"Жауынгерлік қол атыс қаруының және оған оқ-дәрінің, сондай-ақ суық қарудың айналымы ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 қыркүйектегі № 1032 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 қарашадағы № 1203 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 29 қарашадағы № 896 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 29.11.2019 № 896 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жауынгерлік қол атыс қаруының және оған оқ-дәрінің, сондай-ақ суық қарудың айналымы ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 қыркүйектегі № 1032 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жауынгерлік қол атыс қаруының және оған оқ-дәрінiң, сондай-ақ суық қарудың айналымы еpeжесінде:
11, 12-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Жауынгерлiк қаруды сату және оны қызметтiк немесе азаматтық қару санатына ауыстыру туралы ұсыныстарды жауынгерлік қаруды пайдалану құқығы бар субъектiлер шешiмдер қабылдау үшін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің жанындағы Әскери-техникалық комиссияның қарауына ұсынады.
12. Жеке, мемлекеттік емес заңды тұлғаларға және шетелдік заңды тұлғаларға жауынгерлік қаруды сату Қазақстан Республикасының мемлекеттік мүлік туралы заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.".
30-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"30. Жауынгерлік қарудың экспорты мен импорты Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2008 жылғы 12 маусымдағы № 578 қаулысымен бекітілген Тауарлардың, оның ішінде экспорттық бақылауға жататын өнімнің экспорты мен импортын, сондай-ақ жекелеген тауарлардың импортын автоматты түрде лицензиялау кезіндегі қызметті лицензиялау ережесіне және Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2008 жылғы 12 наурыздағы № 244 қаулысымен бекітілген Импорттаушылардың (түпкі пайдаланушылардың) кепілдік міндеттемелерін ресімдеу және олардың орындалуын тексеру ережесіне сәйкес жүзеге асырылады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2002 года № 1032 "Об утверждении Правил оборота боевого ручного стрелкового оружия и боеприпасов к нему, а также холодного оружия"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2013 года № 1203. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2019 года № 896 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.11.2019 № 896 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2002 года № 1032 "Об утверждении Правил оборота боевого ручного стрелкового оружия и боеприпасов к нему, а также холодного оружия" следующие изменения:
в Правилах оборота боевого ручного стрелкового оружия и боеприпасов к нему, а также холодного оружия, утвержденных указанным постановлением:
пункты 11, 12 изложить в следующей редакции:
"11. Предложения о продаже боевого оружия и переводе его в категорию служебного или гражданского оружия представляются субъектами, имеющими право пользования боевым оружием, на рассмотрение Военно-технической комиссии при Министерстве обороны Республики Казахстан для принятия решений.
12. Продажа боевого оружия физическим, негосударственным юридическим лицам и иностранным юридическим лицам осуществляется в соответствии с законодательством о государственном имуществе Республики Казахстан.";
пункт 30 изложить в следующей редакции:
"30. Экспорт и импорт боевого оружия осуществляются в соответствии с Правилами лицензирования экспорта и импорта товаров, в том числе продукции, подлежащей экспортному контролю, а также деятельности при автоматическом лицензировании импорта отдельных товаров, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года № 578, и Правилами оформления гарантийных обязательств импортеров (конечных пользователей) и проверок их исполнения, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2008 года № 244.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов