Теміржол көлігімен жүктерді тасымалдау жөніндегі қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1514 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 114 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.02.2016 № 114 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 47 бұйрығын қараңыз.
«Лицензиялау туралы» 2007 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 616-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 624 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі теміржол көлігімен жүктерді тасымалдау жөніндегі қызметті лицензиялауды жүзеге асыру бойынша лицензиар болып белгіленсін.
3. Осы қаулы 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін бiлiктiлiк талаптарының 7-тармағын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң, бірақ 2014 жылғы 1 қаңтардан кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1514 қаулысымен
бекітілген
Теміржол көлігімен жүктерді тасымалдау жөніндегі қызметті
лицензиялау кезінде қойылатын бiлiктiлiк талаптары және оларға
сәйкестікті растайтын құжаттардың
тізбесі
Ескерту. Тізбенің күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 624 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

О некоторых вопросах лицензирования деятельности по перевозке грузов железнодорожным транспортом
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1514. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2016 года № 114
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.02.2016 № 114 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п. 3.
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления  см. приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 23 января 2015 года № 47.
В соответствии со статьями 616 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «О лицензировании» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 624 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Определить Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан лицензиаром по осуществлению лицензирования деятельности по перевозке грузов железнодорожным транспортом.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня со дня первого официального опубликования, но не ранее 1 января 2014 года, за исключением пункта 7 квалификационных требований, который вводится в действие с 1 января 2015 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2013 года № 1514
Квалификационные требования, предъявляемые
при лицензировании деятельности по перевозке грузов
железнодорожным транспортом, и перечень документов,
подтверждающих соответствие им
Сноска. Квалификационные требования утратили силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 624 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).