Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Мәдениет комитетінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық мұражайы" республикалық мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 28 қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Мәдениет комитетінің «Қазақстан Республикасының Ұлттық мұражайы» республикалық мемлекеттiк мекемесi оған Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Мәдениет комитетінің «Алтын және бағалы металдар мемлекеттік мұражайы» республикалық мемлекеттiк мекемесiн қосу жолымен заңнамада белгiленген тәртiппен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Мәдениет комитеті Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 27 қаңтардағы
№ 28 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1003 қаулысымен.
2. «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
1-бөлімде:
мына:
«
1.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi, оған ведомстволық бағыныстағы республикалық мемлекеттiк мекемелердi ескере отырып, оның iшiнде:
1219,5
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгiне ведомстволық бағыныстағы республикалық мемлекеттiк мекемелер, оның iшiнде:
1050,5
»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
1.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi, оған ведомстволық бағыныстағы республикалық мемлекеттiк мекемелердi ескере отырып, оның iшiнде:

О некоторых вопросах республиканского государственного учреждения "Национальный музей Республики Казахстан" Комитета по культуре Министерства культуры и информации Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 2014 года № 28
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать в установленном законодательством порядке республиканское государственное учреждение «Национальный музей Республики Казахстан» Комитета по культуре Министерства культуры и информации Республики Казахстан путем присоединения к нему республиканского государственного учреждения «Государственный музей золота и драгоценных металлов» Комитета по культуре Министерства культуры и информации Республики Казахстан.
2. Комитету по культуре Министерства культуры и информации Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 января 2014 года № 28
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1003.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 «Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений»:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 1:
строки:
«
1.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан с учетом подведомственных ему республиканских государственных учреждений, в том числе:
1219,5
Республиканские государственные учреждения, подведомственные Министерству культуры и информации Республики Казахстан, в том числе:
1050,5
»;
изложить в следующей редакции:
«
1.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан с учетом подведомственных ему республиканских государственных учреждений, в том числе:

1696,5
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгiне ведомстволық бағыныстағы республикалық мемлекеттiк мекемелер, оның iшiнде:
1527,5
»;
«Алтын және бағалы металдар мемлекеттік мұражайы 25» деген жол алынып тасталсын;
«Қазақстан Республикасының Ұлттық мұражайы 29» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының Ұлттық мұражайы 531».
3. «Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi» туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 26 маусымдағы № 610 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 31, 316-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгi Мәдениет комитетiнiң қарамағына берiлетiн ұйымдардың тiзбесiнде:
«Мұражайлар» деген бөлімде:
реттiк нөмiрi 18-жол алынып тасталсын.

1696,5
Республиканские государственные учреждения, подведомственные Министерству культуры и информации Республики Казахстан, в том числе:
1527,5
»;
строку «Государственный музей золота и драгоценных металлов 25» исключить;
строку «Национальный музей Республики Казахстан 29» изложить в следующей редакции:
«Национальный музей Республики Казахстан 531».
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2008 года № 610 «Некоторые вопросы Министерства культуры Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 31, ст. 316):
в перечне организаций, передаваемых в ведение Комитета по культуре Министерства культуры Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «Музеи»:
строку, порядковый номер 18, исключить.