Ақмола облысы Щучинск-Бурабай курорттық аймағын дамытудың 2014 - 2016 жылдарға арналған жоспарын (II кезең) бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 476 қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Мемлекет басшысының 2012 жылғы 27 қаңтардағы «Әлеуметтік экономикалық жаңғырту - Қазақстан дамуының басты бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру, шетелдік және отандық инвесторлар үшін тартымды инвестициялық ахуал жасау, Ақмола облысына туристер ағынын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Ақмола облысы Щучинск-Бурабай курорттық аймағын дамытудың 2014 - 2016 жылдарға арналған жоспары (II кезең) (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Жоспарды орындауға жауапты орталық, жергілікті атқарушы және басқа да ұйымдар:
1) Жоспарды іске асыру бойынша шаралар қабылдасын;

Об утверждении Плана развития Щучинско-Боровской курортной зоны Акмолинской области на 2014 - 2016 годы (II этап)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 476
ПРЕСС-РЕЛИЗ
В целях реализации Послания Главы государства народу Казахстана «Социально-экономическая модернизация - главный вектор развития Казахстана» от 27 января 2012 года, создания привлекательного инвестиционного климата для иностранных и отечественных инвесторов, обеспечения притока туристов в Акмолинскую область Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План развития Щучинско-Боровской курортной зоны Акмолинской области на 2014 - 2016 годы (II этап) (далее - План).
2. Центральным, местным исполнительным органам и другим организациям, ответственным за исполнение Плана:
1) принять меры по реализации Плана;

2) жыл сайын, жарты жылдықтың қорытындысы бойынша 1 қаңтарға және 1 шілдеге Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігіне Жоспардың іске асырылу барысы туралы ақпарат берсін.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі жыл сайын, 20 қаңтарға және 20 шілдеге Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жоспардың орындалу барысы туралы жиынтық ақпарат берсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігіне жүктелсін.

2) ежегодно, по итогам полугодия, к 1 января и 1 июля представлять информацию о ходе реализации Плана в Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан.
3. Министерству индустрии и новых технологий Республики Казахстан представлять сводную информацию о ходе реализации Плана в Правительство Республики Казахстан ежегодно, к 20 января и 20 июля.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан.

47 580,6
10 559,5
16 657,4
20 363,7
Ескерту: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ИЖТМ            - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
технологиялар министрлігі
ЭБЖМ            - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігі
ДСМ             - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
ҚОСРМ           - Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су
ресурстары министрлігі
ККМ             - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация
министрлігі
ІІМ             - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ТЖМ             - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
министрлігі
ӨДМ             - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі
БҒМ             - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
БАА             - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат
агенттігі
ПІБ             - Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
ҰБ              - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
ҚР ҰКП          - Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер
палатасы
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік
қоғамы
ІІД             - Ішкі істер департаменті
ТЖД             - Төтенше жағдайлар департаменті
БСО             - балаларды сауықтыру орталығы
ТЭН             - техникалық-экономикалық негіздеме
ЖСҚ             - жобалық-сметалық құжаттама
ЖІЖ             - жобалық-іздестіру жұмысы
МС              - мемлекеттік сараптама
КСС             - кәріздік - сорғы станциясы

47 580,6
10 559,5
16 657,
4
20 363,
7
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИНТ - Министерство индустрии и новых технологий Республики
Казахстан
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
М3 - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МОСВР - Министерство окружающей среды и водных ресурсов
Республики Казахстан
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
МРР - Министерство регионального развития Республики Казахстан
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
АСИ - Агентство Республики Казахстан по связи и информации
УДП - Управление делами Президента Республики Казахстан
НБ - Национальный Банк Республики Казахстан
НПП РК - Национальная Палата Предпринимателей Республики
Казахстан
АО «НК - акционерное общество «Национальная компания
«КазМунайГаз» «КазМунайГаз»
ДВД - Департамент внутренних дел
ДЧС - Департамент по чрезвычайным ситуациям
ДОЦ - детский оздоровительный центр
ТЭО - технико-экономическое обоснование
ПСД - проектно-сметная документация
ПИР - проектно-изыскательная работа
ГЭ - государственная экспертиза
КНС - канализационно-насосная станция