"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1117 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 833 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 1005 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1117 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 41, 529-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі туралы ережеде:
16-тармақта:
1. Орталық аппараттың функциясында:
16) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«16) медициналық көмек көрсетуді ұйымдастыру стандарттарын әзірлеу және бекіту»;
25)48) тармақшалар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 52) тармақшамен толықтырылсын:
«52) дәрілік заттарды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі формулярлық комиссия қызметінің ережесі мен тәртібін бекіту;»;
2) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің
қарамағындағы ұйымдар мен олардың ведомстволарының тізбесінде:
Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындар деген 1-кіші бөлімде:
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«16. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптау орталығы;»;
Қазыналық кәсіпорындар деген 2-кіші бөлімде:
23-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«23. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптау орталығы;»;
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік деген 3-бөлімнің 1-тармағы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      С. Ахметов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1117 "Вопросы Министерства здравоохранения Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 833. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2014 года № 1005
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1117 «Вопросы Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 529) следующие изменения и дополнение:
1) в Положении о Министерстве здравоохранения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 16:
в 1. Функции центрального аппарата:
подпункт 16) изложить в следующей редакции:
«16) разработка и утверждение стандартов организации оказания медицинской помощи;»;
подпункты 25)48) исключить;
дополнить подпунктом 52) следующего содержания:
«52) утверждение положения и порядка деятельности формулярной комиссии по вопросам рационального использования лекарственных средств;»;
2) в перечне организаций, находящихся в ведении Министерства здравоохранения Республики Казахстан и его ведомств:
в подразделе 1. Государственные предприятия на праве хозяйственного ведения:
пункт 16 изложить в следующей редакции:
«16. Атырауский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан;»;
в подразделе 2. Казенные предприятия:
пункт 23 изложить в следующей редакции:
«23. Актюбинский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы» Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан;»;
пункт 1 раздела 3. Товарищество с ограниченной ответственностью исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов