"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1120 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 қыркүйектегі № 917 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1120 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 41, 532-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі туралы ережеде:
16-тармақта:
1. Орталық аппараттың функцияларында:
28) тармақша алынып тасталсын;
50) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«50) әділет органдары жүйесіндегі кадрларға деген қажеттілікті айқындау;»;
мынадай мазмұндағы 51), 52) тармақшалармен толықтырылсын:
«51) мемлекеттік органдарды құқықтық қамтамасыз ету тиімділігін бағалау;
52) мемлекеттік органдарды құқықтық қамтамасыз ету тиімділігін бағалау әдістемесін әзірлеу және бекіту, оны әдістемелік сүйемелдеу.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      С.Ахметов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2013 года № 917
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120 «Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 532) следующие изменения и дополнения:
в Положении о Министерстве юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 16:
в 1. Функциях центрального аппарата:
подпункт 28) исключить;
подпункт 50) изложить в следующей редакции:
«50) определение потребности в кадрах в системе органов юстиции;»;
дополнить подпунктами 51), 52) следующего содержания:
«51) оценка эффективности правового обеспечения государственных органов;
52) разработка и утверждение методики оценки эффективности правового обеспечения государственных органов, ее методологическое сопровождение.».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов