"Конкурстан тыс рәсімдер арқылы 2013 - 2015 жылдарға арналған бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 22 сәуірдегі № 385 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 826 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Конкурстан тыс рәсімдер арқылы 2013- 2015 жылдарға арналған бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 22 сәуірдегі № 385 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Республикалық бюджеттен 2013 - 2015 жылдарға арналған бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру:
1) «2013 - 2015 жылдарға арналған карантиндік зиянды организмдердің фитосанитариялық қауіп-қатерлерін талдау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер» ғылыми-техникалық бағдарламасы бойынша;
2) «2013 - 2014 жылдарға арналған жаңғыртылған энергия көздерін қолдану арқылы Қазақстандағы мал шаруашылығын дамыту мен жайылымдарды тиімді пайдалануға ғылыми-эксперименталдық негіздеме» ғылыми-техникалық жобасы бойынша конкурстан тыс рәсімдер арқылы жүзеге асырылады деп белгіленсін.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С.Ахметов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2013 года № 385 "О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 826
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2013 года № 385 «О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2013 - 2015 годы» следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Установить, что программно-целевое финансирование на 2013 - 2015 годы из республиканского бюджета вне конкурсных процедур осуществляется:
1) по научно-технической программе «Прикладные научные исследования в области анализа фитосанитарных рисков карантинных вредных организмов на 2013 - 2015 годы»;
2) по научно-техническому проекту «Научно-экспериментальное обоснование эффективного использования пастбищ и развития животноводства Казахстана с применением возобновляемых источников энергии на 2013 - 2014 годы».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов