"Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдiк берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 наурыздағы № 244 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдiк берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21 маусымдағы № 813 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық бюджеттен берілген несиелерді, сондай-ақ мемлекет кепілдiк берген қарыздардың шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Сұлтанов
Бақыт Тұрлыханұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төраға
Дәленов
Руслан Ерболатұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі, төрағаның орынбасары
Исаева
Гүлмира Сұлтанбайқызы
-
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Тортаев
Бауыржан Қадырұлы
-
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық мониторинг бөлімі меңгерушісінің орынбасары
(келісім бойынша)
Тәшенев
Бақытбек Кәкімұлы
-
«Оңалту және активтерді басқару компаниясы» акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Алдашов
Марс Бақтиярұлы
-
«Қазақстан Даму Банкі» акционерлік қоғамының басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
мына:
«Күшібаев
Мұрат Шәменұлы
-
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы) Сыбайлас жемқорлық туралы істерді ашу және оның алдын алу департаменті 3-ші басқармасының бастығы (келісім бойынша)»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Күшібаев
Мұрат Шәменұлы
-
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы) Сыбайлас жемқорлық туралы істерді ашу және алдын алу департаменті 2-ші басқармасының аса маңызды істер жөніндегі аға инспекторы (келісім бойынша)»;
көрсетілген құрамынан: Болат Бидахметұлы Жәмішев, Ардақ Мырзабайұлы Теңгебаев, Марат Еркінұлы Толыбаев, Ильдар Ізтұрғанұлы Сағиев, Маржан Бопайқызы Күзембаева, Марат Дүйсенбекұлы Әйтенов шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813 "О создании Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2014 года № 244
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года № 813 «О создании Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов» следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов, утвержденный указанным постановлением:
Султанова
Бахыта Турлыхановича
-
заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан, председателем
Даленова
Руслана Ерболатовича
-
вице-министра финансов Республики Казахстан, заместителем председателя
Исаеву
Гульмиру Султанбаевну
-
вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Тортаева
Бауыржана Кадыровича
-
заместителя заведующего Отделом социально-экономического мониторинга Администрации Президента Республики Казахстан (по согласованию)
Ташенева
Бакытбека Хакимовича
-
председателя правления акционерного общества «Компания по реабилитации и управлению активами» (по согласованию)
Алдашова
Марса Бахтияровича
-
заместителя председателя правления акционерного общества «Банк Развития Казахстана» (по согласованию).
строку:
«Кушибаев
Мурат Шаменович
-
начальник 3-го управления Департамента по раскрытию и предупреждению дел о коррупции Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) (по согласованию)»
изложить в следующей редакции:
«Кушубаев
Мурат Шаменович
-
старший инспектор по особо важным делам 2-го управления Департамента по раскрытию и предупреждению дел о коррупции Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) (по согласованию)»;
вывести из указанного состава: Жамишева Болата Бидахметовича, Тенгебаева Ардака Мырзабаевича, Толибаева Марата Еркиновича, Сагиева Ильдара Изтургановича, Кузембаеву Маржан Бопаевну, Айтенова Марата Дуйсенбековича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    С. Ахметов