Астана қаласында ЭКСПО – 2017 халықаралық мамандандырылған көрмесінің объектілерін жобалау және салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 261 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы» 2001 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 19-бабының 8) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықаралық мамандандырылған көрменің аумағында Астана қаласында ЭКСПО – 2017 халықаралық мамандандырылған көрмесінің объектілерін жобалау және салу туралы Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлiгiнiң ұсынысы қабылдансын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           С. Ахметов

О проектировании и строительстве объектов международной специализированной выставки ЭКСПО - 2017 в городе Астане
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2014 года № 261
В соответствии с подпунктом 8) статьи 19 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года «Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан о проектировании и строительстве объектов международной специализированной выставки ЭКСПО – 2017 в городе Астане на территории международной специализированной выставки.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                     С. Ахметов