"Ерекше стратегиялық маңызы бар су шаруашылығы құрылыстарының тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 1 қарашадағы № 1466 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 1419 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Ерекше стратегиялық маңызы бар су шаруашылығы құрылыстарының тізбесі туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы
1 қарашадағы № 1466 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      С. Ахметов
«Ерекше стратегиялық маңызы бар су шаруашылығы құрылыстарының тізбесі туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 1 қарашадағы № 1466 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Ерекше стратегиялық маңызы бар су шаруашылығы құрылыстарының тізбесі туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 1 қарашадағы № 1466 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 44, 543-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Ерекше стратегиялық маңызы бар, оның ішінде жалға және сенімгерлікпен басқаруға беруге болатын су шаруашылығы құрылыстарының тізбесі туралы»;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қоса берiлiп отырған ерекше стратегиялық маңызы бар, оның ішінде жалға және сенімгерлікпен басқаруға беруге болатын су шаруашылығы құрылыстарының тізбесі бекітілсін.»;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген ерекше стратегиялық маңызы бар су шаруашылығы құрылыстарының тізбесінде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Ерекше стратегиялық маңызы бар, оның ішінде жалға және сенімгерлікпен басқаруға беруге болатын су шаруашылығы құрылыстарының тізбесі»;
мынадай мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
«4. Мынадай қалаларды сумен жабдықтауды қамтамасыз ететін, жалға және сенімгерлікпен басқаруға беруге болатын су шаруашылығы құрылыстары (cу алу құрылыстары, сорғы станциялары, тазартқыш су құбыры құрылыстары):
1. Астана;
2. Алматы;
3. Ақтау;
4. Ақтөбе;
5. Атырау;
6. Қарағанды;
7. Көкшетау;
8. Қостанай;
9. Қызылорда;
10. Павлодар;
11. Петропавл;
12. Талдықорған;
13. Тараз;
14. Орал;
15. Өскемен;
16. Шымкент;
17. Семей;
18. Түркістан;
19. Теміртау;
20. Екібастұз;
21. Рудный;
22. Жезқазған;
23. Кентау;
24. Балқаш;
25. Жаңаөзен;
26. Сәтпаев;
27. Ақсу;
28. Риддер;
29. Арыс;
30. Степногорск;
31. Шахтинск;
32. Саран;
33. Қапшағай;
34. Арқалық;
35. Лисаковск;
36. Приозерск.».
2. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледi.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 1 ноября 2004 года № 1466 "О перечне водохозяйственных сооружений, имеющих особое стратегическое значение"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2013 года № 1419
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 1 ноября 2004 года № 1466 «О перечне водохозяйственных сооружений, имеющих особое, стратегическое значение».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
О внесении изменений и дополнения в Указ Президента
Республики Казахстан от 1 ноября 2004 года № 1466
«О перечне водохозяйственных сооружений, имеющих
особое стратегическое значение»
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 1 ноября 2004 года № 1466 «О перечне водохозяйственных сооружений, имеющих особое стратегическое значение» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 44, ст. 543) следующие изменения и дополнение:
заголовок изложить в следующей редакции:
«О перечне водохозяйственных сооружений, имеющих особое стратегическое значение, в том числе, которые могут быть переданы в аренду и доверительное управление»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить прилагаемый перечень водохозяйственных сооружений, имеющих особое стратегическое значение, в том числе, которые могут быть переданы в аренду и доверительное управление»;
в Перечне водохозяйственных сооружений, имеющих особое стратегическое значение, утвержденном вышеназванным Указом:
заголовок изложить в следующей редакции:
«Перечень водохозяйственных сооружений, имеющих особое стратегическое значение, в том числе, которые могут быть переданы в аренду и доверительное управление»;
дополнить пунктом 4 следующего содержания:
«4. Водохозяйственные сооружения (водозаборные сооружения, насосные станции, водопроводные очистные сооружения), обеспечивающие водоснабжение следующих городов, которые могут быть переданы в аренду и доверительное управление:
1) Астана;
2) Алматы;
3) Актау;
4) Актобе;
5) Атырау;
6) Караганда;
7) Кокшетау;
8) Костанай;
9) Кызылорда;
10) Павлодар;
11) Петропавловск;
12) Талдыкорган;
13) Тараз;
14) Уральск;
15) Усть-Каменогорск;
16) Шымкент;
17) Семипалатинск;
18) Туркестан;
19) Темиртау;
20) Экибастуз;
21) Рудный;
22) Жезказган;
23) Кентау;
24) Балхаш;
25) Жанаозен;
26) Сатпаев;
27) Аксу;
28) Риддер;
29) Арысь;
30) Степногорск;
31) Шахтинск;
32) Сарань;
33) Капчагай;
34) Аркалык;
35) Лисаковск;
36) Приозерск.».
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев