"Экономикалық интеграция мәселелері жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 232 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 14 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 77 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 17.02.2017 № 77 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Экономикалық интеграция мәселелері жөніндегі үйлестіру кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 232 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Экономикалық интеграция мәселелері жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға
Әбсаттаров
Қайрат Бектайұлы
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Әбдірайымов
Бақытжан Жарылқасымұлы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары
Әзімова
Эльвира Әбілқасымқызы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары
Иманғалиев
Есенғазы Нұртөлеуұлы
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Исаева
Гүлмира Сұлтанбайқызы
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Құрманғалиева
Жанна Дулатқызы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің жауапты хатшысы
Аманбаев
Саламат Ермұханұлы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Көші-қон комитетінің төрағасы
Ошақбаев
Рахым Сәкенұлы
Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасы басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша);
көрсетілген құрамнан: Қайрат Нематұлы Келімбетов, Зәуреш Хамитқызы Баймолдина, Асқар Исмайылұлы Бөрібаев, Сергей Николаевич Громов, Ерғали Қуандықұлы Егемберді, Марат Еркінұлы Толыбаев, Мұрат Абдуламитұлы Әбенов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 232 "Об образовании Координационного совета по вопросам экономической интеграции"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2014 года № 14. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2017 года № 77
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.02.2017 № 77.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 232 "Об образовании Координационного совета по вопросам экономической интеграции" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Координационного совета по вопросам экономической интеграции:
"
Сагинтаева
Бакытжана Абдировича
Первого Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан, председателем
Абсаттарова
Кайрата Бектаевича
вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Абдраима
Бахытжана Жарылкасымовича
заместителя Министра обороны Республики Казахстан
Азимову
Эльвиру Абилхасимовну
заместителя Министра юстиции Республики Казахстан
Имангалиева
Есенгазы Нуртолеуовича
вице-министра образования и науки Республики Казахстан
Исаеву
Гульмиру Султанбаевну
вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Курмангалиеву
Жанну Дулатовну
ответственный секретарь Министерства культуры и информации Республики Казахстан
Аманбаева
Саламата Ермухановича
председателя Комитета по миграции Министерства труда и социальный защиты населения Республики Казахстан
Ошакбаева
Рахима Сакеновича
заместителя председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан (по согласованию)
";
вывести из указанного состава: Келимбетова Кайрата Нематовича, Баймолдину Зауреш Хамитовну, Борибаева Аскара Исмаиловича, Громова Сергея Николаевича, Егемберды Ергали Куандыкулы, Толибаева Марата Еркиновича, Абенова Мурата Абдуламитовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
С. Ахметов