Қазақстан Республикасының аумағында атом электр станциясы орналасатын жерді және конфигурациясын таңдау жөнінде ұсыныстар әзірлеуге арналған комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № 881 қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының аумағында атом электр станциясы орналасатын жерді және конфигурациясын таңдау жөнінде ұсыныстар әзірлеуге арналған комиссия (бұдан әрі – Комиссия) құрылсын.
2. Қоса беріліп отырған Комиссияның құрамы бекітілсін.
3. Комиссия 2013 жылғы 15 қарашаға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының аумағында атом электр станциясы орналасатын жер және конфигурациясы туралы келісілген ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            С.Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 29 тамыздағы
№ 881 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының аумағында атом электр станциясы орналасатын жерді және конфигурациясын таңдау жөнінде ұсыныстар әзірлеуге арналған комиссияның құрамы
Ескерту. Құрамға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 29.11.2013 № 1282 қаулысымен.
Исекешев                    – Қазақстан Республикасы Премьер-
Әсет Өрентайұлы               Министрінің орынбасары – Қазақстан
Республикасының Индустрия және жаңа
технологиялар министрі, төраға
Қаппаров                    – Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Жамбылұлы              ортаны қорғау министрі, төрағаның
орынбасары
Шәріпов                     – Қазақстан Республикасы Индустрия және
Мәжит Бейсембайұлы            жаңа технологиялар министрлігі Атом
энергиясы комитетінің төрағасы, хатшы
Имашев                      – Қазақстан Республикасының Әділет
Берік Мәжитұлы                министрі
Сәрінжіпов                  - Қазақстан Республикасының Білім және
Аслан Бәкенұлы                ғылым министрі
Қайырбекова                 – Қазақстан Республикасының Денсаулық
Салидат Зекенқызы             сақтау министрі
Жұмағалиев                  – Қазақстан Республикасының Көлік және
Асқар Қуанышұлы               коммуникация министрі
Жәмішев                     – Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы             министрі
Құл-Мұхаммед                – Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Мұхтар Абрарұлы               ақпарат министрі
Өскенбаев                   – Қазақстан Республикасының Өңірлік даму
Қайрат Айтбайұлы              бірінші вице-министрі
Ыдырысов                    – Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Ерлан Әбілфайызұлы            министрі
Божко                       – Қазақстан Республикасының Төтенше
Владимир Карпович             жағдайлар министрі
Әбіш                        - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Самат Сатыбалдыұлы            қауіпсіздік комитеті төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Қасымов                     – Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Қалмұханбет Нұрмұхамбетұлы    министрі
Досаев                      – Қазақстан Республикасының Экономика
Ерболат Асқарбекұлы           және бюджеттік жоспарлау министрі
Мұсаханов                   – Алматы облысының әкімі
Аңсар Тұрсынханұлы
Сапарбаев                   – Шығыс Қазақстан облысының әкімі
Бердібек Машбекұлы
Айдарбаев                   – Маңғыстау облысының әкімі
Алик Серікұлы
Шөкеев                      – «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
Өмірзақ Естайұлы              акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Школьник                    – «Қазатомөнеркәсіп» ұлттық атом
Владимир Сергеевич            компаниясы» акционерлік қоғамының
басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Қажиев                      – «KEGOC» акционерлік қоғамының басқарма
Бақытжан Төлеуқажыұлы         төрағасы (келісім бойынша)
Сәтқалиев                   – «Самұрық-Энерго» акционерлік қоғамының
Алмасадам Майданұлы           басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Жақсалиев                   – Қазақстан Республикасының Индустрия
Бақытжан Мұхамбетқалиұлы      және жаңа технологиялар вице-министрі
Батырбеков                  – «Қазақстан Республикасының Ұлттық
Ерлан Ғаділетұлы              ядролық орталығы» республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының бас директоры
(келісім бойынша)

О создании Комиссии для выработки предложений по выбору места размещения и конфигурации атомной электростанции на территории Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2013 года № 881
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать Комиссию для выработки предложений по выбору места размещения и конфигурации атомной электростанции на территории Республики Казахстан (далее – Комиссия).
2. Утвердить прилагаемый состав Комиссии.
3. Комиссии в срок до 15 ноября 2013 года внести в Правительство Республики Казахстан согласованные предложения о месте размещения и конфигурации атомной электростанции на территории Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 августа 2013 года № 881
Состав Комиссии
для выработки предложений по выбору места размещения
и конфигурации атомной электростанции
на территории Республики Казахстан
Сноска. Состав с изменениями, внесенным постановлением Правительства РК от 29.11.2013 № 1282.
Исекешев
Асет Орентаевич
Заместитель Премьер–Министра Республики Казахстан – Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан, председатель
Каппаров
Нурлан Джамбулович
Министр охраны окружающей среды Республики Казахстан, заместитель председателя
Шарипов
Мажит Бейсембаевич
председатель Комитета по атомной энергии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан, секретарь
Имашев
Берик Мажитович
Министр юстиции Республики Казахстан
Саринжипов
Аслан Бакенович
-
Министр образования и науки Республики Казахстан
Каирбекова
Салидат Зикеновна
Министр здравоохранения Республики Казахстан
Жумагалиев
Аскар Куанышевич
Министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Жамишев
Болат Бидахметович
Министр финансов Республики Казахстан
Кул-Мухаммед
Мухтар Абрарулы
Министр культуры и информации Республики Казахстан
Ускенбаев
Каирбек Айтбаевич
первый вице-министр регионального развития Республики Казахстан
Идрисов
Ерлан Абильфаизович
Министр иностранных дел Республики Казахстан
Божко
Владимир Карпович
Министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Абиш
Самат Сатыбалдиевич
-
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
Касымов
Калмуханбет Нурмухамбетович
Министр внутренних дел Республики Казахстан
Досаев
Ерболат Аскарбекович
Министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Мусаханов
Ансар Турсынханович
аким Алматинской области
Сапарбаев
Бердибек Машбекович
аким Восточно-Казахстанской области
Айдарбаев
Алик Серикович
аким Мангыстауской области
Шукеев
Умирзак Естаевич
председатель правления акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» (по согласованию)
Школьник
Владимир Сергеевич
председатель правления акционерного общества «Национальная атомная компания «Казатомпром» (по согласованию)
Кажиев
Бакытжан Толеукажиевич
председатель правления акционерного общества «KEGOC» (по согласованию)
Саткалиев
Алмасадам Майданович
председатель правления акционерного общества «Самрук-Энерго» (по согласованию)
Джаксалиев
Бахытжан Мухамбеткалиевич
вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Батырбеков
Эрлан Гадлетович
генеральный директор республиканского государственного предприятия «Национальный ядерный центр Республики Казахстан» (по согласованию)