Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1547 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2014 жылға арналған жоспары (бұдан әрі – Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмысын үйлестіру және осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жүктелсін.

О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1547
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2014 год (далее – План).
2. Координацию законопроектной работы Правительства Республики Казахстан и контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.

3. Жоспарда көзделген заң жобаларын әзірлеуші мемлекеттік органдар заң жобаларын Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне Жоспарда белгіленген айдың 1-күнінен кешіктірмей және Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жоспарда белгіленген айдың 20-күнінен кешіктірмей ұсынсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1547 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының
2014 жылға арналған жоспары

3. Государственным органам-разработчикам законопроектов, предусмотренных Планом, представлять законопроекты в Министерство юстиции Республики Казахстан не позднее 1 числа месяца, определенного Планом, и Правительство Республики Казахстан не позднее 20 числа месяца, определенного Планом.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2013 года № 1547
План
законопроектных работ Правительства
Республики Казахстан на 2014 год

Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 04.05.2014 N 439 қаулысымен.
2
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.03.2014 № 287 қаулысымен.
3
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.03.2014 № 287 қаулысымен.
4
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бюджет заңнамасын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭБЖМ
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
М.Ә. Құсайынов
5
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.03.2014 № 287 қаулысымен.
6
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне құрылыс объектілерін жобалау саласындағы сараптау қызметін реформалау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ӨДМ
Қаңтар
Ақпан
Сәуір
С.К. Нокин
7
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сауда-саттық қызметін реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭБЖМ
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Т.М. Жақсылықов
8
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ТМРА
Ақпан
Наурыз
Мамыр
А.Ж. Дүйсебаев
9
Бітімгершілік қызмет туралы
Қорғанысмині
Ақпан
Наурыз
Мамыр
Б.Ж. Әбдірайым
10
Рұқсаттар және хабарламалар туралы
ӨДМ
Наурыз
Сәуір
Мамыр
С.М. Жұманғарин
11
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне рұқсат беру жүйесі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ӨДМ
Наурыз
Сәуір
Мамыр
С.М. Жұманғарин
12
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 17.10.2014 N 1109 қаулысымен.
12-1
Үшінші елдерге қатысты арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шаралары туралы
ЭБЖМ
Қаңтар
Ақпан
Маусым
Т.М. Жақсылықов
12-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне үшінші елдерге қатысты арнайы қорғау, демпингке қарсы және өтемақы шараларын қолдану мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭБЖМ
Қаңтар
Ақпан
Маусым
Т.М. Жақсылықов
13
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сумен жабдықтау және су бұру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ӨДМ
Наурыз
Ақпан
Маусым
С.К. Нокин
14
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне дербес білім беру ұйымдарының қызметін реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БҒМ
Наурыз
Сәуір
Маусым
Т.О. Балықбаев
15
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 25.06.2014 № 700 қаулысымен.
16
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 25.06.2014 № 700 қаулысымен.
17
Құқықтық актілер туралы
Әділетмині
Наурыз
Сәуір
Маусым
З.Х. Баймолдина
18
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне құқықтық актілер мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Наурыз
Сәуір
Маусым
З.Х. Баймолдина
19
Дамуға ресми көмек туралы
СІМ
Наурыз
Сәуір
Маусым
Р.С. Жошыбаев
20
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне дамуға ресми көмек мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
СІМ
Наурыз
Сәуір
Маусым
Р.С. Жошыбаев
21
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ӨДМ
Наурыз
Сәуір
Маусым
С.К. Нокин
22

Исключена постановлением Правительства РК от 04.05.2014 № 439
2
Исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2014 № 287
3
Исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2014 № 287
4
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
совершенствования бюджетного
законодательства
МЭБП
Январь
Февраль
Март
Кусаинов М.А.
5
Исключена постановлением Правительства РК от 31.03.2014 № 287
6
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
реформирования
экспертной
деятельности в
области
проектирования
объектов
строительства
МРР
Январь
Февраль
Апрель
Нокин С.К.
7
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
регулирования
торговой
деятельности
МЭБП
Февраль
Март
Апрель
Жаксылыков Т.М.
8
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
естественных
монополий и
регулируемых
рынков
АРЕМ
Февраль
Март
Май
Дуйсебаев А.Ж.
9
О
миротворческой
деятельности
МО
Февраль
Март
Май
Әбдірайым Б.Ж.
10
О разрешениях и
уведомлениях
МРР
Март
Апрель
Май
Жумангарин С.М.
11
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
разрешительной
системы
МРР
Март
Апрель
Май
Жумангарин С.М.
12
Исключена постановлением Правительства РК от 17.10.2014 № 1109.
12-1
О специальных защитных, антидемпинговых и компенсационных мерах по отношению к третьим странам
МЭБП
Январь
Февраль
Июнь
Жаксылыков Т.М.
12-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам применения специальных защитных, антидемпинговых и компенсационных мер по отношению к третьим странам
МЭБП
Январь
Февраль
Июнь
Жаксылыков Т.М.
13
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
водоснабжения и
водоотведения
МРР
Март
Апрель
Июнь
Нокин С.К.
14
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
регулирования
деятельности
автономных
организаций
образования
МОН
Март
Апрель
Июнь
Балыкбаев Т.О.
15
Исключена постановлением Правительства РК от 25.06.2014 № 700.
16
Исключена постановлением Правительства РК от 25.06.2014 № 700.
17
О правовых
актах
МЮ
Март
Апрель
Июнь
Баймолдина З.Х.
18
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
правовых актов
МЮ
Март
Апрель
Июнь
Баймолдина З.Х.
19
Об официальной
помощи развитию
МИД
Март
Апрель
Июнь
Жошыбаев Р.С.
20
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
официальной
помощи развитию
Республики
Казахстан
МИД
Март
Апрель
Июнь
Жошыбаев Р.С.
21
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
долевого
участия в
жилищном
строительстве
МРР
Март
Апрель
Июнь
Нокин С.К.
22

Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 21.05.2014 № 530 қаулысымен.
23
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.06.2014 № 747 қаулысымен.
24
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.06.2014 № 747 қаулысымен.
25
«Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИЖТМ
Сәуір
Мамыр
Маусым
А.П. Рау
25-1
Қазақстан Республикасындағы бағалау қызметі туралы  (жаңа редакциясы)
Әділетмині
Сәуір
Мамыр
Маусым
З.Х. Баймолдина
26
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бағалау қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
Сәуір
Мамыр
Маусым
З.Х. Баймолдина
26-1
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кедендік әкімшілендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қаржымині
Сәуір
мамыр
маусым
А.М. Теңгебаев
27
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 17.10.2014 N 1109 қаулысымен.
28
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 17.10.2014 N 1109 қаулысымен.
29
«Өсімдіктер карантині туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
АШМ
Маусым
Шілде
Тамыз
С.К. Омаров
30
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2015 – 2017 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
ЭБЖМ
Тамыз
Тамыз
Тамыз
М.Ә. Құсайынов
31
2015 – 2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы
ЭБЖМ
Тамыз
Тамыз
Тамыз
Л.М. Кармазина
32
Атом энергиясын пайдалану туралы (жаңа редакция)
ЭМ
Мамыр
Шілде
Қыркүйек
Б.М. Жақсалиев
33
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне атом энергиясын пайдалану мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭМ
Мамыр
Шілде
Қыркүйек
Б.М. Жақсалиев
33-1
«Лотерея және лотерея қызметі туралы»
МСМ
Маусым
Шілде
Қазан
С.А. Құранбек
33-2
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне лотереялар және лотерея қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»
МСМ
Маусым
Шілде
Қазан
С.А. Құранбек
34
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне білім мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БҒМ
Маусым
Тамыз
Қыркүйек
Т.О. Балықбаев
35
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰЭМ
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
М.Ә. Құсайынов
35-1
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 27.10.2014 N 1141 қаулысымен.
35-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді оңтайландыру және автоматтандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ДСӘДМ
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
С.Қ. Жақыпова
36
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰЭМ
Маусым
Тамыз
Қараша
Д.В. Вагапов
37
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мүгедектердің құқықтарын қорғау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ДСӘДМ
Тамыз
Қазан
Қараша
С.Қ. Жақыпова

Исключена постановлением Правительства РК от 21.05.2014 № 530
23
Исключена постановлением Правительства РК от 30.06.2014 № 747
24
Исключена постановлением Правительства РК от 30.06.2014 № 747
25
О внесении
изменений и
дополнений в
Закон
Республики
Казахстан
«Об
энергосбережении и повышении
энергоэффективности»
МИНТ
Апрель
Май
Июнь
Рау А.П.
25-1
Об оценочной деятельности в Республике  Казахстан (новая редакция)
МЮ
Апрель
Май
Июнь
Баймолдина З.Х.
26
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
оценочной
деятельности
МЮ
Апрель
Май
Июнь
Баймолдина З.Х.
26-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам таможенного администрирования
МФ
апрель
май
июнь
Тенгебаев А.М.
27
Исключена постановлением Правительства РК от 17.10.2014 № 1109.
28
Исключена постановлением Правительства РК от 17.10.2014 № 1109.
29
О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О карантине растений»
МСХ
Июнь
Июнь
Август
Омаров С.К.
30
О
гарантированном
трансферте из
национального
фонда
Республики
Казахстан на
2015 – 2017
годы
МЭБП
Август
Август
Август
Кусаинов М.А.
31
О
республиканском
бюджете на
2015 – 2017
годы
МЭБП
Август
Август
Август
Кармазина Л.М.
32
Об
использовании
атомной энергии
(новая
редакция)
МЭ
Май
Июль
Сентябрь
Джаксалиев Б.М.
33
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
использования
атомной энергии
МЭ
Май
Июль
Сентябрь
Джаксалиев Б.М.
33-1
О лотереях и лотерейной деятельности
МКС
Июнь
Июль
Октябрь
Құранбек С.А.
33-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лотерей и лотерейной деятельности
МКС
Июнь
Июль
Октябрь
Құранбек С.А.
34
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам
образования
МОН
Июнь
Август
Сентябрь
Балыкбаев Т.О.
35
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
Республики
Казахстан по
вопросам
налогообложения
МНЭ
Июль
Август
Сентябрь
Кусаинов М.А.
35-1
Исключена постановлением Правительства РК от 27.10.2014 № 1141.
35-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оптимизации и автоматизации государственных услуг в социально-трудовой сфере
МЗСР
Август
Сентябрь
Октябрь
Жакупова С.К.
36
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам мобилизационной подготовки и мобилизации
МНЭ
Июнь
Август
Ноябрь
Вагапов Д.В.
37
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам защиты
прав инвалидов
МЗСР
Август
Октябрь
Ноябрь
Жакупова С.К.

37-1
Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы туралы
ІІМ
Тамыз
Қыркүйек
Қараша
Р.Т. Жақыпов
37-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы қызметі мәселелері бойынша өзгрістер енгізу туралы
ІІМ
Тамыз
Қыркүйек
Қараша
Р.Т. Жақыпов
38
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2014.11.26 № 1239 қаулысымен.
38-1
Бағалы металдар мен асыл тастар туралы
ИДМ
Сәуір
Маусым
Желтоқсан
А.П. Рау
38-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бағалы металдар мен асыл тастар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ИДМ
Сәуір
Маусым
Желтоқсан
А.П. Рау
39
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 27.10.2014 N 1141 қаулысымен.
39-1
Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік кодексі
Әділетмині
қыркүйек
қазан
желтоқсан
З.Х. Баймолдина
39-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кәсіпкерлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині
қыркүйек
қазан
желтоқсан
З.Х. Баймолдина
39-3
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.12.2014 № 1447 қаулысымен.
39-4
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.12.2014 № 1447 қаулысымен.
40
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықтың көші-қоны және жұмыспен қамту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ДСӘДМ
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
Д.Р. Арғындықов
41
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2014.12.12 № 1303 қаулысымен
42
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.12.2014 № 1447 қаулысымен.
42-1
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 30.12.2014 № 1402 қаулысымен.
43
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне экологиялық мәселелер бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭМ
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Т.Ә. Ахсамбиев
44
Қазақстан Республикасының Азаматтық іс жүргізу кодексі (жаңа редакция)
ЖС
(келісім бойынша)
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Е.Н. Әбдіқадыров
45
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.12.2014 № 1438 қаулысымен.
45-1
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.12.2014 № 1447 қаулысымен.
45-2
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 31.12.2014 № 1447 қаулысымен.
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әділетмині – Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі;
МСМ – Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі;
ІІМ – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі;
ЭМ – Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі;
ИДМ – Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі;
ДСӘДМ – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі;
Қорғанысмині – Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі;
Қаржымині – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі;
ҰЭМ – Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі;
АШМ – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі;
ЖС – Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты;
БҒМ – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі;
СІМ – Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі.

37-1
О Национальной гвардии Республики Казахстан
МВД
Август
Сентябрь
Ноябрь
Жакупов Р.Т.
37-2
О внесении изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности Национальной гвардии Республики Казахстан
МВД
Август
Сентябрь
Ноябрь
Жакупов Р.Т.
38
Исключена постановлением Правительства РК от 26.11.2014 № 1239.
38-1
О драгоценных металлах и драгоценных камнях
МИР
Апрель
Июнь
Декабрь
Рау А.П
38-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам драгоценных металлов и драгоценных камней
МИР
Апрель
Июнь
Декабрь
Рау А.П
39
Исключена постановлением Правительства РК от 27.10.2014 № 1141.
39-1
Предпринимательский кодекс Республики Казахстан
МЮ
сентябрь
октябрь
декабрь
Баймолдина З.Х.
39-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предпринимательства
МЮ
сентябрь
октябрь
декабрь
Баймолдина З.Х.
39-3
Исключена постановлением Правительства РК от 31.12.2014 № 1447.
39-4
Исключена постановлением Правительства РК от 31.12.2014 № 1447.
40
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам миграции и занятости населения
МЗСР
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Аргандыков Д.Р.
41
Исключена постановлением Правительства РК от 12.12.2014 № 1303.
42
Исключена постановлением Правительства РК от 31.12.2014 № 1447.
42-1
Исключена постановлением Правительства РК от 30.12.2014 № 1402.
43
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по экологическим вопросам
МЭ
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Ахсамбиев Т.А.
44
Гражданский
процессуальный
кодекс
Республики
Казахстан
(новая
редакция)
ВС
(по согласованию)
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Абдыкадыров Е.Н.
45
Исключена постановлением Правительства РК от 31.12.2014 № 1438.
45-1
Исключена постановлением Правительства РК от 31.12.2014 № 1447.
45-2
Исключена постановлением Правительства РК от 31.12.2014 № 1447.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЮ – Министерство юстиции Республики Казахстан;
МКС – Министерство культуры и спорта Республики Казахстан;
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан;
МЭ – Министерство энергетики Республики Казахстан;
МИР – Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
МЗСР – Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
МО – Министерство обороны Республики Казахстан;
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан;
МНЭ – Министерство национальной экономики Республики Казахстан;
МСХ – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
ВС – Верховный Суд Республики Казахстан;
МОН – Министерство образования и науки Республики Казахстан;
МИД – Министерство иностранных дел Республики Казахстан;