"Қазақстан Республикасы Үкіметінің Біріккен Ұлттар Ұйымына мүше мемлекеттердің Адам құқықтары жөніндегі әмбебап кезеңдік шолу шеңберіндегі ұсынымдарын іске асыру жөніндегі 2011 - 2014 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 қазандағы № 1165 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 қарашадағы № 1187 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің Біріккен Ұлттар Ұйымына мүше мемлекеттердің Адам құқықтары жөніндегі әмбебап кезеңдік шолу шеңберіндегі ұсынымдарын іске асыру жөніндегі 2011 - 2014 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 қазандағы № 1165 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің Біріккен Ұлттар Ұйымына мүше мемлекеттердің Адам құқықтары жөніндегі әмбебап кезеңдік шолу шеңберіндегі ұсынымдарын іске асыру жөніндегі 2011 - 2014 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірлері 1, 33 және 34-жолдардың 4-бағанындағы «ММ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
2
Экономикалық, әлеуметтік және мәдени құқықтар туралы халықаралық пактіге Факультативтік хаттаманы ратификациялау бойынша ұсыныстар әзірлеу (БҰҰ-да Мақсатты қор құрылғаннан кейін)
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныстар
Еңбекмині, СІМ, ЭБЖМ, Әділетмині
2014 жылғы 4-тоқсан
талап етілмейді
»;
реттік нөмірлері 6, 8 және 15-жолдардың 4-бағанындағы «БАМ» деген аббревиатура «МАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
ескертпеде:
аббревиатуралардың толық жазылуында:
мына:
«ММ - Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«МАМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі»;
мына:
«БАМ - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі
ЭДСМ - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі» деген жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2011 года № 1165 "О Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по реализации рекомендаций государств-членов Организации Объединенных Наций в рамках Универсального периодического обзора по правам человека на 2011 - 2014 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2013 года № 1187
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2011 года № 1165 «О Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по реализации рекомендаций государств-членов Организации Объединенных Наций в рамках Универсального периодического обзора по правам человека на 2011 - 2014 годы» следующие изменения:
в Плане мероприятий Правительства Республики Казахстан по реализации рекомендаций государств-членов Организации Объединенных Наций в рамках Универсального периодического обзора по правам человека на 2011 - 2014 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе 4 в строках, порядковые номера 1, 33 и 34, аббревиатуру «МК» заменить аббревиатурой «МКИ»;
строку, порядковый номер 2, изложить в следующей редакции:
«
2
Выработка предложения по ратификации Факультативного протокола к Международному пакту об экономических, социальных и культурных правах (после создания Целевого фонда ООН)
Предложения в Правительство Республики Казахстан
МТСЗН, МИД, МЭБП, МЮ
4 квартал 2014 года
Не требуется
»;
в графе 4 в строках, порядковые номера 6, 8 и 15, аббревиатуру «МСИ» заменить аббревиатурой «МКИ»;
в примечании:
в расшифровке аббревиатур:
строку:
«МК - Министерство культуры Республики Казахстан» изложить в следующей редакции:
«МКИ - Министерство культуры и информации Республики Казахстан»;
строки:
«МСИ - Министерство связи и информации Республики Казахстан
МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан» исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов