"2013 - 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № 893 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 42-қосымша мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 91 және 92-жолдармен толықтырылсын:
«
91
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында инвестициялық жобаларды орындауды ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын салуды және реконструкциялауды ұйымдастыру, жұмыстардың барысы мен сапасын бақылауды жүзеге асыру
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
«ҚазАвтоЖол» АҚ
002 «Республикалық деңгейде автомобиль жолдарының дамуы»
31 484 390
92
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеу жұмыстарын орындауды ұйымдастыру жөніндегі мемлекеттік қызметтер
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын жөндеу мен күтіп-ұстау жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру, жұмыстардың барысы мен сапасын бақылауды жүзеге асыру
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
«ҚазАвтоЖол» АҚ
003 «Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын ағымдық, орташа және күрделі жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық тексеру»
6 700 897
».
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   С.Ахметов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2013 года № 893
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2013 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы» следующие дополнения:
приложение 42 к указанному постановлению дополнить строками, порядковые номера 91 и 92, следующего содержания:
«
91
Услуги по организации выполнения инвестиционных проектов на автомобильных дорогах республиканского значения
Организация строительства и реконструкции автомобильных дорог республиканского значения, осуществление контроля за ходом и качеством работ
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
АО «ҚазАвтоЖол»
002 «Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне»
31 484 390
92
Услуги по организации выполнения ремонтных работ на автомобильных дорогах республиканского значения
Организация работ по ремонту и содержанию автомобильных дорог республиканского значения, осуществление контроля за ходом и качеством работ.
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
АО «ҚазАвтоЖол»
003 «Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения»
6 700 897
».
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов