Арнайы көлік құралын республикалық меншіктен коммуналдық меншікке беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 ақпандағы № 123 қаулысы
«Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 43118-1098-10 маркалы КАМАЗ автомобилі (2013 жылы шығарылған, шанақ нөмірі ХТС43118 КD2429107, қозғалтқыш нөмірі D 2704439) мобильді байланыс кешені республикалық меншіктен Қарағанды облысының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігімен және Қарағанды облысының әкімдігімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен мобильді байланыс кешенін қабылдау-тапсыру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О передаче специального транспортного средства из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2014 года № 123
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 «Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности в коммунальную собственность Карагандинской области мобильный комплекс связи автомобиль КАМАЗ марки 43118-1098-10 (2013 года выпуска, номер кузова ХТС43118 КD2429107, номер двигателя D 2704439).
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством внутренних дел Республики Казахстан и акиматом Карагандинской области, в установленном законодательством Республики Казахстан порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче мобильного комплекса связи.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов