо-Казахстанской области
101 077
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Тимирязево Тимирязевского района Северо-Казахстанской области
101 635
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области
99 718
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Булаево района М. Жумабаева Северо-Казахстанской области
98 132
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
97 184
Южно-Казахстанская область
530 183
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Темирлановка Ордабасинского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
110 212
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шолаккорган Сузакского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
108 464
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шаян Байдибекского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
108 489
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в г. Арыс Южно-Казахстанской области (корректировка)
99 443
Однотипная модульная районная ветеринарная лаборатория в с. Шаульдер Отырарского района Южно-Казахстанской области (корректировка)
103 575
Прочие
6 612
Разработка проектно-сметной документации по строительству 89 вивариев при районных ветеринарных лабораториях и их государственная экспертиза
6 612
234
Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
26 998 487

004
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
1 168 865
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
672 600
«Щучинск-Бурабай курортты аймағының су айдынын (Щучье, Бурабай, Қарасу көлдерін) тазарту және санациялау» жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
672 600
Алматы қаласы
496 265
«Сорбұлақ» ағынды судың жинақтаушы көлін қосымша құрылыстарды қоса қайта құру
496 265
012
«Тарихи» ластануларды жою
102 837
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақтөбе облысы
102 837
Ақтөбе облысындағы Елек өзеніне қабысатын аймақтағы № 3 тәжірибелік-өнеркәсіптік учаскенің жерасты суларын алтывалентті хроммен ластануынан тазарту
102 837
014
Гидрометеорологиялық қызметті жаңғырту
738 735
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
115 081
Ақмола облысы Аршалы ауданындағы Жібек жолы кентінің жер учаскесінде гидрометеорология бойынша республикалық оқу орталығының құрылысы
79 367
Бурабай метеостанциясының солтүстік далалық жиегінде Үлкен Шабақты көлінің аумағында бөлінген 0,65 га жерге қызметтік ғимараттың ЖСҚ жасау
35 714
Өзгелер
623 654
Қытай Халық Республикасымен трансшекаралық өзендерде гидрологиялық және гидрохимиялық бекеттер құру
623 654
027
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
1 406 035
004
Сыртқы қарыздар есебінен
752 916
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
752 916
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
752 916
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
535 310
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
535 310
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
535 310
018
Грант есебінен
117 809
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
117 809
Ормандарды сақтау және республиканың орманды аумақтарын ұлғайту
117 809
028
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу
89 229
006
Республикалық бюджеттен грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
60 441
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
60 441
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу
60 441
018
Грант есебінен
28 788
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
28 788
Қазақстан Республикасында пилотты ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда биологиялық әртүрлiлiк мониторингi бойынша ақпараттық жүйе әзiрлеу және енгiзу
28 788
032
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың инфрақұрылым объектiлерiн салу және реконструкциялау
57 192
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
20 521
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Амангелді ауылдық округінде Қорғалжын Мемлекеттік табиғи қорығы мемлекеттік мекемесінің кордонын салу
20 521
Қостанай облысы
36 671
«Қостанай облысы Наурызым ауданындағы «Наурызым мемлекеттік табиғи қорығы» ММ мемлекеттік инспекторының үйі»
36 671

004
Строительство и реконструкция объектов охраны окружающей среды
1 168 865
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
672 600
Разработка ПСД «Очистка и санация водоемов (озера Щучье, Боровое, Карасу) Щучинско-Боровской курортной зоны»
672 600
Город Алматы
496 265
Реконструкция озера–накопителя сточных вод «Сорбулак»
496 265
012
Ликвидация «исторических» загрязнений
102 837
в том числе на инвестиционные проекты:
Актюбинская область
102 837
Очистка подземных вод опытно-промышленного участка № 3 от загрязнения шестивалентным хромом в зоне, примыкающей к реке Илек Актюбинской области
102 837
014
Модернизация гидрометеорологической службы
738 735
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
115 081
Строительство Республиканского учебного центра по гидрометеорологии на земельном участке п. Жибек Жолы Аршалынского района Акмолинской области
79 367
Разработка ПСД по строительству лабораторно-производственного здания в прибрежной зоне оз. Большое Чебачье
35 714
Прочие
623 654
Cоздание гидрологических и гидрохимических постов на трансграничных реках с Китайской Народной Республикой
623 654
027
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
1 406 035
004
За счет внешних займов
752 916
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
752 916
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
752 916
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
535 310
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
535 310
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
535 310
018
За счет гранта
117 809
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
117 809
Сохранение лесов и увеличение лесистости территории республики
117 809
028
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
89 229
006
За счет софинансирования гранта из республиканского бюджета
60 441
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
60 441
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
60 441
018
За счет гранта
28 788
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
28 788
Разработка и внедрение информационной системы по мониторингу биоразнообразия в пилотных особо охраняемых природных территориях Республики Казахстан
28 788
032
Строительство и реконструкция объектов инфраструктуры лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий
57 192
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
20 521
Строительство кордона Государственного учреждения Коргалжинского Государственного природного заповедника в Амангельдинском сельском округе Коргалжинского района Акмолинской области
20 521
Костанайская область
36 671
Дом государственного инспектора ГУ Наурзумский государственный природный заповедник" в Наурзумском районе Костанайской области"
36 671

034
Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
22 209 065
005
Топтық су құбырлары
22 209 065
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
4 449 071
Ақмола облысындағы Көкшетау топтық су құбырын қайта жаңарту, құрылыстың 2-ші кезегі
2 910 652
Ақмола облысында суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандыру жүйесін енгізумен Астана су қоймасы құрылыстарын жетілдіру және қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4 280
Ақмола облысының Нұра-Есіл каналында суды есептеу және суды таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп Преображенск гидроторабын қайта жаңғырту және жаңарту
584 139
Ақмола облысындағы Сілеті су қоймасының құрылыстарын суды есептеуді және таратуды автоматтандыру жүйесін енгізіп қайта жаңғырту және жаңарту
950 000
Алматы облысы
1 186 270
Алматы облысы Қарасай ауданындағы Қаскелең топталған сутартқышының құрылысы. 1-ші қосылу кешені (құрылыстың 1-ші кезегі)
500 000
«Алматы облысындағы Талғар топталған сутартқышының құрылысы және қайта жаңарту (2-ші кезең). Талғар топталған сутартқышына 12 елді мекенді қосу» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
15 000
Алматы облысының Қарасай ауданындағы Қаскелең топтық су құбырының құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
33 600
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторабын магистральды арналарға қосу. Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторабы
115 080
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторабына магистральды арналарды қосу. Қорғас өзеніндегі «Достық» гидротобына қолданыстағы Басқұнчан және Аяқ-Құнчан магистральды арналарын қосу
224 580
Алматы облысы Панфилов ауданының Қорғас өзеніндегі «Достық» біріккен гидроторабына магистральды арналарды қосу. Гидроэлектростанциясына соңынан магистральды арнаны қосу
89 510
Алматы облысындағы Бартоғай су қоймасын қайта жаңғырту (1-ші кезек. 2-ші қосу кешені)
204 000
Алматы облысында суды бөлу және суды есептеудi автоматтандыру жүйесiн енгiзумен Үлкен Алматы каналын қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
4 500
Атырау облысы
358 605
Атырау облысының Құрманғазы ауданындағы Қонтыртерек, Батырбек, Егінқұдық елді мекендерін қосуымен 3-ші кезектегі Қоянды топталған су құбырының құрылысы. 2-ші кезең.
46 968
Атырау облысы Құрманғазы ауданындағы Қоянды топталған су құбырын су жинау құрылымдары мен су құбырының трассасын қайта жаңарту және жаңғырту

034
Строительство и реконструкция системы водоснабжения, гидротехнических сооружений
22 209 065
005
За счет внутренних источников
22 209 065
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
4 449 071
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода в Акмолинской области 2-очередь строительства
2 910 652
Реконструкция и модернизация сооружений Астанинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области. Разработка проектно-сметной документации
4 280
Реконструкция и модернизация Преображенского гидроузла с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения на канале «Нура-Ишим» в Акмолинской области
584 139
Реконструкция и модернизация сооружений Селетинского водохранилища с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Акмолинской области
950 000
Алматинская область
1 186 270
Строительство Каскеленского группового водопровода в Карасайском районе Алматинской области. 1-й пусковой комплекс (1 очередь строительства)
500 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция и строительство Талгарского группового водовода Алматинской области (2 этап). Подключение 12 сельских населенных пунктов к Талгарскому групповому водопроводу»
15 000
Разработка проектно-сметной документации строительства Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области
33 600
Объединенный гидроузел «Достык» на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Объединенный гидроузел «Достык» на реке Хоргос
115 080
Объединенный гидроузел «Достык» на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Подключение существующих магистральных каналов Баскунчанский и Аяк-Кунчан к гидроузлу «Достык» на реке Хоргос
224 580
Объединенный гидроузел «Достык» на реке Хоргос с подключением магистральных каналов в Панфиловском районе Алматинской области. Гидроэлектростанция в конце магистрального канала подключения
89 510
Реконструкция Бартогайского водохранилища Алматинской области (1-ая очередь. 2-ой пусковой комплекс)
204 000
Реконструкция Большого Алматинского канала с внедрением систем автоматизации водоучета и водораспределения в Алматинской области. Разработка проектно-сметной документации
4 500
Атырауская область
358 605
Строительство Кояндинского группового водопровода 3-й очереди Курмангазинского района Атырауской области с подключением населенных пунктов Контыртерек, Батырбек, Егинкудук - 2 этап
46 968
Реконструкция и модернизация водозаборных сооружений и трассы водовода Кояндинского группового водопровода в Курмангазинском районе Атырауской области

211 107
Атырау облысы Қызылқоға ауданындағы Кезауыз-Қарабау суландыру арнасын қалпына келтіру
100 530
Шығыс Қазақстан облысы
175 233
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Р-2, Р-1 Үйдене магистралды каналын және ОМК (оң жағалау магистралды каналы) жаңарту
150 000
«Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қаракөл өзеніндегі гидроторапты «Оң жағалау» және «Сол жағалау» магистральды каналдарымен қоса қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
6 000
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Қарғыба өзенінде су жинау бөгетін қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 930
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының Көктерек өзеніндегі бөгеттік гидроторапты қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 250
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданының «Ақтоған» магистралдық каналымен Қаработа өзенiндегi бөгеттік гидроторапты қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 563
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданындағы Үйдене су жинау бөгетін қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2 754
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданының Үйдене су қоймасы құрылымдарын қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 946
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қаракөл өзенiндегi су қоймасы құрылымдарын қайта жаңарту, 2-шi кезең. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
1 250
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Қандысу өзеніндегі бөгеттік гидроторапты қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 640
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданындағы Шар су қоймасы құрылымдарын гидроторап пен «Центральный» магистралды каналымен қоса қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
900
Жамбыл облысы
2 800
Жамбыл облысының Шу ауданында Тасөткел су қоймасы бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылату, 2-ші кезек. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
2 800
Батыс Қазақстан облысы
388 916
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Жаңажол ауылындағы Сары Өзен өзеніне су айдау бөгетінің құрылысы
24 764
Батыс Қазақстан облысының Орда біріктірілген су құбырын қайта жасақтау (IV құрылыс кезегі)
210 652
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Ақпәтер ауылы аумағында Орал-көшім жүйесінен Үлкен Өзенге бассейнаралық су жіберу үшін Киров-Шежін каналын қайта құру. I кезең
153 500
Қарағанды облысы
2 808 530
«Жайрем-Қаражал» топтық су құйылымының құрылысы (Тұзкөл су тартылымы)

211 107
Восстановление обводнительного канала Кезауз-Карабау Кызылкогинского района Атырауской области
100 530
Восточно-Казахстанская область
175 233
Реконструкция Уйденинского магистрального канала Р-2, Р-1 и ПМК (правобережного магистрального канала) Зайсанского района Восточно-Казахстанской области
150 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция гидроузла на реке Каракол с магистральными каналами «Правобережный» и «Левобережный» Урджарского района Восточно-Казахстанской области»
6 000
Реконструкция плотинного водозабора на реке Каргыба Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
1 930
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Коктерек Урджарского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
1 250
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Карабута с магистральным каналом «Актоган» Урджарского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
1 563
Реконструкция Уйденинского головного водозабора в Зайсанском районе Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
2 754
Реконструкция сооружений Уйденинского водохранилища Зайсанского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
5 946
Реконструкция сооружений водохранилища на реке Каракол Урджарского района Восточно-Казахстанской области, 2-я очередь. Разработка проектно-сметной документации
1 250
Реконструкция плотинного гидроузла на реке Кандысу Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
3 640
Реконструкция сооружений Чарского водохранилища с гидроузлом и магистральным каналом «Центральный» Жарминского района Восточно-Казахстанской области
900
Жамбылская область
2 800
Повышение сейсмоустойчивости плотины Тасоткельского водохранилища в Шуском районе Жамбылской области, 2-очередь. Разработка проектно-сметной документации
2 800
Западно-Казахстанская область
388 916
Строительство плотины для переброски воды в р. Сары-Узень у п. Жанажол Жангалинского района Западно-Казахстанской области
24 764
Реконструкция Урдинского группового водопровода Западно-Казахстанской области (IV очередь строительства)
210 652
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р. Большой Узень в районе с. Акпатер Казталовского района Западно-Казахстанской области. I-этап
153 500
Карагандинская область
2 808 530
Строительство группового водовода «Жайрем - Каражал» (Тузкольский водозабор) Карагандинской области

54 909
Қарағанды облысының Балқаш қаласындағы Төменгі-Тоқырау мекенінен су тарту құрылыстарын қайта құру
112 634
Қарағанды облысының Жезқазған қаласын сумен қамтамасыз етуді ескеріп Эскулинск суағызғысының құрылысы
700 000
Қаныш Сәтпаев атындағы арнаның № 1 (2 агрегат), 8 (3), 15 (1), 22 (1) сорғы станцияларының негізгі технологиялық жабдықтарын қалпына келтіру
123 970
Қаныш Сәтпаев атындағы арнаның №№ 1 (4-агрегат), 6 (3), 9 (3), 19 (3), 21 (3) сорғы стансасының негізгі технологиялық жабдықтарын қайта жаңарту
510 855
Қарағанды облысының Жартас бөгенін қайта құрылымдау
1 292 462
Қарағанды облысы Самарқанд су қоймасының гидроторабын техникалық қайта жабдықтау және қайта жаңарту. Жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
13 700
Қызылорда облысы
2 486 117
Қызылорда облысы Арал ауданының Бердікөл-Сексеуіл учаскесіндегі (ПК 433+45-тен ПК 601+03-не дейін) Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының 1-ші кезегін қайта жаңарту. Жобаланатын су тартқыштың екі тармақты болуына байланысты түзету
232 465
Қызылорда облысы Қазалы ауданындағы № 23 СҚ-нан (Ақбай е.м.) № 7 СС-на дейінгі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қайта жаңғырту
105 269
Қызылорда облысы Арал ауданының Қосаман-Бердікөл учаскесіндегі ПК-120+00-нен ПК-276+00-не дейін 1-ші кезектегі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қайта жаңғырту
92 098
Қызылорда облысы Арал ауданының Арал-Аралқұм учаскесіндегі 2-ші кезектегі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының магистральды су тартқышын қайта жаңғырту
181 242
Қызылорда облысы Арал ауданы Аралқұм-Қамышлыбаш ст. учаскесіндегі 2-ші кезектегі Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырын қайта жаңғырту
82 317
Арал ауданының Райым, Есқұра, Қызылжар, Шөмішкөл, Ақшатау, Құмбазар, Бекбауыл, Үкілісай 8 ауылдарын Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырына қосу
25 928
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жиделі топтық су құбырының және оған қосылу тармақтарының № 3 көтеру сорғы стансасынан (ПК 282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін құрылысы. № 5 КСС-нан Жөлек елді мекеніне дейінгі су құбыры және оған қосылу тармақтарының, бас су өткізгіш құрылыстары мен елді мекендердің қыстақішілік желілерінің құрылысы
1 244 261
«Жиделі топтық су құбырының су жинау ұңғымасын қайта жаңарту» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
360
«Қызылорда облысы Шиелі ауданының Талаптан елді мекенінен № 5 сорғы станциясына дейін ЖТСҚ қайта жаңарту» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
6 927
«Қызылорда облысы Қазалы ауданында ВК 23-тен (Ақбай е.м.) № 7 СС-на дейін АСТСҚ қайта жаңарту» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

54 909
Реконструкция водозаборных сооружений Нижне-Токрауского месторождения города Балхаш Карагандинской области
112 634
Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения города Жезказгана в Карагандинской области
700 000
Реконструкция основного технологического оборудования насосных станций №№ 1 (2-й агрегат), 8(3), 15(1), 22(1) канала имени Каныша Сатпаева
123 970
Реконструкция основного технологического оборудования насосных станций №№ 1 (4), 6(3), 9(3), 19(3), 21(3) канала имени К. Сатпаева
510 855
Реконструкция Жартасского водохранилища Карагандинской области
1 292 462
Реконструкция и техническое перевооружение гидроузла Самаркандского водохранилища Карагандинской области. Разработка проектно-сметной документации
13 700
Кызылординская область
2 486 117
Реконструкция Арало-Сарыбулакского группового водопровода 1-ой очереди на участке Бердиколь-Саксаульск (с ПК 433+45 по ПК 601+03) Аральского района Кызылординской области. Корректировка в связи с заменой проектируемого водовода на две нитки.
232 465
Реконструкция Арало-Сарыбулакского группового водопровода от ВКС 23 (н.п. Акбай) до НС № 7 в Казалинском районе Кызылординской области
105 269
Реконструкция Арало-Сарыбулакского группового водопровода 1-ой очереди на участке Косаман-Бердиколь с ПК120+00 по ПК276+00 Аральского района Кызылординской области
92 098
Реконструкция магистрального водопровода Арало-Сарыбулакского группового водопровода 2-ой очереди на участке Арал-Аралкум Аральского района Кызылординской области
181 242
Реконструкция магистрального водовода Арало-Сарыбулакского группового водопровода 2-ой очереди на участке Аралкум-ст. Камышлыбаш Аральского района Кызылординской области
82 317
Проект подключения 8 аулов Райым, Ескура, Кызылжар, Шомишколь, Акшатау, Кумбазар, Бекбауыл, Укилисай Аральского района к Арало-Сарыбулакскому групповому водопроводу Кызылординской области
25 928
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС № 3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелинскому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС № 5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов
1 244 261
Разработка проектно-сметной документации «Реконструкция водозаборных скважин Жиделинского группового водопровода»
360
Разработка проектно-сметной документации «Реконструкция ЖГВ от насосной станции № 5 до н.п. Талаптан Шиелийского района Кызылординской области»
6 927
Разработка проектно-сметной документации «Реконструкция АСГВ от ВК 23 (н.п.Акбай) до Н.С. № 7 в Казалинском районе Кызылординской области»

2 803
«Қызылорда облысы Арал ауданы Арал-Аралқұм учаскесінде 2-ші кезектегі АСТСҚ қайта жаңарту» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 100
«Қызылорда облысы Арал ауданы Аққұлақ е.м. № 5 СС-нан № 9 СС-на дейін 3-ші кезекті АСТСҚ қайта жаңарту» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 661
«Қызылорда облысы Қазалы ауданы 2-кезектегі АСТСҚ-на қосу тармақтарын қайта жаңарту» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 686
Қызылорда облысының Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық имараттарын қайта жаңғырту (1-кезек). Қызылорда қаласындағы ПК-0-ден ПК-272-ге дейін
500 000
Павлодар облысы
1 406 084
Павлодар облысының Беловод топтық су құбырын реконструкциялау
1 290 555
Павлодар облысының Май ауданындағы Май топтық су құбырын қайта реконструкциялау құрылыстың 1-ші кезегі
115 529
Солтүстік Қазақстан облысы
5 108 019
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаев топтық су құбырын қайта жаңарту
94 500
Солтүстік Қазақстан облысының Булаев топтық су құбырын қайта жаңарту (ІІІ кезек, 1 іске қосу кешені)
1 154 244
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту
3 282 418
Солтүстік Қазақстан облысының Есіл топтық су құбырын қайта жаңартудың жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
50 136
«Булаев топтық су құбырын қайта жаңарту және Булаев топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
177 648
«Есіл топтық су құбырын қайта жаңарту және Есіл топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
25 700
«Преснов топтық су құбырын қайта жаңарту және Преснов топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
290 000
«Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту және Соколов топтық су құбырына қосылатын ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу» объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
33 373
Оңтүстік Қазақстан облысы
3 839 420
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ ауданындағы Тасты-Шу су құбырын қайта құру
9 447
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы негізгі каналдардағы су өлшегіш құрылыстарды автоматтандыруды, суды есепке алуды және су бөлгіштерді қайта құру
70 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық құрылыстарды кешенін қайта құру (бірінші кезек)

2 803
Разработка проектно-сметной документации «Реконструкция АСГВ 2-ой очереди на участке Аральск-Аралкум Аральского района Кызылординской области»
3 100
Разработка проектно-сметной документации «Реконструкция АСГВ 3-ей очереди от НС№ 5 до НС№ 9 н.п. Аккулак Аральского района Кызылординской области»
3 661
Разработка проектно-сметной документации «Реконструкция веток подключения АСГВ 2-ой очереди Казалинского района Кызылординской области»
5 686
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (1 очередь). ПК-0 по ПК-272 г. Кызылорда
500 000
Павлодарская область
1 406 084
Реконструкция Беловодского группового водопровода Павлодарской области
1 290 555
Реконструкция Майского группового водопровода Майский район Павлодарской области. 1 очередь строительства
115 529
Северо-Казахстанская область
5 108 019
Реконструкция Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
94 500
Реконструкция Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (III очередь, 1 пусковой комплекс)
1 154 244
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
3 282 418
Разработка проектно-сметной документации реконструкции Ишимского группового водопровода Северо-Казахстанской области
50 136
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция Булаевского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Булаевскому групповому водопроводу»
177 648
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция Ишимского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Ишимскому групповому водопроводу»
25 700
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция Пресновского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Булаевскому групповому водопроводу»
290 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключаемых к Соколовскому групповому водопроводу»
33 373
Южно-Казахстанская область
3 839 420
Реконструкция Тасты-Шуйского группового водопровода Сузакского района Южно-Казахстанской области
9 447
Реконструкция водомерных сооружений, автоматизации, водоучета и водораспределения на основных каналах Мактаральского района Южно-Казахстанской области
70 000
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе Южно-Казахстанской области, I-очередь

48 000
ОҚО Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық құрылыстарды кешенін қайта құру (екінші кезек)
159 774
ОҚО Шардара ауданы Шардара су қоймасындағы Арнасай бөгетінің гидротехникалық құрылыстарды кешенін қайта құру (үшінші кезек)
463 449
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы К-28 шаруааралық каналын және құрылыстарды қайта құру
23 966
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы магистральды ұзындығы 5,87 шм К-13 каналын К-13а - 0,32 шм, К-13-3 - 5,426 шм және К-13-6 - 12,297 шм тармақтарымен су есептеу және су бөлуді автоматтандыруымен қоса қайта құру
346 841
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы және Түркістан аудандарындағы Түркістан магистральды каналын ПК 496-дан ПК-888+27 аралығын қайта құру (II кезек)
636 562
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының Жетісай коллекторын және «К-21-2» каналын желілерімен қайта құру
164 088
Ташкент облысы және Сарыағаш және Қазығұрт аудандарындағы Республикааралық Үлкен Келес магистралды каналын ПК 0+00-ден ПК 957+00 дейінгі аралықта Р-1, Р-3, Р-15 таратушыларымен қайта құру (бірінші кезек)
763 864
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара су қоймасы бөгетінің сейсмикалық тұрақтылығын жоғарылату және қайта жаңарту. Жобалау–сметалық құжаттама әзірлеу
80 000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданындағы шаруашылық аралық К-26 каналын гидротехникалық құрылыстарымен суды бөлу және суды есептеуді автоматтандыруды енгiзумен қайта жаңарту. Жобалау–сметалық құжаттама әзiрлеу
5 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Дарбаза топтасқан су өткізгіштерінен Қошқарата ауылдық округінің елді мекендерін қосатын магистралды су аққыларының құрылысы
25 059
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданындағы «Ханым» республикааралық каналын қайта құру
30 025
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданындағы ПК0+00 нен ПК10+00 арасындағы Қараспан магистральды каналын қайта құру (бірінші кезек)
149
«Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының Сарыағаш топтық су құбырын сумен қамтамасыз ету үшін жақын жатқан елді мекендерді қосумен магистральды су құбырын салу» жұмыс жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
7 623
«Оңтүстiк Қазақстан облысы Шәуілдір топтық су құбырына қосылатын Отырар ауданының жақын елді мекендерiнің су құбыры желiлерiн жетiлдiру және қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу
2 073
«Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш топтық су құбырына қосылатын Сарыағаш ауданының жақын елдi мекендерiнің су құбыры желiлерiн, суды тазалау құрылымдарын жетiлдiру және қайта жаңарту» нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзiрлеу

48 000
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе Южно-Казахстанской области (2-очередь)
159 774
Реконструкция комплекса гидротехнических сооружений на Арнасайской плотине Шардаринского водохранилища в Шардаринском районе Южно-Казахстанской области (3-очередь)
463 449
Реконструкция межхозяйственного канала К-28 с сооружениями Махтаральского района Южно-Казахстанской области
23 966
Реконструкция магистрального канала К-13 протяженностью 5,87 км. с отводящими каналами: К-13а - 032 км., К-13-3 - 5,476 км., К-13-6 - 12,297 км. с автоматизацией водоучета и водораспределение в Мактаральском районе Южно-Казахстанской области
346 841
Реконструкция Туркестанского магистрального канала с ПК496 по ПК888+27 в Ордабасинском и Туркестанском районах Южно-Казахстанской области (II-очередь)
636 562
Реконструкция Жетысайского коллектора и канала «К-21-2» с сетями Мактаральского района Южно-Казахстанской области
164 088
Реконструкция БКМК с ПК0+0 по ПК957+00 с распределителями Р-1, Р-3 и Р-15 в Ташкентской области и Сарыагашском и Казыгуртском районах Южно-Казахстанской области (1-я очередь)
763 864
Реконструкция и повышение сейсмоустойчивости плотины Шардаринского водохранилища Южно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
80 000
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактаральском районе Южно-Казахстанской области. Разработка проектно-сметной документации
5 000
Строительство магистральных водоводов с подключением сельских населенных пунктов Кошкаратинского сельского округа от Дарбазинского группового водопровода Сарыагашского района Южно-Казахстанской области
25 059
Реконструкция Межреспубликанского канала «Ханым» в Сарыагашском районе Южно-Казахстанской области
30 025
Реконструкция магистрального канала «Караспан» с ПК00+00 по ПК10+00 Ордабасинского района Южно-Казахстанской области (1-ая очередь)
149
Разработка проектно-сметной документации рабочего проекта «Строительство магистрального водовода для подпитки Сарыагашского группового водопровода с подключением близлежащих сельских населенных пунктов Сарыагашского района Южно-Казахстанской области»
7 623
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция и модернизация систем водоснабжения ближайших населенных пунктов Отырарского района, подключаемых к Шаульдерскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области»
2 073
Разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция и модернизация водоочистных сооружений, водопроводных сетей населенных пунктов Сарыагашского района, подключаемых к Сарыагашскому групповому водопроводу Южно-Казахстанской области»

6 723 660
«Павлодар, Семей қалалары арқылы Ресей Федерациясының шекарасы (Омбыға қарай) - Майқапшағай (Қытай Халық Республикасына шығу)» автомобиль жолдары бойынша қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
5 636 520
26 000 000
30 000 000
«Көкшетау қаласы арқылы Астана - Петропавл» автожолының «Щучье - Көкшетау - Петропавл - Ресей Федерациясы шекарасы» учаскесі бойынша қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
6 000 000
8 500 000
7 411 000
Қостанай қаласын айналма жолын қоса «Астана - Қостанай - Челябинск» автожолы бойынша қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
1 958 738
2 000 000
«Орал, Ақтөбе, Қызылорда қалалары арқылы Ресей Федерациясының шекарасы (Самараға қарай) - Шымкент» автомобиль жолының «Ресей Федерациясы - Орал - Ақтөбе» учаскесі мен Ақтөбе қаласының айналма жолын қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
4 400 000
3 756 219
«Ақтау - Атырау» автожолының «Бейнеу - Ақтау» учаскесі бойынша қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
4 888 039
9 000 000
«Таскескен - Бахты (ҚХР шекарасы)» автожолы бойынша қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
2 085 000
2 493 100
«Астана - Теміртау» автожолы бойынша жобалық-ізденіс жұмыстары
1 000 000
«Қызылорда - Павлодар - Успенка - РФ шекарасы» автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
36 853
«Орал - Каменка - РФ шекарасы» автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
190 000
016
Сыртқы қарыздары республикалық бюджеттен бірлесіп қаржыландыру есебінен
24 533 034
23 149 795
797 500
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
24 533 034
23 149 795
797 500
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту
23 433 034
20 216 607
«Бейнеу-Ақтау-Түркіменстан шекарасы» автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалық-ізденіс жұмыстары
1 100 000
2 933 188
797 500
006
Әуе көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
4 631 420
005
Iшкі қаржыландыру көздерінен
4 631 420
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Жамбыл облысы
4 631 420
Тараз қаласының әуежайындағы жасанды ұшу-қону алаңы мен № 2 рульдік жолын қайта жаңарту
4 631 420
013
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында өткізу пункттерін салу
79 947
Өзгелер
79 947
Алматы облысында "Батыс Еуропа - Батыс Қытай" автомобиль жолдарында жаңа өткізу пунктін салу, жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
79 947
020
Су көлігі инфрақұрылымын салу және реконструкциялау
523 323
583 321
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шығыс Қазақстан облысы
523 323
583 321
Шүлбі шлюзінің кеме жүретін құтқару гидротехникалық құрылысын салу

6 723 660
Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автомобильной дороге «граница Российской Федерации (на Омск) -Майкапшагай (выход на Китайскую Народную Республику), через города Павлодар, Семипалатинск»
5 636 520
26 000 000
30 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге «Астана - Петропавловск, через город Кокшетау» на участке «Щучинск - Кокшетау - Петропавловск - граница Российской Федерации»
6 000 000
8 500 000
7 411 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге «Астана - Костанай - Челябинск» обходом г. Костанай
1 958 738
2 000 000
Реконструкция автодороги «граница Российской Федерации (на Самару) - Шымкент, через г. Уральск, Актобе, Кызылорду» на участке «граница Российской Федерации - Уральск - Актобе» и строительство обхода города Актобе
4 400 000
3 756 219
Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге «Актау - Атырау» на участке «Бейнеу - Актау»
4 888 039
9 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге «Таскескен - Бахты (граница КНР)»
2 085 000
2 493 100
Проектно-изыскательские работы по автомобильной дороге «Астана - Темиртау»
1 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Кызылорда - Павлодар - Успенка - граница РФ»
36 853
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги «Уральск - Каменка - гр. РФ.»
190 000
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
24 533 034
23 149 795
797 500
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
24 533 034
23 149 795
797 500
Реконструкция международного транзитного коридора «Западная Европа - Западный Китай».
23 433 034
20 216 607
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автодороги «Бейнеу - Актау - граница Туркменистана»
1 100 000
2 933 188
797 500
006
Строительство и реконструкция инфраструктуры воздушного транспорта
4 631 420
005
За счет внутренних источников
4 631 420
в том числе на инвестиционные проекты:
Жамбылская область
4 631 420
Реконструкция искуственной взлетно-посадочной полосы и рулежной дорожки № 2 в аэропорту города Тараз
4 631 420
013
Строительство пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан на автомобильных дорогах республиканского значения
79 947
Прочие
79 947
Разработка проектно-сметной документации, строительство нового пункта пропуска на автомобильной дороге «Западная Европа –Западный Китай» Алматинской области»
79 947
020
Строительство и реконструкция инфраструктуры водного транспорта
523 323
583 321
в том числе на инвестиционные проекты:
Восточно-Казахстанская область
523 323
583 321
Строительство судоходного защитного гидротехнического сооружения Шульбинского шлюза

402 279
583 321
Ертіс маңы ауданында кеме қатынасының қауіпсіздігін жоғарылату, нығайту және гидродинамикалық апаттың пайда болуы тәуекелдігін азайту мақсатында Бұқтырма шлюзін жабдықтау және құрылыстарды реконструкциялау және жаңғырту
59 485
Ертіс маңы ауданында кеме қатынасының қауіпсіздігін жоғарылату, нығайту және гидродинамикалық апаттың пайда болуы тәуекелдігін азайту мақсатында Өскемен шлюзін жабдықтау және құрылыстарды реконструкциялау және жаңғырту
61 559
13
Басқалар
13 161 342
10 821 708
7 342 043
233
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi
237 500
10 000 000
7 342 043
055
«Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
237 500
10 000 000
7 342 043
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Алматы қаласы
237 500
10 000 000
7 342 043
«ИТП» ААЭ инфрақұрылымын дамыту
237 500
10 000 000
7 342 043
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
764 628
764 628
007
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының бірыңғай ақпараттық-талдау жүйесін құру
764 628
764 628
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Өзгелер
764 628
764 628
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының бірыңғай ақпараттық-талдау жүйесін құру
764 628
764 628
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы
12 159 214
57 080
008
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау
12 159 214
57 080
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы
818 771
Ақмола облысының Целиноград ауданы Красноярка ауылының аумағында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру, қайта өңдеу және сату жөніндегі ауыл шаруашылығы кластері
818 771
Астана қаласы
11 340 443
57 080
Астана қаласындағы Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы Медициналық орталығының клиникалық-оңалту кешенін салу
10 774 569
«Қызылжар» мемлекеттік резиденциясы аумағындағы жылыжай (Қарағанды - Астана тасжолы, № 94)
136 601
«Астана қаласының Б. Момышұлы даңғылындағы көппәтерлі тұрғын үй»
280 814
Астана қаласындағы «Қызыл-Жар» мемлекеттік резиденциясы. Жылыжайды қайта жаңарту
88 038
Мичурино кентіндегі «Қызылжар» мемлекеттік резиденциясы. 3 автомобиль боксын салу
2 968
34 445
Мичурино кентіндегі «Қызылжар» мемлекеттік резиденциясындағы орманды суару жүйесі
28 904
«Қызылжар» мемлекеттік резиденциясы. Жабдығын ауыстырумен ТҚС1, ТҚС2-РУ-10/0,4 кВ қайта жаңарту
905
22 635
Астана қаласы, Мичурино кентіндегі «Қызылжар» мемлекеттік резиденциясы. Су жинау станциясы
1 182
«Астана қаласындағы ерекше қорғалатын «Үкімет үйі», Парламент ғимараттары кешені және Министрліктер үйі мен оған іргелес аумағының объектілерін техникалық нығайту» ЖСҚ әзірлеу

402 279
583 321
Реконструкция и модернизация сооружений и оборудования Бухтарминского шлюза с целью снижения риска возникновения гидродинамической аварии и повышения безопасности и надежности судоходства региона Прииртышья
59 485
Реконструкция и модернизация сооружений и оборудования Усть-Каменогорского шлюза с целью снижения риска возникновения гидродинамической аварии и повышения безопасности и надежности судоходства региона Прииртышья
61 559
13
Прочие
13 161 342
10 821 708
7 342 043
233
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
237 500
10 000 000
7 342 043
055
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»
237 500
10 000 000
7 342 043
в том числе на инвестиционные проекты:
Город Алматы
237 500
10 000 000
7 342 043
Развитие инфраструктуры СЭЗ «ПИТ»
237 500
10 000 000
7 342 043
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
764 628
764 628
007
Создание единой информационно-аналитической системы Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
764 628
764 628
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
764 628
764 628
Создание единой информационно-аналитической системы Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
764 628
764 628
694
Управление делами Президента Республики Казахстан
12 159 214
57 080
008
Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан
12 159 214
57 080
в том числе на инвестиционные проекты:
Акмолинская область
818 771
Сельскохозяйственный кластер по производству, переработке и реализации продукции животноводства на территории села Красноярка Целиноградского района Акмолинской области
818 771
Город Астана
11 340 443
57 080
Строительство клинико-реабилитационного комплекса Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан в городе Астане
10 774 569
Теплица на территории государственной резиденции в районе «Кызыл-Жар» по трассе Караганда-Астана, № 94
136 601
Строительство многоквартирного жилого дома по пр. Б. Момышулы в г. Астане
280 814
Государственная резиденция «Кызыл-Жар в г. Астане. Реконструкция теплицы
88 038
Государственная резиденция «Кызыл-Жар», п. Мичурино. Строительство 3-х автомобильных боксов
2 968
34 445
Поливочная система в старом лесу на резиденции «Кызыл Жар» в пос. Мичурино
28 904
Государственная резиденция «Кызыл-Жар». Реконструкция ТП 1,ТП2-РУ-10/0,4 кВ с заменой оборудования
905
22 635
Государственная резиденция «Кызыл-Жар», п. Мичурино в г. Астане. Станция водозабора.
1 182
Разработка ПСД «Техническая укрепленность особо охраняемых объектов «Үкімет Үйі», комплекса зданий Парламента и Дома Министерств и прилегающих к ним территорий в г. Астане»

13-2-қосымша
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілері үшін тауарлардың,
жұмыстардың және көрсетілетін қызметтердің қолжетімділігін
арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын
бөлу
мың теңге
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Шығыстар сомасы
оның ішінде:
гербицидтердің экономикалық қолжетімділігін арттыруға
егістік жұмыстарының экономикалық қолжетімділігін арттыруға
(Апорт сортты алма бағын отырғызуға)
Барлығы:

Приложение 13-2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2012 года № 1520
Распределение сумм целевых текущих трансфертов
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на повышение доступности товаров, работ и услуг для
субъектов агропромышленного комплекса
тыс. тенге
№ п/п
Наименование областей
Сумма расходов
в том числе:
на повышение экономической доступности гербицидов
на повышение экономической доступности садовых работ (для закладки яблоневых садов сорта Апорт)
Всего

77 000
5
Елдің кіші қалаларының кешенді дамуын зерттеу және оларды одан әрі дамыту бойынша ұсыныстарды әзірлеу
Орта және ұзақ мерзімді перспективада кіші қалаларды тұрақты дамуын қамтамасыз ету бойынша нұсқауларды әзірлеу үшін кіші қалаларды кешенді зерттеу қажеттілігінен туындап отыр.
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
57 000
6
Ауыл аумақтарын дамыту бөлігінде өңірлік саясатты жетілдіру
Қазақстан Республикасы экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің негізгі міндеті әлеуетті келешегі бар ауылдық аумақтарды дамытуды ынталандыруға, сонымен қатар экономикалық өсім орындарына (агломерациялар, облыс орталықтары және басқа да перспективалы қалалық аумақтар) ауыл тұрғындарын қайта қоныстандырудың мемлекеттік реттеуге бағытталған практикалық нұсқауларын әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

77 000
5
Изучение комплексного развития малых городов страны и выработка предложений по их дальнейшему развитию
В связи с необходимостью на сегодняшний день комплексного изучения малых городов для выработки рекомендаций по обеспечению их устойчивого развития в среднесрочной и долгосрочной перспективе
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001«Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения»
57 000
6
Совершенствование региональной политики в части развития сельских территорий
Выработка практических рекомендаций, направленных на стимулирование развития как потенциально перспективных сельских населенных пунктов, так и государственного регулирования переселения сельского населения в точки экономического роста (агломерации, областные центры и другие перспективные городские поселения)
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения»

50 000
7
Мемлекеттік органдармен өзара әрекет ету барысында пайда болатын бизнес шығындарын бағалау
2011 және 2012 жылдардағы жағдай бойынша ҚР заңнамасына сәйкес рұқсат беру рәсімдерін өту кезінде мемлекеттік органдармен өзара әрекет ету барысында пайда болатын әкімшілік іс-әрекеттерді орындауға байланысты жедел шығындардың жалпы көлемін анықтау
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 Өңірлік даму, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кәсіпкерлікті дамыту және жерді тиімді пайдалану мен және қорғауға жағдай жасау, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету саласындағы уәкілетті мемлекеттік органның қызметін үйлестіру жөніндегі қызметтер

50 000
7
Оценка издержек бизнеса, которые возникают в ходе взаимодействия с государственными органами
Выявление общего объема операционных издержек, связанных с выполнением административных действий, которые возникают в ходе взаимодействия с государственными органами при прохождении разрешительных процедур в соответствии с законодательством Республики Казахстан по состоянию на 2011 и 2012 годов
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО «Национальный аналитический центр»
001«Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения»

15 000
8
"Іскерлік ахуал" тәуелсіз рейтингін ендіру
Бизнес-ахуалдың даму деңгейі бойынша өңірлерді жүйелі бағалау және осы негізде Қазақстан Республикасында қазіргі "іскерлік ахуалды" жақсарту бойынша тәжірибелік нұсқауларды әзірлеу қажеттілігінен туындап отыр.
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
20 000
9
«Назарбаев Университеті» БАҚ-ның негізінде ШОБ топ-менеджментін оқыту
"ШОБ топ-менеджментін оқыту" шағын және орта бизнес кәсіпорындарының жоғары және орта звено басшылары үшін "Назарбаев Университеті" БАҚ Дьюк Университетімен (АҚШ) бірлесіп 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 301 "Бизнестің жол картасы - 2020" Бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысына сәйкес "Бизнестің жол картасы 2020" Бағдарламасының төртінші бағытының шеңберінде жүзеге асырылады.
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Назарбаев Университеті» ДБҰ
003 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті әлеуетті сауықтыру және күшейту
244 000
10
Инвестициялық негіздемелер
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дайындау бойынша инвестициялық негіздемелер әзірлеу
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Қазақ Суарнажоба» АҚ
026 «Инвестициялық негіздемелер әзірлеу»
2 847 970
11
Техникалық реттеу жүйесін реформалау
Қазақстан Республикасының құрылыс саласындағы нормативтік-техникалық және сметалық-нормативтік құжаттар әзірлеу (өңдеу)
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты» (ҚазҒЗҚСИ)»
021 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру»

15 000
8
Внедрение независимого рейтинга «Деловой климат»
«Деловой климат» станет надежным индикатором для отечественных предприятий, иностранных инвесторов и Правительства, которые смогут в реальном времени следить за мнением экономических агентов, их восприятием экономической ситуации и прогнозами на ближайшие периоды. С помощью данного инструмента на основании сводного индекса можно будет определить текущую ситуацию в регионах, существующие проблемы, эффективность действующих инструментов поддержки, а также провести ранжирование регионов
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по координации деятельности в области регионального развития, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, развития предпринимательства и создания условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения»
20 000
9
Обучение топ-менеджмента МСБ на базе АОО «Назарбаев Университет»
«Обучение топ-менеджмента МСБ» для руководителей высшего и среднего звена предприятий малого и среднего бизнеса проводится АОО «Назарбаев Университет» совместно с Университетом Дьюк (США) в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 301 «Об утверждении Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» в рамках четвертого направления Программы «Дорожная карта бизнеса-2020»
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АОО «Назарбаев Университет»
003 «Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»
244 000
10
Обоснование инвестиций
Разработка обоснований инвестиций по разработке систем водоснабжения и водоотведения
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО «Казахский Водоканалпроект»
026 «Разработка обоснований инвестиций»
2 847 970
11
Реформирование системы технического регулирования
Разработка (переработка) нормативно-технических и сметно-нормативных документов строительной отрасли Республики Казахстан
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО «Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры» (КазНИИСА)»
021 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»

1 846 344
12
Үлгі жобалар
Үлгі жобалар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты» (ҚазҒЗҚСИ)»
021 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру»
901 613
13
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы нормативтік-техникалық құжаттар
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы нормативтік-техникалық құжаттар әзірлеу (өңдеу)
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы» АҚ
021 «Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру»

1 846 344
12
Типовые проекты
Разработка типовых проектов
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО «Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры» (КазНИИСА)»
021 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»
901 613
13
Нормативно-технические документы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
Разработка (переработка) нормативно-технических документов в сфере жилищно-коммунального хозяйства
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО «Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства»
021 «Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности»

98 800
14
Әлеуметтік сала және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы объектілерінде энергия үнемдеу бойынша іс-шаралар
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілеріне энергетикалық зерттеулер және тұрғындармен түсіндіру-ақпараттық-насихаттау жұмыстарын жүргізу
Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы» АҚ
022 «Әлеуметтік саладағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы объектілерінде энергия үнемдеу шараларын жүргізу»

98 800
14
Мероприятия по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства
Проведение энергетического обследования объектов жилищно-коммунального хозяйства и разъяснительно-информационно-пропагандисткой работы с населением
Министерство регионального развития Республики Казахстан
АО «Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства»
022 «Проведение мероприятий по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства»

360 000
15
Мемлекеттік саясаттың басым салаларына ЭЫДҰ стандарттарын енгізу
Әлеуметтік-экономикалық дамудың, Қазақстан Республикасының қолданыстағы нормативтік құқықтық актілерінің ағымдағы жағдайын талдау; мемлекеттік саясаттың негізгі салаларында ЭЫДҰ стандарттарына қазақстандық заңнаманың сәйкестілігіне салыстырмалы талдау жүргізу; қазақстандық заңнаманы жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу; ЭЫДҰ стандарттарын енгізу бойынша мемлекеттік органдарға ұсынымдарды жүзеге асыруға қолдау көрсету; ЭЫДҰ Комитеттеріне ҚР енгізу бойынша ұсынымдар әзірлеу; ҚР-ның ЭЫДҰ-ға кіруі бойынша іс-шаралар жоспарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
«Ұлттық талдама орталығы» АҚ
001 «Мемлекеттің қызметін құқықтық қамтамасыз ету»

360 000
15
Внедрение стандартов ОЭСР в приоритетные сферы государственной политики
Анализ текущей ситуации социально-экономического развития, действующих нормативно-правовых актов Республики Казахстан; проведение сравнительного анализа на предмет соответствия казахстанского законодательства стандартам ОЭСР в ключевых сферах государственной политики; разработка рекомендаций по совершенствованию казахстанского законодательства; оказание содействия государственным органам в реализации рекомендаций по внедрению стандартов ОЭСР; разработка рекомендации по включению Республики Казахстан в Комитеты ОЭСР, разработка плана мероприятий по вступлению Республики Казахстан в ОЭСР
Министерство юстиции Республики Казахстан
АО «Национальный аналитический центр»
001 «Правовое обеспечение деятельности государства»

60 409
16
Cалалық (ведомстволық) функционалдық шолуларды өткізу
Мемлекеттік органдардың өкілеттіктерін және мемлекеттік басқарудың деңгейлерін неғұрлым айқын анықтау, сондай-ақ функцияларын жүзеге асыру үдерістерін жетілдіру үшін мемлекеттік басқарудың тиісті салаларындағы (аясындағы) саясаттың тиімділігін бағалау арқылы мемлекеттік органдардың қызметіне жүйелі түрде функционалдық шолу жүргізу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Ұлттық талдамалық орталық» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

60 409
16
Проведение отраслевых (ведомственных) функциональных обзоров
Проведение на системной основе функциональных обзоров деятельности государственных органов через оценку эффективности политики в соответствующих отраслях (сферах) государственного управления для более четкого определения полномочий государственных органов и уровней государственного управления, а также совершенствования процессов осуществления функций
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Национальный аналитический центр»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

35 440
17
Қазақстанның бәсекеге қабілеттілік деңгейін талдау
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігін әлсіз және күшті жақтарына мониторинг пен талдау өткізу және мемлекеттік органдардың қызметінде одан әрі практикалық пайдалану үшін ұсыныстарды әзірлеу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

35 440
17
Анализ уровня конкурентоспособности Казахстана
Проведение мониторинга и анализа сильных и слабых сторон конкурентоспособности национальной экономики и выработка рекомендаций с последующим практическим применением их в деятельности государственных органов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

37 507
18
Орталық мемлекеттік органдар мен жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды талдамалық сүйемелдеу
Мемлекеттік органдардың қызметінің тиімділігін бағалау жүйесінің барлық бағыттарын іске асыруды сапалы сараптамалы сүйемелдеуді қамтамасыз ету
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

37 507
18
Аналитическое сопровождение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Обеспечение качественного экспертного сопровождения реализации всех этапов Системы оценки эффективности деятельности госорганов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

94 374
19
Қазақстан Республикасының инвестициялық процестерін басқару жүйесін экономикалық талдау және сүйемелдеу
Зерттеудің мақсаты Қазақстан Республикасының өндірістік қуаттарын оңтайлы орналастырудың 2015 жылға дейінгі схемасын өзектендіру болып табылады (2009 жылғы 15 мамырдағы "Hұp Отан" ХДП XII кезектен тыс съезінде Мемлекет басшысы берген тапсырманы орындау мақсатында)
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

94 374
19
Экономический анализ и сопровождение Системы управления инвестиционными процессами Республики Казахстан
Целью исследования являются актуализация Схемы рационального размещения производственных мощностей Республики Казахстан до 2015 года (разработанной во исполнение поручения Главы государства, данного 15 мая 2009 года на XII внеочередном съезде Народно-демократической партии "Hуp Отан") и анализ инвестиционной политики Казахстана
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

15 000
20
Макроэкономикалық модельдеу және болжамдау құралдарын жетілдіру
DSGE жалпы тепе-теңдік динамикалық-стахостикалық үлгісін жетілдіру бойынша ұсынысты жүзеге асыру және салааралық тепе-теңдікті (СТТ) бастапқыда қолданылған болжамдаудың қойылған алгоритмдерін жетілдіру үлгілері, үлгілеудің параметрлерін жаңарту және кеңейту жолымен үлгілеудің ауыспалы көрсеткіштерін кеңейту
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

15 000
20
Совершенствование инструментария макроэкономического моделирования и прогнозирования
Выработка рекомендаций по совершенствованию динамической-стохастической модели общего равновесия DSGE и модели межотраслевого баланса (МОБ) путем обновления и расширения параметров моделей, используемых в качестве исходных, совершенствованию заложенных алгоритмов прогнозирования, расширению перечня моделируемых переменных
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

20 000
21
Қазақстан экономикасы үшін сыртқы тәуекелдер мен қауіптерді анықтай отырып, қазақстандық және әлемдік экономика, әлемдік қаржы жүйесі, әлемдік тауар нарықтары дамуының ағымдағы үрдістерін зерттеу
Әлемдік және Қазақстан экономикасының күн сайынғы, апта сайынғы, ай сайынғы және тоқсан сайынғы мониторингін қамтамасыз ету, Қазақстан экономикасындағы қауіптерді жедел анықтауға, сондай-ақ Қазақстан экономикасына қауіптердің теріс әсері күшейген жағдайда нақты нұсқауларды дайындауға, әлемде және елде болып жатқан экономикалық жағдайларға ғылыми-негізделген бағалауды әзірлеуге мүмкіндік береді
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

20 000
21
Исследование текущих тенденций развития казахстанской и мировой экономики, мировой финансовой системы, мировых товарных рынков с выявлением внешних рисков и угроз для экономики Казахстана
Обеспечение ежедневного, еженедельного, ежемесячного и ежеквартального мониторинга показателей мировой экономики и экономики Казахстана, что позволит оперативно выявлять риски для экономики Казахстана, также разрабатывать научно-обоснованную оценку происходящих экономических событий в мире и стране, в случае усиления негативного влияния рисков на экономику Казахстана выработать конкретные рекомендации
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

45 000
22
Қазақстанның Бірыңғай экономикалық кеңістіктің қызмет ету жағдайындағы әлеуметтік-экономикалық саясаты
Елдердің даму үрдістерін түсіну – БЭК әріптестік бойынша және тұрақсыздық кезеңіндегі экзогендік факторлардың макроэкономикалық қауіптерін есепке алу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

45 000
22
Социально-экономическая политика Казахстана в условиях функционирования Единого экономического пространства
Понимание дальнейшей динамики развития стран – партнеров по ЕЭП и учет возможных макроэкономических рисков в условиях нестабильности экзогенных факторов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

40 000
23
Жалпы ел және өңірлер бойынша 2020 жылға дейінгі ахуал болжамын құрып, өңірлердің демографиялық ахуалын, әлеуметтік-экономикалық жағдайын ескере отырып, кадрлар қажеттілігін айқындау әдістемесін әзірлеу
Зерттеудің мақсаты Қазақстанның экономикасына кадрлардың қажеттілігін айқындау және болжамдау әдістемесін әзірлеу, оның ішінде кадрлар қажеттілігіне жыл сайынғы бағалау жүргізу болып табылады. Кадрлар қажеттілігін айқындау және болжамдау әдістемесін әзірлеуде демографиялық жағдайды, аймақтардың әлеуметтік-экономикалық жағдайын ескереді, сонымен қатар елдер және аудандар бойынша жалпы 2030 жылға дейін жағдайларды болжамдауды құрайды
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

40 000
23
Разработка методики определения потребности в кадрах с учетом демографической ситуации, социально-экономического положения регионов с составлением прогноза ситуации до 2020 года в целом по стране и регионам
Целью исследования является является разработка методики определения и прогноза потребности в кадрах экономики Казахстана, в том числе по проведению ежегодной оценки потребности в кадрах.
Разрабатываемая методика определения и прогноза потребности в кадрах будет учитывать демографическую ситуацию, социально-экономическое положение регионов, а также содержать прогноз ситуации до 2030 года в целом по стране и регионам
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001«Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

22 500
24
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының іске асырылуын мониторингілеуді сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу
Ресурстарды тиімді пайдалануды, жоспарланған іс-шараларды орындауды, жоспарланған нысаналы индикаторларға қол жеткізуді зерттеу мен талдау үшін ақпаратты тұрақты жинау арқылы стратегиялық және бағдарламалық құжаттардың іске асырылуын талдау
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

22 500
24
Экспертно-аналитическое сопровождение мониторинга реализации документов Системы государственного планирования
Анализ реализации стратегических и программных документов посредством регулярного сбора информации для изучения и анализа эффективного использования ресурсов, выполнения запланированных мероприятий, достижения запланированных целевых индикаторов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

57 000
25
Қазақстан Республикасы заңдарының жобаларына ғылыми экономикалық сараптама
Ғылыми сараптама жүргізу ережелеріне сәйкес Қазақстан Республикасы заңдарының жобаларына ғылыми экономикалық сараптаманы жүзеге асыру
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

57 000
25
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан
Проведение научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан в соответствии с Правилами проведения научной экспертизы
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

168 560
26
Қазақстанның әлемнің ең дамыған 30 мемлекетінің қатарына кіруі жөніндегі тұжырымдамасын әзірлеу
Зерттеудің тақырыбы: 2050 жылға қарай Қазақстанның ең дамыған 30 мемлекет қатарына кіруді қамтамасыз ететін Концепцияны әзірлеу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

168 560
26
Разработка Концепции вхождения в 30-ку развитых стран мира
Цель исследования: разработка Концепции, обеспечивающей вхождение Казахстана к 2050 году в число 30-ти развитых государств мира
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001«Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

510 000
27
Перспективалы ұлттық кластерлер бойынша Жол карталарын қалыптастыру әдіснамасын әзірлеу
Әлемдік үрдістерді ескере отырып перспективалы ұлттық кластерлер бойынша Жол карталарын қалыптастыру әдіснамасын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

510 000
27
Разработка методологии формирования Дорожных карт по перспективным национальным кластерам
Разработка методики формирования Дорожных карт по перспективным национальным кластерам с учетом мировых тенденций
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

30 000
28
Қазақстан Республикасы үшін перспективалы болып табылатын Еуразиялық интеграцияны одан әрі дамытудың бағыттарын айқындау бойынша ұсынымдарды әзірлеу
Еуразиялық экономикалық одақты қалыптастыру шеңберінде интеграцияны одан әрі дамыту бойынша ұсынымдарды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

30 000
28
Выработка рекомендаций по определению перспективных дел Республики Казахстан, направлений дальнейшего развития евразийской интеграции
Разработка рекомендаций по дальнейшему развитию интеграции в рамках формирования Евразийского экономического союза
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

40 000
29
Қазақстан Республикасының 2030 жылға дейінгі әлеуметтік дамуының жалпыұлттық тұжырымдамасы жобасы бойынша тұжырымдамаларды әзірлеу
2030 жылға дейінгі әлеуметтік дамудың жалпыұлттық тұжырымдамасы әлеуметтік мемлекеттің қазақстандық моделі мен оның негізгі принциптері көрінісін, елдің әлеуметтік жаңғыруының стратегиялық бағыттарын, 2030 жылға дейінгі әлеуметтік сала дамуын көрсететін мақсатты индикаторларды және оларға жету бойынша стратегиялық әрекеттерді айқындау қажет.
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
АҚ «Ұлттық Талдамалық Орталығы»
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

40 000
29
Разработка рекомендаций к проекту Общенациональной концепции социального развития Республики Казахстан до 2030 года
В проекте Общенациональной концепции социального развития Республики Казахстан до 2030 года будут обозначены видение казахстанской модели социального государства и ее основные принципы, стратегические направления социальной модернизации страны, целевые индикаторы, отражающие развитие социальной сферы до 2030 года и стратегию действий по их достижению
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Национальный аналитический центр»
001«Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

22 500
30
Қазақстанның ДСҰ-ға кіруі шеңберінде келіссөздер позицияларын әзірлеген кезде консультациялық қолдау көрсету
Қазақстанның ДСҰ-ға кіруі, барлық мәселелердің аясы бойынша талдамалық сүйемелдеу, атап айтқанда Қазақстанның ДСҰ-ға кіруі жөніндегі Жұмыс тобы Баяндамасының жобасын дайындау шеңберінде көпжақты сияқты екіжақты деңгейдегі келіссөздерді сүйемелдеу бойынша зерттеулер.
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

22 500
30
Оказание консультационной поддержки при разработке переговорных позиций в рамках вступления Казахстана в ВТО
Исследования по вступлению Казахстана в ВТО, аналитическому сопровождению по всему спектру вопросов, в частности в рамках подготовки проекта доклада рабочей группы по вступлению Казахстана в ВТО, сопровождению в переговорах, как на многостороннем, так и на двустороннем уровне
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Центр развития торговой политики»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

184 000
31
Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістігінің құқықтық базасын дамыту бойынша ұсынымдар әзірлеу
Ұлттық мүдделерді ескере отырып КО мен БЭК шеңберіндегі құжаттардың жобаларын әзірлеу және мазмұндық жағынан толықтыру бойынша ұсынымдар әзірлеу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

184 000
31
Выработка рекомендаций по развитию правовой базы Таможенного союза и Единого экономического пространства Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации
Выработка рекомендаций по разработке и содержательному наполнению проектов документов в рамках ТС и ЕЭП с учетом национальных интересов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Центр развития торговой политики»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

174 000
32
ДСҰ, Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістік шеңберінде қабылданатын міндеттемелерді ескере отырып сауда-экономикалық ынтымақтастықты дамыту бойынша ұсыныстар мен ұсынымдар әзірлеу
Үшінші елдер сияқты ТМД елдерімен Қазақстандық өнімді ілгерілетуге бағытталған еркін сауда аймақтарын құру бойынша келіссөздер барысында келіссөздер ұстанымын әзірлеу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
159 550
33
Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістік мәселелері бойынша Алқа мәжілістеріне, Комиссия Кеңесіне, Комиссия Алқасы жанындағы консультативтік органдардың мәжілістеріне материалдар бойынша ұстанымдарды қалыптастырған кезде консультациялық қолдау
Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістік мәселелері бойынша Алқа мәжілістеріне, Комиссия Кеңесіне, Комиссия Алқасы жанындағы консультативтік органдардың мәжілістеріне материалдар бойынша ұстанымдарды қалыптастырған кезде консультациялық қолдау жөніндегі мемлекеттік тапсырысты орындау
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Сауда саясатын дамыту орталығы» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
102 038
34
Ұзақ мерзімді кезеңде концессиялық міндеттемелерді есепке алу әдіснамасы
Қазақстан Республикасында жеке меншік әріптестік шарттарының жаңа түрлерін енгізуге бағытталған МЖӘ шарттарын жасау рәсімдері мен тетіктерін, Қазақстан Республикасының заңға тәуелді нормативтік құқықтық актілерін жетілдіру
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
13 475
35
Мемлекеттік-жеке меншік әріптестік саласында заңнаманы жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу
МЖӘ дамыту туралы заң жобасы бойынша ұсыныстарды әзірлеу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
40 000
36
МЖӘ-ні өңірлерде ілгерілетуде жергілікті атқарушы органдарға әдіснамалық көмек көрсету
Зерттеулер жүргізу кезінде мынадай іс-шаралар:
- 8 өңірде «далалық» зерттеулер өтеді, олар:
Маңғыстау облысы, Атырау облысы, Шығыс Қазақстан облысы, Жамбыл облысы, Оңтүстік Қазақстан облысы, Ақтөбе облысы, Алматы облысы және Алматы қаласы;
- өңірлік жұмыстардың қорытындысында негізделген, МЖӘ-ні өңірлерде ілгерілетуде әдіснамалық ұсыныс әзірлеу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»

174 000
32
Выработка предложений и рекомендаций по развитию торгово-экономического сотрудничества с учетом обязательств принимаемых в рамках ВТО, Таможенного союза и Единого экономического пространства
Выработка переговорной позиции в ходе переговоров по созданию зон свободной торговли как с третьими странами, так и странами СНГ, направленных на продвижение казахстанской продукции
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Центр развития торговой политики»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»
159 550
33
Консультационная поддержка при формировании позиций по материалам к заседаниям Коллегии, Совета Комиссии, заседаниям консультативных органов при Коллегии Комиссии по вопросам Таможенного союза и Единого экономического пространства
Выполнение государственного задания по консультационной поддержке при формировании позиций по материалам к заседаниям Коллегии, Совета Комиссии, заседаниям консультативных органов при Коллегии Комиссии по вопросам Таможенного союза и Единого экономического пространства
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Центр развития торговой политики»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»
102 038
34
Методология учета концессионных обязательств в долгосрочном периоде
Совершенствование процедур и механизмов заключения договоров ГЧП, подзаконных нормативных правовых актов Республики Казахстан, направленное на внедрение новых видов договоров государственно- частного партнерства в Республике Казахстан
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Казахстанский центр государственно-частного партнерства»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»
13 475
35
Выработка рекомендаций по совершенствованию законодательства в сфере государственно-частного партнерства
Подготовка рекомендации по проекту Закона о развитии ГЧП
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Казахстанский центр государственно-частного партнерства»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»
40 000
36
Оказание практической помощи местным исполнительным органам в продвижении ГЧП в регионах
В ходе проведения исследований, будут осуществляться следующие мероприятия:
- «полевые» исследования в 8 регионах, которые включают в себя: Мангыстаускую область, Атыраускую область, Восточно-Казахстанскую область, Жамбылскую область, Южно-Казахстанскую область, Актюбинскую область, Алматинскую область, г. Алматы.
- разработка методологических рекомендаций по продвижению механизмов ГЧП, основанных на результатах региональной работы
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Казахстанский центр государственно-частного партнерства»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»

35 518
37
Әр түрлі кезеңдерге арналған концессиялық жобалардың құжаттарын әзірлеу бойынша ұсынымдар
Мемлекеттік органдарға әдіснамалық көмек көрсетуге бағытталған концессиялық жобаларды әзірлеу және іске асыру жөніндегі ұсынымдарды жасау
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
60 458
38
Жаңа бюджеттік саясат тұжырымдамасы шеңберінде бюджеттік инвестицияларды жоспарлау, қарау және іріктеу тәсілдерін жетілдіру
Инвестициялық жобалардың әр түрлі типтеріне қойылатын талаптарды саралау жолымен бюджет үдерісін жетілдіру, сонымен қатар инвестициялық жобалар құнының қымбаттау тәуекелін азайту бойынша ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы» АҚ
001 «Экономика және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер»
30 549
39
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер
Құпия
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
005 «Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер»
47 823
40

35 518
37
Рекомендации по подготовке документов концессионных проектов на различных этапах
Выработка рекомендаций по подготовке и реализации концессионных проектов, направленных на оказание методологической помощи государственным органам
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Казахстанский центр государственно-частного партнерства»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»
60 458
38
Совершенствование подходов к планированию, рассмотрению и отбору бюджетных инвестиций в рамках концепции новой бюджетной политики
Выработка рекомендаций по совершенствованию бюджетного процесса путем градации требований к различным типам инвестиционных проектов, а также по минимизации рисков удорожания инвестиционных проектов
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Казахстанский центр государственно-частного партнерства»
001 «Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления»
30 549
39
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
Секретно
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
005 «Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации»
47 823
40

2013 - 2018 жылдарға арналған ЭКСПО-2017 халықаралық мамандандырылған көрмесін ұйымдастыру және өткізудің Ұлттық жоспарының іске асыру бойынша қызметтер
- көрмені сәтті ұйымдастыруға бағытталған негізгі іс-әрекеттерді сипаттайтын, сонымен қатар, олардың орындалу мерзімін белгілейтін Тіркеу дерекнамасының әр бөлімі бойынша жоспарлар жинағын, стратегиялар мен бағдарламалар әзірлеуді;
- көрмені әрі қарай қолдану және табысты өткізу үшін ЭКСПО халықаралық көрмелерін ұйымдастыру және өткізудің халықаралық тәжірибесін демеуді;
- шетелдік туристтер үшін елдің позитивті имиджін қалыптастыруды;
- Астана қаласының төңірегінде туризмді дамыту көрмесін өткізу кезінде шетелдік қонақтарды Қазақстанның тарихы мен халқының тұрмыс-тіршілігімен таныстыруды;
- көрмені тану және басқалары үшін Тіркеу дерекнамасын енгізгеннен кейін тіркеу жарнасын төлеуді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ
009 «Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша қызмет көрсетулер»

Услуги по реализации мероприятий Национального плана организации и проведения Международной специализированной выставки ЭКСПО-2017 на 2013 - 2018 годы
Обеспечение:
- разработки свода планов, программ и стратегий по каждому разделу Регистрационного досье, описывающего основные действия, направленные на успешную организацию выставки, а также устанавливающего сроки их исполнения;
- изучения международного опыта организации и проведения международных выставок ЭКСПО для дальнейшего применения и успешного проведения выставки;
- создания позитивного имиджа страны в глазах иностранных туристов;
- ознакомления с историей и бытом народов Казахстана зарубежных туристов во время проведения выставки развития туризма в окрестностях города Астаны;
- оплаты регистрационного взноса после внесения Регистрационного досье для признания выставки и т.д.
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»
009 «Услуги по организации международных имиджевых выставок»

2 328 396
41
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 көрме кешенінің құрылысына ТЭН әзірлеу
Астана қаласындағы ЭКСПО-2017 көрме кешенінің құрылысына ТЭН әзірлеу
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ
009 «Халықаралық имидждік көрмелерді ұйымдастыру бойынша қызмет көрсетулер»
300 000
42
Астана экономикалық форумын өткізу
VI Астана экономикалық форумын ұйымдастыру және өткізу
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеу институты» АҚ
016 «Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

2 328 396
41
Разработка ТЭО на строительство выставочного комплекса Экспо-2017, в городе Астане
Разработка ТЭО «Строительство выставочного комплекса Экспо-2017, в городе Астане»
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»
009 «Услуги по организации международных имиджевых выставок»
300 000
42
Проведение Астанинского экономического форума
Организация и проведение VI Астанинского экономического форума
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
016 «Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического форума»

386 000
43
Ең төменгі әлеуметтік стандарттарды ендіру бойынша жалпы әдістемелік тәсілдерді анықтау
Қазақстандық қоғамның заманауи әлеуметтік-экономикалық жаңғыртылуының мәтінінде мемлекеттік ең төменгі әлеуметтік стандарттарды кешенді зерттеу және ең төменгі әлеуметтік стандарттарды ендіру бойынша жалпы әдістемелік тәсілдерді, сондай-ақ азаматтардың ең төменгі әлеуметтік стандарттармен қамтамасыз етілу ережесі мен мөлшерлерін жете дайындау
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
«Экономикалық зерттеулер институты» АҚ
147 «Қазақстан Республикасын әлеуметтік жаңғырту шеңберінде зерттеулер жүргізуді қамтамасыз ету»

386 000
43
Определение общих методологических подходов по внедрению минимальных социальных стандартов
Комплексное исследование государственных минимальных социальных стандартов в контексте современной социально-экономической модернизации казахстанского общества и разработка общих методологических подходов по внедрению минимальных социальных стандартов, а также норм и нормативов обеспечения граждан минимальными социальными стандартами
Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АО «Институт экономических исследований»
147 «Обеспечение проведения исследований в рамках социальной модернизации Республики Казахстан»

26 087
44
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» мамандандырылған білім беру ұйымдарындағы білім беру және тәрбиелеу қызметтері
Жеке оқу жоспарлары мен авторлық бағдарламалардың негізінде жаратылыстану-математикалық бағыттағы эксперименталды оқу бағдарламаларын қолдана отырып, білім беру қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ
009 «Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу»

26 087
44
Образовательные и воспитательные услуги в специализированных организациях образования «Назарбаев Интеллектуальные Школы»
Предоставление образовательных услуг с применением экспериментальных учебных программ с естественно-математическими направлениями на основе индивидуальных учебных планов и авторских программ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО «Назарбаев Интеллектуальные Школы»
009 «Обучение и воспитание одаренных детей»

1 295 953
45
Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесі үшін оқытушылар мен менеджерлердің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Халықаралық сарапшыларды тарта отырып, оқытушылар мен менеджерлердің біліктілігін арттыруды ұйымдастыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» АҚ
023 «Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау»

1 295 953
45
Услуги по повышению квалификации преподавателей и менеджеров для системы технического и профессионального образования
Услуги по организации повышения квалификации преподавателей и менеджеров с привлечением международных экспертов
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Холдинг «Кәсіпқор»
023 «Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций образования»

319 373
46
Білім беру қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес үздіксіз біліктілікті арттырудың тиімді моделін құру жолымен білім беру қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтерді ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Өрлеу» ұлттық біліктілікті арттыру орталығы» АҚ
023 «Мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау»

319 373
46
Услуги по повышению квалификации работников образования
Предоставление услуг по повышению квалификации работников образования путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Национальный центр повышения квалификации «Өрлеу»
023 «Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций образования»

12 202 307
47
2013 жылы балаларға ерте білім беру және күту бойынша зерттеу жүргізу бойынша қызметтер
2013 жылы балаларға ерте білім беру және күту бойынша зерттеу жүргізу, оның ішінде жарна төлеу, құжаттамалық және ресурстық қолдау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

12 202 307
47
Услуги по проведению исследования по раннему образованию и уходу за детьми в 2013 году
Проведение исследования ОЭСР по раннему образованию и уходу за детьми в 2013 году, в том числе оплата взноса, документационная и ресурсная поддержка
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр»
033 «Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования»

97 100
48
2013 жылы ЭЫДҰ-ның «Мектептердегі ресурстарды пайдаланудың тиімділігі» атты зерттеуге қатысудың кезеңін өткізу бойынша қызметтер
Білім саласындағы саясаттың қалыптасу процесін жетілдіру, ресурстарды мектеп қызметінде пайдаланудың тиімді жүйесін құру, сондай-ақ білім көрсеткіштерін жақсарту
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

97 100
48
Услуги по проведения этапа исследования ОЭСР «Эффективность использования ресурсов в школах» в 2013 году
Совершенствование процесса формирования политики в сфере образования, создание эффективной системы использования ресурсов в деятельности школ, а также улучшение образовательных показателей
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр»
033 «Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования»

63 400
49
2013 жылы техникалық және кәсіптік білім беру бойынша халықаралық зерттеуге қатысудың кезеңін өткізу бойынша қызметтер
2013 жылы техникалық және кәсіптік білім беру бойынша халықаралық шолуын өткізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Ақпараттық-талдау орталығы» АҚ
033 «Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау және білім сапасына сырттай бағалау жүргізу»

63 400
49
Услуги по проведению Международного обзора ОЭСР по техническому и профессиональному образованию в 2013 году
Проведение Международного обзора ОЭСР по техническому и профессиональному образованию в 2013 году
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Информационно-аналитический центр»
033 «Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан и проведение внешней оценки качества образования»

60 300
50
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару, оларға қызмет көрсету және білім беру гранттары бойынша ауылдық квота шеңберінде білім алған Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары түлектерін ауылдық жерлерде жұмысқа орналастыруды қадағалауды жүзеге қамтамасыз ету қызметтері
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару, оларға қызмет көрсетуді ұсыну, білім беру гранттары бойынша ауылдық квота шеңберінде білім алған Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары түлектерін ауылдық жерлердегі білім беру және медициналық ұйымдарда жұмысқа орналастыруды, жас мамандардың қарызды еңбекпен өтеу бойынша міндеттерін орындауын қадағалаумен қамтамасыз ету қызметтері
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
050 «Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу»

60 300
50
Услуги по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты
Предоставление услуг по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты, в организации образования и медицинские организации, расположенные в сельской местности и исполнения молодыми специалистами обязанности по отработке в сельской местности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Финансовый центр»
050 «Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов»

133 094
51
Ғылыми зерттеулердің бағдарламалары мен жобаларын орындау бойынша қызмет көрсету
Түркі мәдени кешенінің қалыптасуы тұрғысынан ежелгі түріктердің монументалды және декоративті қолданбалы өнерін зерделеу; Түркі халықтары мен мемлекеттерінің тарихи-мәдени мұрасы және ықпалдасу процестері
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитеті
«Түркі академиясы» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

133 094
51
Предоставление услуг по выполнению программ и проектов научных исследований
Изучение монументального и декоративного прикладного искусства древних тюрков в контексте формирования тюркского культурного комплекса; историко - культурное наследие и интеграционные процессы тюркских народов и государств
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки )
НАО «Тюркская академия»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

373 712
52
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыру ұсынылатын ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламаларды жүргізуді ұйымдастыру жөніндегі қызметтер, сондай-ақ ұлттық ғылыми кеңестердің жұмысын ұйымдастыру
Сарапшыларды іздеу және тарту, қолданыстағы заңнаманың талаптарына сәйкес шарт шеңберінде жүргізілген мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптамалар бойынша құжаттарды қалыптастыру. Сарапшыларға және басқа қызметкерлерге еңбекақы төлеу, жүргізілетін жұмыстардың/көрсетілетін қызметтердің нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламалардың, шетелдік және отандық сарапшылардың, сараптамалық қорытындылардың дерекқорын қалыптастыру. Ғылыми-техникалық сараптама әдіснамасын жетілдіру жөнінде ғылыми-талдамалық жұмыстар жүргізу. Ұлттық ғылым кеңесі мүшелеріне сыйақы төлеу, олардың іссапарлық шығыстарын өтеу, орындалған ғылыми жұмыстардың мониторингі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама ұлттық орталығы» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

373 712
52
Услуги по организации проведения государственной научно-технической экспертизы научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, предлагаемых к финансированию из государственного бюджета, а также организация работы национальных научных советов
Поиск и привлечение экспертов, формирование документов по проведенным в рамках договора государственным научно-техническим экспертизам в соответствии с требованиями действующего законодательства. Оплата труда экспертов и других работников, мониторинг результативности проводимых работ/услуг. Формирование банков данных научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, зарубежных и отечественных экспертов и экспертных заключений. Проведение научно-аналитических работ по усовершенствованию методологии научно-технической экспертизы. Оплата вознаграждения членам ННС, оплата их командировочных расходов, мониторинг выполнения научных работ
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки )
АО «Национальный центр государственной научно-технической экспертизы»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

1 473 352
53
Инновациялар мен патенттер дерекқорын құру
Әлеуметтік тартымды ғылыми әзірлемелер алабына инвесторлардың (қорлардың, банктердің және басқа қаржы ұйымдарының), даму институттарының, технологиялар трансфері ұйымдарының, инноваторлардың, ғалымдар мен басқа да мүдделі адамдардың жетімділігін қамтамасыз ету арқылы ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруға және инновациялық кәсіпкерлікті дамытуға көмектесу үшін инновациялар мен патенттер дерекқорын құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі (Ғылым комитеті)
«Ұлттық ғылыми-техникалық ақпарат орталығы» АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

1 473 352
53
Создание базы данных инноваций и патентов
Создание базы данных инноваций и патентов для содействия коммерциализации результатов научно-технической деятельности и развитию инновационного предпринимательства путем обеспечения доступа инвесторов (фондов, банков, и других финансовых организаций), институтов развития, организаций трансфера технологий, инноваторов, ученых и других заинтересованных лиц к массиву коммерчески и социально привлекательных научных разработок
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АО «Национальный центр научно-технической информации»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

73 425
54
Бекіре балықты өсірудің аквамәдени технологиясын әзірлеу және құрылғыларды дайындау
Жетілдірілген технологиялар мен жаңа технологиялар шешімі негізінде қара уылдырық пен бекіре ет бойынша тұйық сумен қамтылу жағдайында бекіре балықтың ғылыми-технологиялық өнеркәсіптік аквамәдениеттік кешенін құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
"Парасат" ұлттық ғылыми-технологиялық холдингі" АҚ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»
1 335 000
55

73 425
54
Разработка аквакультурной технологии выращивания осетровых рыб и изготовление оборудования
Создание научно-технологического промышленного аквакультурного комплекса осетровых пород рыб в условиях замкнутого водообеспечения по производству черной икры и осетрового мяса на основе усовершенствованных технологий и новых технологических решений
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Национальный научно-технологический холдинг «Парасат»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»
1 335 000
55

2014 - 2016 жылдарға арналған энергия тиімділігі және энергия үнемдеу, балама энергия және қоршаған ортаны қорғау саласындағы зерттеулер мен әзірлемелер
Кейіннен Қазақстан жағдайында пайдалану мақсатында дербес энергия жүйелерінде қолдану үшін сарқылмайтын энергияны тасымалдау және сақтау бойынша заманауи технологияларды зерттеу. Сарқылмайтын энергетиканы қолдану арқылы эксперименталды дербес энергия жүйесін құру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»
29 761
56
Қазақстан Республикасында биомедициналық индустрия негіздерін құру үшін трансляциялық және персоналдандырылған медицинаны дамыту
Вирусты репликондардың құрамында модельді және өзекті адам белоктарының интеграцияланған гендерімен вирусты векторларды жасау. Mycobacterium tuberculosis in vitro белоктарының репарациялық белсенділігін зерделеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»
90 014
57
НУ-Беркли заттардың, перспективалық материалдар мен энергия көздерінің күрделі жағдайларын зерттеудің стратегиялық бағдарламасы
Әзірленген импульсті жоғары энергетикалық магнетрондық эксперименталдық қондырғы арқылы жұқа наноқұрылымдық пленкаларды өсіру және бейнелеу саласында зерттеулер
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»
30 225
58
Сапалы ұзақ өмір сүрудің ғылыми негіздері және 2011 – 2014 жылдарға арналған геронтоинжинирингтің инновациялық технологияларын әзірлеу:
1. Ішек микробиомасы және оның Қазақстанда денсаулыққа және қартаюға әсері.
2. Толық геномды секвенирлеудің негізінде қазақтардың генетикалық сипаттамасы.
1. Ішек микробиомасын қазақстандық популяцияда әртүрлі жас топтарында зерттеу, ішек микробиомасы компоненттерінің және денсаулықпен және қартаюмен байланысының ерекшеліктерін анықтау.
2. Толық геномды секвенирлеудің негізінде қазақтардың генетикалық сипаттамасы. Барлық геномды ДНК-ның нуклеотидті реттілігін анықтау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті
«Назарбаев университеті» ДБҰ
055 «Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет»

Исследования и разработки в области энергоэффективности и энергосбережения, возобновляемой энергетики и защиты окружающей среды на 2014-2016 годы
Исследование современных технологий передачи и хранения возобновляемой энергии для использования в автономных энергосистемах с целью дальнейшей эксплуатации в условиях Казахстана. Разработка экспериментальных автономных энергосистем с применением возобновляемых источников энергии и энергоэффективных технологий
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО «Назарбаев Университет»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»
29 761
56
Развитие трансляционной и персонализированной медицины для создания основ биомедицинской индустрии в Республике Казахстан
Создание вирусных векторов с интегрированными генами модельных и актуальных белков человека в составе вирусных репликонов. Изучение репарационной активности белков Mycobacterium tuberculosis in vitro
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО «Назарбаев Университет»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»
90 014
57
НУ-Беркли стратегическая программа исследований критического состояния вещества перспективных материалов и источников энергии
Исследования в области выращивания и характеризации тонких наноструктурированных пленок при помощи разработанной импульсной высокоэнергетичной магнетронной экспериментальной установки
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО «Назарбаев Университет»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»
30 225
58
Научные основы качественного долголетия и разработка инновационных технологий геронтоинжиниринга на 2011 – 2014 годы:
1. Кишечный микробиом и его влияние на здоровье и старение в Казахстане.
2. Генетическая характеристика казахов на основе полногемного секвенирования
1. Исследование кишечного микробиома казахстанской популяции в разных возрастных группах, выявление особенностей компонентов кишечного микробиома и ассоциаций со здоровьем и старением.
2. Генетическая характеристика казахов на основе полногемного секвенирования. Определение нуклеотидной последовательности всей геномной ДНК
Министерство образования и науки Республики Казахстан (Комитет науки)
АОО «Назарбаев Университет»
055 «Научная и (или) научно-техническая деятельность»

50 000
59
Атырау қаласындағы мамандарды даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру өңіраралық кәсіби орталығының (колледж) қызметін қамтамасыз ету
Атырау қаласындағы мамандарды даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру өңіраралық кәсіби орталығында (колледж) оқу-өндірістік үдерісті ұйымдастыру қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» АҚ
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»

50 000
59
Обеспечение деятельности Межрегионального профессионального центра подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров в городе Атырау (колледж)
Предоставление услуг по организации учебно-производственного процесса в Межрегиональном профессиональном центре подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров в городе Атырау (колледж)
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Холдинг «Кәсіпқор»
057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»

249 101
60
Foundation бағдарламасы бойынша оқуды енгізу және ұйымдастыру қызметтері
Атырау қаласындағы мамандарды даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру өңіраралық кәсіби орталығында (колледж) Foundation бағдарламасы бойынша студенттерді оқыту және енгізілетін эксперименталдық білім беру бағдарламалары бойынша қазақстандық оқытушыларды оқытуға даярлау қызметтері
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» АҚ
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»
1 164 074
61
Білім беру бағдарламаларын әзірлеу қызметтері
Халықаралық сарапшыларды тарту арқылы «Кәсіпқор» холдингінің білім беру ұйымдарына арналған білім беру бағдарламаларын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Кәсіпқор» холдингі» АҚ
057 «Кәсіпқор» холдингі» АҚ қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер»
400 164
62
Мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде «Назарбаев университеті» ДБҰ-да жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау қызметтері
Мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Назарбаев университеті» ДБҰ
064 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және "Назарбаев университеті" ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер»
9 323 443
63
Оператордың Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету қызметтерін ұсынуы
Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесін енгізу мен іске асыруды ұйымдастырушылық, ақпараттық, әдіснамалық сүйемелдеу, сондай-ақ жүйенің жұмыс істеуінің мониторингі қызметтерін ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
065 «Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметтеріне ақы төлеу»
103 522
64
Орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландырудың енгізілуін сүйемелдеу және мониторингілеу бойынша қызметтер
Пилоттық орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізуді сүйемелдеу және мониторингін жүргізу бойынша қызметтерді атқару шеңберінде Оператор:
- республика мектептерінде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілеріне толықтырулар енгізу жобаларын әзірлеуді;
- жан басына шаққандағы қаржыландыруға көшу мәселелері бойынша мектеп қызметкерлеріне консультацияларды ұйымдастыру және өткізу;
- деректерді жинау және мектептердің оқушылар контингентіне мониторинг жүргізу;
- мектептер арасында оқушылардың ауысуын мониторингілеу және қаржыландыру қаражатын қайта қарастыру;
- сынамалау барысында мектептерде туындайтын проблемаларды талқылау және тиісті ұсыныстарды енгізу;
- мектептердің ынталандыру қорлары қаражатын қолдану және қамқоршылар/қадағалау кеңестері қызметін мониторингілеу;
- мектептердің бюджеттерін әзірлеуін және орындалуын, оларға енгізілетін өзгерістерді жан басына қаржыландырудың қағидаттарына, әдістемеге және қағидаларға сәйкестігін мониторингілеу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
«Қаржы орталығы» АҚ
090 «Оператордың жан басына шаққандағы қаржыландыру жөнінде көрсететін қызметтеріне ақы төлеу»

249 101
60
Услуги по внедрению и организации обучения по программе Foundation
Услуги по обучению студентов по программе Foundation и подготовке казахстанских преподавателей к преподаванию экспериментальных образовательных программ, внедряемых в Межрегиональном профессиональном центре подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров в городе Атырау (колледж)
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Холдинг «Кәсіпқор»
057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»
1 164 074
61
Услуги по разработке образовательных программ
Разработка образовательных программ для образовательных организаций холдинга «Кәсіпқор» с привлечением международных экспертов
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Холдинг «Кәсіпқор»
057 «Услуги по обеспечению деятельности АО «Холдинг «Кәсіпқор»
400 164
62
Услуги по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием в АОО «Назарбаев университет»
Предоставление услуг по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО «Назарбаев университет»
064 «Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием в АОО «Назарбаев университет»
9 323 443
63
Предоставление оператором услуг по обеспечению функционирования Государственной образовательной накопительной системы
Предоставление услуг по организационному, информационному, методологическому сопровождению внедрения и реализации Государственной образовательной накопительной системы, а также мониторингу функционирования системы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Финансовый центр»
065 «Оплата услуг оператора Государственной образовательной системы»
103 522
64
Услуги по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в пилотных организациях среднего образования
В рамках выполнения услуг по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в пилотных организациях среднего образования Оператор осуществляет:
- разработку проекта поправок в нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам внедрения подушевого финансирования в школах республики;
- организацию и проведение консультаций для работников школ по вопросам перехода на подушевое финансирование;
- сбор данных и мониторинг контингента учащихся в школах;
- мониторинг передвижения учащихся между школами и пересчет сумм финансирования;
- анализ проблем, возникающих в школах в период апробации, и внесение соответствующих предложений;
- мониторинг использования средств фондов стимулирования школ и деятельности попечительских/наблюдательных советов школ;
- мониторинг составления и исполнения бюджетов школ, вносимых в них изменений на соответствие принципам, методике и правилам подушевого финансирования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО «Финансовый центр»
090 «Оплата услуг Оператору по подушевому финансированию»

17 100
65
Ауруханалық басқару саласында халықаралық стандарттарды енгізу
Ауруханалық басқару жүйесін жетілдіру, денсаулық сақтау жүйесінің инновациялық технологияларының трансферті және «Болашақ госпиталін» құру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«Ұлттық медициналық орталық» АҚ
031 «Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу»
2 204 803
66
Ауруханалық басқару саласында халықаралық стандарттарды енгізу
Ауруханалық басқару жүйесін жетілдіру, денсаулық сақтау жүйесінің инновациялық технологияларының трансферті және «Болашақ госпиталін» құру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«Астана медицина университеті» АҚ
031 «Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу»

17 100
65
Внедрение международных стандартов в области больничного управления
Совершенствование системы больничного управления, трансферт инновационных технологий системы здравоохранения и создание «Госпиталя будущего»
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО «Национальный медицинский холдинг»
031 «Внедрение международных стандартов в области больничного управления»
2 204 803
66
Внедрение международных стандартов в области больничного управления
Подготовка кадров в области больничного управления в магистратуре МВА
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО «Медицинский университет Астана»
031 «Внедрение международных стандартов в области больничного управления»

16 736
67
Медициналық ұйымдарға медициналық техниканы лизингі мен жеткізуді ұйымдастыру
Денсаулық сақтау ұйымдарына лизинг шарты бойынша әрі қарай беру мақсатында медициналық техниканы сатып алуды және жеткізуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«КазМедТех» АҚ
031 «Аурухананы басқару саласындағы халықаралық стандарттарды енгізу»
372 850
68
Қазақстан Республикасында санитариялық авиацияны дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының халқын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде санитариялық авиация түріндегі медициналық көмекпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
«Республикалық санитариялық авиация орталығы» ШЖҚ РМК
036 «Жергілікті деңгейде қаржыландырылатын бағыттарды қоспағанда, тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету» 102 «Санитарлық авиация түрінде медициналық көмек көрсету »

16 736
67
Организация поставки медицинским организациям медицинской техники в лизинг
Организация закупа и поставок медицинской техники для дальнейшей передачи организациям здравоохранения на условиях лизинга
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО «КазМедТех»
031 «Внедрение международных стандартов в области больничного управления»
372 850
68
Организация работы по развитию санитарной авиации в Республике Казахстан
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью в форме санитарной авиации в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ «Республиканский центр санитарной авиации»
036 «Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, за исключением направлений, финансируемых на местном уровне»
102 «Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации»

1 768 661
69
Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестициялық негіздемелер
Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестициялық негіздемелер әзірлеу
Қазақстан Республикасы қоршаған ортаны қорғау министрлігі
«Қазақ Суарнажоба» АҚ
040 «Қатты тұрмыстық қалдықтар бойынша инвестициялық негіздемелер әзірлеу»
149 990
70
Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу
Мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды және салтанатты концерттерді өткізу; Қазақстан халқы Ассамблеясына арналған салтанатты концертті өткізу; Елбасының шетел делегацияларымен ресми кездесулер шеңберінде концерттік іс-шараларды өткізу; Қазақстанда және шетелдерде мәдениет күндерін өткізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
008 Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу

1 768 661
69
Обоснование инвестиций по твердо-бытовым отходам
Разработка обоснований инвестиций по твердо-бытовым отходам
Министерство охраны окружающей среды
АО «Казахский Водоканалпроект»
040 «Разработка обоснований инвестиций по твердо-бытовым отходам»
149 990
70
Проведение социально значимых и культурных мероприятий
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных празднованиям государственных праздников; проведение торжественного концерта, посвященного Ассамблее народа Казахстана; проведение концертных мероприятий в рамках официальных встреч Главы государства с иностранными делегациями; проведение дней культуры в Казахстане и зарубежом
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО «Қазақ әуендері»
008 «Проведение социально значимых и культурных мероприятий»

571 237
71
Bnews.kz интернет – порталы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
Елдің әлеуметтік-экономикалық және қоғамдық-саяси өмірін жария ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
345 380
72
Baq.kz интернет – порталы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
Қазақтілді БАҚ-ты Интернетте кеңінен таныту, мемлекеттік тілді дамыту, контентті ұлғайту
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

571 237
71
Проведение государственной информационной политики через Интернет-портал Bnews.kz
Освещение социально-экономической и общественно-политической жизни страны
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО «Казконтент»
021 «Проведение государственной информационной политики»
345 380
72
Проведение государственной информационной политики на государственном языке через Интернет-портал Baq.kz
Популяризация казахоязычных СМИ в Интернете, развитие государственного языка, увеличение контента
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО «Казконтент»
021 «Проведение государственной информационной политики»

92 159
73
ҚР Премьер-Министрі сайтын сүйемелдеу
Мемлекеттік органдардың жұмысы туралы халықты ақпараттандыру деңгейін көтеру үшін ҚР Премьер-Министр жұмыстарын Интернетте көрсету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
122 131
74
Баспа БАҚ-ты Интернетке көшіру
Отандық Интернет – БАҚ-ты дамыту, Мемлекеттің оң имиджін жоғарылату мақсатында Орталық Азия және халықаралық ақпараттық кеңістігінде қазақстандық БАҚ-тың қатысуын күшейту
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

92 159
73
Сопровождение сайта Премьер-Министра Республики Казахстан
Освещение деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан в интернете для повышения уровня информированности населения о работе государственных органов
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО «Казконтент»
021 «Проведение государственной информационной политики»
122 131
74
Переход печатных СМИ в Интернет
Развитие отечественных интернет – СМИ, усиление присутствия казахстанских СМИ в Центрально-Азиатском и международном информационном пространстве, в целях продвижения позитивного имиджа страны
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО «Казконтент»
021 «Проведение государственной информационной политики»

58 931
75
Бейне порталдар арқылы жағымды ақпараттық орта қалыптастыруға мемлекеттің Интернетке кіру деңгейін жоғарылату
Қазақстандық мультимедиалық контентін жинақтау, Қазақстандық интернет телевизиясын және радионы қалыптастыру, портал қатысушыларына мультимедиалық хостинг қызметін көрсету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

58 931
75
Повышение уровня государственного присутствия в Интернете и формирования положительной информационной среды посредством видео-порталов
Сбор мультимедийного контента Казахстана, формирование казахстанского Интернет-телевидения и радио, предоставление услуг мультимедиа хостинга посетителям портала
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО «Казконтент»
021 «Проведение государственной информационной политики»

161 444
76
El.kz әлеуметтік желі арқылы мемлекеттік тілді Интернетте дамыту
Қазақ тілдес және бүкіл әлем жастар үшін Интернет ресурстарды дамыту, жастардың қоғамдық пікірлерін басқару, біліктілік, мәдени деңгейін, патриоттықты жоғарылату
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
276 623
77
Контенттік сүйемелдеуді талдау және мемлекеттік органдардың ресми Интернет ресурстарын жоғарылату
Мемлекеттік органдар туралы ақпараттарға қол жетімділіктің ағымдағы деңгейінің сандық және сапалық мінездемелерін анықтау
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

161 444
76
Развитие государственного языка в Интернете через социальную сеть El.kz
Развитие Интернет-ресурса для казахскоязычной молодежи всего мира, управление общественным мнением молодых людей, повышения образованности, культурного уровня, патриотизма.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО «Казконтент»
021 «Проведение государственной информационной политики»
276 623
77
Анализ контентного сопровождения и продвижения официальных Интернет-ресурсов государственных органов
Определение количественных и качественных характеристик текущего уровня доступности информации о деятельности государственных органов
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО «Казконтент»
021 «Проведение государственной информационной политики»

47 188
78
Казнетті статистикалық талдау
Перспективалы бағыттардың дамыту бағыттарын, ынталандыру нүктелері мен аудиторияны бағалау және олардың қажеттілігін анықтау үшін қазіргі кездегі Казнеттің дамуын зерттеу, жақын арадағы жылдарда Қазақстандық интернет сегментін дамытуын жоспарлау
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
33 853
79
Интернеттің әлеуметтік-саяси ықпалын талдау
Казнет ресурстарына ақпараттық бақылау жүргізу, интернеттің Казнет пайдаланушыларына әсерін бағалауды ұсыну
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

47 188
78
Статистический анализ Казнета
Исследование текущего состояния развития Казнета для определения перспективных направлений развития, точек стимулирования и оценки аудитории и их потребностей, прогнозирование развития Казахстанского сегмента Интернет на ближайшие годы
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО «Казконтент»
021 «Проведение государственной информационной политики»
33 853
79
Анализ социально-политического влияния Интернета
Проведение мониторинга информационных ресурсов Казнета, предоставление оценки влияние интернета на пользователей Казнета
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО «Казконтент»
021 «Проведение государственной информационной политики»

92 712
80
Әдеби порталды контенттік сүйемелдеу және контенттік аударма
Казнеттегі пайдаланушылардың санын көбейту, Қазақстанда кітап базасын құру
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Казконтент» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
146 451
81
Ұлттық фильмдерді шығару
Әлемдік аренада елдің имиджіне, мемлекеттің мүдделеріне қызмет ететін, халықтың рухани қажеттілігін қанағаттандыратын жоғары деңгейдегі көркем ұлттық фильмдер көрсетілімін шығару (жалғасы бар фильмдерді шығару)
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Ш. Айманов атындағы Қазақфильм» АҚ
007 «Ұлттық фильмдер шығару»

92 712
80
Контентный перевод и контентное сопровождение литературного портала
Увеличение количества пользователей Казнета, создание книжной базы Казахстана
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО «Казконтент»
021 «Проведение государственной информационной политики»
146 451
81
Производство национальных фильмов
Производство высокохудожественных произведений национальных фильмов, способных удовлетворять духовные потребности народа, служить государственным интересам, имиджу страны на мировой арене. (Производство продолжающихся фильмов)
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО «Казахфильм имени Ш.Айманова»
007 «Производство национальных фильмов»

2 632 391
82
Ұлттық фильмдерді басқа тілдерге аудару, сценарий қорын қалыптастыру, үздіксіз кинотехнологиялық процесті қамтамасыз ету, ұлттық фильмдерді сақтау, ұлттық фильмдерді тарату және тираждау бойынша қызметтер
Барлық ұлттық фильмдерді түпнұсқа тілінен мемлекеттік тілге аудару, мемлекеттік фильм қорын құру және сақтау, фильмдердің прокатын ұйымдастыру, фильмдерді тарату және тираждау барысында фильм меншігінің құқығын сақтауды және фильм иесінің басқа да құқықтарын ұстануды қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Ш. Айманов атындағы Қазақфильм» АҚ
007 «Ұлттық фильмдер шығару»

2 632 391
82
Услуги по дубляжу национальных фильмов, формированию сценарного резерва, обеспечению непрерывного кинотехнологического процесса, хранению национальных фильмов, дистрибъюции и тиражированию национальных фильмов
Дубляж всех национальных фильмов с языка оригинала на государственный язык, создание и сохранение государственного фильмофонда, организация проката фильмов, обеспечение сохранности прав собственника фильма и соблюдение иных прав фильмовладельца при осуществлении тиражирования и дистрибьюции.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО «Казахфильм имени Ш.Айманова»
007 «Производство национальных фильмов»

317 890
83
«Хабар» Агенттігі» АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Хабар», «Ел Арна», «KazakhTV», «Білім», «24KZ» телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Хабар» Агенттігі» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
12 103 072
84
«Қазақстан» РТРК» АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Қазақстан», «Балапан», «Мәдениет», «Олимп», «Первый канал Евразия», облыстық телеарналары, «Қазақ радиосы», «Шалқар» радиосы, «Астана» радиосы, «Классика» радиосы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Қазақстан» Республикалық телерадиокорпорациясы» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

317 890
83
Проведение государственной информационной политики через АО «Агентство «Хабар»
Услуги по проведению государственной информационной политики через Телеканалы «Хабар», «Ел Арна», «KazakhTV», «Білім», «24KZ»
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО «Агентство «Хабар»
021 «Проведение государственной информационной политики»
12 103 072
84
Проведение государственной информационной политики через АО «РТРК «Казахстан»
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы «Казакстан», «Балапан», «Мәдениет», «Олимп», «Первый канал Евразия», областные ТВ, «Казахское радио», радио «Шалкар», радио «Астана», радио «Классика»
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО «Республиканская телерадиокорпорация «Казахстан»
021 «Проведение государственной информационной политики»

15 870 866
85
«Мир» МТРК ҰФ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
«Мир», «Мир 24» телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
Қазақстан Республикасындағы «Мир» Мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Ұлттық филиалы
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»
290 009
86
«Қазтелерадио» АҚ арқылы транспондерлерді жалға алу және мемлекеттік және мемлекеттік емес теле-, радиоарналарды тарату
Ұлттық спутниктік телерадио желісі арқылы теле-, радио арналарды тарату үшін спутниктік ресурстарды жалға беру бойынша қызмет көрсету, спутниктік ресурстарды жалға беру және мемлекеттік және мемлекеттік емес теле-, радио арналарды тегін спутникті желідегі телерадиотарату пакеті құрамында тарату бойынша қызмет көрсету, теле-, радио арналарды цифрлы эфирлік желіде тарату бойынша қызмет көрсету және цифрлы эфирлік таратуды енгізу бойынша ағымдағы шығындарды төлеу. Теле-, радио арналарды цифрлы желіде және ұқсас желіде эфирлік тарату үшін «Kazsat-2» спутнигінде спутниктік ресурстарды резервтеу.
HD форматында теле-, радио арналарды тарату үшін спутниктік ресурстарды жалға беру бойынша қызмет көрсету.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
«Қазтелерадио» АҚ
021 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу»

15 870 866
85
Проведение государственной информационной политики через НФ МТРК «Мир»
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы «Мир», «Мир 24»
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
Национальный филиал Межгосударственной телерадиокомпании «Мир» в Республике Казахстан
021 «Проведение государственной информационной политики»
290 009
86
Услуги по аренде транспондеров и распространение государственных и негосударственных теле-, радиоканалов через АО «Казтелерадио»
Услуги по аренде спутникового ресурса для распространения теле-, радиоканалов через Национальную спутниковую сеть телерадиовещания, услуги по аренде спутникового ресурса и распространению государственных и негосударственных теле-, и радиоканалов в составе бесплатного пакета спутниковой сети телерадиовещания, услуги по распространению теле, -радиоканалов в сети цифрового эфирного вещания, а также оплата текущих расходов по внедрению цифрового эфирного вещания, Резервирование спутникового ресурса на спутнике «Kazsat-2» для распространения теле-, радиоканалов на сеть цифровых передатчиков эфирного вещания и сеть аналоговых передатчиков эфирного вещания,услуги по аренде спутникового ресурса для распространения теле-, радиоканалов в HD формате
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО «Казтелерадио»
021 «Проведение государственной информационной политики»

132 500
89
Қаржылық бұзушылықтарға зерттеулер жүргізу
Республикалық бюджеттің атқарылуына сыртқы бақылауды тиімді жүзеге асыру мақсатында, сондай-ақ 004 «Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу» республикалық бюджеттік бағдарлама бойынша бюджеттік қаражаттарды нысаналыға сай емес, негізсіз және тиімсіз пайдалануды анықтау және алдын алу бойынша пәрменді шаралар қабылдау үшін жыл сайын қаржылық бұзушылықтардың алдын алу бойынша зерттеулік жұмыстарды жүргізуге қаражаттар қарастырылады.
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің «Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу жөніндегі орталық» шаруашылық жүргізу құқығындағы РМК
004 «Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу»
168 224
90
«е-Статистика» интеграцияланған ақпарат жүйесін құру және дамыту
«е-Статистика» интеграцияланған ақпарат жүйесін құру және дамыту бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі
«Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің ақпараттық есептеуіш орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорны
011 «е-Статистика» интеграцияланған ақпарат жүйесін құру және дамыту»

132 500
89
Проведение исследований финансовых нарушений
Исследование актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений, в целях эффективного осуществления государственного финансового контроля
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Центр по исследованию финансовых нарушений» Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета
004 «Исследование финансовых нарушений»
168 224
90
Создание и развитие интегрированной информационной системы «е-Статистика»
Услуги по созданию и развитию интегрированной информационной системы «е-Статистика»
Агентство Республики Казахстан по статистике
РГП «Информационно- вычислительный центр Агентства Республики
Казахстан по статистике»
011 «Создание и развитие интегрированной информационной системы «е-Статистика»