"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 16 қыркүйектегі № 968 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 359 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.04.2014 № 359 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы» 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы 8-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі Асқар Куанышұлы Жұмағалиевтің «ҚазАвтоЖол» Ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамына сайлануын қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  С.Ахметов

О некоторых вопросах акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2013 года № 968. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2014 года № 359
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.04.2014 № 359.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 8 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года «О Правительстве Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить избрание Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Жумагалиева Аскара Куанышевича в состав Совета директоров акционерного общества «Национальная компания «ҚазАвтоЖол».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов