"Халықаралық iзгiлiк көмек мәселелерi жөнiндегi комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1880 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 10 Қаулысы. Күші жойылды – Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 140 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.03.2017 № 140 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы № 1880 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., № 41, 512-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Волков
Алексей Юрьевич
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Төкежанов
Болат Тұрғанұлы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі
Балықбаев
Тахир Оспанұлы
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Мырзағалиев
Мағзұм Маратұлы
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ вице-министрі
Мұхамеджанов
Бектас Ғафурұлы
Қазақстан Республикасының Қоршаған орта және су ресурстары вице-министрі
Ахметниязова
Лаура Мұстафақызы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитетінің төрайымы;
мына:
"Құрманғалиева
Аида Даденқызы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі
Жақсылықов
Тимур Мекешұлы
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда вице-министрі"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Құрманғалиева
Аида Дәденқызы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің жауапты хатшысы
Жақсылықов
Тимур Мекешұлы
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау вице-министрі";
көрсетілген құрамнан Серік Әбжалиұлы Ахметов, Назарбек Есеркепұлы Бейсен, Марат Бақытжанұлы Бекетаев, Қайрат Ермекұлы Омаров, Берік Зиябекұлы Толымбаев, Саят Болатұлы Шаяхметов, Марлен Нұрахметұлы Ысқақов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880 "О Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2014 года № 10. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 140.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.03.2017 № 140.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880 "О Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 41, ст. 512) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи, утвержденный указанным постановлением:
Волкова
Алексея Юрьевича
заместителя Министра иностранных дел Республики Казахстан
Токежанова
Болата Тургановича
вице-министра здравоохранения Республики Казахстан
Балыкбаева
Такира Оспановича
вице-министра образования и науки Республики Казахстан
Мырзагалиева
Магзума Маратовича
вице-министра нефти и газа Республики Казахстан
Мухамеджанова
Бектаса Гафуровича
вице-министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Ахметниязову
Лауру Мустафаевну
председателя Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
строки:
"Курмангалиева
Аида Даденовна
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
Жаксылыков
Тимур Мекешевич
вице-министр экономического развития и торговли Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Курмангалиева
Аида Даденовна
ответственный секретарь Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Жаксылыков
Тимур Мекешевич
вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Ахметова Серика Абжалиевича, Бейсена Назарбека Есеркепулы, Бекетаева Марата Бакытжановича, Умарова Кайрата Ермековича, Толумбаева Берика Зиябековича, Шаяхметова Саята Болатовича, Искакова Марлена Нурахметовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов