Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жергілікті атқарушы органдар құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 1563 және "Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2013 жылғы республикалық бюджеттен мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 19 наурыздағы № 263 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 1335 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.07.2015 № 567 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі);
2) «Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2013 жылғы республикалық бюджеттен мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 наурыздағы № 263 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 22, 355-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерінің 2013 жылғы республикалық бюджеттен мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидаларында:
көрсетілген Қағидаларға 1-қосымшада;
реттік нөмірі 14-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
14.
Хладогенті бар 1 термосыйымдылық
Мөлшері 100x100x200 см көп емес.
»;
көрсетілген Қағидаларға 2-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 23.07.2015 № 567 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 1335 қаулысына
қосымша
Облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы
қалалары бюджеттерінің 2013 жылғы республикалық
бюджеттен мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды
материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидаларына
2-қосымша
Сатып алынатын инсинераторларға қойылатын талаптар
Р/с
Инсинератордың типі
Инсинератордың сипаттамасы (сипаты)
Облыс
1
2
3
4
Аудандық ветеринариялық станциялар үшін
1.
№ 1 типтегі стационарлық инсинератор
Инсинератор медициналық, биологиялық және басқа да қалдықтардың түрлерін жоғары температурада жағу әдісі арқылы кәдеге жаратуға арналған. Экологиялық қауіпсіздік инсинераторларды қалдықтарды жаққаннан алынған түтіндер қосымша толық жағылатын, басқару шкафы және температура датчигі бар автоматика жүйесімен жабдықталған толық жағатын екінші камерамен жарақтандыру арқылы қамтамасыз етіледі. Инсинератордың жүктеме көлемі 1000 кг дейін, жағу жылдамдығы кемінде 150 кг/сағ, дизель отынның шығыны сағатына 16-17 литрден көп болмауы керек
Ақмола
Ақтөбе
Алматы
Атырау
Шығыс Қазақстан
Жамбыл
Батыс Қазақстан
Қарағанды
Қызылорда
Қостанай
Маңғыстау
Павлодар
Солтүстік Қазақстан
Оңтүстік Қазақстан
2.
№ 2 типтегі стационарлық инсинератор
Инсинератор медициналық, биологиялық және басқа да қалдықтардың түрлерін жоғары температурада жағу әдісі арқылы кәдеге жаратуға арналған. Экологиялық қауіпсіздік инсинераторларды қалдықтарды жаққаннан алынған түтіндер қосымша толық жағылатын, басқару шкафы және температура датчигі бар автоматика жүйесімен жабдықталған толық жағатын екінші камерамен жарақтандыру арқылы қамтамасыз етіледі, Инсинератордың жүктеме көлемі кемінде 1000 кг дейін, жағу жылдамдығы кемінде 50-80 кг/сағ, дизель отынның шығыны сағатына 10 литрден көп болмауы керек.
Жанарғының қуаты 160 кВт, КПД=97 % дейін реттеледі. Айнымалы кернеуі 220 В дейінгі желіге қосылады. Габарит ұзындығы х ені х биіктігі (2100 х 1220 х 1560 көп емес)
Ақмола
Ақтөбе
Алматы
Атырау
Шығыс Қазақстан
Жамбыл
Батыс Қазақстан
Қарағанды
Қызылорда
Қостанай
Маңғыстау
Павлодар
Солтүстік Қазақстан
Оңтүстік Қазақстан
Ветеринариялық пункттер үшін
3.
№ 3 типтегі стационарлық инсинератор
Инсинератор медициналық, биологиялық және басқа да қалдықтардың түрлерін жоғары температурада жағу әдісі арқылы кәдеге жаратуға арналған. Экологиялық қауіпсіздік инсинераторларды қалдықтарды жаққаннан алынған түтіндер қосымша толық жағылатын, басқару шкафы және температура датчигі бар автоматика жүйесімен жабдықталған толық жағатын екінші камерамен жарақтандыру арқылы қамтамасыз етіледі. Инсинератордың жүктеме көлемі кемінде 500 кг, жағу жылдамдығы кемінде 50 кг/сағ, дизель отынның шығыны сағатына 14 литрден көп болмауы керек
Ақмола
Ақтөбе
Алматы
Атырау
Шығыс Қазақстан
Жамбыл
Батыс Қазақстан
Қарағанды
Қызылорда
Қостанай
Маңғыстау
Павлодар
Солтүстік Қазақстан
Оңтүстік Қазақстан
Астана
4.
№ 4 типтегі стационарлық инсинератор
Инсинератор медициналық, биологиялық және басқа да қалдықтардың түрлерін жоғары температурада жағу әдісі арқылы кәдеге жаратуға арналған. Экологиялық қауіпсіздік инсинераторларды қалдықтарды жаққаннан алынған түтіндер қосымша толық жағылатын, басқару шкафы және температура датчигі бар автоматика жүйесімен жабдықталған толық жағатын екінші камерамен жарақтандыру арқылы қамтамасыз етіледі, Инсинератордың жүктеме көлемі кемінде 500 кг, жағу жылдамдығы кемінде 80 кг/сағ, дизель отынның шығыны сағатына 10 литрден көп болмауы керек. Жанарғының қуаты 160 кВт, КПД=97 % дейін реттеледі. Айнымалы кернеуі 220 В дейінгі желіге қосылады. Габариті ұзындығы х ені к биіктігі (2100 х 1220 х 1560 көп емес)
Ақмола
Ақтөбе
Алматы
Атырау
Шығыс Қазақстан
Жамбыл
Батыс Қазақстан
Қарағанды
Қызылорда
Қостанай
Маңғыстау
Павлодар
Солтүстік Қазақстан
Оңтүстік Қазақстан
Алматы
Аудандық ветеринариялық станциялар үшін
5.
№ 1 типтегі жылжымалы инсинератор
Инсинератор медициналық, биологиялық және басқа қалдықтардың түрлерін жоғары температурада жағу әдісі арқылы кәдеге жаратуға арналған. Экологиялық қауіпсіздік инсинераторларды қалдықтарды жаққаннан алынған түтіндер қосымша толық жағылатын, толық жағатын екінші камерамен жарақтандыру арқылы қамтамасыз етіледі. Инсинератордың жүктеме көлемі кемінде 500 кг, жағу жылдамдығы кемінде 50 кг/сағ, дизель отынның шығыны сағатына 14 литрден көп болмауы керек
Ақмола
Ақтөбе
Батыс Қазақстан
Қостанай

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2012 года № 1563 "Об утверждении натуральных норм обеспечения государственных ветеринарных организаций, созданных местными исполнительными органами" и от 19 марта 2013 года № 263 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2013 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2013 года № 1335
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 1 января 2013 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 23.07.2015 № 567 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2013 года № 263 «Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2013 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций» (САПП Республики Казахстан, 2013 г.,  22, ст. 355):
в Правилах использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2013 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций, утвержденных указанным постановлением:
в приложении 1 к указанным Правилам:
строку, порядковый номер 14, изложить в следующей редакции:
«
14.
Термоемкость с хладогентом
размеры не более 100 x 100 x 200 см
»;
приложение 2 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 23.07.2015 № 567 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2013 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. АХМЕТОВ
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 декабря 2013 года № 1335
Приложение 2
к Правилам использования целевых текущих
трансфертов из республиканского бюджета
2013 года областными бюджетами, бюджетами
городов Астаны и Алматы на
материально-техническое
оснащение государственных
ветеринарных организаций
Требования к закупаемым инсинераторам
№ п/п
Тип инсинератора
Характеристика (описание) инсинератора
Область
1
2
3
4
Для районных ветеринарных станций
1.
Стационарный инсинератор типа № 1
Инсинератор предназначен для утилизации медицинских, биологических и других видов отходов методом высокотемпературного сжигания. Экологическая безопасность обеспечивается оснащением инсинераторов вторичной камерой дожига, в которой дополнительно дожигается полученный при сжигании отходов дым, оборудован системой автоматики, которая включает в себя шкаф управления и датчик температуры. Инсинератор должен быть с объемом загрузки до 1 000 кг со скоростью сжигания не менее 150 кг/час с расходом дизтоплива не более 16–17 литров/час
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангыстауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Южно-Казахстанская
2.
Стационарный инсинератор типа № 2
Инсинератор предназначен для утилизации медицинских, биологических и других видов отходов методом высокотемпературного сжигания. Экологическая безопасность обеспечивается оснащением инсинераторов вторичной камерой дожига, в которой дополнительно дожигается полученный при сжигании отходов дым, оборудован системой автоматики, которая включает в себя шкаф управления и датчик температуры. Инсинератор должен быть с объемом загрузки не менее 1 000 кг со скоростью сжигания не менее 50–80 кг/час с расходом топлива не более 10 литров/час. Мощность горелки регулируемая до 160 кВт, КПД-97%. Присоединяется к сети переменного напряжения до 220 В. С габаритами длина х ширина х высота (не более 2 100 х 1 220 х 1 560)
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангыстауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Южно-Казахстанская
Для ветеринарных пунктов
3.
Стационарный инсинератор типа № 3
Инсинератор предназначен для утилизации медицинских, биологических и других видов отходов методом высокотемпературного сжигания. Экологическая безопасность обеспечивается оснащением инсинераторов вторичной камерой дожига, в которой дополнительно дожигается полученный при сжигании отходов дым, оборудован системой автоматики, которая включает в себя шкаф управления и датчик температуры. Инсинератор должен быть с объемом загрузки не менее 500 кг со скоростью сжигания не менее 50 кг/час с расходом топлива не более 14 литров/час
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангыстауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Южно-Казахстанская
Астана
4.
Стационарный инсинератор типа № 4
Инсинератор предназначен для утилизация медицинских, биологических и других видов отходов методом высокотемпературного сжигания. Экологическая безопасность обеспечивается оснащением инсинераторов вторичной камерой дожига, в которой дополнительно дожигается полученный при сжигании отходов дым, оборудован системой автоматики, которая включает в себя шкаф управления и датчик температуры. Инсинератор должен быть с объемом загрузки не менее 500 кг со скоростью сжигания не менее 80 кг/час с расходом топлива не более 10 литров/час. Мощность горелки регулируемая до 160 кВт, КПД = 97%. Присоединяется к сети переменного напряжения до 220 В. С габаритами длина х ширина х высота (не более 2 100 х 1 220 х 1 560)
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангыстауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Южно-Казахстанская
Алматы
Для районных ветеринарных станций
5.
Передвижной инсинератор типа № 1
Инсинератор предназначен для утилизации медицинских, биологических и других видов отходов методом высокотемпературного сжигания. Экологическая безопасность обеспечивается оснащением инсинераторов вторичной камерой дожига, в которой дополнительно дожигается полученный при сжигании отходов дым. Инсинератор должен быть с объемом загрузки не менее 500 кг со скоростью сжигания не менее 50 кг/час с расходом топлива не более 14 литров/час
Акмолинская
Актюбинская
Западно-Казахстанская
Костанайская