"Балқаш жылу электр станциясы" жобасын іске асыру мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 7 тамыздағы № 805 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 234 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Балқаш жылу электр станциясы» жобасын іске асыру мәселелері жөнінде комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 7 тамыздағы № 805 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
«Балқаш жылу электр станциясы» жобасын іске асыру мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Ахсанбиев
Талғат Әбдіқайымұлы
-
Қазақстан Республикасының Қоршаған орта және су ресурстары вице-министрі, төрағаның орынбасары
Есімханов
Сұңғат Қуатұлы
-
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Электр энергетикасы және көмір өнеркәсібі департаментінің директоры, хатшы
Байбазаров
Нұрлан Серікұлы
-
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі Экономика салаларын дамыту департаментінің директоры
Көккөзова
Қалила Таңатқызы
-
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі Электр және жылу энергетикасы саласындағы реттеу департаментінің директоры
Қаржаубаев
Аслан Жұмағалиұлы
-
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Көші-қон комитеті төрағасының орынбасары;
мына:
«Еренчинов
Данияр Қағазбекұлы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің төрағасы
Соспанова
Айнұр Сапарбекқызы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі «Жасыл» технологиялар және инвестициялар тарту департаментінің директоры
Огай
Алексей Викторович
-
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының Электр энергетикалық активтерді басқару жөніндегі директоры (келісім бойынша)» деген жолдар мынадай
редакцияда жазылсын:
«Еренчинов
Данияр Қағазбекұлы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің төрағасы
Соспанова
Айнұр Сапарбекқызы
-
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігі «Жасыл» технологиялар және инвестициялар тарту департаментінің директоры
Огай
Алексей Викторович
-
«Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының Электр энергетикалық активтерді басқару жөніндегі директоры (келісім бойынша)»;
көрсетілген құрамнан Мәрлен Нұрахметұлы Ысқақов, Жақып Құттыбекұлы Бөкенбаев, Берік Зиябекұлы Толымбаев, Анатолий Валерьевич Шкарупа, Қуаныш Болатұлы Жылқышиев, Мұқатай Үмбетайұлы Шаңбатыров шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2013 года № 805 "О создании Комиссии по вопросам реализации проекта "Балхашская тепловая электрическая станция"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2014 года № 234
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2013 года № 805 «О создании Комиссии по вопросам реализации проекта «Балхашская тепловая электрическая станция» следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Комиссии по вопросам реализации проекта «Балхашская тепловая электрическая станция»:
Ахсанбиева
Талгата Абдыкаимовича
-
вице-министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан, заместителем председателя
Есимханова
Сунгата Куатовича
-
директора Департамента электроэнергетики и угольной промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан, секретарем
Байбазарова
Нурлана Сериковича
-
директора Департамента развития отраслей экономики Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Коккозову
Калилу Танатовну
-
директора Департамента по регулированию в сфере электро – и теплоэнергетики Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
Каржаубаева
Аслана Жумагалиевича
-
заместителя председателя Комитета по миграции Министерства труда и социальной защиты Республики Казахстан;
строки:
«Еренчинов
Данияр Кагазбекович
-
председатель Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
Соспанова
Айнур Сапарбековна
-
директор Департамента «Зеленых» технологий и привлечения инвестиций Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
Огай
Алексей Викторович
-
директор по управлению электроэнергетическими активами акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» (по согласованию)»
изложить в следующей редакции:
«Еренчинов
Данияр Кагазбекович
-
председатель Комитета экологического регулирования и контроля Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Соспанова
Айнур Сапарбековна
-
директор Департамента «Зеленых» технологий и привлечения инвестиций Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан
Огай
Алексей Владимирович
-
директор по управлению электроэнергетическими активами акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» (по согласованию)»;
вывести из указанного состава: Искакова Марлена Нурахметовича, Бокенбаева Жакыпа Куттыбековича, Толумбаева Берика Зиябековича, Шкарупу Анатолия Валерьевича, Жылкышиева Куаныша Болатовича, Шанбатырова Мухатая Умбетайулы.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов