Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Тәжікстан Республикасының Үкіметі арасындағы 1995 жылы және 2005 жылға дейінгі кезеңде құрамында ураны бар шикізатты қайта өңдеу және өткізу үшін жеткізуге арналған келісімнің күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 482 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1995 жылы 30 қаңтарда Алматы қаласында жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Тәжікстан Республикасының Үкіметі арасындағы 1995 жылы және 2005 жылға дейінгі кезеңде құрамында ураны бар шикізатты қайта өңдеу және өткізу үшін жеткізуге арналған келісімнің күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің осы қаулының 1-тармағында көрсетілген халықаралық шарттың күшін жою ниеті туралы Тәжікстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О денонсации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Таджикистан на поставку для переработки и реализации в 1995 году и на период до 2005 года ураносодержащего сырья
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 482
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Денонсировать Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Таджикистан на поставку для переработки и реализации в 1995 году и на период до 2005 года ураносодержащего сырья, совершенное 30 января 1995 года в городе Алматы.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке уведомить Правительство Республики Таджикистан о намерении Правительства Республики Казахстан денонсировать международный договор, указанный в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов