Концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу жөніндегі заңды тұлғаларды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 428 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 12 сәуірдегі № 214 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.04.2022 № 214 қаулысымен.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 03.03.2021 № 116 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Концессиялар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 6-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Kazakhstan Project Preparation Fund" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі:
1) денсаулық сақтау саласындағы республикалық концессиялық жобаларды қоспағанда, республикалық концессиялық жобаларды;
2) егер жергілікті атқарушы органның тиісті шешімімен өзгеше белгіленбесе, жергілікті концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу жөніндегі заңды тұлға болып айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 03.03.2021 № 116 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1-1. "Turar Healthcare" коммерциялық емес акционерлік қоғамы денсаулық сақтау саласындағы республикалық концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу жөніндегі заңды тұлға болып айқындалсын.
Ескерту. Қаулы 1-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 03.03.2021 № 116 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

Об определении юридических лиц по консультативному сопро вождению концессионных проектов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2014 года № 428. Утратило силу Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2022 года № 214
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.04.2022 № 214.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления Правительства РК от 03.03.2021 № 116 (водится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6-1) статьи 8 Закона Республики Казахстан "О концессиях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить товарищество с ограниченной ответственностью "Kazakhstan Project Preparation Fund" юридическим лицом по консультативному сопровождению:
1) республиканских концессионных проектов, за исключением республиканских концессионных проектов в области здравоохранения;
2) местных концессионных проектов, если иное не установлено соответствующим решением местного исполнительного органа.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 03.03.2021 № 116 (водится в действие после дня его первого официального опубликования).
1-1. Определить некоммерческое акционерное общество "Turar Healthcare" юридическим лицом по консультативному сопровождению республиканских концессионных проектов в области здравоохранения.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 1-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 03.03.2021 № 116 (водится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов